قتل زن جوان، پایان پنج ماه ارتباط پنهانی

مرد جوان برای فاش نشدن رابطه پنهانی خود و پایان دادن به اخاذی‌های زن جوان مجبور شد به جنایتی هولناک دست بزند. اهالی یک روستا در استان گیلان در حالی روز خود را آغاز کردند که نقشه قاتل برای رهایی از بند ارتباطی پنهانی حادثه‌یی هولناک را رقم زد. به گفته رییس پلیس آگاهی استان گیلان پس از کسب اطلاع پلیس از وقوع درگیری منجر به جرح در روستا، ماموران نیروی انتظامی به سرعت به محل درگیری اعزام شدند. در تحقیقات اولیه مشخص شد زن جوانی به علت اصابت چندین ضربه با جسم سخت از ناحیه سر به‌شدت دچار خونریزی و جراحت شده که از سوی اهالی به بیمارستان انتقال یافته اما به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داده است. سرهنگ کریمی با اشاره به دستگیری قاتل از سوی شاهدان عینی صحنه گفت: متهم پس از دستگیری و در تحقیقات اولیه ضمن اعتراف صریح به قتل زن جوان به داشتن ارتباط پنهانی با وی اقرار کرد و گفت که به مدت 5 ماه با مقتول ارتباط داشته است.

در جریان رسیدگی به پرونده، متهم مدعی شد در مدت آشنایی با مقتول بارها مجبور به پرداخت مبالغی پول نقد شده تا وی همسرش را از وجود ارتباط بین آنها با خبر نکند. متهم در ادامه با تشریح جزییات حادثه گفت: «اخاذی مقتول تا روز حادثه از من ادامه داشت. در این روز من و مقتول با خودروی نیسان به سمت روستا در حرکت بودیم اما این‌بار وقتی وی از من درخواست 500 هزار تومان پول نقد کرد مخالفت کردم و گفتم پول ندارم. پس از آن مشاجره‌یی بین ما در گرفت و مقتول مرا تهدید کرد اگر به او پول ندهم از همسرم می‌گیرد و ماجرا را هم به او می‌گوید.»

همین موضوع کافی بود تا مشاجره لفظی به درگیری سختی ختم شود و متهم به قتل با میله آهنی چندین بار به سر مقتول ضربه وارد کند؛ ضربه‌هایی که باعث خونریزی شدید و مرگ زن جوان شد تا سرانجامی نافرجام برای پنج ماه رابطه پنهانی رقم بخورد.

به گفته سرهنگ کریمی با توجه به اقرار صریح، متهم با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی روانه زندان شده است.

+29
رأی دهید
-5

faranak-montreal - مونترال - کانادا
جانم فدای حسن حسین اصغر اکبر تموم شد ملت شدن جانم فدای پایین تنه ، این هم ارزش والایی که رهبر کبیر فرشته زمان قول داده بود
جمعه 11 مهر 1393 - 18:34
perser68 - آلمان - آلمان
حکومته قرونه وسطائی آخوندی عامله مرگه اون زنه و رفتاره این مرده!!! حکومتی که روابطه جنسیه آزاد، بدونه آیه های شیطانی اسلامی رو از انساتها گرفته!هورمون های جنسیو نمیشه با تفکرات فاسد آخوندی مالیخولیائی به روی کاغذ آورد و بهش امرو نهی کرد! تفکراته زیره شکمه آخوندی تنها بدبختیو قتلو آدمکشی به راه انداخته ،فقیریو پول پرستی ،گدا پروری برای خواسته های جنسی! تا آخونده داعش تو ایران حکومت میکنه، تراژدی ادامه داره!مزدوره رژیمه ضد انسانه آخوندی لطفاً خاموش!
جمعه 11 مهر 1393 - 13:10
a.sadriuk - لندن - انگلستان
لعنت بر پدر و مادر اونایی که این مملکت رو به این روز در آوردن این مردم همون مردمیند که سی و اندی سال پیش از مهربونی و مهمان نوازی و غیرت زبون زد بودن اونایی که مملکت و ملت رو به این روز انداختن بلاخره یک روز باید تاوان این خیانتها رو پس بدن و اون روز به نام یزدان پاک ایران نزدیک است و ...
شنبه 12 مهر 1393 - 03:14
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.