از آشپزی برای شوهرم خسته شدم

 زن جوان که از آشپزی برای شوهرش خسته شده بود با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم به جای همسر باید یک آشپز برای خودش استخدام می کرد. او از صبح تا شب دستور غذا می دهد و من باید مرتب در آشپزخانه برایش غذاهای مختلف درست کنم.
 
وی افزود: از روزی که با او ازدواج کرده ام یک بار هم نشده شوهرم غذای حاضری بخورد و یا به یک رستوران برویم. همیشه صبح و ظهر و شب من برایش غذا درست کرده ام. بارها شده که من کار داشته ام و یا بیمار بودم ولی شوهرم اصلا حال بد مرا درک نکرده و باز هم درخواست غذای خوشمزه کرده است.
 
زن جوان ادامه داد: جالب اینجاست که وقتی برای ناهار غذا می پزم شوهرم دیگر آن را برای شام نمی خورد و باید باز هم غذای تازه بپزم. هرچه هم به او می گویم خسته شدم فایده ای ندارد و به خاطر غذا جنگ و دعوا به راه می اندازد. برای همین دیگر از آشپزی برای شوهرم خسته شدم و می خواهم برای همیشه به این زندگی پایان دهم.
 
بعد از صحبت های این زن شوهرش هم به دادگاه احضار شد تا قاضی صحبت های او را هم بشنود و بعد تصمیم بگیرد.
+46
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  عموعقلی - پاریس، فرانسه

  مرد ایرانی یعنی شکم پرست
  19
  56
  ‌سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  عموعقلی - پاریس، فرانسه شما همه مردای ایرانی رو میشناسی که قضاوت میکنی ؟ همه جا آدم خوب و بد هست حتی همینجا در اروپا . دخترانی هستن که از پدرشون بچه دار شدن . لزوما منطقه جغرافیایی و فرهنگ دلیل بر آدم بودن یا این موارد رو نداره .
  21
  28
  ‌سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  amonbede - تهران، ایران
  [::عموعقلی - پاریس، فرانسه::]. اکثر مردها به غذا اهمیت میدهند فرق نمیکنه برا کدوم کشور باشن همینطور که زنها به آرایش اهمیت میدن
  7
  20
  ‌سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  امریکایی - جکسون ویل، ایالات متحده امریکا
  خانوم عزیز،درود. کاش قبله ازدواج یه کم مطالعه میکردی و اسلام رو میشناختی. کتابی‌ از صادق هدایت، کسروی یا عزیز نسین میخندی حق و حقوقت را میدنستی بعد تان به نکاح میدادی. اگر این کار را کرده بودی نکاح نمیشدی. شک دارم معنی‌ نکاح را بدانی.زن در اسلام یک برده جنسی‌ است و خدمتکار که او را به قیمت مهریه خریداری میکنید و هیچ حقی‌ هم ندارد. شوهر شما مسلمان خوبی‌ باشد شما را قبرستان و مسجد و حج میبرد بدبختر از خودتان آنجا ببینید از زندگی‌ خوشحال باشید از زندگی‌ که دارید، و مسلمن خوبی‌ نیست چون باید پشت هم بچه میاورد شما هوس رستوران نکنید. امان از نادانی امت مسلمان. حرفم را باور ندارید از مسعود رجوی و مریم بپرسید، از آخوند محلتون بپرسید. بدرود
  8
  16
  ‌سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  amonbede - تهران، ایران
  [::pars40 - فرایبورگ، سوییس::]. مگه آدم خوب و بد رو از شکمش تشخیص میدن؟؟؟؟.
  4
  11
  ‌سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.