خبرگزاری فارس : بازداشت یکی از عوامل تحریکات اخیر در اصفهان با لباس و آرایش زنانه

خبر گزاری فارس می نویسد : بازداشت یکی از عوامل تحریکات اخیر در اصفهان با لباس و آرایش زنانه

مردی که با آرایش و لباس زنانه قصد تحریک افراد به تجمع و اعتراض جهت دار درباره اسیدپاشی های اصفهان را داشت، بازداشت شد.گفته می شود لکه های سوختگی خاصی نیز بر روی بدن این مرد وجود دارد که این موضوع در دست بررسی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از اصفهان، در حالی که تلاش مسئولان انتظامی، امنیتی و قضایی برای دستگیری عوامل جنایت اسیدپاشی به صورت چند زن ادامه دارد، طی روزهای اخیر به بهانه اعتراض به این ماجرا برخی افراد و جریان ها در شبکه های اجتماعی، فضای مجازی و نیز محیط عمومی سعی کردند با جهت دهی خاص، افراد را به اعتراض علیه دستگاه های مسئول تحریک کنند.

بنا بر این گزارش، در همین زمینه توسط یک نهاد امنیتی مردی بازداشت شده که با آرایش و لباس زنانه قصد تحریک مردم به تجمع و اعتراض علیه نهادهای کشور را داشت. از این مرد زن نما که بازجویی از وی در این نهاد امنیتی ادامه دارد برخی ادوات ارتباطی و جاسوسی کشف شده است.

گفته می شود لکه های سوختگی خاصی نیز بر روی بدن این مرد نیز وجود دارد که این موضوع در دست بررسی است.

+34
رأی دهید
-62

irani iran - آمریکا - آمریکا
نه بابا اینا جدی جدی فکر می‌کنن رو پیشونی ما نوشته اسکل!!!!
شنبه 3 آبان 1393 - 03:32
mlowes - واشنگتن - آمریکا
به زودی هم اقرار میکنه که عوامل موساد و سیا و MI-6 بهش چندین میلیون دلار پول داده بودن که این کار رو بکنه و الان هم خیلی‌ هم پشیمونه. هفته بعد هم حکم اعدامش رو میدان و .. روز از نو، روزی از نو.
شنبه 3 آبان 1393 - 05:47
paksan - آمریکا - آمریکا
با این حمایت های بسیج و خاتمی از همین الان مشخصه که یه بدبختی رو میگیرن و می سونندش و میگن این بوده! خیلی روشنه که لکه های سوختگی قدم اوله و می خوان بگن این برنامه از خارج صورت گرفته ولی چه کسی است که ندونه که این کار کار بسیج اصفهان بوده و اینها برای خراب نشدن اسم بسیج ننگین دوباره تقیقه و دوباره مصلحت میخوان بکنند و دروغ بگن و کسی باور نمیکنه این نمایشهای تکراری صداوسیما و نیروی افتضاحی و سپاه و قوه قضائیه رو که همشون دستشون تو دست هم هستش. برای نمونه ضارب سعید حجاریان چی شد؟ ضارب ندا آقا سلطان چی شد؟ ضارب سهراب اعرابی چی شد؟ این هم مثل آنها آخرش آمریکا و اسرائیل میشه و انقدر گفتن که مردم دیگه باورشون نمیشه
شنبه 3 آبان 1393 - 06:10
machan - لس انجلس - آمرکا
یعنی این مغز خر خورده ها فکر می کنند مردم دو تا گوش دراز بالای سرشونه؟ اینقدر مردم را خر حساب می کنند؟. خودتونید حرام خور ها
شنبه 3 آبان 1393 - 06:12
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
حتما فردا میاد توی تلویزیون اعتراف می کنه که عامل موساود و سا ای ا و ک گ ب! و اینتلیجنت سرویس و ساواک و بیگانگان فضایی بوده!
شنبه 3 آبان 1393 - 06:34
keyvan_1 - مالمو - سوئد
رانی ایران - آمریکا - آمریکا. دوست عزیز ، اینها فکر نمیکنن ،بلکه باور دارن ،که ما اسکیلیم،و کمی‌ تا قسمتی‌ هم هستیم ،اسکل
شنبه 3 آبان 1393 - 06:58
raha1984 - هامبورگ - المان
حتما باز میخوان بگن دسیسه اسراییل و انگلیس و غرب بوده
شنبه 3 آبان 1393 - 08:30
dara20 - تهران - ايران
حالا به چند نفر اتهام اسید پاشی میزنند تا صدای مردم را خفه کننند اما عاملین و آمرین جنایت که چلاق علی‌ و انصار حزب کثیف الله باشند از مصونیت آهنین برخوردارند و هاته تعقیب قرار نمی گیرند
شنبه 3 آبان 1393 - 08:48
Dorssa - دورن - المان
نکنه پشت گوشهای مردم رو مخملی میبینن ....مملکت گل و بلبل ،،،، گلهایش را با اسید ابیاری میکنند .. بلبلهایش را با طناب دار ازاد میکنند. بعدش هم یه بدبخت دیگه رو جای مجرم اصلی میارن وسط تف توی ذات نداشته تون.. این دفعه اگر مردم سکوت کنند دفعه دیگه حقتونه یه سطل.... روسرتون بریزن ،،، بس است ، خیلی وقته که خونهای زیادی پای مال شده و مگر خون سهراب و ندا و جوادها رنگ نداشت که به راحتی مادران و پدران داغ دیده را ندیده میگیرند . مردم چرا خوابند همه را معتاد در گوشه خانه انداختند .
شنبه 3 آبان 1393 - 09:22
star44 - یوتبوری - سوئد
برای اینگه گناهو گردن کسی دیگه بندازن تهمت زدن شروع شد, بابا سرتونو از برف دربیارید همه دارند شماهارو میبینند , کسی دیگه گول این حرفارو نمی خوره .
شنبه 3 آبان 1393 - 09:31
فراوانی - قطر - قطر
سناریو داره درست میشه یک مرد با لباس زنانه و سوختگی وبقیه ماجرا آموزش در اسراییل توسط موساد
شنبه 3 آبان 1393 - 10:35
quickwin60 - استانبول - ترکیه
سه هفتس به قول خودشون نتونستن پیدا کنن عامل های این کارو ، اونوقت در عرض دو سه روز عاملای اخبار کذب و گرفتن . دو روز دیگه هم اصل ماجرارو کلن ول می کنن می چسبن به این حواشی و بعد میچسبوننش به عاملای خارجی و یک نفرم میارن تو تلویزیون میگن از اونور بوده و مشکل اخلاقی و روانی داشته و این حرفا ... ختم کلام تمام شد . زندگی همه این آدما داغون شد بخاطر حرف امام جمعه اصفهان و دنبالشم عاملای خودشون . حالا دنبال اینن که یه چیزیم طلبکار بشن و یه استفاده سیاسی هم بکنن از این اتفاق .
شنبه 3 آبان 1393 - 09:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.