دستور بررسی شکلات‌های جنجالی "غیر حلال" در عربستان.

+10
رأی دهید
-18
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
marhoom alinaghi khan - اشنویه - ایران
خوک شرف داره به دولت فاسد عربستان
دوشنبه 12 خرداد 1393 - 14:12
marineboy - لس انجلس - امریکا
اعلام این خبر موجی از نگرانی و تردید را در میان مسلمانان مالزی به همراه آورد.....این ملت مسلمان عجب نگرانی هایی دارند، یک هواپیمای مسافربری با دویست وهفتاد مسافر گم شد اینهمه جنجال براه نیفتاد و ماموریت جستجو و اطلاعات رسانی شان هم آنقدر غیر حرفه ای بود که صدای همه را درآورد. حالا همه مشکلات حل شده افتاده اند دنبال دی ان ای خوک در شکلات! باید از مسئولان کاردان و دلسوز مالزی تشکر کرد که اینهمه بفکر مردمشان هستند!
دوشنبه 12 خرداد 1393 - 16:10
shahab46 - هانوفر - المان
خریت نچندان علف خوردن است. حالا آن را نخوردید کار درست شد یابوها.
دوشنبه 12 خرداد 1393 - 17:21
کبالت3 - کرج - ایران
آدم یه عمر عبادت کنه حج بره نماز و روزه بجا بیاره بعد با یه شکلات بره جهنم تا بخوای ثابت کنی که من نمیدونستم و کار کار انگلیسیا بوده نیمسوز شدی و دیگه بهشت و حوری هم بکارت نمیاد کبلائی.
دوشنبه 12 خرداد 1393 - 19:11
sascha - سن هوزه - امريكا
کبالت۳ - کرج - ایران خیلی‌ باحالی‌ هاهاهاهاها
‌سه شنبه 13 خرداد 1393 - 00:55
نظر شما چیست؟