اصرار انتقامجویانه دختری در ازدواج با کارمندش

10سال از مرد مورد علاقه‌اش بزرگتر بود و چون رئیس وی بود اصرار داشت لباس عروس بپوشد.
این زن که دانشجوی دکترا است، وقتی دید مرد مورد علاقه‌اش وی را فراموش کرده به انتقامجویی‌های عجیبی دست زد.
چندی پیش مرد جوانی آشفته به شعبه 14 دادسرای خارک مراجعه کرد و به بازپرس امجدیان گفت: کارمند یک مرکز آموزشی در تهران هستم و سه سال پیش در این مرکز به صورت قراردادی مشغول به‌کار شدم که ریاست آن برعهده زن جوانی است. از آنجا که نه من و نه رئیسم ازدواج نکرده بودیم به هم علاقه‌مند شدیم و به پیشنهاد این زن قرار گذاشتیم که هراز گاهی در بیرون از محیط اداری همدیگر را ببینیم تا بیشتر از هم شناخت داشته باشیم. این قرار ملاقات‌های ما در حالی صورت می‌گرفت که خانواده من هیچ‌گونه اطلاعی از آن نداشتند چرا که من در یک خانواه سنتی بزرگ شده بودم و از طرفی 10 سال اختلاف سنی با خانم رئیس داشتم و وی از من بزرگتر بود. از آنجا که همدیگر را دوست داشتیم قرارمان این بود که با هم ازدواج کنیم و من با این موضوع که محبوبه از من 10 سال بزرگتر است کنار آمده بودم و گفتم هرطوری شده خانواده‌ام را راضی می‌کنم تا با وی ازدواج کنم. پس از مدتی متوجه شدم محبوبه رفتارهای روانی خاصی دارد، از این موضوع خیلی ناراحت بودم و رنج می‌کشیدم چرا که نمی‌توانستم با بیماری‌اش کنار بیایم و آرام آرام ارتباطم را با وی قطع کردم. وی افزود: از آنجایی که کارمندش بودم مدام تهدیدم می‌کرد و می‌گفت ماجرا را به حراست آموزشگاه اطلاع می‌دهد تا اخراج شوم. همیشه پشت تلفن مرا تهدید می‌‌کرد و می‌گفت اگر با وی ازدواج نکنم عاقبت شومی در انتظارم خواهد بود. ابتدا تهدیدهایش را جدی نگرفتم و چون 31 سال از سنم گذشته بود تصمیم گرفتم ازدواج کنم و با دختر یکی از بستگان پیمان ازدواج بستم. همین که محبوبه متوجه شد من با دختر دیگری ازدواج کرده‌ام تهدیدهایش دو چندان شد، چون نمی‌خواستم همسرم از ماجرا باخبر شود به التماس افتادم و از محبوبه خواستم دست‌ بردارد تا زندگی‌ام جهنمی نشود. این زن بدون هیچ اعتنایی به این موضوع با نفوذی که دارد به راحتی شماره همسرم را پیدا و ماجرا را برای زنم بازگو کرد و حتی به پدرم نیز زنگ زده و آبرویم را برده است. حالا زندگی مشترکم در آستانه فروپاشی است و همسرم قصد جدایی از مرا دارد.
این تازه داماد گفت: از این زن که برایم تلفنی ایجاد مزاحمت و دائم مرا تهدید می‌‌کند شکایت دارم. با ادعاهای این مرد عصبانی بازپرس امجدیان، زن جوان را به خاطر ایجاد مزاحمت تلفنی و تهدید به دادسرا احضار کرد و قرار است تجسس‌ها در این مرحله صورت گیرد.

+19
رأی دهید
-37

hassan5 - تهران - ایران
فرم تیتر زدنتان طوری بود که من فکر کردم دختره سمبول اقا را قطع کرده است!!!
یکشنبه 6 مهر 1393 - 12:30
azadeh11 - آمستردام - هلند
چه داستان بی‌ ارزشی.
یکشنبه 6 مهر 1393 - 12:55
agha_ehsan - تهران - ایران
برداشته دوتا تلفن زده دیگه . کجای این کار انتقامجویی عجیبه ؟!!
یکشنبه 6 مهر 1393 - 15:44
عشق من کتاب - حیدرآباد - هند
hassan5 - تهران - ایران. عجب حرفی زدی، هههههه
یکشنبه 6 مهر 1393 - 16:59
shirzan48 - بروكسل - بلژيك
ازش سواستفاده کرده بعد اسم اخلاق روانی‌ رو بهش چسبونده بعدش با یکی‌ دیگه هم عقد کرده، ادعاش هم میشه !
یکشنبه 6 مهر 1393 - 17:25
دریای پارس - ایران - ایران
یک دوستی دارم که 10 ساله معلمه.حقوقشون بزحمت ماهی 900 تومن میشه. و اضافه کارشون را 3 ماه یکبار میدن با کلی کسر.امروز دیدمش خیلی داغون بود میگفت قراره بازهم سرباز معلم بیارن و ساعات اضافه کارای مارو بدن به این نیروهایی که نه تجربه دارن نه تعهد و نه علم معلمی. تا این شندغاز هم بهمون ندن به بهای بیسواد باراومدن بچه های مردم. بنظر شما این خبر مهمه یا این خبر چرندی که بالا نوشته شده؟
یکشنبه 6 مهر 1393 - 20:55
gom gashth - تهران‎ - ایران
چ ه داستان ت.. ابرو دختر ه برده حالشو کرده حالا روانی هم هست هاهاها
یکشنبه 6 مهر 1393 - 19:54
Neda02 - اتاوا - کانادا
تو سال ۲۰۱۴ بعید می‌دونم کسی به خاطر این که همسرش به قصد شناخت برای ازدواج با خانمی رفت و آمد داشته تصمیم به جدایی بگیره، خصوصا که نسبت فامیلی هم داشته باشن، مگر این که این آقا نسبت به تمام مختصات خانم مورد نظر شناخت پیدا کرده باشه.
دوشنبه 7 مهر 1393 - 02:05
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.