اعتراف مرد 35ساله به قتل پدر74ساله:او خشن بود و سالها اذیتم می کرد و کتکم می زد

اعتماد نوشت:صبح روز دوازدهم شهریورماه امسال مرد تبعه افغانستان هراسان خود را به ماموران پلیس شاهرود رساند و اظهار داشت: امروز در حال حفر چاه بودم که با یک شلوار پارچه‌یی خونین در عمق چاه روبه‌رو شدم و در اطراف دهانه چاه نیز لکه‌های خون وجود دارد.

در ادامه تیمی از ماموران همراه بازپرس جنایی به محل چاه رفته و به بررسی داخل آن پرداختند. پس از جست‌وجوهای بسیار جسد مرد سالمندی از عمق 128 متری چاه کشف شد. بررسی‌ها نشان داد جسد متعلق به پیرمرد 74 ساله‌یی است که در روستا دامداری می‌کرده و عامل جنایت پس از قتل پیرمرد با ضربه‌های سنگین جسدش را به داخل چاه انداخته است.

کارآگاهان در ادامه به تحقیق از پسر مقتول پرداختند که محمد 35 ساله در اظهاراتش گفت: شب حادثه همراه پدرم به محل نگهداری گوسفندان رفتیم که در یک لحظه متوجه غیبت او شدم. به تصور اینکه به خانه رفته است به خانه آمدم اما هیچ اثری از او نبود. این ادعاها در حالی مطرح شد که بررسی چاه نشان داد درپوش فلزی چاه در زمان حادثه بسته بوده و احتمال سقوط پیرمرد بر اثر حادثه منتفی شد.

این موضوع نشان می‌داد، مقتول در بیرون چاه به قتل رسیده است. همچنین در بررسی خانه مقتول آثار خون در راه پله کشف شد که پس از آزمایش مشخص شد لکه‌های خون متعلق به مقتول است. کارآگاهان که به اظهارات محمد مشکوک شده بودند به تحقیق از او پرداختند که متهم سرانجام لب به اعتراف گشود و جزییات قتل پدرش را فاش کرد.

مرد 35 ساله درباره انگیزه‌اش از این جنایت گفت: پدرم مرد خشنی بود و سال‌ها قبل مرا مورد آزار و اذیت و کتک‌کاری قرار می‌داد. رفتارهایش باعث شده بود که از او کینه‌یی به دل داشته باشم. شب حادثه دوباره با هم درگیر شدیم که در یک لحظه کنترلم را از دست دادم و با ضربات چوب او را به قتل رساندم. بعد هم جسد را به کنار چاه برده و به داخل آن پرت کردم.

سرهنگ داوود رسولی‌فر، رییس پلیس آگاهی استان سمنان در این رابطه گفت: با بررسی محل جنایت آلت قتاله کشف و متهم با قرار قانونی روانه زندان شد.

+24
رأی دهید
-6

perser68 - آلمان - آلمان
داستان واقعیه؟ تو قرنه۲۱؟ اونم تو جمهوریه نعمته اسلامی ؟ فقرو گرسنگیو فحشا تو غرب، بخصوص تو آمریکا داره بیداد میکنه! از در و دیواراشون شورتو لباسه زیر آویزونه ، مردم گشنه به رختخواب میرن،اما تو بلاده مستضعفی اسلامی چنین چیزی محاله !
جمعه 21 شهريور 1393 - 11:47
ekman - شیراز - ‫ایران
گر فرزند ناخلف شود،پدر زند چوبش ،ور پدر ناخلف شود،فرزند فرار کند.
جمعه 21 شهريور 1393 - 18:37
farokhzad - کنت - انگلستان
بیکاری اعتیاد فقر همه اینها باعث خشونت بین خانواده‌ها میشود بیچاره اینها که نه خواسته گرفتار اینگونه حوادث میشوند .لعنت بر این دزدان که سرمایه ملت را میبرند و خانواده‌ها را گرفتار میکنند
جمعه 21 شهريور 1393 - 22:55
آتیلا قشقایی - کپنهاک - دانمارک
دشمنی بالاتر از فرزند نیست، شاخ گاوی بدتر از داماد نیست
جمعه 21 شهريور 1393 - 23:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.