قلعه نویی: در جوار امام رضا حرف آمریکا را نزنید/ توانایی شکست دادن پدیده را داشتیم

خبر آنلاین : امیر قلعه نویی گفت که تیمش در دقایق ابتدایی می توانست دو گل به پدیده بزند.

سرمربی استقلال پس از تساوی تیمش مقابل پدیده در مشهد گفت: «بازی خوبی بود. حیف که پخش تلویزیونی نداشت و ای کاش یک برنده هم داشت. من از این یک امتیاز راضی هستم. ما می توانستیم در 10 دقیقه اول دو گل بزنیم و حیف شد که شهباززاده از موقعیت دیگری که داشت استفاده نکرد. پدیده تیم قدرتمندی است.»
قلعه نویی ادامه داد: «این اولین مسابقه ای بود که همه ملی پوشان ما خوب بازی کردند. ما 120 دقیقه سخت در اهواز داشتیم و در مجموع خوب بودیم.» سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی درمورد اردوی آمریکای استقلال گفت: «در جوار حرم امام رضا (ع) حرف از آمریکا نزنید. هنوز این مسئله مشخص نیست و مدیریت باشگاه آن را پیگیری می کند.»
او در پایان گفت: «استقلال از نظر امکانات در سطح معمولی است و امکانات خاصی ندارد. مقابل پدیده خوب بازی کردیم و این تیم را تا حدی کنترل کردیم. توانایی پیروزی در این دیدار را هم داشتیم.»

+6
رأی دهید
-67

hassan5 - تهران - ایران
دستمال یزدی قله نوعی ماشاالاه خیلی خیلی زبره مواظب باشه که زخم نکنه
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 13:25
Mova10 - ادینبورو - اسکاتلند
دیگه این لمپنم ملّتو نادون گیر اورده! عوضیا میا‌‌ن بیرونه ایران عشقو حالشونو میکنا اخشونو میگیرن بد میاد میگه در جوار رضا فلانو بسار، عوضی‌ تو خودت مگه گرین کارد نداری؟!!؟!؟
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 14:04
مترلینگ - منچستر - انگلستان
چشـــــــــــــم !در جوار امام رضا حرف نزنید ولی با کله و اشتیاق به اردو هم میرن کلی هم حال وحول میکنن فقط امریکا برا ملت اه اه واسه اینا به به خودشونو واسه ما لوس میکنن اینا هم نون به نرخ روز خوردن رو از ارباباشون یاد گرفتن اخه نون تو دستماله
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 15:33
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
خجالت بکش مردک..سالی سه ماه اونجا خوش میگذرونی و خدامیدونه چیکارا که نمیکنی حالا واسه ما جوار امام رضات گرفته؟ ملت رو اسگل گیرآوردی مرتیکه؟ گمونت مردم مثل دوروبریای خودت ببو گلابین که این چرندیات و ریای واضحت رو نفهمن؟ اینا دیگه کین بابا..گمونشون مملکت شده مملکت دروغگویی و پاچه خواری و ظاهرسازی،دیگه هرکی هر گو..دلش خواست باید نوش جان کنه!!
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 16:15
goosfand - نیویورک - آمریکا
ملت از اسیدپاشی حزبل‌های وحشی مینالند، و غافل از حرومیهای نجسی چون قلعه‌نوعی و الهام چرخنده و .. هستند؛ ملت نباید این قلعه نوعی‌ها رو فراموش کنند؛ بابا هر کسی‌ میاد با چیز‌مالیش دم و دستگاه آخوندا رو گرمتر میکنه، و چوبش رو ملت میخورند، و باز هم این افراد رو فراموش میکنند
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 14:58
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
از لحاظ فنی شاید ..باشه اونم فقط در ایران و به کمک دست‌های پشت پرده،، اما از نظر شخصیتی یکی‌ از منفور‌ترین سرمربیهای ایرانه‌, حتی اس‌ دق دلالی‌‌های با وجدان و دوست دار ناصر خان حجازی هم به شدت از این کوتولهٔ نفرت انگیز ،منزجر هستن،،همسر ناصر خان میگه که عیادت این چاپلوس از ناصر خان در بیمارستان بزرگترین ضربه روحی‌ به روح بیمار و مریض اون خدا بیامرز بوده و با دیدن این مردک بر بالای سر خود فکر کرده که عزرائیل اومده و بیچاره را دق مرگ کرد
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 17:18
azadi-iran - وین - اطریش
ما شنیده بودیم ، شاعر درباری یا آخوند درباری ولی مربی فوتبال درباری نشنیده بودیم !. البته در این رژیم چیز عجیبی نیست.
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 20:24
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
این قلعه نوعی هم عجب دستمال بدستیه حالم بهم خورد
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 21:54
فراوانی - قطر - قطر
اگر خود قلعه نوعی اینجا بود با اشاره چشمش به علی میگفت علی .....
جمعه 2 آبان 1393 - 13:01
siavash2a - تهران - ایران
ته دلش له له میزنه واسه امریکا.دو رویی هم حدی داره.پاچه خار نظام
جمعه 2 آبان 1393 - 20:14
داریوش پرویزی - شیراز - ایران
دستمال یزدی تو غلاف کن مردک برو
شنبه 3 آبان 1393 - 10:35
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.