«سه مقام ارشد نیروی انتظامی» در سقوط هواپیما در زاهدان کشته شدند

یک مقام آگاه به خبرگزاری ایرنا گفته است که  هفت سرنشین هواپیمای نیروی انتظامی ایران که درمنطقه کورین زاهدان سقوط کرد،‌کشته شده اند. خبرگزاری فارس نیز می گوید:« سردار صادقی از معاونین بازرسی ناجا، سرهنگ خرسندی از پلیس پیشگیری و سرهنگ درودگر از معاونت عملیات ناجا جزو سرنشینان این هواپیما بوده اند.»

این مقام آگاه به خبرگزاری جمهوری اسلامی، ایرنا،‌گفته است:‌ این گروه برای بررسی حادثه سراوان با یک فروند هواپیما نیروی انتظامی از تهران عازم زاهدان بودند که در ارتفاعات سبز پوشان منطقه چاه رحمان از توابع بخش کورین شهرستان زاهدان بر اثر سقوط هواپیما کشته شدند.

طبق این گزارش این هواپیما از نوع توربو کوماندور نیروی انتظامی دارای سه کادر پرواز و چهار سرنشین بوده است.

خبرگزاری مهر نیز با تایید  هویت سه تن از  مقام های نیروی انتظامی گفته است : با کشف لاشه هویت و اجساد  کشته شدگان این حادثه ، تحقیقات درباره شناسایی علت سقوط هواپیما آغاز شد.

طبق این گزارش،‌ این هواپیمای نیروی انتظامی ساعت ۲۰ و ۳۰ تهران را به مقصد زاهدان ترک کرده بود و ساعتی پس از پرواز و در  نزدیکی  زاهدان از رادار محو شد.

 خبرگزاری مهر اضافه کرده است: با اطلاع موضوع یه نیروهای هلال احمر ۲۵ تیم راهی محل ناپدید شدن هواپیما شده و پس از ساعت ها جستجو ، لاشه هواپیما را در ارتفاعات سبزپوشان ، خوالی معدن مس در زاهدان کشف کردند.

گزارش ها حاکی است که کارشناسان با حضور در محل حادثه در جستجوی جعبه سیاه هواپیما هستند.

در همین حال، پیشتر یک منبع آگاه در سازمان امداد و نجات به خبرگزاری فارس گفته بود که احتمال انفجار این هواپیما در آسمان وجود دارد.

گزارش رسانه های ایران حاکی است که این افسران ارشد نیروی انتظامی قرار بود برای بررسی حملات اخیر به نیروی انتظامی در استان سیستان و بلوچستان به زاهدان بروند.

 شامگاه چهارشنبه  در حمله افراد مسلح به خودروی گشتی نیروی انتظامی در سراوان، سه نفر از ماموران انتظامی کشته شدند .

همچنین به گزارش خبرگزاری مهر صبح پنجشنبه نیز در حمله افراد مسلح  به پاسگاه آسپیچ در حومه شهرستان سراوان یک درجه دار نیروی انتظامی نیز کشته شده است.

+46
رأی دهید
-16

جنگنده - تهران - ایران
متاسفانه شکاف طبقاتی عظیم در کشور و بی عد التی و رانتخواری و فساد اقتصادی باعث بروز مشکلات امنیتی شدید در کشور خواهد شد و مسئولان هم یا خوابند یا سهیم دزد.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 02:03
Imod.barbekan - منامه - بحرین
به درک واصل شدند
یکشنبه 20 مهر 1393 - 06:21
Azadi-Namur-Belgique - نمور - بلژیک
مکافات خونه همین دنیاست , هیچ ظلمی پایدار نمی ماند , باید منتظر شد و دید که چگونه این لاشخورها مکافات عمل شان را پس می دهند..............
یکشنبه 20 مهر 1393 - 10:17
nassau - مالاگا - اسپانیا
جالب اینجاست که این سه‌ نفر درجه داران ارتش بودند نه سپاه.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 10:30
perser68 - آلمان - آلمان
جنگنده - تهران. جنگنده جون، تو چرا؟ تو که قرار نبود به کشور گلو بلبل خرده بگیری!؟ قلبه آقا به درد میاد، این حرفا برای یه نظامه فاسده آخوندی خوبیت نداره! از اسرائیل چه خبر؟ دوستت یاسه آبی چند مدتیه پیداش نیست ، نکنه رفته اسرائیلو شخم بزنه!معلوم نیست ملا ها خودشون دوباره چی تو سر دارن، بعید نیست اینا هم مثله خیلی های دیگه برای آقا شاخو شونه کشیده بودن!!!
یکشنبه 20 مهر 1393 - 10:43
Imod.barbekan - منامه - بحرین
. خاک بلوچستان قبرستان مزدوران ولایت صیغه ای و کولیهای مهاجر و تبعیدی خواهد بود این خاک دلیران ملت بلوچ هست نه مزدوران و چاپلوسان مهاجر
یکشنبه 20 مهر 1393 - 06:30
love-iran - چابهار - ایران
Imod.barbekan - منامه - بحرین. پدر بزرگم تعریف میکرد در حدود 50 سال قبل به یکی از شهرهای این استان اومده وقتی مردم میدنش فرار میکردن از بس انسان دیگه ندیده بودن و میگه برای پیدا کردن یک لیوان اب نزدیک 3 ساعت وقت گذاشته . الان هم من نزدیک 15 ساله تو این شهر دارم طبابت میکنم به یاد ندارم بجز تعداد انگشت شمار فردی تحصیل کرده با مدرک بالا تر از لیسانس دیده باشم. به چی این شهر افتخار میکنید خدا میدونه . به جرات هم میتونم بگم بالای 70 درصد این استان یک رگ از پاکستان و افغانستان دارن .بیشتر عروس ها در این استان پاکستانی هستن. بجای تفکر مسخرتون و فرار کردن به یک کشور دیگه بمونید شهرتون رو اباد کنید . نه اینکه دولت ما رو به زور بفرسته واسه کمک به این شهرهای که هیچ فرهنگ و عشقی توش نیست
یکشنبه 20 مهر 1393 - 16:32
mir1976 - واشنگتن - آمریکا
Imod.barbekan - منامه - بحرین، شما وهابی جهاد نکاحی در کشوری هستی که اکثریت شیعه مظلوم اون کشور تحت شدیدترین ظلم ها قرار دارند. حتی به اندازه اقلیت سنی ایران از امتیازات برخوردارنیستند. کشته میشوند، زندانی و شکنجه میشوند. برای برهم زدن توزان جمعیتی مهاجران وهابی وحشی و خطرناکی مثل شما را قبول میکنند و تابعیت میدهند که اکثریت شیعه را هرچه بیشتر تحت محاصره قرار بدهند. دور از انتظار هم نبود که وهابی هایی مثل شما در مورد این وحشی گری ها و ترورها موضع نگیرند و ابراز خوشحالی نکنند ولی این آرزو را وهابی ها بگور خواهند برد که ایران هم مثل عراق و سوریه شود و بحرین برای امثال شما تنگ خواهد شد.
یکشنبه 20 مهر 1393 - 18:53
Imod.barbekan - منامه - بحرین
فک کنم منظور بابا بزرگت یکی از شهرها زابل بوده که بیشترشون از افغانستان مهاجرت کرده اند الان شده اند ایرونی اصیل
یکشنبه 20 مهر 1393 - 19:40
Imod.barbekan - منامه - بحرین
Love-iran -زابل - از حرف زدنات معلومه شما یک مزدور اطلاعات هستی نه دکتر ما مثل شما ...نیستم که هر چیزی شماها بگید باور کنیم ساکنان بلوچستان از بلوچ های اصیل هستند و مردمان بلوچ شجاعترین قوم ایرانی هستند که زیر بار حرف زور نمیرن .شما ها هم بجای فرار از شهرتون زابل ،خوب اونجا میموندید آبادش میکردید نه اینکه برید شهرهای دیگران رو اشغال کنید و شهرشون رو به لجن زار کثیف تبدیل کنید
یکشنبه 20 مهر 1393 - 19:53
Imod.barbekan - منامه - بحرین
Miri1976 -امریکا -/شعیه مظلوم هست!!!!! تمام بدبختی خاورمیانه زیر سر همین شیعه هاست قبل از اومدن خمینی نجس اصلا جنگی بین شیعه و سنی بوده؟؟حالا کی چند تا اخوند بیسواد و صیغه ای به قدرت رسیدن میخوان با پول نفت ایران مذهب دروغین شون را گسترش بدن ،حتی با قتل و کشتار و به زور هم میخوان هم کارو بکنن ،خوب وهابیها نمیذان
دوشنبه 21 مهر 1393 - 05:45
Imod.barbekan - منامه - بحرین
Miri1976-امریکا-شیعه مظلوم هست!!! همین حکومت شیعیان ولایت فقیه وقتی به قدرت رسیدند ظرف یک ماه بالای یک میلیون رو اعدام کردن و خیلیها از مخالفین شون رو در خارج ترور کردند و در جنگ سوریه با کمک بشار اسد ٢٠٠ هزار زن و بچه سوری را قتل و عام کردند باز هم بگو شیعه مظلومه ،اکه دخالتهای بیجا آخوندها در سوریه نبود الان داعشی وجود نداشت شیعه مظلوم نیست شیعه یه مشت قاتل و صیغه زاده کربلا و نجف هستند که تابعیت ایران رو در زمان قدیم گرفته اند به ایران مهاجرت کرده اند
دوشنبه 21 مهر 1393 - 05:56
biparva-jan - تهران - ایران
حتی مزدور اطلاعاتی شرف داره به فرزندان آدمخوار جهاد نکاح که تفریحشون انفجار خودرو در بازارچه ها و قتل عام زنان و کوکان و بریدن سر و به صلیب کشیدن اسرا است Imod.barbekan .
دوشنبه 21 مهر 1393 - 08:08
siavash2a - تهران - ایران
نکته جالب این مسئله اینه به پادگان سراوان حمله شد و چند نفر کشته شدن چند کارشناس نیروی انتظامی برا ی بررسی با هوپیما راهی زاهدان میشن تورا ه سقوط میکنند.بسرعت علت سقوط رو نقص فنی اعلام میکنندتا یوقت نکن با موشک زدنش جالبه برای یاک140 دو ماه طول کشید علت سقوطو اعلام کنند.بدشانسی نیروی انتظامی اینجا کامل میشه که خودرو این نیرو در هنگام اعزام به محل سقوط دچار حادثه میشه و یک نفر کشته و جند نفر مجروح میشن. چه نیروی بی انتظامی
دوشنبه 21 مهر 1393 - 12:12
mir1976 - واشنگتن - آمریکا
Imod.barbekan - منامه - بحرین، اصلا فهمیدی چی گفتی!! یا سواد نداری یا فکر کردی همه مثل شما از دانش و معلومات تهی هستند. یک میلیون میدونی یعنی چی؟؟ این یک میلیون که شما میگی با یک حساب سرانگشتی رقمی بیش از نیمی از مردم ایران. که از نظر شما یکی از اعضای خانواده آنها توسط نظام اعدام شدند. دوما، هرچی گروه تروریستی در جهان هست همه از شما وهابیها تشکیل شده که به بچه هم رحم نمی کنید و دندانهاییتان به خونشان آلوده است. سوما، مثل اینکه فراموش کردی بزرگترین خیانت را شما به اهل سنت و جهان اسلام کردید. و آن فریب لورنس عربستان خوردن بود و به کشورهای سنی حمله کردید و گروه های تروریستی تشکیل دادید و باعث متلاشی شدن امپراطوری اسلامی شدید و میلیونها انسان به خاطر این عمل خائنانه اتان کشته یا آواره شدند.
‌سه شنبه 22 مهر 1393 - 10:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.