سوتی تاریخی فردوسی پور درباره گل مجیدی/عذر خواهی عادل روی آنتن

فردوسی پور دیشب یک مهمان ویژه داشت؛فرهاد مجیدی.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛سوال دیشب برنامه عادل فردوسی پور مربوط به گلزنی فرهاد مجیدی در دنیای فوتبال بود.او که یکی از چهره های محبوب را به برنامه اش دعوت کرده بود سوال برنامه اش را هم به مجیدی اختصاص داده بود.

فردوسی پور از مردم خواسته بود تا از بین سه گزینه،بهترین گل فرهاد مجیدی در دوران فوتبال بازی کردنش را انتخاب کنند.

گزینه نخست مربوط به بازی دوستانه با اتریش بود که فرهاد مجیدی در آن مسابقه زننده تک گل ایران بود.تیم ملی آن بازی را با نتیجه 5 بر یک به حریف خودش واگذار کرد.

گزینه دوم به زمانی مربوط می شد که فرهاد در تیم العین بازی می کرد.در آن بازی هم مجیدی یکی از گلزنان بازی بود که در دقیقه 87 موفق شد دروازه دالیان را باز کند.اما اشتباهی که عادل و دوستانش درباره این گل مرتکب شدند این بود که مجیدی گل قهرمانی العین را در آسیا نزد.او سومین گل تیمش را به ثمر رساند و  با توجه به برتری العین در مجموع دو بازی رفت و برگشت آنها با گلی که فرهاد زد راهی بازی فینال شدند.

با این حال عادل در گزینه هایش که با عنوان به یادماندنی ترین گل فرهاد مجیدی مطرح شده بود نوشته بود:«گل قهرمانی العین در آسیا.»اتفاقی که باعث شد مجری برنامه نود در روی آنتن از همه عذر خواهی کند.

این در حالی است که گل بازی شصت و نهم استقلال و پرسپولیس هم یکی دیگر از گزینه های مطرح شده در برنامه نود بود.

+15
رأی دهید
-21

sheys - توکیو - ژابن
سال ۸۹ تو دربی ۶۹،شیث رضایی دنبال فرهاد بدو،،ای‌ بدو ای‌ بدو،،ای‌ بدو ای‌ بدو،،سولاختون کرد،،سولاختون کرد،،،۴۴۴۴
‌سه شنبه 29 مهر 1393 - 12:33
takalom - ناتینگهام - انگلیس
سوتى تاریخى ؟؟؟!!!! مطمئنى تب ندارى ؟؟
‌سه شنبه 29 مهر 1393 - 12:48
rahjoo - بابل - ایران
sheys- اوشین جان ، زیاد زور نزن دو روز دیگه کریمی و زاید رو میاره تو برنامه حالا باید جامه و دامن چاک زده و خدای نکرده مرتکب بی حجابی بشیا و باعث گناه ! آرومتر جیغ بزن
‌سه شنبه 29 مهر 1393 - 17:06
خرچنگ - دبی - امارات متحده عربی
سال ۸۹ تو دربی ۶۹،شیث رضایی دنبال فرهاد بدو،،هی‌ بدو هی‌ بدو هی‌ بدو هی‌ بدو، لنگی جماعت همینه دیگه فقط زور رو باید حکم کنند منطق حالیشون نیست ولی خودمونیم شروع برنامه نود *فرهاد4 * موتور عادل نماینده لنگ رو خیلی قشنگ آورد پایین
‌چهارشنبه 30 مهر 1393 - 04:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.