مایلی کهن:من،کی به مصلی رفتم تا پست بگیرم؟/اعدامم کنید از چیزی نمی ترسم

خبر آنلاین : محمد مایلی کهن حرف های جنجالی زیادی را در برنامه نود به زبان آورد.

محمد مایلی کهن هم یکی دیگر از مهمانان برنامه فردوسی پور در دوشنبه شب بود.او از زمانی که روی خط آمد به فردوسی پور کنایه زد و گفت:«سلام عرض می کنم خدمت شما آقای "کروشی پور"»فردوسی پور ابتدا واکنشی نسبت به این حرف نشان نداد اما با تکرار این کنایه از جانب مایلی کهن فردوسی پور گفت:«آقای مایلی کهن شما اگر می خواهید این طور حرف بزنید که ما هیچ صحبتی با شما نداریم.»در همین لحظه مایلی کهن گفت:«من را نزدیک صبح آورده ای روی خط بعد می گویی کاری نداری؟تمام این رسانه در اختیار شماست.شما فوتبال این مملکت را نابود کرده اید.»

او سپس خطاب به رحیمی گفت:«شما فرمودید که من با آقای سیاسی حرف زده ام.باید از شما اجازه می گرفتم؟شما گفتید نه هیات مدیره و نه وزیر قبولتان نداشته اند پس چرا در پرسپولیس ماندید؟شما چند بار سر تمرین رفتید؟آیا دیدید که سرمربی تان با کت و شلوار به محل تمرین آمده بود؟من 45 سال است که پرسپولیسی هستم و مثل این جدید ها رنگ عوض نمی کنم.من آقای سیاسی را نمی شناسم ایشان به من زنگ زدند و پیام گذاشتند.گفتند می شود حضوری شما را ببینم که فردا به باشگاه رفتم و ایشان از من مشورت خواست.»

مایلی کهن ادامه داد:«من به آقای سیاسی گفتم اگر هدف شما برکناری است که این کار شما اشتباه است.دلایلم را هم گفتم.در نهایت گفتم نباید احساسی عمل کنید.من دوست ندارم در پای دشمنم هم خار برود اما آقای سرمربی هم دشمن خودش بود و هم دشمن هواداران.آقایان می خواستند با قلدری بمانند.آقای رحیمی؛اگر روز چهارشنبه یک نفر کشته می شد چه کسی پاسخگو بود؟»

مایلی کهن در بخش دیگری از حرفهایش گفت:«شما آقای احمدی نژاد را متهم می کنید،شما بنده را متهم می کنید اما حتی من که گفته بودم طرفدار احمدی نژاد هستم در زمان ایشان سرمربی پرسپولیس نشدم.من چه زمانی رفته بودم مصلی پست بگیرم؟چرا این حرف ها را می زنید؟آقای فردوسی پور شما طلب کار هستید.شما باید سیاسی و رحیمی را با هم به برنامه می آوردید اما ناعادلانه رفتار کردید.آقای فردوسی پور چرا در برنامه تان نگفتید که تیم امید 4 گل از ویتنام خورد؟شما این فوتبال را به لجن کشیده اید.کروش این همه اهانت کرد اما از او حمایت می کنید.به من می گویید نژاد پرست؟من نژاد پرستم یا آنهایی که در آن طرف دنیا سیاه پوستان را می کشند؟شما مملکت را چه کار می خواهید بکنید؟من را اعدام کنید.من از چیزی نمی ترسم.من جانم را برای این مملکت و برای بچه های مستعد ایران می دهم.اما شما هدایت شده عمل می کنید.»

در همین لحظه فردوسی پور گفت:«آقای مایلی کهن مردم هستند و خودشان قضاوت می کنند.»که مایلی کهن این واکنش را نشان داد:«مظلوم نمایی نکنید.»و دوباره فردوسی پور گفت:«شما برای من همان آقای مایلی کهن هستید اما اگر به من احترام نمی گذارید به بیننده ها احترام بگذارید.»

+32
رأی دهید
-50

داماهی - بندرعباس - ایران
این مایلی کودن عقده ای همین روزاست که راهی تیمارستان بشه چون هرچه پاچه خواری میکنه تیمی به اونمیدهند که ببره دسته یک.
‌سه شنبه 25 شهريور 1393 - 16:03
ashab kahaf - لندن - انگلیس
برای اولین بار دیدم حق با حاج مایلی بود.فردوسی پور داره از حد میگذرونه کاراشو..سیاسی هم نسبت به اون رحیمی،حرفاش بسیار منطقی تر میزد ، بااینکه دایی و رحیمی داشتن تو بوق و کرنا میکردن که این آدم بدیه
‌سه شنبه 25 شهريور 1393 - 16:57
iran e azad - هورتن - نروژ
تا کی‌ باید کل کل کردن این ۲ تا بی‌ شعور دلّال را این ور و اونور بخونیم. این دو تا احمق با جای فوتبال فقط پاچه گرفتن را یاد گرفتند.
‌سه شنبه 25 شهريور 1393 - 18:01
ensanam arezoost - خارگ - ایران
متاسفم که در این سایت هم شاهد سانسور و محافظه کاری هستیم چرا که مهمترین نکته حرفهای مایلی کهن( در مورد سرمایه داران غیر فوتبالی که در بهترین باشگاه های دنیا همه کاره هستند و ....) را که بسیار منطقی و درست بیان کردند شما هیچ اشاره ای در این خبر بهش نکردید....حرفهای مایلی کهن هرچند که با احساسات و کمی تا قسمتی تندروی می باشد اما به درستی بیان میشوند و حقیقت دارند...مردم عام هم که اگر فردوسی بگوید ماست سیاه هست باور کرده و می پذیرند در حالی که دیشب در برابر دایی و رحیمی خیلی کم آورد و نتوانست واقعیتها را به خوبی بیان کند ونشان دهد و این در حالیست که اگر مایلی کهن بگوید روز روشن است و یا شب سیاه. متاسفانه خیلی ها باور نکرده و نمی پذیرند...در هر حال دم مایلی کهن گرم که شجاع و نترس و روراست است...داش علی کریمی عزیز هم با طرفداری از مایلی کهن در این مورد مصاحبه کرده تا مثل همیشه از حق پشتیبانی کرده باشد
‌سه شنبه 25 شهريور 1393 - 21:14
hassan5 - تهران - ایران
ایا رفتار مایلی کهن با اطرافیانش عادی است؟؟؟زمان مکان را درک نمیکند!!!
‌سه شنبه 25 شهريور 1393 - 21:31
sarang6 - ژنو - سوئیس
منم جای مایلی کهن بودم زورم می اومد. یارو با داداشش 4.5 میلیارد گرفتن. تیم 12 ام کردن .به رهبری فردم کفترباز میگن. گلبکارم هستن. نودم حق رو به اونا بده. راستی چرا نود راجع به 4 - 1 امید چیزی نگفت؟ مربی ش رفیق جینگه کی روشه
‌سه شنبه 25 شهريور 1393 - 21:52
zooom - تهران - ایران
بابا این ممد گریه دیگه شورشو در اورده این از کجا امده فکر کنم از تو غار یا زیر تونل امده بیرون بابا مردک بسه دیگه چیو میخوای ثابت کنی نمیدونم ولی اینو بگم که خوده شما از همه ریا کار تربن کارات برای مسولین مثل نمایش است نه چیز دیگر پرودگارا ای پدر ا خداوند انگل ها را از روی زمین پاک بفرما خداوندا عقده ای ها و روانی ها را شفای عاجل بفرما
‌چهارشنبه 26 شهريور 1393 - 00:03
باتيستوتا - تهران - ایران
اتفاقاً مایلی کهن درست گفته ، ولی چون ریش داره و حزب اللهی هست،دوستان تحویلش نمی گیرند و اصلاً به گفته های اون توجهی نمی کنند. مربی ای که کلاً توی جام جهانی باخته و توی اسیا حتی نمی تونه با کره پا به پا بازی کنه و فقط دفاع می کنه تا بلکه شانسی یک توپی رو گل کنه چرا دوباره اوردن؟؟؟اگه یک ایرانی مربی بود و همین نتایج رو می گرفت بازم می موند؟؟؟ ملتی که تیمشون 2 تا بازی رو ببازه و یکی هم مساوی کنه اونم درحالیکه طبق آمار فیفا از ضعیفترین تیمهای جهان بوده و بعد خوشحال بشن که چه نتایجی گرفتیم دیگه چه انتظاری از این تیم برای پیشرفت داری ؟؟؟یعنی تیم ما حتی نتونسته نتایج چندسال پیش در جام جهانی رو که ما امریکا را برده بودیم تکرار کنه، یعنی پسرفت می کنه ما هم خوشحالتر می شیم.نتایج این اقا مثل برانکو بود بلکه بدتر .ملتی که فکر میکنن چون با ارژانتین بازی دارن پس حتما باید ببازن به هیچ جا نمی رسن. اگه بچه های والیبال هم همین فکر رو داشتن ما باید فقط به اسم تیمهایی مثل برزیل و ارژانتین که جز اسم چیزی نیستن می باختیم.
‌چهارشنبه 26 شهريور 1393 - 08:35
راهجو - فریدونکنار - ایران
مایلی کودن چارتا حرف راست رو تو ده تا دورغ میپیچه و تحویل میده! چرا از خودش نمیگه چیزی از سیستم سرش نمیشه،فقط انتقاد از این و اون که فایده نداره،خودش که پست میگیره چرا تر میزنه توش! علی کریمی هم اگه حمایت کرده تنها بخاطر مخالفت با دایی بوده وگرنه همین کریمی بارها شده که پرسپولیس رو بخاطر منافع شخصیش به حاشیه برده!
‌چهارشنبه 26 شهريور 1393 - 16:03
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.