درخواست برده‌ جنسی داعش از پیشمرگه

این دختر ایزدی که نخواست نامش فاش شود، تاکید کرد که تا کنون بارها به وی تعرض شده و این روند، او را به شدت بیمار کرده است.
به گزارش پارسینه به نقل از العالم، این دختر به همراه شماری دیگر از زنان و دختران ایزدی، در غرب عراق به اسارت گرفته شد و عناصر تروریست داعش آن ها را برای بردگی جنسی با خود بردند.

دختر ایزدی که موفق شده بود با نیروهای پیشمرگه تماس تلفنی برقرار کند، با گریه و زاری از آن ها خواست که اگر قادر به شناسایی محل حبس آنها هستند، آن مکان را بمباران کنند.

وی گفت: پس از مصیبت هایی که کشیدم، کارم به جایی رسیده است که زندگی برایم غیرممکن شده و حتی اگر مرا آزاد کنند، خودم را خواهم کشت.

این دختر ایزدی افزود: تعدادی از دختران ایزدی، امروز صبح، پس از تجاوزهای فجیعی که تحمل کردند، دست به خودکشی زدند.

این ماجرا را یکی از فعالان کُرد که با نیروهای پیشمرگه در ارتباط است، گزارش کرده است.

سازمان ملل، هفته گذشته تاکید کرد که هزاران تن از ایزدی ها، در صحنه ای مشابه کشتار سربرنیتسا در بوسنی و هرزگوین، کشته شده اند. به گفته پژوهشگران، 5 هزار تن از ایزدی ها توسط عناصر داعش، به ضرب گلوله اعدام شدند و 5 تا 7 هزار زن و دختر هم به اسارت داعشی ها درآمده اند.

+316
رأی دهید
-16

ايرانشهر - تهران - ایران
ایا واقعا بنی ادم اعضای یک پیکرند!؟ جامعه بین الملل خوابند و رییس سازمان ملل و.... کجایند!؟ . برای خلاف کاران و ادمکشها اعتراض هست ولی برای این زنان بیچاره و بیکس هیچ!
دوشنبه 5 آبان 1393 - 12:49
mlowes - واشنگتن - آمریکا
حالا تصور کنید که ۱۴۰۰ سال پیش بر سر مادران ما چه اومده؟ بدون هیچ پوشش خبری یا هیچ چیز دیگری!
دوشنبه 5 آبان 1393 - 13:30
greentree - تهران - ایران
سرکرده‌های داعش از لحاظ شکل ، تفکر و رفتار دقیقا مثل احمد خاتمی هستند ،همان طور هرزه‌ و شکم پرست و مفت خور ،،خوب اینها را باید فقط برد اردوگاه کار اجباری
دوشنبه 5 آبان 1393 - 14:15
aashena - اتاوا - کانادا
آی آدم ها که بر ساحل نشسته شاد و خندانید! . یک نفر در آب دارد می سپارد جان. یک نفر دارد که دست و پای دایم می زند. روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید. آن زمان که مست هستید از خیال دست یاییدن به دشمن. آن زمان که پیش خود بی هوده پندارید. که گرفت استید دست ناتوانی را. تا توانایی بهتر را پدید آرید. آن زمانی که تنگ می بندید. بر کمر هاتان کمر بند. در چه هنگامی بگویم من؟. یک نفر در آب دارد می کند بی هوده جان، قربان!آی آدم ها که بر ساحل بساط دلگشا دارید!. نان به سفره، جامه تان بر تن؛. یک نفر در آب می خواند شما را. موج سنگین را به دست خسته می کوبد. باز می دارد دهان با چشم از وحشت دریده. سایه هاتان را ز راه دور دیده. آب را بلعیده در گود کبود و هر زمان بی تابی اش افزون. می کند زین آب، بیرون. گاه سر، گه پا. آی آدم ها!.
دوشنبه 5 آبان 1393 - 13:53
aashena - اتاوا - کانادا
او ز راه دور این کهنه جهان را باز می پاید. می زند فریاد و امید کمک دارد. آی آدم ها که روی ساحل آرام در کار تماشایید!. موج می کوبد به روی ساحل خاموش. پخش می گردد چنان مستی به جای افتاده بس مدهوش. می رود نعره زنان، وین بانگ باز از دور می آید:. «آی آدم ها». و صدای باد هر دم دل گزاتر. و در صدای باد بانگ او رهاتر. از میان آب های دور و نزدیک. باز در گوش این ندا ها:. «آی آدم ها»...
دوشنبه 5 آبان 1393 - 13:54
علی چپ دس - رشت - ایران
لعنت بر داعش
دوشنبه 5 آبان 1393 - 15:40
goosfand - نیویورک - آمریکا
آهای بچه مسلمون، بچه مذهب، اینها رو بخون و ببین که تاریخ دوباره تکرار شده، و بعدش درک کن که به زنها و دختران ایرانی ۱۴۰۰ سال پیش چه گذشت...
دوشنبه 5 آبان 1393 - 15:38
goosfand - نیویورک - آمریکا
سلمان فارسی‌ نامرد عقده‌ای که در آوردن این بلای خانمانسوز عرب و اسلام بر سر ایران نقش داشت؛ خاک بر سر مزدورانی چون سلمان فارسی‌، طاهر ذلیمینین، و صلاح‌الدین ایوبی، و ابن سینا و ابوریحان بیرونی الدنگ و دیگر چهره‌های نامدار مزدور عربزاده عربزده که امیدوارم روزی برسه که بدنام‌ترینهای ذهن این مردم بشند
دوشنبه 5 آبان 1393 - 15:40
srdash - تبریز - ایران
خدایاکرمت روشکربگن که من کافرم خدایامگه نیستی مگه این چیزهارونمی بینی کم کم دارم بهت شک می کنم به خاطرکشتن شترپیامبرت به اون قوم بلافرستادی اماداعش روزبه روزداره گردن کلفترمیشه کرمت روشکر.
دوشنبه 5 آبان 1393 - 15:48
Lolalola - پاریس - فرانسه
دین مبین اسلام این است
دوشنبه 5 آبان 1393 - 16:05
alibabatabrizi - تبريز - ايران
اهأی سلطنت =طلب -ابوظبی وهابی که همیشه کامنتهات به نفع داعش هست ای‌ وهابی .. آیا اینهارا میخونی یا عمو طالبان ات چشم هاتو بسته
دوشنبه 5 آبان 1393 - 16:50
تارا فکور - مشهد - ایران
خیلی جالبه داعشی های این سایت منامه بحرین.سلطنت طلب ابوظبی زیر این خبرها لال میشن
دوشنبه 5 آبان 1393 - 18:12
invincible - مینستا - آمریکا
این اخبار مثل اخبار زندانیها در ایران هست که بهشون در زندانها تجاوز می‌شه انسان رو تکان میده، داعش، آخوندها و پاسدارهای پلید همه متحجران، البته دلیل پیدایش داعش آخوندهای پلید هستن که نوکر آخوندها (مالکی رئیس جمهوری قبلی عراق) آنقدر مردم رو آزار داد که داعش بوجود اومد، تازه آخوندهای پلید طلب‌کار هم هستن!! همین امروز چند تا از ژنرالهای ارتش آمریکا رژیم دجال ملاها رو از داعش خطرناکتر خوندن!!
دوشنبه 5 آبان 1393 - 19:15
siavash33 - کردستان - ایران
زبانم لال شد باخوندنش .. جرمشون چی بود براستی که قربانی قدرت طلبی وبازی های کثیف سیاسی شدن .. دقت کردین داعش حیوان صفت حتی یکباراسمی ازااسرائیل نبرده
دوشنبه 5 آبان 1393 - 19:25
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
از امروز من هم داعشی هستم ! درود بر داعش که چهره واقعی‌ِ اسلام را به جهان معرفی‌ می‌کند !
دوشنبه 5 آبان 1393 - 20:12
danial nabi - استكهلم - سوئد
داعش ساخته دست آمریکا ترکیه انگلیس عربستان قطر و ..، فقط به خاطر مخالفت اسد با آمریکا و دار و دسته فاسدش..
دوشنبه 5 آبان 1393 - 20:36
xavii - لندن - بریتانیا
آقاى بارزانى باید جواب کوى اینها باشه. هنوز داره نفت به ترکیه میفروشه تا ترکیه تحیویلش بکیره
دوشنبه 5 آبان 1393 - 22:34
داش اکل - لندن - انگلیس
ای لعنت به قبر پدرانتون داعشیان حـ...
دوشنبه 5 آبان 1393 - 20:21
mi cielo - کاراکاس - ونزوئلا
سید ها برن حالسو ببرن که با مادراشون چیکار کردن مسلمونا. بیشتر افتخار کنن به خودشون
دوشنبه 5 آبان 1393 - 23:35
paksan - آمریکا - آمریکا
عربهای کثیف. دوستان این همان بلایی است که عربها موقع حمله به ایران انجام دادن و این داستان جدیدی در گوش ما ایرانی ها نیست ما بارها و بارها این جنایات و آتش زدن مردها و کتابخانه ها و تجاوز و بردگی گرفتن زنهایمان رو شنیدیم. این سپاه آشغال که این همه ادعاش میشه پس ایجاها کجاست. سلاح دادن به کردها کافی نیست یک حرکت قوی لازمه چون کردها تاحالا جز جنگ چریکی کار دیگه ای انجام ندادن و توان جنگ نامنظم یا کلاسیک ندارند سپاه و ارتش ایران بجای تلف کردن وقت و دادن اسلحه به کردها باید نیروی منظم بفرستند و گرفتن موصل زیر گلوله توپ و کاتیوشا بهترین حرکت و سپس حرکت زمینی به طرف این شیطانهای آدم نما.
دوشنبه 5 آبان 1393 - 23:17
بختیاری2500 - اهواز - ایران
این ....تازی هست...امیدوارم روزی برسه که این کثافت از بین بره مردم نفسی راحت بکشن..
دوشنبه 5 آبان 1393 - 23:08
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
goosfand - نیویورک - آمریکا. یه خورده مطالعه بیشتر کن راجع به این سینا، همین
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 00:56
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
سلطنت طلب - خودش به تمامی این مسائل آگاهی داره و طبق سنت خلیفه اشان عمر، هیچ فرقی ندارد که برده جنسی زن باشد یا مرد. ...
دوشنبه 5 آبان 1393 - 20:51
farzad75 - لوس انجلس - آمریکا
ای کاش اینها زودتر از دنیا بروند و با حوریان بهشتی‌ که زنان خودشان و محجبه‌های بسیجی هستند در آن دنیا این کار را بکنند، نه با زنها و دختران دیگران که بدون هیچ گناهی در بین این حیوانات پرّ پرّ میزنند.
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 02:34
castlehill - سیدنی - استرالیا
goosfand - نیویورک - آمریکا. کاملا درست گفتید...درود بر فکر شما
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 03:04
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
دین در دست جاهل و عوام از یمب اتم هم خطرناکتر و مخرب تر است. این وحشی ها برای این کارشان دلیل مذهبی می آورند.
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 09:48
irane aziz - وین - اتریش
داعش قدمی‌ جلوتر از ارتش اسلام در حمله به ایران بر نداشته،اینهمه سید که در کشور ما ریخته نتیجه شرایط نکبت بار تجاوز به زنان آن زمان در ایران هست
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 14:01
vahid-iran - کرمانشاه - ایران
مرگ بر داعش و سرکرده هایش
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 15:20
jesus123 - پاوه - ایران
مطمئن باشید داعشی ها پشت گرمی خوبی دارن، وگرنه نمیتونستن اینقدر پیشروی کنن. من که بعید میدونم کسی بتونه اونارو بیرون کنه. در نهایت عراق و سوریه تجزیه میشن و میفتن دست چندتا گروه، مردم بدبختشونم آواره ایران و کشورهای عربی کثیف میشن
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 14:34
vahid-iran - کرمانشاه - ایران
مرگ بر داعش و سرکرده هایش
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 15:21
aram.01 - کردستان - ایران
فدای آقا-واقعا هر بار اسم آیدیتو می بینم متأسف میشم که در قرن 21 هنوز هم بعضی ها هستند که هنوز صدای انفجار علم و پیشرفت و تکنولوژی و اینترنت و بیداری عقل و مرگ خرافات قدیمی رو نشنیده اند. اگر چشم عقلت را باز کنی خواهی دید که عمر و علی و دیگران همه سر و ته یک کرباس بوده اند.
‌سه شنبه 6 آبان 1393 - 18:58
ofogh22 - ایرواین - امریکا
شرم باد بر شما جنایتکاران
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 00:54
Oghab - هلسینکی - فنلاند
ﻫﻢ ﻣﻴﻬﻨﺎﻥ ﻛﻪ ﻫﻨﻮﺯ. ﺑﺎﻭﺭﻫﺎﻱ اﺣﻤﻘﺎﻧﻪ اﺳﻼﻣﻲ ﺩاﺭﻳﺪ ....اﮔﺮ ﻏﻴﺮﺕ. ﺩاﺭﻳﺪ ...ﺗﺎﺭﻳﺦ ﻃﻮﺭﻱ ﺭا ﺑﺨﻮاﻧﻴﺪ ...ﻛﻪ اﻳﻦ ﺑﺮﻃﺮﻑ ﻫﺎ ﻫﺰاﺭاﻥ ﺑﺎﺭ ﻋﺠﻴﺐ ﺗﺮ ﺑﺎ ﻧﻴﺎﻛﺎﻥ ﻣﺎ ﻛﺮﺩﻧﺪ ....ﻧﻨﮓ ﺑﺮ اﻳﺮاﻧﻴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﺑبﺑﻊ. ﺑﻊ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ.
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 01:36
reza_persian - تنسبرگ - نروژ
برای اینهمه مظلومیت اشکم جاری شد! دختران ایزدی اسوه نجابت، غیرت، و شرافتند. واقعا برایشان متاسفم
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 17:31
kawir - فرانکفورت - آلمان
xavii - لندن - بریتانیا باز هم داروهات و اشتباه خوردی و به بارزانی بند کردی؟؟،تو و امثال تو دست کمی از داعش ندارین،اگر بارزانی و پافشاریهای او در مسئله کردستان نبود الان کردهای عراق زیر دست بد تر از صدام و حزب بعث بودند،فکر کنم برای شما... بعثی ها بارزانی باید بد باشه
‌چهارشنبه 7 آبان 1393 - 21:06
hovakhshatare - تهران - ایران
وقتی میگی که اسلام چنین جونورهایی پرورش می‌ده مردم میگن نه این اسلام نیست و داعشی‌ها مسلمون نیستند! اتفاقا اسلام دقیقا همینه. اسلام می‌گه دست دزد رو قطع کنید و داعشی‌ها قطع می‌کنند. اسلام می‌گه زن زناکار رو سنگسار کنید و داعشی‌ها سنگسار می‌کنند. اسلام می‌گه زن و فرزندانی که در جنگ غنیمت می‌گیرید بر شما حلال هستند و داعشی‌ها اسیرهاشون رو بر خودشون حلال می‌کنند. اسلام می‌گه هر کجا کافری رو دیدید به قتل برسونید و داعشی‌ها به قتل می‌رسونند و ... بنابراین هر چیزی که اسلام داره می‌گه رو داعش داره انجام می‌دهد. دیگه پس چه مرگتونه که می‌گید اینا مسلمون نیستند؟ اتفاقا مسلمون‌های واقعی اینها هستند.
جمعه 9 آبان 1393 - 13:19
farzad75 - لوس انجلس - آمریکا
واقعا آدم ناراحت می‌شه برای این زنان و دختران جوان ایزدی که باید هر ساعت بوی گند بدن این عوضی‌‌ها را تحمل کند. تا کی‌ باید اینها در میان این وحشی‌ها درد را تحمل کنند.، چرا دنیا ساکت است.
دوشنبه 12 آبان 1393 - 08:19
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.