دختران جوان و افراد دانشگاهی میان کارتن‌خوابهای تهران.

+112
رأی دهید
-1

taghebostan - فرانکفورت - آلمان
حالا خوبه شلاق نمیخورند یا اعدامشان نمیکنند وقتی‌ آخوند حکومت کند از این که هست بدتر هم می‌شه
دوشنبه 28 مهر 1393 - 18:03
amir-amir - تورنتو - كانادا
سردمداران و مدعیان اسلام ناب محمدى از همان ابتداى حکومتشان سر گونى را محکم گرفتند در حالیکه ته گونى سوراخ است جمع اورى ماهواره٫ مبارزه با بدحجابى ( اخیرا به روش اسید پاشى) تقسیم مردم به خودى و غیر خودى٫ محرومیت تحصیل عده زیادى از جوانان به ویژه اقلیت هاى مذهبى و خیلى مسائل دیگر اینها واژگان مسخره اى هستند که جمهورى اسلامى عقیده دارد باید اجرا شود تا امت اسلامى بى دغدغه شکل بگیرد و راه بهشت برایش هموار شود غافل از اینکه یک کشور باید به طور طبیعى اداره شود مردم را نباید در کیسه و گونى کرد و یا دستهایشان را بست و بعد فرمان شنا کردن داد اقتصاد کلان مملکت را داده اند دست چند تا سپاهى که فقط بلدند تفنگ به دست بگیرند و مهندسین و صنعت گرانش باید از هفت خوان رستم عبور کنند تا یک پروژه کارى را بتوانند شروع کنند و یا دولت و وزیر و مجلسش باید تابع افکار یک فرد باشد تا بتواند نیمچه کارى را انجام دهد.
دوشنبه 28 مهر 1393 - 18:55
مترلینگ - منچستر - انگلستان
خوش به حالمون با این مملکت خراب شده مون
دوشنبه 28 مهر 1393 - 19:31
تیتو تیتو - تهران - ایران
جامعه بی طبقه توحیدی همین بود.
دوشنبه 28 مهر 1393 - 19:35
kiyanzx1 - استکهلم - سوئد
این اقاى باور عمیق کجاست نظر بده !! 15000 کارتن خواب ، پانزده درصد زنان دختران .. حالا تو بزن تو سرت بگو ، على اصغر ، قاسم ، سلمان فارسى ،، بشین روضه بخون فکر جواب میدى به این اون !!!
دوشنبه 28 مهر 1393 - 20:58
Azadikhah - تكسل - هلند
امام خون،امام خمینی گفت:انقلاب ما انقلاب کوخ نشینها بود!میخواستید حلبی آبادها رو از بین ببرید بیشترش کردید!واقعا عجب انقلابی بود! تمام انقلابهایی که با خشوت و وحشی بازی بوجود اومدند,سرانجام وحشتناکی پیدا کردند. انقلاب اکتبر روسیه که به دیکتاتوری کمونیسم و کشتار میلیونها انسان در شوروی منتهی شد، انقلاب فرانسه هم سر انجام به دیکتاتوری و کشورگشایی ناپلئون. انقلاب اسلامی هم به دیکتاتوری مذهبی آخوندی.
دوشنبه 28 مهر 1393 - 23:02
arzoye ensaniat - استکهلم - سوئد
آخوندهای گردن کلفت،مفت خور نگاه کنند،که مردم را به اسم مستضعف تحریک کردند،و انقلا ب راه انداختند همراه کمونیستهای وطن فروش،که از روس پول میگرفتند،و رفیق،رفیق راه انداخته بودن به اسم مستضعف ایران را به باد فنا دادن آخوندا ببینند،عمامه شو ن را بالاتر بذارند،حقه باز ها،اصلا یاد شون رفته مردم برای چی‌ انقلاب کردند.
‌سه شنبه 29 مهر 1393 - 08:43
اصحاب کهف - بروکسل - بلژیک
آب مجانی..برق مجانی..کارتن مجانی..خیابون خوابی مجانی..دیگه چی میخواهیم ما مردم؟ بی چشم و رویی هم حدی داره.کم کنید این توقعات بیجاتون رو والا با یه پارچ اسید در خدمتتون خواهیم بود. این بیچاره ها دیگه زدن دارن که موقع جمع کردنشون کتکم بخورن؟ اونوقت دولت نداره یه دوسه تا مجتمع اتاق به اتاق واسه جمع آوری اینا از سطح شهر درست کنه؟بدبختی تا کجا آخه؟!!
‌سه شنبه 29 مهر 1393 - 09:44
رقص پرواز - اروپا - اروپا
خمینی قولش روتو بهشت زهرا به مردم داد..
‌سه شنبه 29 مهر 1393 - 11:40
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
Kiyanuzx از سوئد. دوست عزیز. آقاى باور عمیق و رفیقشون جنگنده فقط در مورد زنان نیمه لخت و اخلاق هاى جنسى غیر اسلامى نظر میدهند. ایشان متخصص امور پرنوگرافى و عملیات هاى جنسى هستند. هیچوقت از ایشان در مورد بدبختى ملت و فقر و فلاکت مملکت چیزى نخواهید خواند. حالا اگر یک مطلبى راجع به آزادى جنسى باشد، فورا کامنت هاى ایشان را خواهید خواند.
‌سه شنبه 29 مهر 1393 - 13:42
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.