بنر شهرداری تهران درباره بدحجابی

شهرداری تهران به تازگی بنرهایی را با موضوع سبک زندگی از جمله حجاب در اتوبوس ها و امکان های عمومی نصب کرده است.با این حال این بنر در سایت شهرداری تهران، سانسور شده است

+20
رأی دهید
-138

Shahin.Orel - تهران - ایران
وقتی انسانی تحت عنوان زن رو با معادل ٥٠ شتر معامله کنیم , ماده کالایی خواهیم داشت که ناموس ماست , و کسی اگه به کشتزار تمکین کننده ما نگاه کنه , حق دفاع از مایملکمون رو داریم . وقتی این رفتار متوقف میشه , که زنان مملکت من شخصیتی مدنی , که خود مالک خودش هست داشته باشن , اون وقت به این بانو حتی با بیکینی کسی تعرض نمیکنه , نه , رهگذر نه شوهر متوحش که دیگه کشتزاری با مهریه و نفقه نخریده
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 15:29
92ارشام - لندن - ایران
اگرحجاب را رعایت نکنند مانند اصفهان بااسیدپاشی درستش میکنند!تمام مجرمین را ظرف مدت کوتاهی دستگیر میشوند.بجزاسیدپاش که انگاری اب شده به زمین رفته!
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 19:10
سبز کم رنگ - آمریکا - آمریکا
امروز فردا بنر اسیدپاشی هم میزنه این خالیباف!!
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 20:48
farzad75 - لوس انجلس - آمریکا
چرا تو اروپا و آمریکا کسی‌ حتی به زنهای لخت هم نگاه نمی‌کنه ولی‌ تو ایران به زن چادری هم خیره میشوند؟ آیا امر به معروف و نهی از منکر به جز تحریک بیشتر نان و مردان تاثیر دیگری هم داشته تا به حال؟ آیا اگر مردم را به حال خود بگذارید تاثیر بهتری ندارد. قوم آریایی نه‌ به خواست خود بلکه با حمله وحشیانه داعش و به زور و تجاوز و قتل و غارت مسلمان شدند.
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 20:55
invincible - مینستا - آمریکا
مرگ بر اصل ولایت فقیه زنده باد آزادی!! مرگ بر خامنه‌ای---روحانی (شعار مردم ایران)
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 21:10
سرسره - اهواز - ایران
خخخخخخخ خیلی تاثیر گذار بود افرین به شهردار نابغه تهران
‌پنجشنبه 8 آبان 1393 - 09:01
daneshjou - نیویورک - آمریکا
در ایران رابطه اى بین مرد و زن جز از نوع تحتانى بدن وجود ندارد و شناخته نیست. خدا زن را زیبا افرید تا جنس مخالف بسویش جذب شود. در دنیاى حیوانات هم وضع به این شکل است. این مرد است که باید شرم و حیا داشته باشد و نه انکه زن را بر خلاف قانون طبیعت در لباسی سیاه مخفى کرد. خدا نخواست زن را مثل خرسى سیاه و مملوح از موى سیاه بیافریند اما مسلمانان دو اتشه اش زن را انجورى مى خواهند.
جمعه 9 آبان 1393 - 22:17
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.