اعتراض رسانه های تندرو ایران به ترتیب دهنده دیدار پرسپولیس - رئال مادرید

امیر حسین جهانشاهی، نفر دوم از سمت راست، مورد خشم برخی رسانه های تندرو ایرانی قرار گرفته است

اعلام خبر دیدار دو باشگاه پرسپولیس و رئال مادرید موجب خشم برخی رسانه های تندرو ایران، از جمله رجا نیوز و مشرق نیوز شده است.

امیر حسین جهانشاهی سرمایه گذار اصلی تلویزیون رها، یک شبکه خبری ماهواره ای فارسی زبان، ترتیب دهنده مسابقه میان این دو تیم فوتبال بوده است.

حمیدرضا سیاسی، رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن ابراز رضایت از نتایج مذاکره بین این تیم و رئال مادرید گفت که امیدوار است ارتباط شکل گرفته بین این دو تیم سرمنشاء پیشرفت‌های بزرگی برای باشگاه ایرانی شود.

آقای سیاسی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره نشست دیروز مسئولان این دو باشگاه گفت: رئال در بالاترین سطح خود از ما استقبال کرد. در جلسه‌ای که روز گذشته داشتیم در تمام محورهای گفت‌وگو به نتیجه رسیدیم و همه اهدافی را که از مذاکره با رئال در نظر داشتیم، به دست آوردیم. به زودی همه این موارد را در قالب یک تفاهم‌نامه می‌آوریم و به امضای دو طرف می‌رسانیم."

او همچنین گفت که قرار است "مستشاران فنی و اقتصادی باشگاه رئال بزودی به ایران بیایند و درباره مسائل مختلف بویژه بحث آکادمی و تیم‌های پایه به پرسپولیس مشاوره بدهند."

طبق توافق این دو باشگاه ایرانی و اسپانیایی، رئال‌مادرید تابستان آینده برای برگزاری بازی دوستانه با پرسپولیس به تهران سفر می‌کند.

+40
رأی دهید
-4

dark night - تهران - ایران
تا کور شود هر آن که نتوان دید.
شنبه 19 مهر 1393 - 05:11
ashab kahaf - لندن - انگلیس
غلط نکنم این سیاسی یه چیزایی بارش هست..مدیریت در فوتبال یعنی همین.حتما نباید فوتبالی بوده باشی تا به موفقیت برسی.مدیریت فوتبالی،علمی تجاری-ورزشی ست.
شنبه 19 مهر 1393 - 11:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.