کولی‌بالی: عابدزاده به من انگلیسی فحش داد/ بازیکنان ایرانی در زمین بدترین فحش‌ها را به من می‌دهند

فوتبال ایران نوشت: یکی از اتفاقات دیدار جنجالی دو تیم استقلال صنعتی و راه آهن، درگیری احمدرضا عابدزاده با موسی کولی بالی بازیکن آفریقایی استقلال بود.عابدزاده مدعی شده که این بازیکن به او فحاشی کرده است ولی بازیکن استقلال خوزستان این موضوع را رد می کند.
از طریق مدیر برنامه های کولی بالی،دقایقی با این بازیکن صحبت کردیم.کولی بالی در مورد حاشیه های این بازی می گوید:« من نه انگلیسی بلدم و نه فارسی که بخواهم به دیگران توهین کنم. اگر بلد بودم هم این کار را نمی کردم چون شنیده ام که ایشان و دایی از اسطوره های فوتبال ایران هستند. بلد نیستم فارسی و انگلیسی حرف بزنم اما متوجه می شوم که چه می گویند. ایشان به من به انگلیسی فحش بد دادند. من کاری به او نداشتم.»
کولی بالی در ادامه خاطر نشان می کند:«البته اولین بار نیست که در زمین توهین می شنوم. بازیکنان حریف به خیال اینکه فارسی نمی فهمم، بدترین فحش ها را به من می دهند. مگر چکار کرده ام که اینطور تحقیرم می کنند؟ آیا این رفتارهایی که با من می شود درست است؟ از آقای عابدزاده دلخورم چون ایشان اسطوره فوتبال یک کشور هستند. از توهین بازیکنان حریف آنطور دلخور و ناراحت نشدم که از فحاشی این مربی شدم! واقعا زشت که بخواهیم به خاطر یک مسابقه اینطور شخصیت دیگران را زیر سوال ببریم. خصوصا از افرادی مثل عابدزاده انتظار می رود که جو را آرام کنند نه اینکه بدتر خودشان حاشیه درست کنند.»
این بازیکن در پایان در خصوص پیروزی تیمش می گوید:« فکر می کنم این برد شوک خوبی را به تیم مان وارد کند و بتوانیم در ادامه بهتر ظاهر شویم. این فصل می توانیم خودمان را در میانه های جدول قرار بدهیم و این توانایی را داریم که یک رتبه تک رقمی کسب کنیم.»

+38
رأی دهید
-5

xavii - لندن - بریتانیا
ایشون اسطوره نیست عزیز جان ، یک آدم بی شعور و بی عقله، اسطوره حجازیه، یه دونه میخوابوندى تو صورتش حساب میومد دست اسطور غلابى،
شنبه 12 مهر 1393 - 11:18
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
آقا فرهنگ ۷۹۰۰ ساله رو بچسب. افتخار، فرهنگ. ادب.. حرف زیاد هم بزنی‌ انقدر فحش بهت میدن که فارسیت با همین فحش‌هایی‌ که میشنوی خوب می‌شه. تازه انگلیسی‌ و آلمانیت هم همینطور..
شنبه 12 مهر 1393 - 15:23
عقاب سرخ - پرسپولیس - پرشیا
از این داستان اطلاع کامل ندارم،،اما از اینکه ما ایرانیها راسیست‌ترین ملتها هستیم شکی‌ ندارم،،با کارگران افغانی چه برخوردی داشتیم و داریم با اینکه درصدی از آنها هم مقصر و جانی هستن،تهرونی‌ها به جز خود را شهرستانی میدونن،،شهر‌های کوچیکتر به جز خودشون را دهاتی میدونن،،دهاتی‌ها به جز خود را ایلیاتی می‌دونن، ایلیاتی‌ها به جز خود را قربتی کولی می‌دونن !! دلقک فوتبال ایران فیروزکریمی در جواب سوال خبرنگار که پرسید الگوی شما فرگوسن هست جواب داد الگوی من کسی‌ که روزی دو کیلو سقز میجوه نیست الگوی من حضرت امام خمینی است،!،حالا همین کثافت تو زمین با بازیکن سیاهپوست دست که نداد هیچ در برابر تلوزیونها هم گفت آدمخوار سیاه اینجا ایرانه کوچیکتر با بزرگتر دست نمیده،(این حرف را تا به الان من نشنیده بودم)!!،کلا ملت با حالی‌ داریم اینجا ایرانه‌ و هنر هم نزد ما هست و بس
شنبه 12 مهر 1393 - 16:22
lafcadio - استکهلم - سوئد
هاها حجازی، همونی که شیش تا شیش تا گل می خورد و به خاطر اعتیاد مرد.
شنبه 12 مهر 1393 - 19:26
abadansara - سندویکن - سوئد
ولک وقتی به کسی لقب بدهن همین خواهد شد این که عقاب بود اون هم حادوگر و اون یکی شهریار و اون یکی ژنزال و ....... همگی جلو دوربین ماشالله نگو ولی سر زمین ماهیتشون معلوم میشه.
شنبه 12 مهر 1393 - 21:12
dave07 - سیدنی - استرالیا
احمده عابد سوراخ تا بوده کولی بازی درآورده و میخواسته با لات بازی کارشو پیش ببره. از اون زمان که نوجوونه ۱۵ ساله استقلال رو با مشت زد تا زمانی‌ که دستکش دوتا اسپانسر رو باهم پوشیده بود تا بازی استقلال و لنگ که محرومش کردن تا تویه پارکینگ‌های تهران تا لات بازی هاش تو لنگ پولیس الان هم این. احمق تر از این آدم تویه فوتباله ایران وجود نداره. دسته مجتبی‌ منکرتی رو این از پشت بسته
شنبه 12 مهر 1393 - 18:12
ashab kahaf - لندن - انگلیس
من عابدزاده رو دوست دارم ولی اینکارش بد بود..طرف بیچاره اصلا رو زمین افتاده بو و کاری به کار عابدزاده نداشت که احمد دوید سمتش و فحش داد.دوکلام انگلیسی هم یادگرفته دیگه خدارو بنده نیست..البته بعد از کارت قرمز هم یارو کولی بالیه قاطی کرد و دوید که با عابدزاده دعوا کنه که قسمت نشد!! بهرحال باعث دعوا احمدرضا بود و نه اون سیاهه.من نمیدونم بازیکنی که نه فارسی و نه انگلیسی رو بلد نیست،اومده اینجا چه غلطی بکنه؟! یارو مال سنگال و مالی و بلژیکه.یعنی یه زبون هشل هفت!
شنبه 12 مهر 1393 - 21:37
pink panther - ابیجان - ساحل عاج
لافکادیو :استوکهلم: مواظب حرف زدنت باش باشه عزیز !!!!
شنبه 12 مهر 1393 - 22:49
Perspolisi - سیدنی - استرالیا
این بابا معلوم نیست با خودش چند چنده. اول میگه انگلیسی و فارسی بلد نیستم. بعد میگه بازیکنا تو زمین به من فحش زشت فارسی میدن چون فکر میکنن من فارسی بلد نیستم. اخرشم که میگه عابد زادهبه من فحش انگلیسی داد. الان تکلیف چیه فارسی و انگلیسی رو میفهمی یا نه.
یکشنبه 13 مهر 1393 - 01:38
lafcadio - استکهلم - سوئد
پلنگ صورتی جان از ساحل عاج . وقتی بگن که عابدزاده بی شعور , بی عقله و حجازی اسطورست جوابش همینه دیگه .
یکشنبه 13 مهر 1393 - 10:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.