دو کشته و چهار زخمی در تیراندازی در یک دبیرستان آمریکا.

+28
رأی دهید
-3

جنگنده - تهران - ایران
به امید روزی که آمریکای وحشی از درون متلاشی شود و تقاص خون میلیونها انسان بیگناه که در این صد سال اخیر به دست آمریکاییهای وحشی مستقیم و غیر مستقیم کشته شدند را نفر به نفر بدهند. لعنت بر آمریکای وحشی.
شنبه 3 آبان 1393 - 13:37
biparva-jan - تهران - ایران
ای اخوند ها ای اخوند ها!
شنبه 3 آبان 1393 - 13:53
mlowes - واشنگتن - آمریکا
هیچ هم چنین چیزی نیست که سیاستمدرن آمریکا بخوان اسلحه محدود بشه. این آمریکایی‌ها در حماقت من رو واقعاً یاد ایرانی‌‌ها و بخصوص مسلمانان میندازند. چون یک زمانی یک بند متمم چرندی توی قانون اساسی اومده (دومین متمم) که هر کسی‌ حق داره که اسلحه داشته باشه، هنوز هم دارن هم غلط رو میکنند. درست مثل مسلمانان که میگن چون محمد سادیست یک غلط زیادی کرده، ما هم باید تا ابد همون کار رو انجام بدیم.
شنبه 3 آبان 1393 - 14:31
perser68 - آلمان - آلمان
جنگنده - تهران. آرزوتو به گور میبری!!!. اون جمهوریه لجنه آخوندیه تو که از درون به .. کشیده شده و مرگش نزدیکه!
شنبه 3 آبان 1393 - 20:08
jalal50 - بیرمینگهام - انگلستان
عجب مدارس آمریکا امنیت درسی دارن. زرشک ..!
شنبه 3 آبان 1393 - 23:21
senator x - تهران - ایران
بارها درچنین اخباری نوشتم,سیاست سرمایه داری آمریکا که خیلی هم پرقدرت هست اجازه نمیدهد فروش اسلحه و حمل آن ممنوع شود .سالانه میلیاردها دلار بجیب سرمایه دارهای اسلحه ساز میرود.حالا گور پدر کوچک و بزرگ آمریکائی که کشته میشوند.این حقوق بشرآمریکائی, فقط بفقط یک ژست است.
یکشنبه 4 آبان 1393 - 00:04
danial nabi - استكهلم - سوئد
صد رحمت به طویله.. خوک وحشیند اینها...
یکشنبه 4 آبان 1393 - 00:57
جنگنده - تهران - ایران
perser68 - آلمان - آلمان..................... جاهل باز تو درصد الکل خونت بالا رفت اومدی اینجا هزیونگوییت رو شروع کردی. چند بار به امثال تو بگم که آرزوی مرگ و نابودی نظام را فقط در خماری و مستی میتوانید ببینید چون امثال تو که قهرمانشان یک مشت هرزه و قاتل است، تیر بقل گوششون در بره، سرتاپوشون رو زرد میکنند. برو در همان دنیای الکلی خودت با الکل صنعتی حال کن به کار بزرگترها هم دخالت نکن پسربچه.
یکشنبه 4 آبان 1393 - 06:53
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.