3 کشته در واژگونی وانت حامل دانش آموزان در کرمان

 روزگذشته بر اثر واژگونی یکدستگاه وانت حامل دانش‌آموزان در قلعه گنج استان کرمان 3 دانش‌آموز جان باختند و 3 تن دیگر مجروح و راهی بیمارستان شدند.

به گزارش ایسنا، برابر اعلام مرکز فرماندهی و کنترل پلیس کرمان، ساعت 16 و 30 دقیقه روز دوشنبه یکی از اهالی روستای آزادشهر شهرستان قلعه گنج با پلیس تماس گرفته و یک مورد تصادف منجر به فوت را گزارش کرد.
3 کشته در واژگونی وانت حامل دانش آموزان در کرمان

در پی این تماس بلافاصله تیم‌های گشت انتظامی و پلیس‌راه به همراه تیم‌های امداد و نجات به صحنه اعزام شدند.

در بررسی صحنه تصادف از سوی پلیس مشخص شد یک دستگاه خودرو پیکان وانت به رانندگی فردی 35 ساله در حالی که تعدادی مسافر دانش‌آموز در قسمت بار خودرو سوار کرده و از طرف کهنوج به سمت قلعه‌گنج در حال حرکت بوده از مسیر منحرف و واژگون شد.

بر اثر این حادثه، «یونس چلیپا» فرزند محمد 15 ساله، «علیرضا چلیپا» فرزند رضا 16 ساله حین انتقال و «دانیال غلامی» فرزند اسحاق 15 ساله در بیمارستان جان باختند.

این گزارش حاکیست در این واژگونی،«یونس پیش‌بین» فرزند ناصر 15 ساله، «مظاهر محمودی» فرزند پیرداد 14 ساله و «شهرام غلامی» فرزند ابراهیم 16ساله نیز در این حادثه مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

کارشناس تصادفات ناتوانی راننده در کنترل خودرو را علت وقوع این حادثه اعلام کرد.

+41
رأی دهید
-2

ايرانشهر - تهران - ایران
خدا به خانوادهاشون صبر بده
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 00:49
آخونده مفت خور - سیدنی - سیدنی
تو این ایران داعشی خرابی و بلا از زیر زمین و روی زمین و آسمون می باره
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 01:37
arash9812 - تهران - ایران
مرگ بر خامنه‌ای ضحاک که امکاناتی که حقه مردم هست صرف لبنان و دیگر کشورهای عقب مانده که مثل خودش بی‌سواد و عصر حجری هستند میکند برای بقای خودش و زالوهای مثل خودش
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 12:00
Emam Zaman - قم - ايران
چرا اینقدر الله با ایرانیها بد شده، همش بلا از زمین و آسمان داره میباره...! مگه نمیگن حتا یه برگ بدون اذن خداوند رو زمین نمیریزه، پس چرا خداوند اسیدهارو تبدیل به آب روان نمیکنه؟
‌پنجشنبه 1 آبان 1393 - 23:12
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.