عابدزاده ورزشگاه تختی خوزستان را به جنجال کشید/دوربین تلویزیون شکست ، کولی بالی تادیب شد!

احمدرضا عابدزاده در اهواز جنجال به پا کرد . او که از بازیکن آفریقایی استقلال خوزستان شاکی بود به جای داور تصمیم گرفت خودش بازیکن و تعدادی از حاضرین در ورزشگاه را تادیب کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ خطای کولی بالی روی محمد غلامی ورزشگاه تختی اهواز را شاهد میدان جنگ کرد. اعتراض راه آهنی ها به حرکت این بازیکن با ورود عابدزاده به میدان شکل دیگری پیدا کرد گلر افسانه ای فوتبال ملی ایران که بعد از یک بیماری سخت ، گاهی زود از کوره در می رود ، با دیدن رفتار کولی بالی تصمیم گرفت تا خودش تنبیه اش کند. او قصدش تادیب این بازیکن و تعدادی از اعضای کادر تیم میزبان بود و اینگونه خون به پا شد. همه در هم پیچیدند و کنترل از دذست شان خارج شد. در این لحظات هرج و مرج به اوج خود رسیده و بازیکنان علاوه بر درگیری با یکدیگر در تلاش بودند به نوعی عابدزاده را از مهلکه دور کنند. آنها در نهایت موفق به این کار شدند اما دخالت یکی از نیمکت نشین های استقلال‌خوزستان در ماجرا دوباره جو را ملتهب کرد و جالب اینکه این بار نوبت کولیبالی بود که به سمت راه‌آهنی ها حمله کند. این اتفاق باعث عصبانیت بیشتر کادر راه‌آهن شد و مهدی حسینی نسب دستیار حمید استیلی هم به جمع افرادی پیوست که قصد درگیری با حریف را داشت. در بین بازیکنان استقلال‌خوزستان، محمدرضا مهدوی هم شرایط آرامی نداشت که بازیکن بعد از آغاز مجدد بازی از زمین اخراج شد. کلی آدم سعی کردند واسطه شوند تا این دعوا ختم به خیر شود اما داور برای این صحنه 6 کارت قرمز از جیب خارج کرد و به سختی توانستند احمدرضا را بفرستند بیرون از زمین. او در مسیر رفتنش به بیرون البته دوربین تلویزیونی خوزستان را هم شکست چون اصرار داشت همه صحنه های این دعوا را به تصویر بکشد. اتفاقی که باعث شد حمید استیلی بعد از بازی عذرخواهی کند و احتمالا سبب می شود تا عابدزاده یا ناچار به پرداخت خسارت باشد و یا پایش به مراجع قضایی باز شود.

 

استیلی: کولی بالی به عابدزاده فحش داد/ ویسی:خودمان زبان او را نمی فهمیم ، عابدزاده چطور فهمید؟


کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی جنجالی استقلال خوزستان و راه آهن تحت تاثیر درگیری احمدرضا عابدزاده و کولی بالی بازیکن آفریقایی راه آهن بود.

 بازی جنجالی استقلال خوزستان و راه آهن صحنه های تلخ زیادی داشت که مهمترین شان توهین به احمدرضا عابدزاده مرد افسانه ای فوتبال ایران بود. اتفاقی که از سوی کولی بالی بازیکن آفریقایی تیم ویسی رخ داده است. ویسی البته این اتفاق را به کلی تکذیب کرد و بعد از بازی گفت:«ما خودمان متوجه نمی‌شویم کولیبالی چه  می‌گوید و چه زبانی حرف  می‌ زند حتی وقتی  می‌ خواهد غذا بخورد، شکل غذا را  می‌ کشد. البته آقای عابدزاده دوست و رفیق من است و برایش احترام زیادی قائل هستم اما چطور متوجه شدند که بازیکنان خارجی ما فحش  می‌ دهد، ما خودمان  نمی‌ فهمیم او چه  می‌ گوید. » او البته اینکه یکباره ریتم داوری به سود تیمش تغییر کرده را بی ربط به حملاتش علیه داوری هفته قبل می داند . ویسی که هیچ محرومیتی برایش در نظر گرفته نشد ، گفت اعتراضش نقشی در برگشتن ریتم داوری در این بازی به سود تیمش نداشته است.

در سوی مقابل اما حمید استیلی مثل دیگر اعضای تیمش از شرایط دلگیر است از اینکه به احمدرضا عابدزاده توهین شده است. او در پایان بازی و شکست تیمش گفت:«عامل به جنجال کشیده شدن بازی بازیکن خارجی تیم استقلال‌خوزستان بود که باید در بازی پرسپولیس اخراج  می‌ شد اما داور آنجا مماشات کرد تا این بازیکن بیاید و به اسطوره فوتبال ایران احمدرضا عابدزاده حرف های توهین آمیز بزند. عابدزاده کم شخصیتی نیست و خودش هم جنوبی است و احترامش در اینجا بیشتر وارد است.به احمدرضا خیلی فشار آمده بود چون بازیکن خارجی راحت به او فحش داد و این چیزی بود که او هرگز تجربه اش نکرده بود. »

استیلی از اتفاقات و صحنه هایی که در این بازی رقم خورد هم عذر خواست و به داوری ها ایراد گرفت.

+35
رأی دهید
-8

xavii - لندن - بریتانیا
این عابدزاده یکجا خلاصه کتک حسابی میخوره، هرکی کتکش بزنه خونش میفته کردنش
جمعه 11 مهر 1393 - 12:01
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
به غیر از ناصرخان حجازی اگه یه دونه بازیکن فوتبال باکلاس توی ایران پیداکردین من نام کاربریمو عوض می کنم!
جمعه 11 مهر 1393 - 12:05
سبز کم رنگ - آمریکا - آمریکا
فش داده خوب بد کرده. ولی یه سوال دارم، اینکه خارجی بود حق فش دادن نداشت یا ایرانی هم بود همچین اتفاقی میافتاد؟!!
جمعه 11 مهر 1393 - 12:24
golagha - منچستر - انگلستان
هر که پول داره تو ایران خدایی میکنه چی به سر ما مئ خواهد بیاد.....
جمعه 11 مهر 1393 - 12:52
souroosh - ساری - ایران
عابدزاده هیچ زمان از نظر کلاس اجتماعی مطلوب نبوده است. این سزای مردمی می باشد که دیگران بت ساخته و او را بزرگ می کنند.
جمعه 11 مهر 1393 - 16:42
بختیاری2500 - اهواز - ایران
بهترین گلر تاریج ایران..ناصر خان خدا بیامرز به گردش هم نمیرسید..
جمعه 11 مهر 1393 - 23:52
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.