مردی که دو سال تمام دروغی خود را به کما می‌زدعکس تزیینی است

یک مرد ۴۷ ساله اعتراف کرده است که دو سال تمام برای فرار از حضور در دادگاه، نقش بازی کرده و چندین بار خود را به حالت کما زده است. پزشکان زمانی متوجه دروغی بودن کمای وی شده‌اند، که او ناگهان شروع به غذا خوردن کرده است.

آلن نایت، اهل کشور ولز، سه سال تمام با کلاه گذاشتن بر سر همسایگانش توانسته بود ۶۵ هزار دلار به جیب بزند. زمانی که پلیس پی به این موضوع می‌برد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، این مرد ۴۷ ساله به فکر حقه‌ای تازه می‌افتد و وانمود می‌کند که فلج شده است.

او این‌گونه وانمود می‌کند که در پی یک حادثه، ستون فقراتش به واسطه برخورد با در پارکینگ آسیب دیده و از گردن به پایین فلج شده است.

نقشه وی سپس با همدستی همسرش همراه می‌شود که در تمام مدت او را روی صندلی چرخ‌دار به داخل سالن دادگاه هل می‌داده است.

به نوشته روزنامه گاردین، آلن نایت برای اینکه مجبور به نشستن در جایگاه متهم نشود، ادعا می‌کند که به دلیل معلولیتش گاهی اوقات به کما می‌رود. او هر بار که تاریخ محاکمه فرا می‌رسیده، خود را به حالت کما زده و به این ترتیب از حضور در دادگاه خودداری می‌کرده است.

این وضعیت دو سال تمام ادامه داشته و در این مدت شک کسی برانگیخته نمی‌شود. آلن نایت برای هر چه طبیعی‌تر جلوه دادن دروغ خود، چندین بار نیز به بیمارستان مراجعه کرده و کار را تا بدان‌جا پیش‌می‌راند که حتی یک کپسول اکسیژن نیز به خودش وصل کرده و وانمود می‌کند که تنفس‌اش با مشکل روبرو است.

پزشکان تازه زمانی متوجه دروغین بودن حرکات و نمایش‌های آلن نایت می‌شوند، که او به یکباره شروع به غذا خوردن، شستن دست و صورت و نوشتن می‌کند.

افزون بر آن پلیس نیز یکبار مچ آلن نایت را در حالی‌که همراه با خانواده‌اش بدون صندلی چرخ‌دار مشغول گشتن در یک مرکز خرید بود، می‌گیرد.

قرار است ماه آینده دادگاه با توجه به نقش بازی کردن آلن نایت و هزینه‌های مالی زیادی که این کار به پلیس و دادگاه وارد کرده، حکم نهایی را درباره او صادر کند.

+50
رأی دهید
-6

arman93 - یزد - ایران
این دیگه از اون چرت و پرتها است یعنی با این همه پیشرفت پزشکی با ام آر آی و رادیولوژی و سایر امکانات پزشکی متوجه دروغگویی اش نمی شدند پس اگه اینطوره من هم می تونم دروغکی خودم را به کما بزنم یا وانمود کنم فلج شده ام و به راحتی از کار افتاده بشم و از تامین اجتماعی حقوق ماهیانه دریافت کنم
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 11:36
biparva-jan - تهران - ایران
مارمولک!
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 12:28
arman93 - یزد - ایران
این دیگه از اون چرت و پرتها است یعنی با این همه پیشرفت پزشکی با ام آر آی و رادیولوژی و سایر امکانات پزشکی متوجه دروغگویی اش نمی شدند پس اگه اینطوره من هم می تونم دروغکی خودم را به کما بزنم یا وانمود کنم فلج شده ام و به راحتی از کار افتاده بشم و از تامین اجتماعی حقوق ماهیانه دریافت کنم
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 11:37
godless - توییید هیدز - استرالیا
این آدم اگر امکانات کافی میداشت حتما آخوند یا کشیش خوبی میشد
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 12:47
shahab46 - هانوفر - المان
عجب بلایی بوده
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 14:36
marhoom alinaghi khan - اشنویه - ایران
به نظر من این شخص میتونه یه con artist باشه
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 11:27
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
arman93 - یزد - ایران- تو و امثال توکه ۱۴۰۰ ساله تو کمای تاریخی هستید ;) بعدش هم خیالت راحت مغز‌های جلبکی و کپک زده شامل کما نمیشه . خدا کنه داروی پیدا شه تا مغز‌های شسته شده و فلج مغزی‌های مذهبی‌ را شفا بده،،،بلند بگوووو آمیییییییییییییییییییین
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 17:07
danial nabi - استكهلم - سوئد
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران تو اشتباه میکنی‌ و آرمان۹۳ - حرف بسیار درستی‌ را عنوان می‌کند، darیزد - ایران
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 21:20
biparva-jan - تهران - ایران
عقاب سرخ arman کاملا منطقی حرف زد. تویی که مثل یک مغز جلبکی حرف میزنی.
جمعه 2 آبان 1393 - 07:42
عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
biparva-jan - تهران-danial nabi - استکهلم - به مغز جلبکی گفتن کو شاهدت? یک مغز مرگی را گفت شاهدمه،،،اینها ها تو حماقت هم با هم متحد هستن،،فکر می‌کردم تو شکنجه - تجاوز به پسرن و زنان سالخورده و همجنسبازی متحد هستن اما انگار حتی توی دروغ گویی و اسید پاشی هم متحدن،،داداشم میگه اول انقلاب, پاسدار‌ها و نیروهای خط امام بر علیه بی‌ حجابان شعار یا روسری یا توسری میگفتن و با اسید هم بسیاری از دختران و زنان را سوزاندن و گوشت آنها را با اسید ذوب کردن،سینما رکس را هم آتش زده و زنده زنده مردم را سوزاندن،،،میگن کار بدبخت شاه بوده،!،پس چرا تا حالا یک نصفه سند و مدرک در این رابطه نتونستین پیدا کنید و رو کنید?
شنبه 3 آبان 1393 - 16:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.