عموی ریحانه جباری برای نخستین بار از جزئیات پرونده سخن گفت.

+111
رأی دهید
-11

perser68 - آلمان - آلمان
دوستان، کسی میتونه آدرسه دقیقه خونواده ریحانه تو تهرانو برام بنویسه؟. کمترین کاری که میتونم برای خونواده ریحانه عزیز انجام بدم ۲۶تا گله رز سفید براشون به طریقی بفرستم. متشکر میشم. چقدر متأسفم از مرگه ریحانه و بزرگترین آرزوی من مرگه این بختکه شومه آخوندیه ،به زودیه زود تا این تراژدی دیگه تکرار نشه!۷سال وحشتو شکنجه و دوری از خونواده و بعدش مرگ.ننگ به تفکر آخوندیه مرتجع
جمعه 9 آبان 1393 - 12:36
setayeshz565 - وین - اتریش
. اشتباه زن متاهل = سنگسار. زن بی حجاب = اسید. دفاع دختر 19 ساله از خودش = اعدام. خب چه کاریه ؟ .. از همون اول همه دخترا رو زنده بگور کنید شما که برگشتین به توحش عرب 1400 سال پیش. تمام !.
جمعه 9 آبان 1393 - 13:44
new idea - لندن - انگلستان
بابا اینقدر حرف الکی‌ نزنید دیگه..خود مادر ریحانه گفت وقتی‌ داشتن میبردنش پایه چوبه دار،دیدش که تب‌ هم داشت..همین‌ها رو میگید که ۲ حرفی‌ میشه!!چند تا روایت از یک موضوع؟!
جمعه 9 آبان 1393 - 13:50
امید رهایی - آمریکا - بوفالو
لعنت بر این حکومت.به امید آزادی ایران.ای تو که‌از حکومت طرفتاری میکنی‌ لعنت خدا بر تو.فقر،بیبندباری،فساد،ثمرهٔ این حکومت دیوانه.روزی که دین از سیاست جدا شه وطنم ایران آرام می‌گیرد.
جمعه 9 آبان 1393 - 14:32
araz 32 - تبیلیسی - گرجستان
این عموی محترم و روشنگر در طول این هفت سال کجا تشریف داشتند؟؟؟؟ .
جمعه 9 آبان 1393 - 14:43
aashena - اتاوا - کانادا
پرونده ای که به نتیجه نرسیده بوده و قاتل ریحانه جلال سربندی . به ریحانه گفته بوده اگر حقیقت را بگی اعدامت نمیکنم، نمیدونم انتقام بابای متجاوزش را گرفته الان چه حالی داره گرچه پیداست خانواده بی وجدانی داره، جسد سربندی را چون در حین ارضای شهوتش کشته شده در قطعه شهدا چال کردن، یک ادم چقدر باید بیمار جنسی باشه که با وجود داشتن همسر دختر نوزده ساله را ببره خونه عمه اش بهش تجاوز کنه، زن پول پرستش تو فیس بوک نامه مینویسه و از اخلاقیات شوهر خیانتکارش داستانها تعریف میکنه، طرف انقدر ریاکار بوده که تو مراسم ازدواج دخترش تو جمعیت رساله دست گرفته بوده خمس اموالش را حساب میکرده. دخترش هم افتخار میکنه اینها را تعریف میکنه، تو فیس بوک جلال سربندی سرچ کنید بخونید من بعد از خواندن مطالب اون صفحه تازه فهمیدم ریحانه گرفتار چه موجودات کثیفی شده بوده
جمعه 9 آبان 1393 - 16:21
kambizian - تهران - ایران
جناب سربندی در قطعه متجاوزان مدفون هستند
جمعه 9 آبان 1393 - 21:15
Golden remix - استکهلم - سوئد
من نمی دانم أیا بزرگی بخشش کسی که یک سیلی در گوشم بزند را دارم یا نه؟ولی ایکاش به این جوان حق حیات دوباره را میدادند لعنت ب ر رژیم آخوندی و بعضی به اصطلاح مخالفان رژیم و مدعیان دمکراتیزاسیون که عین خود رژیم دروغگو و ف رست طلب هستند خدا سربندی و ریحانه را در ارامش نگه دارد
شنبه 10 آبان 1393 - 02:34
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
اینهایی که میان از سربندی کثافت دفاع میکنن چیو میخوان ثابت کنن؟ که قوانین اسلام کوفتی درسته؟ که دادگاه ها و قضات ج.ا کارشون رو بلدن؟ که وزارت اطلاعات با کمال بیطرفی با پرونده برخورد کرده؟ که سربندی دختر ١٩ ساله رو آورده خونه بعد وایستاده نماز بزنه به کمرش؟ خجالت هم یک کلمه است که بعضی وقتها استفاده بشه بد نیست.
شنبه 10 آبان 1393 - 03:53
Ali-dk - لونگبو - دانمارک
دروغ که شاخ و دم ندارد عموش هم چرندیات می بافد یک روز قبل از إعدام مادرش به بی بی سی زنگ زد گفت به ملاقات ریحانه رفتند فردا إعدام می شود و اینکه عمویش می گوید یک ماه و نیم همدیگر را می شناختند مدت زیادی نیست خیلی هم زیاد بوده به هر حال نه خانواده ریحانه نه خانواده سربندی بین این دو نَفَر چه گذشته کسی دیگر نمی داند اگر تجاوزی دو کار بوده بعد از اینکه فرار کرده چرا به پلیس مراجعه نکرده حقیقت را بیان کند ؟ در حال حاضر أشخاص دزد و فاحشه پروندشان سیاسی می شود . خدا بیامرزد .
شنبه 10 آبان 1393 - 04:19
Ali-dk - لونگبو - دانمارک
perser68 - آلمان - آلمان نمی خواهد ولخرجی کنید از پول سوشیالت ٢٧ شاخه گل بفرستید درب منزلشان . خود نمائى نکنید رأست می گوئید ریحانه بی گناه اعدام شده قبل اعدام خانواده سربندی را تهدید می کردید اگر ریحانه اعدام شود خانواده سربندی را مثل سگ تیکه پاره می کنید کاری کردید اعدام شود حالا... عرضه دارید بروید مثل سگ خانواده سربندی را تیکه پاره کن و امثال تو .
شنبه 10 آبان 1393 - 04:45
Ali-dk - لونگبو - دانمارک
1 - لس آنجلس - آمریکا : شما دفتر کار ریحانه وا می دانید در کجا بود ؟ از چه زمانی رستوران تبدیل شده به دفتر کار ؟ و اینکه هر کسی چشمکی زد آن هم بدون شناخت و با دو مرد سوار ماشینشان بشود ؟ تا به حال به چه کسانی کار دکوراسیون انجام داده می شود معرفیش کنید ؟ عموش تا به حال کدام گورستانی بود تازه پیداش شده زر زیادی می زند که در آلمان معروف شود ؟ دروغ های سر هم کنند قابل قبول باشد .
شنبه 10 آبان 1393 - 04:54
acemeace - کلن - آلمان
من پیشنهاد میکنم کمپینی درست شود با مضمون: جمهوری اسلام، آری یا نه. این همان شیوه ایست که راستگرایان پست جمهوری اسلامی در گرفتن رای از مردم و با شعارهای پوچ آزادی در ایران از مردم وصول کردند. تنها چیزی که جمهوری اسلامی را سرپا نگه داشته در خفقان نگه داشتن مردم و جلوگیری از نمایان شدن آمار مخالفان جمهوری اسلامی و حکومت منفور آخوندیست. این همه پرسی باید از طریق اینترنت انجام شودو از ارسال رای ٢ بار توسط یک فرد جلوگیری نماید و باید به وحوی با پشتیبانی سازمان ملل باشد تا از سنگ اندازی توسط دجالهای حکومتی جلوگیری شود. اگر کسی ایده ای دراین زمینه دارد بسیار خوشحال خواهم شد آن را بشنوم.
شنبه 10 آبان 1393 - 07:04
quickwin60 - استانبول - ترکیه
هفت سال گذشته دخترک رو اعدامم کردند اونوقت عموش برای نخستین بار از جزئیات پرونده سخن گفت ؟؟؟ تو این هفت سال کجا بودی عمو جان ؟ حرفاش حتی با حرفای مادر ریحانه هم تناقض داره آخه . تو این مدت که داشتید به حرفای اون وکیلای گرگ گوش می دادید که به ظاهر وکیل دخترک بودند ولی در اصل عامل اصلی کشته شدنش شدند کجا بودی عموی محترم ؟ حالا که دخترک رو اعدام کردند افشاگری شما شروع شد ؟ اونم چه افشاگری ، حرفایی که با حرفای مادر ریحانه و حتی حرف های خود ریحانه در دادگاه هم تناقض داره . خون اون دخترک گردن اون وکیلای گرگه عموی محترم که برادرزادتو بردن لبه پرتگاه وگرنه شاید الان زنده بود . منم جای شما بودم می سوختم . ولی دیگه اون رفته و این کارا هم دیگه فایده ای نداره .
شنبه 10 آبان 1393 - 10:09
جنگنده - تهران - ایران
تو اگر عمو بودی و این دختر را دوست داشتی،‌ موقعی که برادرزادت با چنتا مرد همسن خودت مشغول سرویس دادن و سرویس گرفتن بود و داشت به فساد میافتاد،‌ میرفتی گوشش رو میگرفتی و نصیحتش میکردی تا از کارهایش دست بردارد نه اینکه الان بیای چرت و پرت بپرونی تا عکسهای خودت را در رسانه های معاند ببینی و خرکیف شوی. خودت همونی هستی که فکر میکنی دیگرانند.
شنبه 10 آبان 1393 - 11:44
سرسره - اهواز - ایران
ازاین سیستم مافیایی کثیف انتظار حقیقت گویی واجرای عدالت نمیره مشکل همینه حالا هی لنگ این خانواده داغدار جباری و بگیرید شما بودید ساکت میموندید؟ چرا جلال خان نمیاد دردفاع حرف بزنه
شنبه 10 آبان 1393 - 12:02
امید رهایی - آمریکا - بوفالو
تو حرمی طرفدار این کثافتا خفه،جیره خور دون پای.
شنبه 10 آبان 1393 - 14:13
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
تصحیح اشکالات املایی: منظور دستگاه قضایی ایران بود
شنبه 10 آبان 1393 - 17:16
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
هیچ کدوم از این افرادی که دم از دین و خدا و پیغمبر و این حرف‌ها میزنند، هیچ کدامشان، نه جنگنده نه فدای آقا هیچ کدام از اینها و امثال اینها حتی ذرّه‌ای از انسانیت درشون وجود نداره. یعنی‌ اینها مشکلشون روانی‌ است. کسانی‌ هستند که خدا میداند .... چه به سر اینها آماده که انقدر از انسانیت و بخشش به دور هستند. یک جوری هم صحبت میکنند که انگار پرونده دست اینها بوده، و یا اینکه انگار این آقای جنگنده راننده اون ماشینی بوده که اینها توش نشستن، یا اینکه کاملا از قضیه با خبره. عزیز من این پرونده بو داره. این پرونده نکات مبهم توش زیاده. این دختر خانم نباید اعدام میشد فقط به همین دلیل که نکات مبهم این پرونده زیاده. ببین من حتی حاضر نیستم انسان .... مثل تو هم اعدام بشه. دستگاش غذایی ایران پر از.... مثل شما، دستگاه اطلاعاتی‌ پر از .... مثل شما، ماموران با دینتون .... مثل شما. جنگنده مطمئن باش اون دنیا عذاب بعدی خواهی‌ کشید. تهمت زدن تو دینی که خودت بهش قبول داری هم گناه است. اسلام بهت میگه تهمت بزن؟ هر کی‌ هر چی‌ گفت تو هم بیا تکرار کن؟
شنبه 10 آبان 1393 - 17:12
باور عمیق - قم - ایران
(1)اوج جملات این عمو ، جمله آخرش بود . عمو جان این خانم بد سرنوشت از دنیا رفت . تو چرا دکان زده ای؟ 7 سال به صورت ناشناس اطلاعات و تحریکات ناصحیح را از طریق رسانه های بیگانه اشاعه کردی که با پاشیدن بنزین بر روی زخم خانواده سربندی و تحریک به اعدام آن بیچاره ، کسب و کار خودت را رونق ببخشی؟ عمو جان یک دختر 19 ساله که قاعدتا باید دانشجوی سال اول دانشگاه باشد و دست چپ و راست خود را نمیشناسد از کی تا بحال در مملکتی که از آن گنده تر ها در آن بیکارند به طراح دکوراسیون تبدیل شده است؟؟ ریحانه را اگر به دلیل اطلاعاتی بودن سربندی میخواستند اعدام کنند ، تو فکر کرده ای واقعا 7 سال طولش میدادند؟ اصلا میگذاشتند که همانطوری که خود ریحانه گفت که اوایل اصلا از شغل سربندی اطلاع نداشته ، میگذاشتند کسی بویی ببرد که سربندی چکاره بوده؟ به خدا اگر تصمیم بر کشتن ریحانه بود ، ظرف 1 ماه سر و ته قضیه را جمع کرده بودند و به طرفه العینی بدون اینکه اجازه دهند هیاهویی ایجاد شود کار ریحانه را یکسره میکردند .
شنبه 10 آبان 1393 - 21:42
باور عمیق - قم - ایران
(2)واقعا فکر کرده ای سربندی پزشک کارمند سابق اطلاعات سوار بر تویوتا کمری فلان قدر میلیون تومانی اش ، قادر نبوده ظرف مدت 30 ثانیه انبوهی از زنان خیابانی تهرانی را به خدمت و استخدام و سرویس دهی خود درآورد که هم از ریحانه کارآزموده تر و هم زیباتر باشند؟؟ واقعا به عقلت نرسیده که یک پزشک ثروتمند سن و سال دار برای بدست آوردن یک چهره ای مثل ریحانه حاضر نیست که خود را به کشتن و یا در معرض شکایت قرار گرفتن قرار دهد؟ شما فکر کردی ما نیز فریب داستانهای شما را میخوریم ؟ اگر این خدابیامرز ریحانه خود را صاحب چنین وجناتی میدید که باور میکرد با پردازش داستان تمایل سربندی به تجاوز ، دیگران داستان او را باور میکنند ، ما ریحانه را صاحب چنان چهره و زیبایی خارق العاده ای ندیدیم که کاراکتر سرد و گرم چشیده ای مانند سربندی را راضی به چنین خطر بزرگی نماید . باز هم تکرار میکنم .
شنبه 10 آبان 1393 - 21:43
باور عمیق - قم - ایران
(3)پزشک ثروتمند ، پا به سن گذاشته و دارای روابطی قوی و سوار بر یک اتومبیل گران قیمت در تهران نیازی به تجاوز به کسی و خرید چنین دردسرهایی را به جان نداشته ، آن هم به کسی با چهره و قیافه خدابیامرز ریحانه جباری . دستگاه قضایی 7 سال این پرونده را کش داد که شاید خانواده مقتول از خر شیطان پایین بیاید اما شماها هی بنزین بر روی آتش ریختید ... برای ریحانه جباری طلب آمرزش میکنم اما برای سربندی نمیتوانم . نمیتوانم قلبم را راضی کنم برای مردی طلب آمرزش کنم که قصد کامجویی از دختری جوان را داشت . این آدم اگر ذره ای انصاف داشت میبایست اولا برای ارضای خواسته هایش در بدترین حالت به سراغ نیازمندان به ازدواج میرفت و نه اینکه دختری 19 ساله را تشویق به ادامه راهی نماید که در پیش گرفته بود . خدایا ، این شهوت و عدم توانایی در کنترلش چه کسانی را که از درجه انسانی خود ساقط ننمود . خدا مراقب همه ما باشد که در دام تمایلات شیطانی خود گرفتار نشویم
شنبه 10 آبان 1393 - 21:45
جنگنده - تهران - ایران
باور عمیق - قم - ایران.............................. احسنت به فهم و شعور شما.
یکشنبه 11 آبان 1393 - 09:11
highlight - کرج - ایران
باور عمیق - قم - ایران. قابل توجه تو و تمام کسانی مثل تو که با با حکومت متوحش اسلامیتون مملکت رو به این کثافت خونه تبدیل کردی پسر دایی من تو املاک کار میکنه برای جذب مشاور آگهی میزنن هر از گاهی دختر ها هم برای این کار مشاور املاک مراجعه میکنن (آخه همه مثل امثال شما با پاچه خواریو.. به پول و پله نرسیدن مردم نیاز مالی دارند) میگه دختر ها رو برای نشون دادن ملک به مشتری نمیفرستن چون چند مورد دیده شده که مشتری وقتی با خانم رفته خونه خالی بهش بیحرمتی کرده جامعه پر شده از مردهای که مشکل جنسی_روانی دارند . یه جور حرف میزنید انگار ایران زندگی نمیکنید چشمتون رو باز کنید ببینید که گندی زدید تو جامعه با این سیستم کثیفتون . حالا هی زر بزن که دختره فلان وفلان بوده ایشالا خدا از این آدمهای کثافت و پست فطرت سر راه ...خودتون بذاره از این بلا ها نسیبشون کنه تا از ..... واسه مظلوم دست بردارید
یکشنبه 11 آبان 1393 - 11:41
highlight - کرج - ایران
جنگنده - تهران - ایران و باور عمیق - قم - ایران . ایشالا خدا به خداوندی خودش نسیب خواهر مادر خودتون کنه تا ببینید چه حالی داره یه بدبختی بهش تعرض بشه برای دفاع از خودش اقدام کنه آخرش هم اعدام بشه که ایران چقدر مرد بیمار روانی هست که میتونه سر راه یه زن سبز بشه یه زن تو هر سبک و شکل شمایلی حتی دوست معلم من که خیالتون راهت حسابی اسلامی تشریف داره حتی حافظ چند جزئ قرآنه . شاید اونوقت یاد بگیرید قبل از اینکه دهنتون رو باز کنید با منطق نکبت اسبلامیتون طبق معمول زنه رو مقصر بدونید
یکشنبه 11 آبان 1393 - 11:48
باور عمیق - قم - ایران
highlight - کرج - ایران .. یک مشت چرت و پرت نوشتی بدون اینکه اصلا نوشته مرا دقیق بخوانی . ضمنا از بابت اتفاقاتی که برای خواهر و مادر شما پیش آمده هم شدیدا ناراحت شدم . جوری از شدت ناراحتی فردی که بهش تجاوز شده سخن گفتی که بسیار برایتان غمگین شدم . امیدوارم این غم را یک روزی فراموش کنید . موفق باشید
یکشنبه 11 آبان 1393 - 22:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.