شلیک مرگ به پدر داماد در جشن عروسی

بازی با تفنگ برای مهیج کردن مجلس عروسی به مرگ پدر داماد انجامید و جشن را به عزا و ماتم تبدیل کرد.
مراسم عروسی به پا شده بود، برادر داماد که محمد نام داشت و پدرش سعی داشتند برای جشن عروسی پسرجوان خانواده سنگ تمام بگذارند. ساعت 9 صبح روز سه‌شنبه گذشته بود که جشن شروع شد. میهمان‌ها با خوشحالی در مراسم شرکت کردند. چند پسر جوان از دوستان داماد با گرداندن ظرف‌های میوه و شیرینی بین میهمان‌ها می‌خواستند خودی نشان بدهند.
 قرار بود داماد، بالشت قرمز رنگ کوچکی را به رسم دیرینه محلی به سمت یکی از این جوان‌ها پرتاب کند تا بخت او نیز باز شود و زودتر سرو سامان بگیرد.
نوای شادی بخش موسیقی برای عروس و داماد نیز خاطرات خوشی را رقم می‌زد، اما افسوس که هیچ کس نمی‌دانست شبح مرگ روی دیوار این خانه سایه افکنده و دقایقی بعد لامپ‌های رنگی را خاموش خواهد کرد و رنگ عزا و ماتم سردرخانه و چهره میهمان‌ها را خواهد پوشاند.
برادر بزرگ داماد و پدرش در حیاط خانه مشغول آماده ساختن تفنگ شکاری بودند تا رسم تیراندازی هوایی را نیز برای پرشور‌تر کردن مراسم ازدواج آقا داماد به نمایش بگذارند.
در این لحظه جوان 37 ساله درحال رفع گیر تفنگ بود که با سهل‌انگاری او گلوله‌ای از اسلحه شلیک شد و به پدرش که مقابل او ایستاده بود برخورد کرد.
در این حادثه پدر 61 ساله داماد غرق در خون روی زمین افتاد. شاهدان عینی با ترس و وحشت بلافاصله پیکر نیمه جان او را به بیمارستان انتقال دادند اما او پیش از رسیدن به مرکز درمانی به علت شدت صدمات وارده و ضعف شدید جان خود را از دست داد.
با اعلام مرگ پدر داماد، گل خنده بر چهره عروس و داماد و همه حاضران در این میهمانی خشکید، سردر خـــــــانه سیاه پوش شد.
«زردادی» دادستان عمومی و انقلاب شهر زاوه خراسان رضوی به محض اطلاع از این حادثه دستورات لازم را برای انتقال جسد به پزشکی قانونی شهر تربت حیدریه و همچنین پیگیری سریع موضوع صادر کرد.
سرهنگ هوشنگ کیانی، رئیس پلیس شهر زاوه در این باره به شوک گفت: با گزارش موضوع به مرکز 110 مأموران پلیس بلافاصله در محل وقوع حادثه که در بخش مرکزی شهر زاوه بود، حاضر شدند.
وی افزود: قاتل که پسر 37 ساله خانواده است دستگیر شد و شاهدان عینی حادثه اظهارات وی درباره چگونگی شلیک گلوله و مرگ پدر خانواده را تأیید کردند.
وی با ابراز تأسف از وقوع این حادثه که در نتیجه سهل‌انگاری رخ داد، خاطرنشان کرد: به دستور مقام قضایی تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.

+32
رأی دهید
-4

shahab46 - هانوفر - المان
خدایی این خریّت نیست.خیلی‌ آخوندها می‌گذارند که شاد باشید یک شب هم که می‌خواهید به کوری چشم آنها شادی کنید خودتان آنرا به کام خودتان تلخ می‌کنید
شنبه 3 آبان 1393 - 11:29
azadi-iran - وین - اطریش
مثل یک آدم نرمال نمی توانند زندگی و یا عروسی انجام بدهند. حتما باید تنفگ وچاقو و بیل و کلنگ و جک ماشین و ویراژ دادن و اربده کشیدن باشد . و همیشه هم این اتفاقات در ایران می افتد و لی چون این خبرها در ایران به مردم از طریق مدین(روزنانه و رادیو و تلویزیون) به مردم نمی رسد تا درس عبرت از این اتفاقات بگیرند. ولی وقتی یک سیاه پوست امریکاهی بوسیله پلیس کشته می شود یا ترویستهای فلسطینی و حزب الا و اسد و یمن و سومالی و عراق یک یا افرادی را ترور می کنند. تلویزون ولابت فقیع و شب و روز داد می زند. اینجا جمهوری اسلامی است نه ایران .
شنبه 3 آبان 1393 - 11:58
senator x - تهران - ایران
وقتی فرهنگ و شعور نباشه, جون در عذابه
یکشنبه 4 آبان 1393 - 00:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.