یمن هم ایران را برد/ تیم ملی جوانان حذف شد/ هت تریک ناکامی فوتبال ایران در رده های پایه

تیم ملی فوتبال جوانان ایران با نتیجه یک بر صفر به یمن باخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتبال جوانان ایران ناکامی های فوتبال پایه ایران را تکمیل کرد و با شکست مقابل یمن، از مرحله گروهی رقابت های قهرمانی زیر 19 سال آسیا حذف شد. یمن در دقیقه 5 دروازه ایران را باز کرد و شاگردان علی دوستی 85 دقیقه در باز کردن دروازه این حریف ناکام بودند. ایران در مسابقه اول خود با نتیجه دو بر یک به تایلند باخته بود. در حال حاضر یمن با 4 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تایلند هم با 3 امتیاز دوم است. میانمار با یک امتیاز در رده سوم است و ایران هم که هیچ امتیازی نگرفته در رده چهارم قرار دارد. با ثبت باخت ایران به یمن، حذف ایران قطعی شد.

پیش از این تیم ملی نوجوانان ایران هم از صعود به جام جهانی بازمانده بود و تیم ملی امید هم که با ثبت نتایج ضعیف در بازی های آسیایی، باعث تعجب اهالی فوتبال شده بود.

 

علی دوستی مهر:معذرت می خواهم من عامل حذف تیم ملی بودم


ورزش > فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی جوانان می گوید نتوانست برنامه های تاکتیکی خوبی را در مسابقات قهرمانی زیر 19 ساله های آسیا پیاده کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛علی دوستی مهر پس از حذف تیم ملی جوانان از مرحله گروهی رقابت های قهرمانی زیر 19 سال آسیا گفت:«این برای دومین بار بود که شانس هدایت تیم ملی جوانان به من داده شد اما باز هم موفق نشدم.از همه مردم ایران و فدراسیون فوتبال عذرخواهی می کنم.»

دوستی مهر این را گفت و ادامه داد:«مشکل از مربیگری من بود و بازیکنان تقصیری نداشتند.من نتوانستم برنامه های تاکتیکی درستی را پیاده کنم و به همین دلیل عامل حذف تیم ملی شدم.»

+22
رأی دهید
-9

اسداله میرزا - کلن - آلمان
تا زمانی‌ که فوتبال در جمهوری آخوندی ، وسیله دکون بازار آخوندا و سپاه باشه ، همین ‌اش و کاسه خواهد بود.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 11:02
javadrezazadeh - ارومیه - ایران
اگر میدونستی که نمیتونی کارهای تاکتیکی رو درست پیاده کنی غلط کردی سرمربی شدی.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 10:38
فراوانی - قطر - قطر
باید اعدام بشه
یکشنبه 20 مهر 1393 - 11:47
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.