عابدزاده:من و علی نداریم، برای کریمی خوشحالم /دلم برای پرسپولیس زلزله تنگ شده بود

خبر آنلاین : عابدزاده در سال‌های گذشته و در تمام رأی‌گیری‌ها با اختلاف محبوبترین چهره فوتبال ایران می‌شد و دوشنبه شب کریمی جوان‌تر توانست از عقاب محبوب پرسپولیسی سبقت بگیرد.
 
فردای رأی‌گیری هم آنها در کنار یکدیگر به تماشای بازی پرسپولیس و لخویا نشستند. به همین بهانه سر صحبت را با عابدزاده باز کردیم.
 
دوشنبه شب که رأی‌گیری محبوبترین پرسپولیسی آغاز شد، چه احساس داشتی؟
من از 18 سالگی عادت کرده‌ام ساعت 10، 11 شب بخوابم و این عادت در زندگی من و خانواده‌ام نهادینه شده است. قبل از اینکه برنامه 90 شروع شود، کمی خوابم گرفت و خوابیدم. کاش برنامه 90 را زودتر شروع کنند، برنامه که نباید برای شب‌کارها باشد، خیلی‌ها ساعت 6 صبح باید بروند سر کار و نمی‌توانند کمتر از 6، 7 ساعت بخوابند و به همین علت برایشان سخت می‌شود این برنامه را ببینند.
وقتی شنیدی علی کریمی اول شده، تعجب نکردی؟
خوشحال هم شدم، همه ما پرسپولیسی هستیم، من و علی نداریم. برای کریمی خوشحالم. اگر مهدوی‌کیا، باقری و سایر بچه‌ها هم اول شوند، باعث خوشحالی همه ماست.
چه شد برای تماشای بازی پرسپولیس و لخویا رفتی استادیوم آزادی؟
آقای نژاد‌فلاح دعوتم کرد و گفت می‌آیید ورزشگاه؟ که عرض کردم چرا نیایم؟ بازی پرسپولیس است آن هم با یکی از تیم‌های حوزه خلیج‌فارس و فوتبال ناب پرسپولیس باعث شد لذت ببرم، حقیقتاً دلم برای پرسپولیس زلزله تنگ شده بود و مثل همه مردم خیلی خوشحال شدم. تیم‌مان پس از مدت‌ها سراسر حمله بود و در بسیاری از لحظات جریان بازی اصطلاحاً بوی گل می‌داد.
چه عاملی باعث شده بود پرسپولیس اینقدر تحول مثبت پیدا کند؟
خوشبختانه همه اعضای تیم از اهمیت این بازی و از دل مردم خبر داشتند و با اتحاد در کنار یکدیگر نهایت تلاش‌شان را انجام دادند و حاصل آن یک بازی قشنگ، به ثمر رسیدن 3 گل و البته از دست رفتن چند گل دیگر شد. امیدوارم پرسپولیس در بازی‌های آتی نیز چنین عملکردی داشته باشد و اعضای تیم بدانند اگر چند بازی پشت سر هم‌ چنین عملکردی داشته باشند، مردم تمام سکوهای ورزشگاه آزادی را به تسخیر خود درمی‌آورند.
برخورد مردم با پیشکسوت پرسپولیس، احمدرضا عابدزاده چطور بود؟
مردم که سال‌هاست لطف دارند و آدم را شرمنده محبت‌شان می‌کنند. من مخلص هموطنانم هستم و از آنها سپاسگزارم که علیرغم گذشت سال‌ها از زمان بازیگری همچنان محبت دارند و اینقدر قدردان هستند. سه‌شنبه در ورزشگاه هم تشویق کردند و هم می‌گفتند سر بازی‌های بعدی هم بیا چون پاقدمت برای پرسپولیس خوب بود.
پرسپولیس می‌تواند در لیگ برتر چنین فوتبالی ارائه کند؟
چرا نتواند؟ فکر نکنید لخویا از تیم‌های لیگی ضعیف‌تر است. بچه‌های ما باید همین تلاش و انگیزه را در لیگ حفظ کنند و مطمئن باشند حاصل زحمات‌شان را می‌گیرند و مردم هم دعایشان می‌کنند.
+29
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.