جو ضد پناه‌جویان در آلمان شدت می‌گیرد.

+44
رأی دهید
-18

021scotland - تهران - ایران
من شنیده بودم المان خیلى نجات پرست داره.
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 11:40
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
اصل بد نیکو نگردد چون که بنیاد ش بد است.
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 12:54
winnie1987 - بيرمنگهام - يوكي
021scotland - تهران - ایران همه جا نژاد پرست داره، ولی‌ کوتاهی‌ دولت، بی‌خیالی پلیس، جدی نگرفتن وضع توسط مسئولان و عدم رسیدگی به موقع و صحیح باعث بروز هر از چند گاه این گزارش‌ها میشه. به طور مثال در دانشگاه بنده، خودم شاهد تفاوت گذاریهای گسترده بین دانشجویان خارجی و انگلیسی‌‌ها بودم، ولی‌ هیچ کس حاضر به پذیرش این مساله نه تنها نبود، بلکه با عنوان مزخرفاتی چون اگه میتونی‌ ثابت کن به شدت گرفتن این مسائل دامن می‌زدند، طوریکه بی‌بی‌سی مجبور به داخل شدن به این موضوع و تهیه گزارش‌ها کرد.
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 14:47
oghab - هلسينكي - فنلاند
اﺳﻜﺎﺗﻠﻨﺪ.21ﺗﻬﺮاﻥ.....ﺑﻠﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﻫﺎ ﻭاﻗﻌﺎ اﺯ ﻧﺠﺎﺕ اﻧﺴﺎﻧﻬﺎ ﻟﺬﺕ ﻣﻴﺒﺮﻧﺪ ...ﻭﻟﻲ اﻳﻨﺠﺎ ﺑﺤﺚ ﻧﮋاﺩ ﭘﺮﺳﺘﻴﺴﺖ .ﻧﻪ ﻧﺠﺎﺕ اﻧﺴﺎﻥ
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 16:34
perser68 - فلوریدا - امریکا
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان. مثل جماعت متعفن و دزد و کلاهبردار و حقّه باز و رند و کلاش و رمال ضدّ انسان و ضدّ تمام مذاهب غیر اسلام آدمکش و مفتخور و شارلاتان آخوندی!آلمانی‌‌ها اعدام ندارن،زندانیه سیاسی ندارن،به همه مذاهب حق اظهار نظر میدن!آلمانی‌‌ها بدون صیغه و به دور از این مزخرفات عاشق میشن!آلمانی‌‌ها به پدران و مادران حق فروش دختران ۱۳ و ۱۴ ساله به یه ‌خرس گنده رو نمیدن به اسم شوهر!شما راست میگی‌!آلمانی‌‌ها مفت خوری و کلاهبرداری به اسم دین و مذهب نمی‌کنن!آلمانی‌‌ها تروریست پرور نیستن!آلمانی‌‌ها به جای زن و بچه سوری و فلسطینی و عراقی و لبنانی بیشتر به زن و بچه خودی خدمت می‌کنن!آلمانی‌‌ها حقوق کارگران خودشون رو سر وقت میدن!آلمانی‌‌ها برای منافع خودشون و مردمشون هر کاری می‌کنن حتی رابطه با دشمن!آلمانی‌‌ها دنبال علت و چون و چرایی دزدی یه بدبخت می‌رن و مثل آخوندای ضدّ انسان دست و پای طرف رو قطع نمیکنند که تا آخر عمرش سربار جامعه ایرانی‌ بشه!آلمانی‌‌ها کربلا و کاظمین تو رو آباد نمی‌کنن!آلمانی‌‌ها به خانواده‌های لبنانی ۱۲ هزار دلار غرامت جنگ با اسرائیل نمی‌دن!شما راست میگی‌!
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 17:26
sepherdad - سیدنی - استرالیا
واقعاً هیچی‌ بدتر از پناهجو یا پناهنده نیست! یه مشت دوروغگو و جنایت کار هستن، مهاجر ها خوبن, اما پناهنده ‌ها را باید فرستاد همون جای کثیفی که اومدن.
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 18:22
sayeh tars - لندن - بریتانیا
کلا تمام سفید پوستهای اروپا و آمریکا و استرالیا نژاد پرستند سفید پوست یعنی‌ نژاد پرست
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 18:18
perser68 - فلوریدا - امریکا
021scotland - تهران - ایران. نجات پرست داره،اما آدمکش نداره،رهبر دزد نداره،قوانین ضدّ زن نداره،صیغه نداره،قطع دست و پا نداره،شلاق نداره،قصاص نداره،آزادی بیان داره!آزادیه عقیده داره!حق اعتراض خیابونی وجود داره!حق پوشیدن از هر نوعی که بخواهی وجود داره!البته با شرت و کرست بیرون نمیاد کسی‌ تو اماکن عمومی،اما تو پارک و اماکن خصوصی چرا و به خودش ربط داره و اتفاقا فاطی کماندو هم وجود داره!حق آزادی برای همه وجود داره تا زمانی‌ که مزاحمتی برای کسی‌ ایجاد نکنه!گشنگی وجود داره،اما برای کسایی که دوست دارن،نه برای بچه‌های مدرسه که مادر تنهای طلاق گرفته مجبور بشه شکم بچه هاشو تو سه وعده با نون و پنیر و چای شیرین سیر کنه و رهبر منفورش۹۷میلیارد پول بچهای مملکت رو به جیب بزنه!یک یورو بی‌ حساب و کتاب نمیمونه و همه مسئول هستن،نه مثل یه دلقک روانی‌ تیر خلاص زن اجازه دزدی و کلاهبرداری رو از رهبر نکبتش بگیره!نجات پرستی‌ وجود داره اما دولت باهاش مبارزه میکنه،نه مثل جمهوری فاشیست اسلامی زنان رو نصف مردان دولتی و قانونی کنه!
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 18:28
رزم جو - لوس انجلس - امریکا
perser68-نمیدونم چی فکر میکنی در مورد خودت که همش به همه دوستان فحاشی میکنی. فکر کردی ملت اینقدر بی کار باشند که اراجیف تو رو بخونند.
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 18:54
perser68 - فلوریدا - امریکا
sepherdad - سیدنی استرالیا. شخصیتت رو خیلی‌ وقت بود که می‌شناختم!!!چون خودت امکان اینو داشتی که اقامت قانونی بگیری،بیجا میکنی‌ که پناهنده‌ها رو دروغگو و جنایتکار خطاب میکنی‌!فکر کردی۳ میلیون ایرانی‌ که امروز تو خارج نشستن همه مثل تو اومدن!شرم کن!
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 19:01
m_r - سیدنی - استرالیا
با سلام. به عنوان کسی‌ که سال هر در آلمان مخصوصا آلمان شرقی‌ سابق زندگی‌ کرده. نژاد پرستی‌ و ترس از بیگنأه در همه جا بود و متأسفانه در حال افزایش هست ولی‌ گروه‌های دست راستی‌ و فاشیست آلمانی‌ که هننوز مرزهای آلمان امروز را قبول ندارند خطرناکترین و فاشیست‌ترین گروه‌ها و متأسفانه قادر و زود میتوانند مخصوصا در دهات و شهر‌های کوچک طرفدار و جمعیتی زیادی را برای افکار پلید و زشت و ضّد انسانی‌ خود سازماندهی و آماده کنند.
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 19:25
halk_35 - لیوواردن - هلند
سپهرداد _ سیدنی _ استرالیا .. چرت تحویل نده . مثلا میخوای بگی که تو مهاجر هستی . اون موقع که ما توی تظاهرات برای آزادی درگیر بودیم تو کدوم گوری بودی که حالا راجع به پناهنده یا پناهحو اینجوری قضاوت می کنی . من کاری به بقیه مهاجرین ندارم اما یه تار موی پناهنده یا پناهجو می ارزه به 1000 تا مثل تو که کم بین هستی .
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 20:39
delmorde - یوتوبوری - سوئد
perser68 - فلوریدا - امریکا حرفای دل مردم را زدی برابا. من کاملا با شما موافقم. اما اینها از طرف همین اروپاییان و خلاصه غرب غیرمستقیم حمایت میشن چون هرگز شان نمیتوانست مانند اینان بیوطن باشه و هرانچه غرب به او دیکته کنه انجام بده برای همین با توجه به تعصبات و اطاعتهای کورکورانه ملت از اخوند که فکر میکردند گفته اخوند مهرمسجل است و اخوند بخصوص سیدها مقدسند و مورد اعتماد، هرگز دروغ نمی گویند خداترسند و قابل احترام مردم دوست و دلسوز ایرانو ایرانی اند همپای اخوندها شدند و نتیجه اش این حکومت منحوس شد، البته از جهتی بسیار خوب شد زیرا مردم کشورهای مسلمان متوجه قوانین عقب مانده اسلامی و رهبران دزد و خائن ان شدند و دیگر هیچ کشوری بداشتن حکومت اسلامی تن در نمیدهند.اگر تکانی شود اخوند برای همیشه بگوشه رانده خواهد شد.
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 20:57
perser68 - فلوریدا - امریکا
رزمجو - لوس آنجلس - آمریکا. چقدر میگیری برای ماله کشیه آقات((:
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 22:07
perser68 - فلوریدا - امریکا
رزمجو - آمریکا. خودت هم نفهمیدی چی‌ نوشتی‌!به فرض محال اگه نوشته‌های من اراجیف بود شما که خوندی!!!برو بگرد ببین لهستان کجاست و تو چه قاره‌ای قرار گرفته!کسی‌ که ندونه لهستان کجاست،نشون میده خیلی‌ پرته و چاره‌ای نداره که واقعیت‌ها رو کتمان کنه!تو و دوستانت ۳۵ساله که به واقعیت‌ها میگید اراجیف!تو جوجه بسیجی‌ انگار تازه پر و کرکت در اومده((:
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 22:33
armin2500 - وین - اتریش
آلمانی‌ها ذاتاً وحشی هستند.
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 22:08
perser68 - فلوریدا - امریکا
رزمجو - آمریکا. دوستان،منظورت،فدای آقا از دانمارک‌، علی‌ - dkلنگبو از دانمارک‌،جنگنده از تهران،yas abiاز دهات ابرقو هست و تازگی‌ها میرزاده عشقی‌ - از دوسلدورف - آلمان!به به!باور عمیق از ق م چی‌((:چه دوستانی‌!یا منظور به دوستان آدمکشت در ایرانه که دارن حکومت می‌کنن؟؟؟؟؟. تو دردت اومده که من کثافت کاری‌های رژیم نسل کش مذهبی‌ رو یاد آوری می‌کنم!؟واقعیت‌ها رو با فحاشی نمیتونی عوض کنی‌((:
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 22:18
perser68 - فلوریدا - امریکا
delmorde - یوتوبوری - سوئد. متشکر از لطفت و متشکر از وقتی‌ که صرف کردی((:
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 23:25
رزم جو - لوس انجلس - امریکا
perser-همون قدر که تو گدا گدول از دولت المان میگیری منم همون قدر میگیرم.
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 23:30
khyar - اوپسالا - سوئد
دفعه قبل بهت گفتم خودتا حتما به یک روان پزشک نشون بده تا مشکلاتت را کم کنه،. و اینا بفهم که هر کسی‌ حق اظهار نظر داره و نظرش محترمه؛ نشستی پاچه همه را میگیری،تو تو زندگیت مشکل داری شکست خوردی به دیگران چه ربطی‌ داره،خجالت بکش شرم کن.
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 23:17
princesse - تهران - پرژن
رزم جو - لوس انجلس - امریکا-معلومه جیب مبارک شما هم به رژیم وصله بچه آخوند از شنیدن حقیقت فشارت بالا پایین می‌شه ساندیس بخور میزون شئ .خوشم میاد کامنت‌های perser68 -بد جور گدا زاده‌های ساعتی‌ ۷ تومنی رو آتیشی می‌کنه .
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 23:47
araz 32 - تبیلیسی - گرجستان
رزم جو - لوس انجلس - امریکا::ایشون perser68 - فلوریدا - امریکا پاچه گیر اینترنتی ,,,یکه بزن دنیای مجازی ,,,از دید این موجود همه باید باهاش موافق باشن ,,,یه نمونه کامل از موجود بی سواد هستن . در همه مورد هم باید حتمن اظهار فضل کنه...شما به دل نگیر این سادیسمیه .
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 00:37
khyar - اوپسالا - سوئد
منظور من perse 68- بود.
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 01:10
perser68 - فلوریدا - امریکا
..!من هم نظرم رو به کسی‌ که چرت‌وپرت میگه میگم!نه تیری شلیک می‌کنم،نه از دیوار خونه کسی‌ بالا میرم و نه از کسی‌ دزدی می‌کنم!حقیقت تلخه((:
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 01:38
perser68 - فلوریدا - امریکا
رزمجو -آمریکا. ای کاش همه گدا گدول‌ها مثل من بودن!دنیا بهشت بود زیر پاهاشون((:
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 01:41
perser68 - فلوریدا - امریکا
princesse - تهران - پرژن. پرنسس جان ،نگاه کن کسایی که هر وقت از اعدام و خشونت و زنکشی می‌شه از سوراخ‌هاشون میان بیرون و نشون میدن که چه دردی میکشن از چند تا جمله!در آخر آتیشی رو عالی‌ اومدی.درود بر تو ((:
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 03:24
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
پسر ۶۸.من ۸ ساله عضو این سایت هستم.با همین اسم .چند ماهی‌ قبلش هم با اسم ایران پ پ عضو بودم که ممنوعه الکامنت شدم. خوش اومدید .حوصله و وقت و روحیه با تو گیس کشی‌ رو ندارم.من دارم توواین کشور زندگی‌ می‌کنم درس خوندم کار کار کردم مالیات دادم و میدم -زنم آلمانیه .بچه‌ام دو ملیتیه.میدونم دارم از چی‌ حرف میزنم.اگر بخوام از آمریکا بگم از اعدام هایی سیاهپوست هایی بی‌ گناه تا حمایت از طالبان و بن لادن تا قتل و کشتار مردم بیگناه در افغانستان و پاکستان و عراق و و و و مثنوی هفتاد من میشه.اما مقایسه ایران و آلمان و آمریکا یک حرکت بچه گانه است .مثل بچه هایی دبستانی که میگن بابای من از بابای تو زورش بیشتره یا مامان من از مامان تو خوشگلتره.ترجیح میدم تو و امثال تو رو در دنیای دوران دبستان دیروز و همبرگر سرخ کنی‌ امروز تون به حال خودتون بذارم.موفق باشید.
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 06:25
perser68 - فلوریدا - امریکا
khyar - اوپسلا - سوئد. تو انقدر بی‌ آفتابی کشیدی و تو تاریکی موندی،درست هم نمیتونی بخونی!!!طرف از استرالیا داره همه پناهنده‌ها رو جمع می‌بنده و دروغگو و خلاف کار خطاب میکنه!من نمیپذیریم کسی‌ گنده تر از دهنش حرف بزنه!شما‌ها پوستتون کلفت شده و گلیمتون رو از آب کشیدین بیرون،بحثش جداست!چقدر ایرانی‌ فقط به خاطر آزادی و یه زندگیه انسانی‌ تمام جان و مال و زندگی‌ و خونواده رو فدا می‌کنن تا به خارج برسن،چطور یه آدم که به نظر ایرانی‌ میاد از جای گرم به خودش اجازه این بی‌ ادبی‌ رو میده!؟اعتراض به یکی‌ مثل من کار بدی نیست ولی‌ نه اینجوری که از روی عقده و کاسه لیسی‌ درجا بزنی‌!خروس بی‌ محل((:
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 01:58
perser68 - فلوریدا - امریکا
khiyar - اوپسالا - سوئد. یادم رفت!نگران من نباش!من حالم خوبه خوبه!کجا بهتر از دریای نیلگون و آفتاب خندون.توصیه می‌کنم بهت مثل دفعه قبل یه یه هفته به اینجا سفر کنی‌ و از هواش لذت ببری!بنظر میاد تو نیاز به یه نور درمانی داری،چون اشتباه میخونی و فکر میکنی‌((:
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 04:26
araz 32 - تبیلیسی - گرجستان
khyar - اوپسالا - سوئد::این موجود رقت انگیز perser68 - فلوریدا - امریکا کلن همینطوریه . شما به دل نگیر ,,این بخاطره اینکه به خاطر شغلش (گدائی لب ساحل ) آفتاب زیادی میخوره به سرش !!!!
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 09:36
araz 32 - تبیلیسی - گرجستان
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان:کاملن متین و منطقی گفتی دوست عزیز .
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 09:47
sepherdad - سیدنی - استرالیا
بی‌ خودی رومانتیک نشین!!! ۹۹ درصد پناهجو یا پناهنده نه جونشون در خطر و نه مشکلی دارن!! با سند دارم میگم!!!ما امسال به خاطر وجود عزیز این پناهجویان بزرگترین عاشورا رو داشتیم در استرالیا!!!، تعداد حجاج استرلیایی هر سال بیشتر میشن!!دلیل پناهدگیشون رو هم وجود طالبان گفته بودن!!! بعضی‌ از این پناهجویان در زمیان رسیدگی به پرونده شون سفر به کشور خودشون کردن با ویزا موقت!!!، شرم بر کسی‌ که به دروغ مفت خوری میکنه و با پول دولت مردم ساده لوح میزبان ‌اش نذری میپزه!!!!
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 09:15
ali1111 - تهران - ایران
به پناهنده و انسانها نباید خرده گرفت یا توهین کرد چون مساله شخصی‌ نیست...هر کسی‌ و انسانی‌ دنبال زندگی‌ بهتر است و حق هر انسانی‌ است...کشورها باید مرزشون را تنگ کنند و قوانین سختری برای مهاجرین قائل شوند البته اگر به سودشون باشه! اکثرا به سودشون نیست و نیروی کار ارزون میخواهند جهت پیشرفت کشور.
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 13:53
khyar - اوپسالا - سوئد
Perser68-. دلیل پرخاشگری تو و اویز این و آن شدن دوران کودکی توست و این مشکل نیز تا حدودی قبل حله فقط باید به یک روانپزشک مراجعه کنی‌ توصیه می‌کنم حتما داستان کامنت بازیهات را هم بهش بگو تا بهت بفهمونه احترام گذاشتن به عقاید و نظرات دیگران از ابتدایی‌ترین حقوق هر انسانیست.من فک می‌کنم این مشکل تو با ۱۰ جلسه درمان قابل حل باشه البته خود تو هم باید کمک کرده و نسبت به درمان خودت علاقه نشون بعدی!
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 10:51
princesse - تهران - پرژن
درود متقابل بر تو perser68 عزیز
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 15:03
princesse - تهران - پرژن
khyar - اوپسالا - سوئد-هر عقیده‌ای و نظری قابل احترام نیست.!!! مثلا خود تو در این تاپیک نظر زشت و شرم آوری رو به نمایش گذاشتی‌ .https://www.iranianuk.com/page.php5?id=20140205200007036! تو که اینقدر بیل زنی‌ باغچه خودت رو بیل بزن .
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 15:15
رزم جو - لوس انجلس - امریکا
araz32-فداتم حاجی گل گفتی والا در مورده این perser بنده خدا فکر کنم خیلی فشار بش وارد شده که این همه فحش و فحاشی میکنه .دلم واسه این جور ادما بعضی وقتا میسوزه اینشالا مشکلاتشون حل بشه و اینقدر پاچه نگیرند. امن
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 17:08
perser68 - فلوریدا - امریکا
khyar - سوئد. دلیل.. تو و دوستانت اینه که همتون یه جورایی آبتون با رژیم منفور مذهبی‌ تو یه جوب میره!همتون مشتاق اعدام،ضدّ زن،دروغگو!تو انقدر...که تکرار مکررات میکنی‌!ببین این آدم از استرالیا منو تو رو دروغگو و جنایت کار خطاب کرده و میگه باید برگردین به همون جای کثیف!این رو واقعا یه دبستانی میفهمه،تو که به قول خودت۳۰ساله تو غربتی نفهمیدی!؟نه عزیز،کامنت‌های من همونجور که گفتم شما رو اذیت میکنه!این آخرین باری هست که جواب تو و امثال تو رو میدم!
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 16:38
raha1984 - هامبورگ - المان
perser68 دوست عزیز ممتون از جوابهای دندانشکنتون !! یکی نیست بهشون بگه اینها که اصل و ذاتشون بده و درست بشو نسیتند جی میخواهید تو کشورشون و جرا شما اقای اصل نیک و درس خونده و مالیات بده بقول خودتون با این ادمهای اصل بد ازدواج کرده اید و بجه دار شده اید ؟؟؟!
دوشنبه 19 اسفند 1392 - 20:33
perser68 - فلوریدا - امریکا
princesse - تهران - پرژن. باز هم آفرین بر تو که پته این آدمها رو میریزی روی آب((:
‌سه شنبه 20 اسفند 1392 - 00:33
perser68 - فلوریدا - امریکا
raha1984 - هامبورگ - آلمان. متشکر رها جان،که مثل همیشه به من لطف داری!اینا فکر می‌کنن از تو حوزه علمیه میتونن منو سر جام بنشونن!زهی خیال باطل((:
‌سه شنبه 20 اسفند 1392 - 00:36
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
رها جان از اونجا که حدس میزنم آلمان ارث پدری جنابعالی نیست و از اونجا که به اصل سرنوشت اعتقاد دارم و از اونجا که از کار و در آمد و زندگی‌ در آلمان رضایت دارم نیازی نمی‌بینم به بحث هایی پای بساط فال قهوه ای‌ شما جوابی بدم.از اونجا که با مالیاتی سنگینی‌ که میدم مستقیم و غیر مستقیم هزینه حضور و نفس کشیدن و فال قهوه‌‌ شما در آلمان میدم به خودم اجازه میدم که آزادانه اندیشه‌ام رو بیان کنم که :اصل بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است.
‌سه شنبه 20 اسفند 1392 - 12:06
raha1984 - هامبورگ - المان
mirzadeh اره تو که راست میگی !! شما عزیز حقوفت و زندگیت با مالیت ما میجرخه !! ما مثل بدبخت بیچارها سالی۱۲ ماه کامنت اینجا و اونجا نمیزاریم که مالیات میدیم که بخواهیم عقده های خود کوچک بودنمون رو خالی و ارضا کنیم !! خیلی دوست داشتم میدیدمتون که جظور و چگونه زندگی میکنید ! جون اگه کسی چیزی و سوادی داشته باشه اینقدر ازش دم نمیزنه ! به غیر از اینکه عقده ای یا تازه بدوران رسیده باشه
‌سه شنبه 20 اسفند 1392 - 21:01
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
آفرین تو بردی.همه گیس هم رو کندی.تو مالیات ده.تو متمدن .تو دمکرات...تو عقل کّل.تو صاحب آلمان و حافظ حقوق آلمانی ها.یادت باشه واسه خودت اسفند دود کنی‌ و سال نو واسه خودت کارت پستال بفرستی‌.
‌چهارشنبه 21 اسفند 1392 - 01:41
perser68 - فلوریدا - امریکا
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان. عجب!!!زن آلمانی‌ گرفتی‌،اما اصل بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است؟شما که نسبت به مادر بچه‌هات چنین اعتقادی داری،چه انتظاری داری فردا بچه‌هات ضدّ خارجی‌ بار نیان؟عقل در سر نبود،جان در عذاب است!!!اصلا چرا زن آلمانی؟برای گرفتن اقامت شاید؟بعید نیست!اشکالی‌ نداره،اما نمک خوردن و نمکدون شکوندن هم اندازه‌ای داره!پاسپورت گرفتنش و با اهل عیال به سرزمین ورشکسته اسلامی ارتجاعی رفتن و فخر فروختن،بگو یه صفای دیگه‌ای داره!فکر کردی کی‌ هستی‌ که ما برای تو وقت بگذاریم؟لیاقت می‌خواد!!!ههههههههههههه
‌چهارشنبه 21 اسفند 1392 - 04:04
princesse - تهران - پرژن
perser68 - فلوریدا - منو حسابی‌ خندوندی با این کامنتی که برای میرزاده نوشتی‌ .زنده باشی‌ .کاش طرز فکر تمام مردم ایران مثل شما بود دست مریزاد
‌چهارشنبه 21 اسفند 1392 - 14:37
raha1984 - هامبورگ - المان
چقدر چندش اوره و نفرت اوره که تکلیه کلام های یک مرد مثل دختر ترشیده های عقده ای باشه !! همش از فال قهوه و گیس و اسفند بگه و یاد بکنه !!!
‌چهارشنبه 21 اسفند 1392 - 14:41
MIRZADEH I ESHGHI - دوسلدورف - آلمان
نظرتون رو به کامنت هایی بعدیم جلب خواهم کرد.ممنون از توجه تون.
‌پنجشنبه 22 اسفند 1392 - 00:41
نظر شما چیست؟