خلبان هواپیمای امارات به دلیل برافراشتن پرچم ایران اخراج شد !

پارسینه : شرکت هواپیمایی الامارات اقدام به اخراج خلبان این شرکت به دلیل برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه امام خمینی نمود.
در پی فرود بزرگترین هواپیمایی مسافرتی جهان در تهران که این هواپیما متعلق به شرکت هواپیمایی الامارات است خلبان آن که ایرانی بود پس از فرود هواپیما اقدام به برافراشتن پرچم جمهوری اسلامی ایران در کابین این هواپیما کرد که همزمان با انتشار این تصاویر شرکت هواپیمایی امارات این خلبان را احراج کرد.

رسانه های امارات به نقل از منابع آگاه در وزارت کشور و شرکت هواپیمایی امارات، خبراخراج این خلبان را تایید کردند و نوشتند که این حرکت غیر اخلاقی و سیاسی خلبان باعث اخراج وی شده است!

هم چنین رسانه‌های امارات گزارش دادند که شبکه های اجتماعی در امارات تصاویر این خلبان با پرچم ایران را منتشر کردند که باعث انتقاد شدید کاربران در این شبکه ها شده است.

+244
رأی دهید
-26

zooom - تهران - ایران
خوبه حالا تامارات و بحرین ماله ما بوده اون شاه ملعون اگه سفره وا نمیکرد به هر حال خلیج فارس ماله ماست اخراج این خلبان شجاع و خبره هیچ باکی نیست در کشور خودمون یا در کشور اروپایی استخدام میشود به امارات یک چیزس میگویم اینقدر مانو تو کفش ایران نکن نخود یا لپه بهترته دولت صبری دارد نگذار این صبر لبریز شود دلت به که خوشه امریکا نترس کارش باهاتون تمام بشود شماها هم مثل بشار اسد و صدام میشوید شک نکن
یکشنبه 20 مهر 1393 - 02:10
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
وقتى جوگیر میشى همینه دیگه. مرد حسابى هواپیماى امارات تة ایران فرود میاد که چى بشه آخه پرچم ایران رو در میارى؟ هواپیمایى امارات خلبان انگلیسى هم داره. فکر کردى خلبان انگلیسى وقتى با هواپیماى امارات در لندن فرود میاد پرچم یونین جک Union Jack بریتانیاى کبیر رو درمیاره؟
یکشنبه 20 مهر 1393 - 03:07
vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
یکی‌ نیست بگه آخه مرد حسابی‌، اگه ایران تورو آدم حساب میکرد که الان آواره امارات نبودی! خوب کاری کردن منم بودم اخراجش می‌کردم جوگیر رو!
یکشنبه 20 مهر 1393 - 04:57
Realman - ارواین - امریکا
نوش جونش تا دیگه جوگیر نشه
یکشنبه 20 مهر 1393 - 05:53
paksan - آمریکا - آمریکا
حتماً سپاه استخدامت میکنه !!من هم اگر راننده استخدام کنم بعد ببینم طرف کارهایی خلاف خواسته من با ماشینم انجام میده می اندازمش بیرون .zooom - تهران - ایران ..مال ما بود بود تمام شد ربطی به شاه و غیره نداره شما بگو واسه همین منطقه ای که دست ماست چکار کردیم!یک زمانی این مناطق بیابون خالی بود که علف هم نداشت حالا که آباد شده مال ما شده؟ پس جک نگو این خلبان اگر بسیجی بوده باید بگیم شجاعت داشته چون فقط یک بسیجی بی عقل می تونه بره روی هواپیمای دیگران پرچم دربیاره عکس یادگاری بگیره بعد ادعای شجاعت بکنه!؟ فعلاً که خلبانهای ایرانی دارن از بدبختی می روند واسه بقیه حمالی میکنند و چرا اینو نمیگی که یک زمانی ایران بهترین ناوگان هواپیمایی خاورمیانه و حتی آسیا رو داشت که از بهترین هواپیماها بگیر تا بهترین آموزشها و خلبانها. اروپایی ها افتخار میکردن بلیط از هما بخرن ولی حالا چی؟ اینا تقصیر تحریمهاست یا ما که همه چیز رو با شجاعت و درگیر شدن با دیگران میخوایم حل کنیم؟ فلاکت یعنی همین فقر و بی سوادی همین که میلیونها ایرانی رو بدبخت و مفلوک و فقیر کردیم همش داد میزنیم استقلال!
یکشنبه 20 مهر 1393 - 04:34
روستایی ساده دل - تهران - ایران
عیب نداره کاپیتان عزیز. برگرد ایران هواپیماهای خودمون را ببر. حالا ما ایرباس 800-380 نداریم تک موتوره که داریم. ایران 140 که داریم. هم فال است هم تماشا!! هم خلبانی میکنی هم تا مقصد برسی کلی آیت الکرسی میخونی که ثواب هات زیاد بشه. نمیدونم این کار درست بوده یا نه ولی ما خودمون را بزاریم جای عماراتی ها. فرض کنید ما یک خلبان آمریکایی استخدام کنیم و حقوقش را بدیم. بعد اون هر فرودگاهی برسه پرچم آمریکا را از پنجره اش آویزون کنه!!! فکر میکنید ما خوشمون خواهد اومد. به هر حال ما با اماراتی ها مشکل داریم این بابا نباید خودشو اینجوری خراب میکرد. اگر اینقدر غیرتی هستی بمون ایران برای خودمون خلبانی کن. نمیشه امارات بچری بیای ایران پشکل کنی. این یک ضرب المثل است که خطاب به گوسفند میگن: هر جا چریدی همون جا هم پشکل کن!!
یکشنبه 20 مهر 1393 - 05:55
karaji - گتنبرگ - سوئد
دم خلبان گرم که داشت به بزرگی‌ کله تمام وطن فروشان و کاسه لیسان که با بوی تازگی کاغذی مادرشون را هم فراموش می‌کنند ، ما شاید کمی‌ و کاستی زیاد داشته باشیم ولی هنوز با وجود چنین ایرانی‌ هایی می‌تونیم سرمون را که دیگر وطن فروشان به زیر کردند بلند کنیم ..
یکشنبه 20 مهر 1393 - 06:27
كمال طاهري - مشهد - ایران
افرین به غیرتت مرد ، این نشان میده با این همه وطن فروش که در ایران حکومت میکنند هنوز کسانی هستند که با غیرتشان به این بی وطنان حاکم نشان دهند که دوره انان نیز روزی مثل مغولان سر خواهد امد. .
یکشنبه 20 مهر 1393 - 06:39
azadi-iran - وین - اطریش
من انتظار عکس‌العمل بودم، آخه که چی‌، چاپلوسی هم حدی داره، چی‌ فکر کرده!
یکشنبه 20 مهر 1393 - 07:08
masterweb - تهران - ایران
به نظرم واقعا حرکت ضایعی بوده ،..
یکشنبه 20 مهر 1393 - 07:45
kurosh15x - ایران - ایران
برای آدم های کار درست همیشه جا هست. زنده باد ایران و ایرانی ما از اسب افتادیم ولی از اصل نه دوباره همه چیز درست میشه چون ریشه داریم
یکشنبه 20 مهر 1393 - 07:52
chatoli - تهران - ایران
خبر ساعاتی پیش توسط همسر کاپیتان پور قناد تکذیب شد . گویا یک سوئدی در توئیتر چنین شیطنتی را کرده و این شایعه متاسفانه پیچیده است .
یکشنبه 20 مهر 1393 - 08:40
ashena93 - تهران - ایران
کارشون درست نبود.با Faryade_Khamoosh موافقم...
یکشنبه 20 مهر 1393 - 08:40
بی بالان - کلاچای - ایران
ای یه روزی یه داعشی تو ایران راه بیفته روسیه و عربستان و کشورهای عربی رو مجدد پس بگیره ینی میشه
یکشنبه 20 مهر 1393 - 09:23
سيروس كمال - دبى - امارات
ملعون ، هر کثافت کارى خودتان و رژیمتان را بندازید گردن این و آن.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 09:25
animallover - آکلند - نیو زیلند
به قول این دادشمون عیب نداره بیا ایران ایر یا ماهان بهت کار میده نگران نباش...!!! تازه امارت هم مال این داداشمون بوده و ما نمیدونستیم...!!!! با این ۲زار عقل مجبوری کامنت بذاری آخه .....تازه گردن کلفتی هم برای امارت میکنه....!!!
یکشنبه 20 مهر 1393 - 09:40
sama128 - شیراز - ایران
خوب این یارو حقش من نمی دونم این فرد که تحصیل کرده هستش و کلی تجربه کسب کرده منظورش از این حرکت یعنی چی ؟!؟!؟!؟!؟ تو خلبان هواپیمایی امارات هستی حالا امارات کوچیکه قبلا مال ایران بوده نبوده هرچی بوده من کاری ندارم فعلا داری برای اونها کار میکنی یعنی چی ؟!؟!؟!؟؟! واقعا این حرکت مثلا که چی ؟!؟؟!؟!؟! کدام نمونه دیگر از این حرکات در دنیا سراغ دارید ؟!؟؟!؟! من که ندیدم . علت تمام بدبختی ملت ایران جو گیر شدن اونهاست سال دوازده ماه یادی از امام حسین هم شاید نکنند و اصلا به دستوراتش توجهی هم نمی کنند روز عاشورا جو گیر میشن میزنن سر و کله خودشون را خونی می کنند یا امثالهم .
یکشنبه 20 مهر 1393 - 09:42
azadi-iran - وین - اطریش
zooom - تهران - ایران. آقا زوم لطفا برو یک مقدار مطالعه کن و بعد در این موارد نظر بده. همین قضاوت های غلط و نادرست و بی منطق شماهاست که ایران به اینرو افتاده ،. متاسفانه همین صفت چاپلوسی ایرانیان باعث بدبختی ایران شده.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 09:43
shirzan48 - بروكسل - بلژيك
این خلبان چون فرود بزرگترین هواپیمایی مسافرتی جهان در ایران بوده ,خواسته این پیام را به جهانیان بده که یک خلبان ایرانی‌ برای اولین بار این کار رو کرده نه امارات و غیره ؟ باید او ستود که نخواسته این کار به اسم عربها ثبت بشه !
یکشنبه 20 مهر 1393 - 09:44
castlehill - سیدنی - استرالیا
خیلی‌ کارت غیر حرفه‌ای بود... نه هواپیما ساخت ایران بود، نه خط هواپیمایی مال ایران بود...نه ....
یکشنبه 20 مهر 1393 - 10:15
mehrdad58 - لندن - انگلیس
یه جهان سومی جو گیر که کارش خیلی‌ اشتباه بوده . ! حالا باید بره ایران ایر با توپولف‌های روسیه کار کنه .
یکشنبه 20 مهر 1393 - 10:21
shahriar69 - گوتنبرگ - سوئد
این خبر دروغ محض است و طرفهای ایرانی‌ و اماراتی هر دو آن را آن را تکذیب کرده اند.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 10:26
داروساز - پونا - هندوستان
جزئیات تکذیب خبر اخراج کاپیتان کامبیز پورقناد از زبان ایشون:. کاپیتان پورقناد:. برافراشتن پرچم ایران را با هماهنگی شرکت امارات انجام داده و خود شرکت برای بنده این پرچم رو تهیه کردند. تکذیب خبری که بدون هیچ پایه علمی و منطقی، خبرگزاری های ایرانی را در کمتر از یک ساعت فراگرفت.. طی تماس تلفنی که با کاپیتان کامبیز پورقناد خلبان ایرباس 380 (بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان) که در روز هشتم مهرماه سال جاری برای اولین بار در فرودگاه امام خمینی ایران فرود آمد، برقرار کردم، به جزئیات شایعه اخراج ایشون از هواپیمایی امارات، به خاطر برافراشتن پرچم ایران از درون هواپیما پرداختیم. خلبان پورقناد ضمن ابراز گلایه از خبرگزاری های ایرانی مبنی بر دامن زدن به یک شایعه ای که از بیخ اشتباه بوده در ادامه توضیح دادند:این خبر رو ظاهراً یک صفحه وابسته به عربستان سعودی، در صفحه توییتر خود منتشر کرده و اعلام کرده که خلبان کامبیز پورقناد به دلیل برافراشتن پرچم ایران از درون هواپیمای اماراتی، از این شرکت اخراج شده و شرکت امیریت (emirates) هم اون رو تایید کرده است.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 10:27
nejaat2006 - لیدز - انگلستان
خدا کنه واقعا اخراج شده باشه این مردک جوگیر
یکشنبه 20 مهر 1393 - 10:42
فراوانی - قطر - قطر
کشور آلمان اگر وارد جنگ با دنیا نمیشد واون مرتیکه هیتلر دیوانه روانی جنگ را شروع نمیکرد امروز آلمان بزرگترین کشور دنیا بود وما هم چون در کنار آلمان بودیم یکی از اقمار این کشور محسوب میشدیم وایر باس باید توی مملکت ما درست میشد نه اسپانیا وجاهای دیگه آمریکا در 50 سال بعد از جنگ جهانی صنایع خودش را با مهندسین المانی آقای جهان کرد این ایر باس 800 شاهکار هواپیمایی جهان است
یکشنبه 20 مهر 1393 - 11:16
Shahin.Orel - تهران - ایران
zooom - تهران - ایران مال (ه ) تو چی بوده بابا جون ؟ مال (ه ) ما بوده مال (ه ) ما بوده !! بی سواد ! مال ما هر چی که بود تفکر بدوی و ساختار متوحش باور های تو از ما گرفت , به جاش چاه جمکران ساخت و قبر رضا آباد کرد . جعفر صادق هواپیما نساخته , یک عده خارجی ساختن , یک عده خارجی دیگه پولشو دادن خریدن , یک شرکت هواپیمایی خارجی هم به این آقا حقوق میده که واسش کار کنه , پرچم ایران اون وسط چکاره بود ؟ هر وقت تو یک پیچ این هواپیما رو ساختی روش حتما بنویس ساخت ایران و افتخار کن .
یکشنبه 20 مهر 1393 - 11:19
bbbbc.jan - اولان‌باتور - مغولستان
عجب ملت بی‌ جنبأی هستین شما.بدبختا امارات داره به ریشتون می‌خنده. این همه خلبان داره چرا یه ایرانی‌ و اصل کانادایی رو میفرسته ایران؟ چرا هواپیمایی العربیه هم در اولین پروازش کاپتان ابراهیم کریمی‌ رو فرستاد به لارستان؟ . می‌خواد بهتون بگه که شما چه بدبختین که ما داریم از نیروهاتون استفاده می‌کنیم. این خبر هم کذب محض. حالا باز شما بشینین اینجا ..... اینها سیاست عزیزان.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 12:25
yashainiran - ایران - ایران
آفرین بر ایرانی بودنت
یکشنبه 20 مهر 1393 - 12:47
همسایه روبرو - مالمو - سوئد
این شایعه‌ای بیش نبود ، کاملا دروغ هست این خبر ،،،هر چند کار خلبان غیر حرفه‌ا‌ی بود،
یکشنبه 20 مهر 1393 - 12:55
zooom - تهران - ایران
shahin.orel ببخشید یادم نبود تو سازنده هواپیما هستی
یکشنبه 20 مهر 1393 - 15:29
cyrus mardo - اولدهام - انگلستان
آدم بیشتر از این که از این شایع ناراحت شه از این کامنت‌های سر تا پا بیسواد ...هم وطنها جوش میاره ..بگم‌ها واقعاً جای تاسف داره اینقدر شعور و فهم بعضی‌ از هم وطنها پایین هست ،،اکیدا پیشنهاد میدم به این دوستان خارج از کشور در کنار شغل پیتزا یا رستوران و یا هرچیز دیگه یا کار دیگه ،حتما یه وقتی‌ رو برای مطالعه و درک و فهم بیشتر اختصاص بدهند ،،آخه عزیز من چرا اینقدر جو گیر میشید ،این خبر کاملا دروغ و کذب هست . کاپیتان پورقناد به شرط به اهتزار در آوردن پرچم ایران انجام پرواز را قبول کرده بود.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 15:40
cyrus mardo - اولدهام - انگلستان
،،،کاپیتان هوشنگ شهبازی با تاکید بر این‌که اخراج خلبان ایرانی هواپیمای ایرباس A۳۸۰ از شرکت هواپیمایی امارات صحت ندارد، اظهار کرد: خوشبختانه خبر اخراج کاپیتان پورقناد خلبان هواپیمای ایرباس A۳۸۰ که چندی پیش در فرودگاه امام خمینی فرود آمد شایعه است.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 15:48
danial nabi - استكهلم - سوئد
عرب هم برای ما آدم شد حالا.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 16:58
آرمان شهر من - استهبان - ایران
این خبر یه شایعه بود و تکذیب شد.ولی خوندن کامنتهای بعضی از به اصطلاح هموطنان هم خوندن داره یه عده که تیپ روشنفکری زدن و با خوندن این خبر طبق معمول به قول خودشون جوگیر شدن و زود شروع کردن به کوبیدن ایران و ایرانی....
یکشنبه 20 مهر 1393 - 17:21
m.n.s - کرج - ایران
حالا بیا ایران تو زندان اوین ازت پزیرائی میکنند
یکشنبه 20 مهر 1393 - 19:30
marineboy - لس انجلس - امریکا
sama128 -bbbbc.jan - این شماها هستید که جوگیر شدید خود کاپیتان خبر را تکذیب کرده، اماراتی ها هم شکایتی ندارند شماها دور برتان داشته. لیاقت امثال شما کارگری در شیخ نشین های امارات و اسب چاپار کردن در مغولستان است. دوبی یک مرکز تجاری است و به خاطر یک پرچم بچه بازی در نمیاورد.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 20:05
hamidesabz - لندن - انگلیس
اوووف!! چقدر کامنت ضد ایرانی!! من فکر میگنم ایران تنها کشوری است که این تعداد از شهروندانش از هموطنانشان، از کشورشان و نهایتن از خودشان متنفر هستند و این تنفرشان را ابدا پنهان نمیکنند!
یکشنبه 20 مهر 1393 - 21:11
ashab kahaf - لندن - انگلیس
دعوا سر لحاف ملا به این میگن...خبر دروغین و این همه خزعبلات! !
یکشنبه 20 مهر 1393 - 22:12
Gachboy59 - وین - اتریش
چرت و پرت محض...خود کاپیتان پورقناد این خبر رو تکذیب کردند..حتی گفتند که پرچم رو خود امارات تیر لاین واسشون تهیه کرده به تین شرط که فقط از کابین و کاکپیت خلبان پرچم نمایش داده بشه..این خبر دروغ رو یه خبر گزاری عربستانی نخستین بار دوی خروجی سایتش گذاشت..یه شیطنت از نوع عربی..
یکشنبه 20 مهر 1393 - 22:44
azadi2011 - تورنتو - کانادا
زنده باد ایران زمین و ایرانیان سرفراز در هر کجای جهان که هستند۰ بیایید ایرانمان را هر جور هست دوست داشته باشیم و با کمک همدیگر آنرا آباد سازیم۰
دوشنبه 21 مهر 1393 - 00:30
azadi2011 - تورنتو - کانادا
زنده باد ایران زمین و ایرانیان سرفراز در هر کجای جهان که هستند۰ بیایید ایرانمان را هر جور هست دوست داشته باشیم و با کمک همدیگر آنرا آباد سازیم۰
دوشنبه 21 مهر 1393 - 00:30
siavash2a - تهران - ایران
کاپیتان میدونیم جو گرفتت.تو هواپیمای امارات پرچم ایرانو دادی بالا.برگردد ایران یه پراید بخر مسافر کشی کن
دوشنبه 21 مهر 1393 - 12:16
arman20121391 - طبس - یزد - ایران
چرا خبر دروغ پخش می کنید این خبر از اساس کذبه و شایعه ای هست که یک سوئدی توی توئیتر منتشر کرده نه تنها اخراج نشده بلکه اعلام شده با شرکت اماراتی از قبل هماهنگ بوده و در جریان این موضوع وبودن و اجازه این کار بهش دادن
دوشنبه 21 مهر 1393 - 12:47
arman20121391 - طبس - یزد - ایران
nejaat2006 - لیدز - انگلستان- شک دارم که شما و کسانی که کامنتهایی اینچنینی گذاشتند ایرانی باشند
دوشنبه 21 مهر 1393 - 12:52
marineboy - لس انجلس - امریکا
arman , hamidesabz اینهایی که کامنت ضدّ ایرانی‌ میگذرند ایرانی‌ نیستند. ایران کشوری است که یک بار به دست تازیان حجاز و بار دیگر به دست یک مشت مغول وحشی خونخوار ویران شده و بسیاری از مردمان‌ش کشته شده اند. اینها از تخم و ترکه‌های همان مهاجمان و غاصبان هستند که هنوز ذهنشان پر از نفرت نسبت به بازماندگان ایرانی‌ است. البته خیلی‌ از هم مهاجمان در ایران آمیخته شده و جزو مردم ایران شدند و اینها در اقلیت اند.
‌سه شنبه 22 مهر 1393 - 10:40
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
روستائی ساده......... افرین بان شعور و درک اجتماعی تو. افرین بتو. انسان اهل منطق و با شعور هستی . از کامنت تو بسیار خوشم امد . مرسی اقا
‌سه شنبه 22 مهر 1393 - 12:56
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
ارزش و اعتبار اجماعی انسانها بمیزان درک انها بستگی دارد. این هیج معنی و مفهومی ندارد که شخصی در یک سازمان حساس هوا نوردی کشوری مشغول بکار بوده اما بمیزان مسئولیت خود اگاهی نداشته باشد. این نهایت بی عقلی و حماقت است که شخصی در یک سازمان حساس هواپیمائی مشعول بکار شود اما ان تعصب فردی خود را در مسئولیت اجتماعی یدک بکشد.اصلا شخص متعصب فاقد اعتبار است. خال این تعصب در مذهب باشد یا تعصب در بقیه مسائل اجتماعی. تعصب یعنی حماقت. تعصب یعنی بکار نگرفتن منطق. تعصب یعنی نداشن منطق. هیچ فرد متعصبی در اجتماع موفق نیست. تنها تعصب در شفل ومیزان تعهد بان خرفه قابل احترام
‌سه شنبه 22 مهر 1393 - 13:07
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان
ارزش و اعتبار اجماعی انسانها بمیزان درک انها بستگی دارد. این هیج معنی و مفهومی ندارد که شخصی در یک سازمان حساس هوا نوردی کشوری مشغول بکار بوده اما بمیزان مسئولیت خود اگاهی نداشته باشد. این نهایت بی عقلی و حماقت است که شخصی در یک سازمان حساس هواپیمائی مشعول بکار شود اما ان تعصب فردی خود را در مسئولیت اجتماعی یدک بکشد.اصلا شخص متعصب فاقد اعتبار است. خال این تعصب در مذهب باشد یا تعصب در بقیه مسائل اجتماعی. تعصب یعنی حماقت. تعصب یعنی بکار نگرفتن منطق. تعصب یعنی نداشن منطق. هیچ فرد متعصبی در اجتماع موفق نیست. تنها تعصب در شفل ومیزان تعهد بان خرفه قابل احترام
‌سه شنبه 22 مهر 1393 - 13:10
hamidesabz - لندن - انگلیس
حالا اگر این شخص پرچم اسرائیل را بلند کرده بود همین هایی که از جو گیر شدن و یا عدم حرفه ایی بودن این خلبان ایرانی را زیر سوال برده اند، شروع میکردند به یقه دریدن که این یک کار سمبولیک است و شجاعت او را می ستودند! متاسفانه دشمنان این آب و خاک کم نبودند! از همسایه های عربی جنوب تا همسایه های ترک شمال و که حالا اسرائیل هم با اینکه از لحاظ تاریخی مدیون ایران و ایرانیان است منافع خود را در دشمنی با ایرانیان میبیند! و الان مد شده هرکس در دنیای آزاد بخواهد به جایی برسد اول باید یک جوری ارادت خودش را به سردمداران اسرائیلی از طریق دشمنی با ایران و ایرانی ثابت کند! عده ایی از هموطنان هم که جوگیر شدن کورکورانه از همین مد پیروی میکنند و به جای فکر کردن خیال میگنند با دشمنی کردن با ایرانیان احیای خود بزرگ بینی میکنند!
‌چهارشنبه 23 مهر 1393 - 23:56
hamidesabz - لندن - انگلیس
واقع بین ایرانی - هامبورگ - المان. من در یک کشور آزاد و در یک شرکت با کارکنان چند ملیتی کار میکنم! اینجا همکاران زیادی هستند که پرچم کشورهای خودشان را روی میز کارشان گذاشتند، و هیچکس هم این را حمل بر جو گیری و یا حرکتی غیر حرفه ایی نمیدانند! من نمیدانم افرادی مثل تو از کجا تغذیه میشوند که در مورد وقتی همین کار را یک ایرانی انجام دهد اینطور محکومش میکنید!
‌پنجشنبه 24 مهر 1393 - 00:02
bagheyrat bidar sho - اسلو - نروژ
نمیدونم چرا اینقد ما ایرانیا جوّگیریم،
جمعه 25 مهر 1393 - 13:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.