فال روز دوشنبه 5 ژانویه - 15 دی

فروردین


زندگی خانوادگی امروز جاذبه خاصی دارد امکان دارد که شما بخواهید چند دوست را دعوت کنید اما اگر امروز بتوانید زمانی را با شریک زندگی تان تنها بگذرانید نخواهید توانست حتی مقداری از درب خانه دور شوید و یا حتی به بستر بروید.
حافظ:
هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بیند بر آتش تو بجز جان او سپند مباد
شفا ز گفته شکرفشان حافظ جوی که حاجتت به علاج گلاب و قند مباد
تعبیر:آسوده و مطمئن به انجام کاری که در نظر داری بپرداز زیرا به موفقیت بزرگی دست خواهی یافت. از طعنه ی سرزنش کنندگان و کینه ی دشمنان به زودی خلاص خواهی شد.

اردیبهشت


امروز ممکن است خیال رفتن به جاهای دور به همراه افرادی عجیب به سرتان بزند. چه اتفاقی افتاده است؟ شما به حدی شخصی مقرراتی هستید که همسر و دیگر اعضای فامیل امروز ممکن است از رفتار غیر منطقی شما مشوش و مضطرب شوند. البته شخصیت شما جنبه های متفاوتی دارد.
حافظ:
زهره سازی خوش نمی‌سازد مگر عودش بسوخت کس ندارد ذوق مستی میگساران را چه شد
حافظ اسرار الهی کس نمی‌داند خموش از که می‌پرسی که دور روزگاران را چه شد
تعبیر:با غم و غصه، هیچ کاری درست نمی شود. همچنین با دست روی دست گذاشتن چیزی جز اتلاف و هدر دادن وقت بدست نمی آید. نا امیدی آفتی بزرگ است. آن را از خود دور کن و به خود متکی باش و اراده ای محکم داشته باش.

خرداد


امروز یکنفر قطعاً سرسختی در مورد عقایدش می کند و شما با آن مشکلی نداریدفقط مشکلتان این است که به نظرات شما گوش نمی دهد. برنامه ریزی کنید که یک مشکل احساسی را حل نمائید ولی مواظب باشید که بازیچه دست دیگری برای تسلیم شدن شوید حتی اگر تسلیم شدن آسان تر از برای حقوق خود ایستادن و جنگیدن باشد.
حافظ:
نام نیک ار طلبد از تو غریبی چه شود تویی امروز در این شهر که نامی داری
بس دعای سحرت مونس جان خواهد بود تو که چون حافظ شبخیز غلامی داری
تعبیر:مشکلاتی بر سر راه تو است که اگر اراده ای راسخ و قوی داشته باشی به زودی از بین می رود. تردید را از خود دور کن و عاقلانه فکر کن. خودخواهی را رها کن تا بتوانی به مقصود و محبوب خود برسی. به کسانی که به تو نیاز دارند کمک کن.


تیر


اگر احساساتتان جریحه دار شده است حتماً برای یک نفر بازگو کنید. بی اختیار احساساتی هستید. بهتر است افکارتان را با دیگران در میان بگذارید.
حافظ:
داور دین شاه شجاع آن که کرد روح قدس حلقه امرش به گوش
ای ملک العرش مرادش بده و از خطر چشم بدش دار گوش
تعبیر:با پشتکار و تلاش به مقصود خود می رسی. ممکن است در این راه به سختی ها و مشکلاتی برخورد کنی که این طبیعی است. ناامید و مأیوس نشو. با کسانی که گمان می کنی دشمن تو هستند عاقلانه رفتار کن زیرا که چه بسا دچار اشتباه شده باشی.


مرداد


نباید فکر کنید که چون از تغییر بدتان می آید بنابراین شرایط را ناآرام می کند. چه باور کنید و چه نکنید در ظاهر همه چیز به خوبی پیش می رود. حتی شاید بهتر از آن چیزی که خودتان فکر می کنید. کلید موفقیت در تلاش های شما این است که به فشارهایی که سعی دارند همه چیز به زور اتفاق بیفتد اهمیت ندهید و سعی نکنید خیلی زود شرایط را کنترل کنید و به آن نظم و ترتیب بدهید.
حافظ:
یا رب آن زاهد خودبین که بجز عیب ندید دود آهیش در آیینه ادراک انداز
چون گل از نکهت او جامه قبا کن حافظ وین قبا در ره آن قامت چالاک انداز
تعبیر:از لحظه های عمر بهره ی کافی بگیر و زندگی را در طلب آرزوهای دور و دراز به هدر نده. به آنچه داری قانع باش و از زندگی لذت ببر. خانواده ی خوبی داری. رنج و زحمت دنیا را بیهوده برای خود به وجود نیاور

شهریور


امروز، روز آرامی است. از بودن با خانواده لذت می برید زیرا مدت هاست آنها را ندیده اید. بنابراین تمام توجه تان را به آنها بدهید. کمی توجه به خانواده می تواند شادی غیر منتظره ای را برای شما به ارمغان بیاورد
حافظ:
نمی‌خورید زمانی غم وفاداران ز بی‌وفایی دور زمانه یاد آرید
به وجه مرحمت ای ساکنان صدر جلال ز روی حافظ و این آستانه یاد آرید
تعبیر:در هنگام سعادت و نیکبختی به یاد دیگران باش و به آنها کمک کن همانطور که انتظار کمک از دوستان داری. از تجربه ی دوستان به خوبی استفاده کن

مهر


هر مشکلی را که تاکنون به عقب انداخته اید یا از آن دوری کرده اید به این امید که از بین برود امروز با آن روبرو می شوید و آن را حل می کنید . به خوبی می دانید که اگر سرتان را زیر برف کنید همه مسائل هم بدتر می شود . و اگر همین الان کاری در رابطه با آنها انجام ندهید همه چیز غیر قابل کنترل می شود. حداقل با این عمل می توانید جرات حل کردن مشکلات را بدست آورید . حتی اگر از انجام آن هیچ لذتی نبرید.
حافظ:
چنین که از همه سو دام راه می‌بینم به از حمایت زلفش مرا پناهی نیست
خزینه دل حافظ به زلف و خال مده که کارهای چنین حد هر سیاهی نیست
تعبیر:زندگی منزلگاه صد دام و حادثه است. از دست کسی در رنج و عذابی. فقط به خداوند پناه بیاور. برای دوری از صدمه و بلا، با مردم به خوبی رفتار کن.


آبان


نظرتان درباره یکی از نقشه های آینده تغییر می کند.اجازه دارید این کار رابکنید.شما ایده های تان را گاه گاه عوض می کنید.این موضوع به شما کمک می کند تا بفهمید که حقیقتاً چه می خواهید.
حافظ:
قبای حسن فروشی تو را برازد و بس که همچو گل همه آیین رنگ و بو داری
ز کنج صومعه حافظ مجوی گوهر عشق قدم برون نه اگر میل جست و جو داری
تعبیر:در انتخاب دوست و همنشین دقت کن. بیهوده با خودسری و ندانم کاری، هستی خود را تباه نکن. با سعی و کوشش خود می توانی به همه چیز برسی. سعی کن که عاقبت اندیش و موقر باشی و عجولانه تصمیم نگیری. از منیت و تکبر، چیزی غیر از زیان نخواهی دید. شرایط لازم برای کسب نتیجه ی مساعد را دارا هستی. به خودت اعتماد کن.


آذر


امروز شما در حالتی بسیار دراماتیک هستید و مایلید که از یک تپه کوچک، یک کوه بسازید. اگر با خودتان صادق باشید، تصدیق می کنید که شما راجع به مطلبی در حال غلیان هستید و به دنبال راه چارهای برای خلاصی از آن می باشید، زندگی بسیار ساده تر است اگر کمی خونسردی و آرامش خود را حفظ کرده و هر مسئله کوچک را تبدیل به یک حادثه بزرگ نکنید.با این وصف، شما راجع به مسئله مالی همیشه جوش می آورید.
حافظ:
نام نیک ار طلبد از تو غریبی چه شود تویی امروز در این شهر که نامی داری
بس دعای سحرت مونس جان خواهد بود تو که چون حافظ شبخیز غلامی داری
تعبیر:مشکلاتی بر سر راه تو است که اگر اراده ای راسخ و قوی داشته باشی به زودی از بین می رود. تردید را از خود دور کن و عاقلانه فکر کن. خودخواهی را رها کن تا بتوانی به مقصود و محبوب خود برسی. به کسانی که به تو نیاز دارند کمک کن.


دی


وقتی از لحاظ احساس قوی باشید راحت تر می توانید پیشرفت کنید.می توانید با همسرتان درباره مسئولیت ها مذاکره کنید.گاهی اوقات لازم است برای بهتر شدن کارها کمی سرسختی را کنار بگذارید.بنابراین اکنون برای پیشرفت به موانع توجه کنید و از سر راه بردارید.وتنها در این صورت می توانید موفق شوید.

بهمن


این شروع عالی برای آغاز ماه است چرا که شما دارای روحیه ای گرم و پرانرژی هستید.همواره در حال لبخند زدن هستید و برای هر کسی که در مسیر راهتان قرار بگیرد کلام زیبایی به زبان خواهید آورد.ممکن است شخصی را بینید که تجربه فراوانش از زندگی شما را شیفته خود کرده و شما را تحریک می کند تا بخواهید بیشتر بدانید.هم چنین تصور یک برنامه ریزی برای یک تجمع ویا تعطیلاتی که پیش رو داریم،آن قدر خوب و لذت بخش است که نمی توان از وسوسه آن خلاص شد پس شروع به برنامه ریزی کنید.
حافظ:
گفتم که خواجه کی به سر حجله می‌رود گفت آن زمان که مشتری و مه قران کنند
گفتم دعای دولت او ورد حافظ است گفت این دعا ملایک هفت آسمان کنند
تعبیر:به مراد و مقصود خود خواهی رسید. با دوستان و بزرگان با تجربه چاره اندیشی کن تا با راهنمایی آنها زودتر به مقصود برسی. تردید و شک را از خود دور کن. در راه عشق ثابت قدم و استوار باش.

اسفند


امروز احساسات تان قوی می شود.هر نوع احساس جدیدی را پیدا می کنید.به اختلافات و کینه توزی ها اجازه ندهید سبب ایجاد بحث و مجادله شوند،زیرا به هیچ جا نمی رسید.زمان خوبی است تا در مورد مشکلات صحبت کنید.سعی کنید مثبت و سازنده باشید.
حافظ:
دل و دینم دل و دینم ببرده‌ست بر و دوشش بر و دوشش بر و دوش
دوای تو دوای توست حافظ لب نوشش لب نوشش لب نوش
تعبیر:آرام و قرار داشته باش. در راه عشق صبور و شکیبا باش و نا امیدی را از خود دور کن. به زودی به مقصود و آرزوی خود می رسی

+18
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.