اولین شکست پرسپولیس با درخشان در دقیقه ۴+۹۰

سپاهان در دیدار خانگی مقابل پرسپولیس پیروز شد.

به گزارش تسنیم، در آخرین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر، سپاهان از ساعت 18:30 در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف پرسپولیس رفت که این دیدار با برتری یک بر صفر زردپوشان اصفهان خاتمه یافت.

بازی را پرسپولیس میهمان تهاجمی آغاز کرد و یکی، دو فرصت را توسط عباس‌زاده و طارمی از دست داد. در ادامه سپاهان کنترل بازی را در دست گرفت. دقیقه 17 برخورد و درگیری میان مدافع پرسپولیس و خلعتبری، یک اخطار را برای نورمحمدی به همراه داشت.

دقیقه 21 شوت هادی نوروزی از کنار دروازه سپاهان بیرون رفت. دقیقه 24 لوسیانو پریرا کارت زرد گرفت و دقیقه 34 هم ضربه سر عبدالله کرمی با اختلاف اندکی از بالای دروازه عبور کرد. در نهایت نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل تمام شد.

در آغاز نیمه دوم میثم حسینی جایگزین نورمحمدی شد تا خط دفاع پرسپولیس مقابل حملات پرسپولیس مستحکم‌تر شود. این تعویض نمایی از شیوه پرسپولیس در نیمه دوم شامل دفاع و استفاده از ضدحملات بود. در این نیمه سپاهان مسلط بر میدان بود اما موقعیت گل جدی را ایجاد نکرد.

دقیقه 64 رضا حقیقی در برخورد با خلعتبری کارت زرد گرفت، همچنین در ادامه مهرداد کفشگری جایگزین عالیشاه شد و سوکای به جای پریرا وارد زمین شد تا پرسپولیس میانه میدان و سپاهان خط حمله را مستحکم کنند.

دقیقه 72 پاس استثنایی سوکای مقابل دروازه به خلعتبری رسید اما این بازیکن توپ را از مقابل دروازه و نیلسون به بیرون فرستاد. 2 دقیقه بعد نیلسون با 2 واکنش دیدنی حاج صفی و پاپی را در باز کردن دروازه پرسپولیس ناکام گذاشت.

دقیقه 80 باز هم نیلسون مقابل شوت سوکای ایستادگی کرد تا دروازه شاگردان درخشان بسته بماند، در ادامه هم ضد حمله پرسپولیس بی نتیجه ماند. آمدن احمدنوراللهی به جای هادی نوروزی آخرین تغییر در ترکیب پرسپولیس بود. دقیقه 1+90 شوت خلیل زاده با اختلافی اندک از کنار دروازه نیلسون بیرون رفت. دقیقه 4+90 سرانجام مقاومت خط دفاعی پرسپولیس در هم شکست و با اشتباه میثم حسینی و محسن بنگر، مهدی شریفی گل برتری سپاهان را به ثمر رساند تا 3 امتیاز این دیدار به حساب سپاهان واریز شود.

+29
رأی دهید
-4

عقاب سرخ - پرسپولیس - پرشیا
دقیقه ۹۴ باختن خیلی‌ زور داره خدایی،،هرچند که یک امتیاز هم دردی از ما دعوا نمیکرد مثل کیسه‌ها یا برد یا باخت یا رومی روم یا زنگی زنگ !دو باخت دو برد از چهار تا مساوی بهتره با ارزشتره،،البته سپاهان خیلی‌ قوی هست با این بازیکنهایی که علی‌ دائی تیم‌ را بسته یک گل خوردن هم غنیمته آخه با طارمی- خانزاده - عالی‌شاه،کفشگری،الله یاری یا فاطمی چجور جلوی خلعتبری -لوسیانو پریرا- حاج صفی- عقیلی،نویدکیا -سوکا - کرمی،و...عرض اندام کنه،خدا ازت نگذره دایی که تیم‌ را با یک مشت جوون بی‌تجربه دسته یکی‌ و دست چندم بست،، این بازیکنها به درد توپ جمع کنی‌ پرسپلیس هم نمیخورن البته با همین جوونها دربی را می‌بریم و کیسه‌ها را سوسک سیاه می‌کنیم :)
شنبه 12 مهر 1393 - 16:02
راهجو - فریدونکنار - ایران
عقاب سرخ -متاسفانه تصورم درست بود و درخشان هم مثل کله مرغی یه بزدل و ترسو هست(ترس کله مرغی در بازیهای روبرو با پرسپولیس با سیستم خرکی اش کاملا پیداست)! 90 دقیقه دفاع اتوبوسی تنها باخت رو بهمراه داره! با این جماعت لمپن اعم از کله مرغی و درخشانهاست که فوتبال ما سالهاست داره درجا میزنه!
شنبه 12 مهر 1393 - 18:37
بی غم - تهران - ایران
واقعا دقیقه 94 گل خوردن چه طعمی داره!!! پرسپولیسی ها یه اتوبوس بازیکن اورده بودن جلوی دروازه خودشون و 90 دقیقه می خواستن دفاع کنن تا یه امتیاز ناقابل دشت کنن. صد رحمت به بازی ایران بحرین!! اگه یه امتیاز می گرفتن واقعا حرومشون می شد. حالا جلوی سپاهان اینجوری بازی کردن جلوی الهلال و بقیه تیم های آسیایی با بازیکنان چند میلیون دلاریشون چطور میخوان بازی کنن!!
شنبه 12 مهر 1393 - 19:18
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.