علی دایی از سرمربیگری پرسپولیس برکنار شد/ حمید درخشان سرمربی جدید

سرمربی پرسپولیس برکنار شد و حمید درخشان جای او را گرفت.


به گزارش خبرگزاری فارس، پس از برگزاری جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس و با تصمیم اعضای هیأت مدیره، علی دایی، سرمربی این باشگاه از سمت خود برکنار شد.

پرسپولیس در فصل جاری نتایج قابل قبولی کسب نکرده است و تا پایان هفته هفتم با 8 امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد، ضمن اینکه اختلاف 10 امتیازی این تیم با رقیب سنتی یعنی استقلال، موجب نارضایتی هواداران این تیم شده است.

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس حمید درخشان را به عنوان سرمربی انتخاب کرده‌اند و البته این درحالیست که تکلیف علیرضا رحیمی به عنوان مدیرعامل مشخص نیست و گفته می‌شود او هم در حال برکناری است.

 

یا دایی را برکنار کن یا خودت هم برو/ پیشنهاد به درخشان با کمک‌های رهبری‌فرد و عبدیرئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس از مدیرعامل این باشگاه خواستار برکناری علی دایی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حمید سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس سرانجام به آنچه که در نظر داشت امروز رسید و از علیرضا رحیمی مدیرعامل پرسپولیس خواست تا رسما علی دایی را برکنار کند.

وی از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواسته اگر تمایلی به این کار ندارد بهتر است خودش هم برود.

هر چند که هنوز هیچ یک از مسئولان باشگاه پرسپولیس این اخبار را تایید نمی کنند اما سیاسی حتی با حمید درخشان هم مذاکره کرده است و گفته می شود برای دستیاری او هم بهروز رهبری فرد و حسین عبدی پیشنهاد شده است.

قرار است تا دو ساعت دیگر تکلیف کادرفنی و مدیریتی باشگاه پرسپولیس مشخص شود. از بهروز منتقمی بهعنوان جانشین احتمالی رحیمی نام برده می شود.

+113
رأی دهید
-28

kabootar - لاهور - پاکستان
درود بر حمید سیاسی که شجاعت به خرج داد آفرین
‌چهارشنبه 19 شهريور 1393 - 13:48
kamran631 - لیون - فرانسه
این خبر خوبی‌ برای پرسپولیس هست. درخشان در کار مربی‌ گری، از نظر فنی‌ از دائی سرتر هست، و تیم او ( حسین عبدی ، علیرضا امامی فر) تیم کاملتری نبست به کادر مربی‌ گری علی‌ دائی هست.
‌چهارشنبه 19 شهريور 1393 - 13:04
piki82 - تورین - ایتالیا
اشتباه کردن دیگه !! الان دوباره بیخودی دایی تبدیل میشه به قهرمان ملی و تا تیم یک نتیجه نگیره ملت ساده و البته کمی ابله شروع میکنن تو استادیوم به تشویق کسی که پرسپولیس رو به این روز انداخت و 3 4 میلیارد پول ناقابل هم نوش جان کرد ! ای کاش اول فصل این کار رو کرده بودن تا حداقل علی کریمی اونجوری از فوتبال نمیرفت !
‌چهارشنبه 19 شهريور 1393 - 13:48
آتیلا قشقایی - کپنهاک - دانمارک
تراکتور اینجوری زهرش را خالی‌ کرد تو باشی‌ که دیگر بر علیه طرفداران تراکتور جو سازی سیاسی نکنی‌
‌چهارشنبه 19 شهريور 1393 - 16:24
ضدسرخابي - سانتا انا - امریکا
چه شیر توی ساندیسی شده تبریک به طرفداران ساندیس خور
‌چهارشنبه 19 شهريور 1393 - 17:54
shirin111 - پاریس - فرانسه
چه خوب موقعی هم گورشو گم کرد داش علی‌ کریمی‌ بر میگرده به تیمش بازوبندو میبنده رفت و برگشت کیسه کشا رو سوراخ می‌کنن.داش علی‌ کریمی‌ برگرد به تیمت علی‌ دایی ...به تیمت ...
‌چهارشنبه 19 شهريور 1393 - 18:58
داماهی - بندرعباس - ایران
حمیددرخشان هم مثل دایی کارنامه مربیگری موفقی نداره خوب بودیک هفته زودتر دایی رابرکنارمیکردندوحسین فرکی جایگزینش میکردند.
‌چهارشنبه 19 شهريور 1393 - 21:22
اردشیر مقامی - وادوز - لیشتن اشتاین
یاشاسین علی دایی
‌پنجشنبه 20 شهريور 1393 - 04:29
Azade Avare - شیراز - ایران
ااا چرا پس اینکه دیپلم داشت
‌پنجشنبه 20 شهريور 1393 - 06:39
Azade Avare - شیراز - ایران
ااا چرا پس اینکه دیپلم داشت
‌پنجشنبه 20 شهريور 1393 - 06:39
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.