سرقت و آزار و اذیت زن خانه دار توسط دو دزد تبهکار

رقت شیطانی 2 تبهکار از زن خانه‌دار

دو دزد خیابانی با نفوذ به خانه‌ای به سرقت شیطانی از زن جوانی دست زدند.
از روز 21 مردادماه سال جاری وقتی مردی هراسان خود را به کلانتری 119 مهرآباد جنوبی رساند ماجرای سرقت شومی پیش روی مأموران قرار گرفت.
این مرد گفت: وقتی صبح به محل کارم رفتم دو دزد جوان با تهدید چاقو وارد خانه‌ام شده و نه تنها پول و طلاهایمان را به سرقت بردند بلکه با بی‌اعتنایی به گریه‌ها و التماس‌های همسرم، وی را تسلیم نیت شوم خود کردند.

با توجه به اینکه دزدان روحیه شیطانی داشته‌‌اند با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 34 تهران، تیمی از اداره 16 پلیس آگاهی وارد عمل شدند و در نخستین اقدام به تحقیق از زن جوان پرداختند.
این زن که هنوز با یادآوری صحنه سرقت صدایش می‌لرزید، گفت: ساعت 10 صبح 21 مردادماه مردی زنگ آیفون را زد و ادعا کرد طوطی‌شان پشت‌بام خانه ما افتاده است. من از او خواستم زنگ طبقه سوم را بزند، پس از چند دقیقه وی باز زنگ زد و ادعا کرد همسایه‌تان پاسخگو نیست و خواهش کرد در را باز کنم. وقتی شنیدم وی همسایه‌مان است این ادعا را باور و در را باز کردم. بعد از چند لحظه زنگ واحد ما زده شد و همین مرد درخواست کلید پشت‌بام را از من کرد. بدون آنکه در واحد آپارتمان خودمان را باز کنم، خواستم کلید پشت‌بام را از واحد طبقه چهار بگیرد اما بعد از چند دقیقه دوباره زنگ خانه زده و وی مدعی شد همسایه طبقه چهارم او را نزد من فرستاده است. تا در را باز کردم، جوانی وارد خانه شد و با تهدید چاقو مرا مجبور به سکوت کرد. آن جوان با تهدید طلا و جواهراتم را گرفت، زمانی که وی مشغول بررسی طلاها بود تصمیم گرفتم از خانه فرار کنم اما وی به زور و با تهدید چاقو اجازه فرار نداد و تهدید کرد اگر سر و صدا کنم مرا خواهد کشت. بعد مرا به داخل یکی از اتاق‌ها برد. پس از آن سمت پنجره رفت و همدستش را صدا زد و وی نیز داخل آمد و هر دو با بی‌اعتنایی به التماس‌هایم مرا تسلیم نیت شوم خود کردند. پس از آن مرا داخل یکی از اتاق‌ها زندانی کرده و هر دو از خانه خارج شدند. پس از چند دقیقه و در حالی که بسیار ترسیده بودم، زمانی که دیگر صدایی نمی‌آمد از اتاق بیرون آمدم و دیدم آنها رفته‌اند. کارآگاهان جنایی ابتدا اقدام به چهره‌نگاری کامپیوتری دو شیطان تبهکار کردند و با بهره‌گیری از بانک اطلاعات مجرمان حرفه‌ای موفق به شناسایی «فرشاد» 21 ساله شدند که در سال 91 به خاطر کیف‌قاپی از سوی پلیس آگاهی شهریار دستگیر و روانه زندان شده بود. عکس فرشاد پیش روی زن خانه‌دار قرار گرفت و شناسایی شد و کارآگاهان خیلی زود خود را به پشت در مخفیگاه فرشاد در نسیم‌شهر و خیابان شهید رجایی رساندند که وی با اطلاع از محاصره خانه‌اش از سوی پلیس به سمت بالکن خانه در طبقه چهارم رفت و به پشت‌بام ساختمان دو طبقه‌ای در کوچه پشتی پرید اما از آنجا که مسیرهای فرار از سوی مأموران در محاصره بود وی با شلیک چند تیر هوایی زمینگیر شد.
فرشاد همان لحظه نخست با اعترافات تکان‌دهنده‌‌ا‌ی، سرقت از زن خانه‌دار را پذیرفت و گفت: به همراه یکی از دوستانم به نام «محسن» به خانه‌ای رفتیم که تنها یک زن جوان در آن حضور داشت. ابتدا من پایین و در کوچه روی موتور منتظر ماندم و محسن به تنهایی داخل ساختمان شد، پس از مدتی محسن از پنجره مرا صدا زد و من نیز داخل رفتم و در آنجا وسوسه به جانمان افتاد و نه تنها سرقت بلکه به اذیت و آزار زن جوان پرداختیم. کارآگاهان بلافاصله مخفیگاه محسن 22 ساله در شهرک اورین نسیم‌شهر به دست آوردند و در حالی که محسن نیز قصد داشت سوار بر موتور فرار کند وی را به دام انداختند.
محسن ابتدا ادعای بی‌گناهی کرد تا اینکه با فرشاد مواجه شد، سر به زیر انداخت و گفت: با موتور و به همراه فرشاد در منطقه مهرآباد جنوبی در حال پرسه‌زنی و چرخیدن بودیم که متوجه باز بودن در پارکینگ یک خانه شدیم. فرشاد پیش موتور ماند و من رفتم زنگ یکی از طبقات را زدم و به زن صاحبخانه گفتم طوطی‌ام به پشت‌بام ساختمان افتاده است و لطف کنید کلید پشت‌بام را بدهید. نخست زن صاحبخانه از من خواست تا کلید پشت‌بام را از سایر همسایه‌ها بگیرم اما سرانجام به اصرار من در خانه را باز کرد و من نیز با چاقویی که داشتم او را تهدید کردم و داخل خانه شدم. وقتی دیدم زن جوان تنها است از او پول‌ها و طلاهایش را خواستم که در کمد را باز کرد و من همه طلاها را سرقت کردم.
محسن درخصوص اقدام شیطانی‌شان گفت: پس از سرقت طلاها من و همدستم کاری کردیم که از همان لحظه نخست پشیمان هستیم سپس سوار بر موتور پا به فرار گذاشتیم.
کارآگاهان در بازرسی از مخفیگاه این دو دزد جوان با گوشی‌های سرقتی زیادی مواجه شدند که مشخص شد صاحبان آنها در سناریوهای کیف‌قاپی و موبایل‌قاپی مورد دستبرد قرار گرفته‌‌اند.
فرشاد و محسن در بازجویی‌ها فاش کردند در مناطق غرب و جنوب غرب تهران اقدام به کیف‌قاپی، موبایل‌قاپی و گردنبندقاپی کرده‌‌اند که بیشتر در شهرک آزادی، خیابان پیامبر و بلوار فردوس بوده است.
بنابر این گزارش، بازپرس پرونده با توجه به گستردگی دزدی‌های این دو تبهکار و شگرد شوم آنها خواستار انتشار تصاویر آنان شد تا کسانی که در دام‌های مشابهی افتاده‌اند به اداره 16 پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند. سرهنگ «آریا حاجی‌زاده» معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران با تأسف از برخی سهل‌انگاری‌ها که باعث سوءاستفاده تبهکاران می‌شود، گفت: باز بودن در پارکینگ‌ها فرصت مناسبی برای دزدان خیابانی مهیا می‌کند تا آنها توطئه‌هایشان را عملی کنند. وی افزود: از وقتی درهای الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد شاهد جرایم زیادی شده‌ایم. وقتی ساکنان بدون پیاده شدن از خودرو با استفاده از ریموت‌ در را باز می‌کنند و بدون توجه به اینکه فرصت زیادی طول می‌کشد تا درها بسته شود، دزدان که کمین کرده‌اند، می‌توانند دور از چشم آنها داخل ساختمان شوند.
سرهنگ حاجی‌زاده گفت: هشیاری و توجه به موارد ایمنی می‌تواند مهم‌ترین و تأثیرگذارترین عامل برای جلوگیری از سرقت و جرایم باشد.

+52
رأی دهید
-6

dannni - سوئد - استكهلم
اعدام‌شان کنید این میکروبها
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 12:43
oghab - هلسینکی - فنلاند
هردوتاشونو اعذام کنید ...حقوق بشرغلط میکنه زرزر کنه .. اینها که بشر نیستند ....قوه قضایی شرف نداره اگر حکم اعدام صادر نکنه
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 12:53
persiangulf2535 - لند‌ن - انگلیس
گورپدرحقوق بشر٬این دوتا کفتارکثیف رو باید هرچه زودتراویزون کنند.
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 14:16
faranak-montreal - مونترال - کانادا
قیافشون مثل این بسیجیهاست
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 14:30
آتیلا قشقایی - کپنهاک - دانمارک
عوامل حزب الاه بسیجی‌ هستند‌ها این کار‌ها را میکنند
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 14:36
goosfand - نیویورک - آمریکا
روشنفکر قرتی الان باز میاد میگه: نه! اعدام نکنید تو رو خدا! روح من لطیف و انسانیه، اگه اینها رو اعدام کنید، خشونت به جامعه القا میشه. چرا باید یه انسان رو اعدام کنید؟ - حالا این روشنفکر یادش رفته که این انسان نیست بلکه یه ویروسه که جان شهروندان مفید و بی‌-گناه رو میگیره؛ ما موندیم انسان اون ویروسه است یا اون شهروند بی‌-گناه، یا خود روشنفکره!
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 17:04
goosfand - نیویورک - آمریکا
مرگ بر حقوق بشری که از این کفتارهای وحشی طرفداری کنه؛ ابزار حقوق بشر غرب واسه خودش خوبه؛ از هر چیزی میخواهند سود سیاسی ببرند و به دولت‌های مخالفشون فشار بیارند
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 17:13
raha1984 - هامبورگ - المان
باید همین بلا رو قبل از فرستاده شدن به بالای جوبه دار توی زندان به سرشون بیارن
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 17:35
goosfand - نیویورک - آمریکا
تازه اعدام هم بخواند بکنند، اگه شاکی‌ رضایت نده، ممکنه که دوستان این اراذل و اوباش وحشی شاکی‌ رو تهدید به قتل کنند، و در نتیجه شاکی‌ هم رضایت بده؛ بنابراین باید قانونی تصویب بشه که واسه اینجور موردها، خود حکومت به عنوان مدعی العموم این انگلها رو به پای دار بکشونه، و حتا اگه با شمشیر سرشون رو بزنند واسه این غربیهای آشغال بفرستند تا مفهوم حقوق بشر رو بهشون بفهمونند هم کار بهتریه
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 17:12
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
آزار و اذیت چیه دیگه؟ عین آدم بنویسید دزدی و تجاوز. بزنید آلت امر به منکرشون رو از بیخ قطع کنید که هر وقت طهارت میگیرن که دو رکعت نماز بزنن به کمر شون یادشون بیفته. اصل بسیجی هستن.
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 18:03
piade - تهران - ایران
حروم زادگی از قیافه هاشون پیداست.
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 22:37
a.sadriuk - لندن - انگلستان
باید توی زندون اعلام کنن هر کی دوست داره میتونه این دو حـ... رو آره و اینا .. بعد هم مثل سوسک تکه تکه آتیششون بزنن دار زدن واسه این حـ... ها خیلی کمه
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 01:09
hovakhshatare - تهران - ایران
توی متن خبر دو تا متجاوز و سارق داریم و توی کامنت‌ها صد تا قاتل! اگه اون دو نفر رو آزاد کنند و به جاشون شماها رو زندانی کنند جامعه امن‌تر می‌شه!
جمعه 2 آبان 1393 - 00:36
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
Hovakhshatar بابا . عزیز. تو اسم هرچه هوخستر زا هم کثیف کردی. تو اصلا میدانی هوخستر کی بود . تو اصلا هوخستر را می شناسی؟؟ حرف زدنت مثل نوکر های بچه سوسول می مونه.تو اصلا معنی قاتل را میدانی. تو اصلا میدانی به چه کسی میگویند قاتل....هوخشتر بی شجره
شنبه 3 آبان 1393 - 22:53
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.