طلای ذخیره شده در خانه ایرانیان بیشتر از ذخایر طلای بانک مرکزی است.

+31
رأی دهید
-6

Deutschland - فرانکفورت - المان
حتما براش مالیات در نظر دارید.
‌پنجشنبه 20 شهريور 1393 - 19:07
آتیلا قشقایی - کپنهاک - دانمارک
بیچاره ملت، اگر دست رسی‌ به بانک‌های درست و حسابی‌ داشتند کلی‌ سود بانکی‌ می‌گرفتند و به چرخه اقتصاد مملکت هم سود میرسنندن
‌پنجشنبه 20 شهريور 1393 - 19:32
be_pa.khaste - هارلم - هلند
این زن‌های ایرانی‌ هم مثل کلاغ میمونن فقط زرق برق جم کنن
‌پنجشنبه 20 شهريور 1393 - 21:38
Alireza-222 - تهران - ایران
جانم؟؟ طلای کشور؟؟؟ تو خونه مردم؟؟ شیب؟؟ سرمایه ملی‌؟ خوب خودتان را اذیت نکنین، به برادران که می‌رن دیش ماهواره جمع کنن، بگین طلا‌ها را هم جمع کنن، پس بیارن!!! جانم؟؟ طلای کشور؟؟؟؟
‌پنجشنبه 20 شهريور 1393 - 21:58
dara20 - تهران - ايران
لابد تیز کردید واسه اموال مردم. به شما چه که مردم به خاطر بی‌ لیاقتی این رژیم فاسد طلا می‌‌خرند تا ریال که با پشکل برابر شده روی دستشان نماند!!!!
‌پنجشنبه 20 شهريور 1393 - 22:28
niagara - گوتینگن - آلمان
میخوای بیارن بدن به شما ببری بچسبونی به ضریح این امام و اون امام؟
‌پنجشنبه 20 شهريور 1393 - 22:34
perser68 - آلمان - آلمان
bepakhaste - هارلم - هلند. جوک،فقط جوک،عینه جوک!!!زنای ایرانی از داشتنه طلا لذت میبرن! اینم برات مشکل درست کرده انگار!یه جوری پولشو تهیه میکنن و از داشتنش بدونه اینکه مزاحمه تو بشن لذت میبرن!رنج نمیبرن!کاره سختیه؟ عجب روزگاری شده!حالا بگو ببینم،بیچاره کلاغ که نصفه چیزائی که جمع میکنه همین آتو آشغالیه که منو تو پشته سر میگذاریم!شهرو پاک میکنه از لاشه و مردار،کجاش زرقوبرق داره؟
‌پنجشنبه 20 شهريور 1393 - 23:20
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
نفت ، ذخایر زیرِ زمینی‌ و رویِ زمینی‌ را چاپیدید مغز‌ها را فراری دادید ، باسوادن و متخصصان را به حاشیه رانده بیسودانِ مزدور را بر راس نشاندید، هوا را کثیف و زمین را خشک کردید, روانِ مردم را بیمار بر روان و عمرِ خود افزودید منابع را غارت کرده زباله و فاضلاب اش سهمِ مردم در آب و غذایشان شد، فقط این مورد از دستتان در امان ماند که شم تیزتان در دزدی و غارت به این هم رسید، تا چشمِ کورتان از بخل بترکد، بله ایرانیان قدیم ظروف شان هم از طلا بود نه مانندِ شما دزدانِ سر گردنه یاغی در جمجمه حیوان غذا و آب بنوشید، اگر اختیارِ این هم دستِ شما بود خرج ضریح‌ امامان برای کاسبی بیشتر میکردید، همه چیز مشروع و پسندیده است فقط وقتی‌ شما چنگیز هایِ دوران میخواهید و بد و قابلِ اشکال وقتی‌ مردم میخواهند.
جمعه 21 شهريور 1393 - 00:11
shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
بقدری بعضی‌ از این رژیمی‌‌ها خر هستند که حدو حساب نداره. آمار هایی که بیرون میدهند همه حکایت از بی‌‌عرضگی و بی‌ لیاقتی خودشان می‌کند ولی‌ فهم درک این مطلب را ندارند. بطور مثل همین که می‌گویند مقدار طلا در خانه‌ها بیشتر از مقدار طلای بانک مرکزی هست یعنی‌ چی‌؟ یعنی‌ مردم به کاغذ رنگی‌‌های که رژیم به نامِ اسکناس به دستشان داده اصلا اطمینان و اعتقاد ندارند. این یعنی‌ رژیم در مورد سیاست‌های اقتصادی به سختی شکست خورده، یعنی‌ تحریم‌ها پدر آنها را درآورده یعنی‌ رژیم جلوی کشور‌های ۵+۱ زانو زده و با بدبختی و بی‌ لیاقتی التماس می‌کند که به عنوان نوکر دوباره پذرفته شود. فقط شما ببینید که افتخار این موجودات این شده که ۴ تا هلی‌کوپتر با قیمت بالاتر با وجود تحریم خریداری کردند. آورین آورین. وقتی‌ که مملکت صاحب نداشته باشد هیچ دادگاهی هم نیست که از احمدی نژاد بپرسد چرا ۸ سال این مملکت را ویران کردی و میلیاردها ضرر زدی؟.
جمعه 21 شهريور 1393 - 08:11
سرباز ایران - بلوچستان - ایران
طبیعی است دلار 1000 تومانی یکماهه میشود 4000 تومان. با دست بردن در جیب کارمندان ودارندگان اندوخته یکماهه سه چهام ارزش ان سرقت میشود معلوم است که مردم رو می اورند به طلا وارز خارجی تا راه را برجیب بران ببندند.
جمعه 21 شهريور 1393 - 09:00
SHANA - خ - ایران
خجالت نکشید ون و پاسبان بیارید طلاها مردم رو جمع کنید ببرید .با زبون خوش که ملت نمیان طلاهاشون رو تحویل بدن
جمعه 21 شهريور 1393 - 09:50
ariobarzan pars - بیرمنگام - انگلیس
shirzane-e-irani-استکهلم-سوید. صحبت هاتون عالی بود فقط خاهشا اینها رو با چنگیز مقایسه نکنید. چنگیزز هرقدر هم که خونخوار بود به اینها نمی رسد. و البته فراموش نکنیم چنگیز هرچه کرد برای سربلندی مغول کرد ولی این بی همه چیزان هرچه میکنند برای پایین آوردن ایران میکنند.البته انتظاری هم از قوم تازی و عربی چون اینها نمیرود.
جمعه 21 شهريور 1393 - 16:19
مترلینگ - منچستر - انگلستان
نفت وگاز ومعادن کمشون بود حالا چشم دوختن به طلاهای مردم به شما چه کی چی داره؟ طلاهای حاج خانمهای سران مملکت رو برین بیارین که میچربه به طلای همه مردم در ضمن کسایی هم هستن که تو خونه شون یه تیکه نون وآذوقه یه رخت ولباس گرم واسه زمستون هم پیدا نمیشه امار اونا روهم دارید؟؟؟؟؟
جمعه 21 شهريور 1393 - 23:41
مترلینگ - منچستر - انگلستان
کمتر طلا هارو ضریح بسازین ببرید سر قبر این و اون تو کربلا ونجف میخوای همه رو جمع کنن بدن به شما سر قبر خودتون بزارین؟
جمعه 21 شهريور 1393 - 23:45
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
ariobarzan pars - کاملا حق با شماست، اینها را فقط با خودشان می‌توان مقایسه کرد و بس ، فقط به فکر چاپیدن، غارت ، قدرت طلبی ، تحمیل عقایدِ فسیل و جاهلانه خود هستند، اینها هیچ پرنسیبی ندارند که با دیگری مقایسه شوند.
شنبه 22 شهريور 1393 - 23:37
sleepyhollow - کوالا لامپور - مالزی
اتفاقا خیلی هم عالی در حال خالی کردن خونه مردم هستند. چندی پیش طلاهای مادر بنده را سرقت کردند و جالب اینکه نه دسته چک، نه سند، نه تلویزیون و نه فرش و هیچی.. فقط طلا بردند! ماموران انتظامی که آمده بودند به گفته پدرم شاکی بودند که تا یکی را میگیرن دوتا چماق بزنند از دادسرا نامه میاد که کاری نداشته باشید و سریعا بفرستید دادسرا تا رسیدگی بشه و بعد هم 99درصد آزاد میشن. جالب اینکه سارقین منزل ما یک بطری آب معدنی هم روی جاکفشی جاگذاشته بودند و همچنان پیداشون نکردند. پدر(پلیس قبل از انقلاب بود) رفته بود آگاهی، میگفت دو دستی زدم تو سرم. منشی این مرتیکه نشسته بود با یک بابایی لاس میزد و هی ازش تعریف می کرد پرسیدم کیه؟ گفت: (یادم نیست اما یه چیزی تو مایه های حسن سگ دست) پرسید: نفوذیه؟ گفت: نه بابا میلیاردی کار می کنه. خلاصه اینکه ماموران و دزدان هم کاسه شدند و برا هم نوشابه باز می کنند. سرقت طلا رایج شده و فقط هم طلا می برند. هیچ دزدی هم دستگیر نمیشه که اگر شد فورا میره دادسرا و آزاد میشه. به همه تو ایران بگید طلاهاشون را تو سوراخی قایم کنند که عقل جن هم بهش نرسه که دزدی طلا از منازل رو بورسه.
شنبه 22 شهريور 1393 - 23:45
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.