کری استراتژی آمریکا علیه "دولت اسلامی" و بحران کوبانی را توضیح داد.

+12
رأی دهید
-12

massoudoslo - اسلو - نروژ
ها اااا ....بعله . مساله رو استراتژیک باید دید !! عمه بنده هم با شما موافق است آقای جیم کری !! شما شهر کوبانی و مردمش رو از تجاوز و نابودی به دست دا عش نجات دهید لازم نکرده با حرفای بی ربط سیاست های روشن در منطقه را توجیه کنید که این خون خواران اسلامی چه خدمتی به اسرائیل و امثالهم میکنند .
‌چهارشنبه 16 مهر 1393 - 22:45
amin4497 - نیویورک - آمریکا
آقای مسعود که در نروژ هستی. ترا به خدا که میدانم قبول نداری به من جواب بده. تو خجالت نمیکشی که تا تقی به توقی میخورد از اسراییل حرف میزنی. ...به شقیقه چه ربطی دارد. این همه مسلمان در روی کره زمین براشون اصلا مهم نیست که همنوعان خودشان را میکشند و آنها را به بیابانها راندند. چرا تا نام اسراییل میآید ، دنیا به خیابانها ریخته و مرگ بر، مرگ بر میگویند.تو هم داعش هستی، چون یهودیت را قبول نداری و مانند داعش که او هم قبول قبول ندارد.شماها فقط و فقط خودتان و خون ریختن را دوست داری و بس. خجالت هم خوب چیزیه.
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 01:40
IranUksero - لس آنجلس - ایالات متحده
با اینهمه کشور و ارتش داعش تابحال باید از بین میرفت. پس جریان چی‌
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 02:32
fdsa60 - تهران - ایران
تف به ذات کثیفتون.استراتژیک چیه مرتیکه؟؟؟ مردم کوبانی دارن قتل عام میشن.شما از پس چهارتا پا پتی بر نمیاین؟؟؟
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 04:30
nasl sokhta - لندن - انگلیس
ننگ بر تو اوباما بی‌ خاصیت و کری حیوان صفت برای شما قطعا مرگ هزاران انسان ارزش ندارد تمام این حقه بازی زیر سر شماها شما غارتگران نفت است
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 07:22
omidvaran - نورکل - امریکا
این خیلی عجیبه درچندروزگذشته امریکا وترکیه تعمدا درمقابل داعش کوتاه امدن - منافع ترکیه ایجاب میکنه که این شهر سقوط کنه وساکنان بیگناه کرد ان قتل عام شوند وامریکاهم احتمالا بدرخواست متحدش ترکیه کوتاه امده وگرنه با یک سر ی بمباران سنگین وموشک های بسیاردقیق لیزری براحتی میتونه تانک ها وتوپخانه داعش رو فلج ونابودو اون ملا ابوبکر احمق رو بدرک بفرسته
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 08:09
آتیلا قشقایی - کپنهاک - دانمارک
جریان عینوال عرب اسم جعلی کردی کوبانی یک جریان خود ساختگی هست برای اختلاف بیشتر بین کشور‌های منطقه مردم کرد به بازی می‌آیند. نیروهای هوایی غربی تمامی‌ ادوات ماشینی و زرهی تروریست‌های داعش را نابود کردن ‌یک پرچم درقکی هم آنجا به اسم تروریست‌ها نصب کرده بودند. این‌ها میخواهند توجه جهانیان را به جایی‌ دگر جز اسرائیل جلب بکنند.
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 08:55
آتیلا قشقایی - کپنهاک - دانمارک
داره بر میگرد به حرف اردوغان ،
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 09:48
perser68 - آلمان - آلمان
حداقل مهماته و اسلحه درستو حسابی به کردا برسونین دارن با کلاش جلوی تانکای آدمخورا میجنگن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!داره یه تراژدی اتفاق مییوفته! البته اون روزا که آمریکا تو عراق نیرو داشت همین جمهوریه منفوره آخوندی انقدر با اون سربار قاسم سلیمانی چوب لای چرخه آمریکا کردن که اوباما مجبور شد نیروهاشو بیرون ببره!!!حالا مزدورای خامنه ای دلخوشن که داعش دور از مرزای ایرانه!!! همین جوری پیش بره سراغه ایرانم خواهند اومد و سربار سلیمانی خواهد رقصید!
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 10:08
massoudoslo - اسلو - نروژ
amin4497.نیویورک .امریکا . عزیز همانطور که گفتی به خدا باور ندارم و چشم چند خطی برایت مینویسم ولی جوابی را که میخاهی حتا خدایت هم نمیتواند بدهد :) چراکه مثل خودم اطلاعات و شناختت از مسائل قوی نیست! شخصا جانم به شما بگه که ارزش سیستم سکولار و دموکراسی اسرائیل رو از تمام جهان اسلام و جمهوری اسلامی بیشتر و بهتر میدونم بجز ۲ مورد از هر آنچه که به اسرائیل میشناسیم!! یکی فلسفه و باور مذهبی تند روهای بی پدر یهودی که در اسرائیل و دنیا هستند و دوم سیاست زمین خواری و کشتن و چپاندن فلسطینی های بی پدر تو یه قفس به اسم نوار غزه! اسرائیل به قلدری به قوانین جهانی بی اعتنایی میکنه و نمیخاد راه حلی عملی رو برا پایان دادن به جنگ هاش با اعراب فلسطینی استفاده کنه!
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 12:43
massoudoslo - اسلو - نروژ
تروریست های دولت اسلامی هم با کشتاری که تو عراق و سوریه راه انداختند به نفع و صلاح اسرائیل هستند تا همیشه بگه ببینید مسلمون ها چقدر وحشی و تروریست هستند و موجودیت من در خطره پس بزارید من زن و بچه های فلسطینی ها رو هر از چند گاهی یه چند هزار تا شون رو بکشم تا بلکه یهوه خدای اسراییل تو بیت المقدس با قوم برگزیده یهود ساز و نقاره زنان ملل دنیا به پیش پای قوم یهود بندازه(در واقع دنبال گرفتن شهرک ها و روستاهای فلسطینی هاست) !!جیم کری هم پرت و پلا میگه وقتی که کوبانی ها دارن کشته میشن خیال میکنه مردم خاور میانه هنوز همون آدمای پنجاه سال پیش اند!
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 12:44
soroush12 - نور - ایران
massoudoslo - اسلو - نروژ. آفرین! درست همینه که میگی
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 17:17
humans win - فرایبورگ - سویسس
massoudoslo - اسلو - نروژ هر چی مثیبت هست از گور آمریکا و اسراییل میاد . یهودی های پول پرست 11 سپتامبر فقط 3 تا یهودی که مامور سکوریتی دون پایه بودن کشته شدن از اون همه یهودی که اونجا کار می کردن . دیگه اگر کمی 2 دو تا بلد باشی تابلو که زیر سر یهودیهاست .
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 19:54
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
اتفاقا رهبر جمهوری اسلامی از همون اول و از روی تخت بیمارستان گفت که <همانطورکه 70-80 کشوری که نتوانستند برای اسد هیچ غلطی بکنند این 10-12 کشور هم نمی توانند برای داعش هیچ غلطی بکنند>.
جمعه 18 مهر 1393 - 18:10
vahidtaheri - کوالالامپور - مالزی
شاه کلید شکست داعش ایران است. آمریکا باید این را قبول بکنه والا ترکیه و عربستان و قطر خود جزیی از معمای نامبارک داعش هستند.
جمعه 18 مهر 1393 - 18:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.