خلبان ایرانی بزرگترین هواپیمای جهان را در تهران نشاند.

+82
رأی دهید
-16

کوین پارسی - تورنتو - کانادا
روزگاری ایران (و به احتمال زیاد اسرائیل) تنها کشور(های) منطقه بود(ند) که پرواز مستقیم به نیویورک داشت. هم هواپیما و هم خلبان هر دو ایرانی بودند. به این خلبان ایرانی تبریک و تسلیت میگم. سوئ تفاهم نشه. منظورم اینه که ایران جایگاهی داشت توی دنیا که از دست داد و باید به این حداقل ها خوشحال باشیم.
‌چهارشنبه 16 مهر 1393 - 19:01
azadi-iran - وین - اطریش
این خلبان لابد فرار کرده رفته اماران حالا که امده ایران داره چاپلوسی آخوند را می کند. که ایرانیها در چاپلوسی مقام اول دنیا را دارند.
‌چهارشنبه 16 مهر 1393 - 21:02
ahmad dubai - دبی - إمارات
این آرایشگر خودش موهای خودش را اصلاح می کند
‌چهارشنبه 16 مهر 1393 - 20:46
dook - دبي - امارات
این جنبه تبلیغاتى داره براى امارات و پیام دوستى را براى ملت ایران نشون میده ولى متاسفانه از بس فحش و شعار تو کله پوک بعضیها خوندن دیگه همه چیز رو وارونه مى بینند . من متاسفم براى کسانى که در اروپا زندگى میکنند ولى هنوز چیزى از عدالت اونجا یاد نگرفتن.
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 02:21
paksan - آمریکا - آمریکا
مایه خجالت و سرافکندگی. فقط فکرش رو بکنید که یک نفر رو استخدام کنید بعنوان راننده مثلاً جگوارتون بعد نوکر یا راننده شخصی شما برداره پرچم کشورش رو دربیاره باهاش عکس بگیره؟ این افتخار داره؟ شاید برای آفریقایی ها افتخار داشته باشه ولی برای ما فقط سرافکندگی و نشانه اوج بدبختی ماست .
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 03:27
nassau - مالاگا - اسپانیا
اگر زمان شاهنشاه بود ایران جزو اولین کشورها بودِ ا۳۸۰ می‌خرید، حالا باید خوشحالی‌ کنیم که یکیش تو فرودگاه ایران نسسته. روحت شاد شاهنشاه که با رفتنت همه چیز را با خٔوت بردی
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 15:33
پروردگار - تهران - ایران
چند ملت این غول تکنولوژی رو طراحی کرده و ساخته اند منم منم نمی زنن . چند ملت پولشو داشتند و خریدنش منم منم نمی زنن . حالا ما منم منم می زنیم که آهای شوفرش ایرانیه
‌پنجشنبه 17 مهر 1393 - 17:04
فراوانی - قطر - قطر
خودش تنهایی که نمیتونه این کارو بکنه حتما امام زمان پشتش بوده یا حضرت عباس و گرنه این چیز به این گوندگی چطوری میشه اخه بره بالا بیاد پایین طوریش نشه
جمعه 18 مهر 1393 - 10:53
مهدخت - برن - سوئیس
اخه چرا مطلب به این پیش و پا افتادگی بایداینقدر بزرگ بشه این یک کارمند نرمال شرکت امارات است تخم دوزرده که نکرده چرا باید این چیزها اینقدر مهم باشه بسیاری از ایرانیان اقتخاراتی بیشتراز این اقا برای دنیا بوچود اوردند که حتی اسمی از انها اورده نمیشه به این شک نکنیدکه یک سیاستی پشت این مسئله وجود داره .
جمعه 18 مهر 1393 - 12:14
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.