دسیسه دختران 19 ساله در سرقت خودروهای لوکس

دو دختر 19 ساله که با طرح  نقشه‌ای  اقدام به سرقت خودروهای گرانقیمت در مشهد می‌کردند، دستگیر شدند. «غزل» 19 ساله و دوستش «منا» از چندی پیش با همدستی  مرد جوانی به نام «حسن» نقشه‌ای کشیدند تا رانندگان خودروهای گرانقیمت را سرکیسه کنند.

آنها با این ترفند حیله‌گرانه خود چند خودرو را به سرقت بردند تا اینکه کارآگاهان وارد عمل شده و دو دختر جوان را در عملیاتی غافلگیرانه به دام انداختند. آخرین طعمه این دو دزد خیابانی  به خبرنگار ما گفت: 60 سال از خدا عمر گرفته‌ و تا به حال مشکلی در زندگی نداشته‌ام اما دو دختر جوان براحتی سرم را کلاه گذاشتند و خودروی پژو پارس شخصی‌ام را به سرقت بردند. ماجرا از این قرار است که غروب چند روز پیش در حال تردد در یکی از خیابان‌های شهر شاهد ایجاد مزاحمت مردی جوان برای دو دختر جوان بودم.  آنها با اشاره از من کمک خواستند، توقف کردم و هر دو سوار شدند. در طول مسیر به من نوشیدنی تعارف کردند که با خوردن آن دچار سرگیجه شدیدی شدم و به خواب رفتم. 48 ساعت بعد در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد به هوش آمدم. تازه فهمیدم دو دختر جوان مرا در بیابان رها کرده و خودروی شخصی‌ام را به سرقت برده‌اند که پس از یک روز شهروندان  مرا پیدا کرده و با آمبولانس  اورژانس 115 به بیمارستان انتقال یافته‌ام.


بازداشت 2 دختر


رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی با اعلام این خبر به شوک گفت: در پی گزارش چندین سرقت خودروهای گرانقیمت توسط دو دختر جوان با ترفند بیهوش کردن رانندگان، کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کردند.
تحقیقات پلیسی با بررسی تصاویر ضبط شده از طریق  دوربین‌های مداربسته باعث چهره‌زنی یکی از دختران شد و وی به دام افتاد و در برابر شواهد و دلایل موجود ناچار به بیان حقیقت شد.
غزل در اعترافات خود گفت: با همدستی منا، خودروهای گرانقیمت را به سرقت برده و به مردی به نام «حسن» که از همدستان‌شان است، فروخته‌اند.
سرهنگ حسین بیدمشکی افزود: با این اعترافات،  دو همدست غزل دستگیر شدند و آنها به دو سرقت خودروی سانتافه و پژو پارس اعتراف کرده‌اند که هر دو خودرو کشف و پس از مراحل قانونی به صاحبانش تحویل داده شده است.  
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: تحقیقات پلیسی برای کشف دیگر اقدامات مجرمانه اعضای این باند ادامه دارد.   

+47
رأی دهید
-10

amooojoghdeshakhdar - ونیز - ایتالیا
خودروهای گرانقیمت ! 60سال از خدا عمر گرفته‌ ! خودروی پژو پارس !
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 19:56
Rommel - سیدنی - استرالیا
این پسره داعشی تو بحث های انسانی چه می کنه؟
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 20:24
Rommel - سیدنی - استرالیا
پس چا با دوربین ها اسید پاش ها را پیدا نمی کنید درغگو ها معلوم کار اوباش خودتان هست داعشی های بیمار جنسی۰.
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 20:25
hossein+87= - ایران - ایران
Rommel - سیدنی - استرالیا - چی میگی بابا؟! گود مورنینگ!
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 22:14
seyed ali geda - لندن - انگلیس
Rommel - سیدنی - استرالیا. با شما کاملا موافقم. این جنایتکار‌های اسید پاش از نیروهای اطلاعات و بسیج هستند. چاقو هیچوقت دسته خودش را نمی برد.
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 21:19
ofogh22 - ایرواین - امریکا
حالا اگه یه چاقو هم زده بودن طرف رو کشته بودن، بعد هم ادعا میکردن قضد تجاوز داشته، کلی آدم طرفدارشون میشدن
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 00:51
سبز کم رنگ - آمریکا - آمریکا
mmel - سیدنی - استرالیا سواله بجاییه. و حتما تو هم همه ایمان داری که کار خودشونه.
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 10:28
raha1984 - هامبورگ - المان
ofogh22 - ایرواین - امریکا دقیقا همینطوره که گقتی !! ازشون ژاندارک پاک معصوم دلیر میساختند !! ۱۹ ساله طراح و دکوراسیون در کیفش هم چاقو حمل میکرده تا نیمه های شب با اقایون سن و سال دار پولدار بوده بعد ادعا کنی میخواسته تجاوز کنه !! یارو قصد تجاوز داشته بعد خود دختر هم تو ماشینش بوده نگه داشته داروخانه گفته واستا اینجا برم کاندوم بخرم جون میخوام بعد از نمازم بهت تجاوز کنم !
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 14:13
raha1984 - هامبورگ - المان
طراح و دیزاینر دکوراسیون داخلی
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 18:17
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.