اعتراف زن 20 ساله در اسیدپاشی به هووی پنهان

زن جوان وقتی شنید شوهرش با دختر دیگری رابطه پنهانی دارد سناریوی اسیدپاشی در دهدشت را رقم زده است.این زن که در بازداشت است، اعتراف کرده می‌خواست به صورت شوهر و دختر مورد علاقه‌ وی اسید بپاشد و از هر دو انتقام بگیرد.

ساعت 5/7 عصر 30 شهریورماه سال جاری مردی با مرکز 110 دهدشت تماس گرفت و از سناریوی اسیدپاشی در یکی از بوستان‌های دهدشت خبر داد. مأموران پلیس با اعزام به محل جنایت اسیدی دیدند یک مرد و زن جوان با اسید مورد حمله قرار گرفته‌اند و آن‌ها از ناحیه سر و صورت دچار سوختگی شده‌‌اند. سرهنگ «جهان دیماز» رئیس پلیس دهدشت در این خصوص گفت: در پی این اسیدپاشی، موضوع به بازپرس دادسرا گزارش شد و مصدومان حادثه به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل شدند. با تحقیق از شاهدان حادثه مشخص شد آن‌ها زن جوانی را دیده‌ا‌ند که سراسیمه در حال فرار از محل حادثه بوده و سوار بر خودرو گریخته است. وی ادامه داد: با به دست آمدن این سرنخ و چهره‌نگاری رایانه‌ای از زن اسیدپاش، دستگیری وی در دستور کار مأموران قرار گرفت و همزمان تیم تحقیق در بیمارستان به بازجویی از مرد جوان پرداخت و توانست رازگشایی کند. این مرد وحشتزده به مأموران گفت: زن اسیدپاش همسر 20 ساله‌ام است، من و سارا با هم رابطه پنهانی داشتیم و همسرم وقتی شنید کینه به دل گرفت تا اینکه وقتی در پارک به ملاقات سارا آمده بودم، وی که انگار تعقیبم کرده بود با یک ظرف پر از اسید به سمت من و سارا حمله کرد و سارا از ناحیه صورت زخمی شد. رئیس پلیس کهگیلویه خاطرنشان کرد: با مشخص شدن مشخصات زن اسیدپاش، مأموران با دستور قضایی برای دستگیری وی به خانه‌اش در یکی از محله‌های شهر اعزام شدند و پی بردند این زن آنجا را ترک کرده و به نقطه نامعلومی متواری شده است. در ادامه تحقیقات سرنخ‌هایی از مخفیگاه او در یک خانه روستایی در حومه شهر به دست آمد و زن اسیدپاش دستگیر شد. این زن چاره‌ای جز اعتراف به اسیدپاشی نداشت.
وی گفت: مدتی بود که متوجه تغییر رفتارهای شوهرم شده و از اقوام و دوستان شنیده بودم او با زن جوانی ارتباط دارد. ابتدا این حرف‌ها را قبول نکردم و رفت و آمدهای شوهرم را زیر نظر گرفتم و سرانجام با گذشت چند ماه دیدم خیانت شوهرم واقعیت دارد و تصمیم گرفتم به هر دوی آن‌ها اسیدپاشی کنم. کارآگاهان در این مرحله این زن و شوهر را پیش روی هم قرار دادند و پی بردند انگیزه اصلی همان خیانت مرد بوده است. بنابر این گزارش، ﻣﺴﺌﻮﻻﻥ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﻃﺎﻟﻘﺎﻧﯽ اهواز نیز ﺩﺭ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺑﺎ ﻭﺿﻊ ﺟﺴﻤﯽ سارا ﺑﻪ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ ﻣﺎ گفت: ﺯﻥ 24 ﺳﺎﻟﻪ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺷﺪﺕ ﺳﻮﺧﺘﮕﯽ ﺍﺯ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺍﻣﺎﻡ ﺧﻤﯿﻨﯽ‏(ﺭﻩ ‏) دهدشت ﺑﻪ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺳﻮﺍﻧﺢ ﻭ ﺳﻮﺧﺘﮕﯽ ﻃﺎﻟﻘﺎﻧﯽ ﺍﻫﻮﺍﺯ ﻣﻨﺘﻘﻞ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ، ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﺷﺪﺕ ﺳﻮﺧﺘﮕﯽ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻭﺿﻊ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ ﻭﯼ ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﺍﻥ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﻧﻈﺮ ﻗﻄﻌﯽ ﮐﺮﺩ ﺯﯾﺮﺍ ﺳﻮﺧﺘﮕﯽ ﺍﻭ ﺑﺎ ﺍﺳﯿﺪ ﺟﺪﯼ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺗﻼﺵ ﭘﺰﺷﮑﺎﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺠﺎﺕ وی ادامه دارد. «عبدالحسین موسویان» رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه نیز در این‌باره تصریح کرد: خوشبختانه زن قربانی اسیدپاشی زنده ماند. او براساس اعلام پزشکان بین 30 تا 40 درصد دچار سوختگی شده است. وی افزود: با توجه به اینکه این حادثه اولین مورد اسیدپاشی در دهدشت بوده و این منطقه مجهز به بیمارستان سوانح و سوختگی نیست در لحظات اولیه پس از این ماجرا، مصدوم را بلافاصله به بیمارستان طالقانی شهر اهواز منتقل کردند. رئیس شبکه بهداشت کهگیلویه اظهار کرد: تشخیص میزان سوختگی بستگی به عفونت‌های بیمارستانی پس از اسیدپاشی، نوع و درصد خلوص اسید دارد. همچنین «سیدامین یوسفی» رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت در این‌باره گفت: در لحظات اولیه که این دختر را به بیمارستان امام خمینی(ره) منتقل کردند وضعیت مناسبی نداشت و با توجه به نوع حادثه، صورت مصدوم به طور کامل دچار سوختگی و آسیب‌دیدگی شده بود به طوری که چشم چپ قربانی کاملاً تخلیه شد و چشم راست نیز آسیب دید. وی یادآور شد: یک ساعت و نیم پس از انجام اقدامات اولیه اورژانسی روی بیمار به دلیل نبود بخش سوختگی، شدت جراحات وارده و نبود بخش جراحی پلاستیک در بیمارستان، وی به بیمارستان طالقانی اهواز انتقال یافت.

+64
رأی دهید
-5

hailstone - مشهد - ایران
(خوشبختانه زن قربانی اسیدپاشی زنده ماند) !!!!!!!!!!!!!!!!!
‌پنجشنبه 3 مهر 1393 - 18:09
ekman - شیراز - ‫ایران
خاک تو سر چنین مردی که با وجود داشتن همسری 20ساله مبادرت به رابطه پنهانی با کس دیگری نموده.
‌پنجشنبه 3 مهر 1393 - 18:14
FETNEH. - نوشهر - ایران
با اسید پاشی موافق نیستم. ولی این خانوم قبلا روی قلب یه زن دیگه اسید ریخته. فکر نکنم سوزشی که این زن از خیانت همسرش داشته کمتر از سوزش ظاهری با اسید باشه. قلبی رو سوزوندی تاوانش رو هم پس دادی. شاید اگه من جای اون زن بودم همین بلا رو سرت میاوردم
‌پنجشنبه 3 مهر 1393 - 18:16
FETNEH. - نوشهر - ایران
کسی که میخواد لونه شو روی آشیونه ی کس دیگه بنا کنه مطمئنا تاوانش رو هم باید پس بده. و تاوانی جز ویرانی نداره. نمیدونم چرا اصلا دلم برای این قربانی نمیسوزه و با زن اسیدپاش ابراز همدردی میکنم.
‌پنجشنبه 3 مهر 1393 - 18:17
Imod.barbekan - منامه - بحرین
باید هرچه زودتر این امام امام زمان دروغین از جمکران بیرون بیاد تا این گندی رو آخوندها بوجود آوردن درست کنه
‌پنجشنبه 3 مهر 1393 - 18:12
rahaei - تهران - ایران
آخه مردک هوس باز عقده ای! میزاشتی یه چند سال از ازدواجت بگذره بعد خیانت میکردی!!! . پ.ن اسید پاشی در هر شرایطی غیر قابل توجیه است.
‌پنجشنبه 3 مهر 1393 - 19:49
Azadikhah - تكسل - هلند
هر دو طرف مقصر هستند
‌پنجشنبه 3 مهر 1393 - 20:29
bineshaan - لندن - انگلیس
FETNEH. - نوشهر - ایران: با اسید پاشی موافق نیستم.... شاید اگه من جای اون زن بودم همین بلا رو سرت میاوردم. اسید پاشی جرم بسیار وحشتناکیه و تعداد موارد در ایران هم هر سال کمتر که نمیشه هیچ بیشتر هم میشه. من شخصا قصاص اسید پاش رو به همون روش که اسید پاشیده شده و انعکاس اخبار مربوطه رو روشی عادلانه و احتمالا بازدارنده میدونم. امیدوارم بعضی افراد تصور نکند که کار غیر انسانیه٬ ولی بسیار عادلانه و همونطور که گفتم ممکنه جلوی اسید پاشی های آینده رو بگیره یا تعدادش رو کمتر کنه.
‌پنجشنبه 3 مهر 1393 - 21:08
chi begam ke nagoftanesh - هلند - هلند
یعنی‌ چی‌ که میگه تعیین سوختگی بستگی به عفونت بیمارستان داره، چه ربطی‌ داره،
‌پنجشنبه 3 مهر 1393 - 21:38
salomeh_f - ساکرامنتو - آمریکا
خوشبختانه زنده ماند؟??!! زنده ماندن دیگه اینجا به این شکل چه فایده ای‌ داره؟ یکی‌ به من توضیح بده!
‌پنجشنبه 3 مهر 1393 - 22:52
setayeshz565 - وین - اتریش
این خانوم می‌تونست اول راههای دیگه‌ای رو امتحان کنه،بره با طرف صحبت کنه که از زندگیش بره بیرون یا .. بعضیا‌ احمقانه‌ترین راهو انتخاب می‌کنن .
‌پنجشنبه 3 مهر 1393 - 23:19
hossein+87= - ایران - ایران
مرد زن دار خطرناکه حسن.
‌پنجشنبه 3 مهر 1393 - 23:58
gerard - تهران - ایران
دستش درد نکنه آدمهای خیانتکار سزاشون بیشتر از اینهاست
جمعه 4 مهر 1393 - 00:30
faranak-montreal - مونترال - کانادا
حقش بود اون قسمت شون را هم میسوزوندی تا دیگه از این هوس‌ها نکنان با زندگی‌ یک دختر ۲۰ ساله بازی میکنند ، من که خوشم اومد مردم ما واسه پایین تنه حسابی‌ جانفشانی میکنند اما واسه حقی‌ که ازشون روزانه زده می‌شه لالمونی گرفتن
جمعه 4 مهر 1393 - 01:58
raha1984 - هامبورگ - المان
عقل که نباشه جون در عذابه !! حالا خودت رو بدبخت و اسیر کردی برای یک مرد بی لیاقت هوسران فاسد !!!
جمعه 4 مهر 1393 - 07:39
بی بالان - کلاچای - ایران
مرد زن دار خطرناکه حسن.
جمعه 4 مهر 1393 - 08:37
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.