دادگاه سودان ازدواج دختری ۵ ساله را لغو کرد.

+55
رأی دهید
-1

nimaaa - نیویورک - امریکا
چقدر یه انسان میتونه کثیف باشه
شنبه 12 مهر 1393 - 22:35
be_pa.khaste - هارلم - هلند
واقعا حالم بد شد
شنبه 12 مهر 1393 - 22:43
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
دادگاه سودان غلط کرد، محمد رسول الله در سنّ ۵۹ سالگی حضرت عایشه که در سنّ ۹ سالگی بودندرا به عقد خود در آورد. این رای دادگاه سودان خیانت به اسلام و شهدا است مگه نه قربون آقا؟
یکشنبه 13 مهر 1393 - 00:36
Sabokbalam - کالیفورنیا - آمریکا
ایرادی نداره. همونطور که ما برای ازدواج فوری به ایالت نوادا میریم و سند رسمی‌ میگیریم، اینها هم می‌تونن این دختر بچه رو ببرن عربستان شوهرش بدن. در اسلام برای هر کثافتکاری میشه کلاه شرعی جور کرد، اینهم یکیش.برای اینکه دختر هم زیر سکس اجباری تلف نشه، میشه مثل رسول الله که عایشه رو در هفت سالگی عقدش کرد ولی‌ تا نه سالگی باهاش همبستر نشد، عمل کرد. البته تا نه ساله بشه دختر یه قل دو قل باهاش مجازه.
یکشنبه 13 مهر 1393 - 00:44
رستگار501 - برن - سویئس
حکومت اسلامی ایران یعنی ناب محمدی و استاد تمام گروها مثل طالبان و داعش و جبهه النصره و بوکوحرام و بقیه آشغالهای دیگر اسلامی است و مرام آنها وحشی گری و بی ارزش بودن زن و مانند قرون وسطی رفتار کردن است ، دست و گردن قطع کردن و اعدام و شلاق زدن در ملأ عام و چپاول دارایی مردم ، مثل تمام جنگهای حضرت محمد که راهزنی و حمله به کاروانهای تاجران و غارت اموال آنها بنام غنایم بود . چون همگی مؤمن هستند .
یکشنبه 13 مهر 1393 - 02:02
shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
برای من هنوز یک چیزی قابل درک نیست. به خاطر پیشرفت وسایل ارتباطی‌ مثل اینترنت و تلوزیون روز به روز کثافت کاریهای بیشتری از همه ادیان مخصوصا اسلام بر ملا میشود. حالا چه جوری هنوز در این دنیا امروز کسانی‌ هستند که به خرافات و مزخرافات بقدری ایمان و عقیده دارند که حتی به خاطرش آدم میکشند. واقعا من ماندم!.
دوشنبه 14 مهر 1393 - 14:09
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.