جام حذفی؛ سپاهان هم حذف شد

پس از تیم‌های صبای‌قم، ملوان بندرانزلی و فولاد خوزستان، سپاهان‌اصفهان چهارمین تیم لیگ برتری بود که از گردونه مسابقات جامحذفی کنار رفت.

به گزارش ایلنا، تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی دست به کار بزرگی زد و موفق شد مقابل سپاهان اصفهان به پیروزی دست یابد. با این شکست قهرمان دو فصل پیش جام حذفی، وداع زودهنگامی با این رقابت ها داشت.

26 مهر در روز سوم از مرحله یک‌شانزدهم نهایی رقابت‌های فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور، گل‌گهر سیرجان در ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر خود توانست با گل  مختار جمعه‌زاده در دقیقه 105 و از روی نقطه پنالتی سپاهان را حذف کند. در این بازی حسین رسولی بازیکن تیم گل‌گهر هم در دقیقه 110 و با دریافت کارت زرد دوم، از زمین مسابقه اخراج شد.

با این پیروزی گل‌گهر سیرجان در مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان می‌رود. سپاهان یکی از مدعیان این رقابت‌ها که 2 سال پیش به عنوان قهرمانی دست یافته بود، با تحمل این شکست، وداع زودهنگامی با جام حذفی داشت.

گزارش ورزش سه در همین زمینه

در ادامه مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال تیم فوتبال سپاهان در ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر و در حضور حدود 3 هزار تماشاگر به مصاف تیم گل گهر سیرجان رفت.

سپاهان که امروز برای انجام یک بازی متعادل و ساده به مصاف تیم دسته اولی گل گهر سیرجان رفته بود، با تک گل مختار جمعه زاده از روی نقطه پنالتی در وقت اضافه مقابل حریف شکست خورد و از جام حذفی بیرون افتاد.

با این شکست حسین فرکی سرمربی سپاهان تنها لیگ‌برتر را برای موفقیت پیش رو دارد. سپاهان برخلاف همیشه از حضور در مسابقات آسیایی جا مانده و حالا دومین جام را هم از دست داده است. این تیم با کسب 4 قهرمانی در جام حذفی یکی از پرافتخارترین های این رقابت ها محسوب می‌ شود.

گل گهر که 9 سال است در لیگ دسته اول فعالیت می‌‌کند، دور بعد با نفت‌مسجدسلیمان مسابقه خواهد داد. این تیم در 10 دقیقه پایانی با اخراج حسین رسولی، 10 نفره بازی را ادامه داد.

+20
رأی دهید
-5

عقاب سرخ - پاسارگاد - ایران
خخخخخخ زردک ,,سه پا هان,, که حذف شد!! تو آسیا که نیستید، اینجا هم که ناجور حذف شدین،،،کیسه سوراخ نشان هم جونش بالا اومد تا با یک ضربه شانسی بعد از ۱۲۰ دقیقه از تیم‌ نوین دست دو تونست ببره،،کیسه سوراخ نشان دسته سه رفته حتی با از تیمهای مثل بنه گز هم پایین تر بوده ،،من نمیدونم با چه رویی کیسه‌ها در دسته سه بازی میکردن لیاقتتون همون دست سه
یکشنبه 27 مهر 1393 - 16:43
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.