اراذل نیمه عریان جنوب تهران را به هم ریختند

روزنامه ابتکار :  اوباشی که برای فرار از دست ماموران وارد بیمارستان هفتم تیر شده بودند، پس از درگیری با ماموران دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

ساعت 3 بامداد دیروز برابر اعلام مرکز 110فوریت‌های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر یک مورد عربده کشی و قمه کشی در یکی از محلات شهرری واحد گشت خودرویی کلانتری 131 شهرری به آدرس میدان مدرس اعزام شد.

ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند که چند جوان به صورت نیمه برهنه در حالیکه پیراهن‌های خود را در آورده و قمه به دست گرفته‌اند میدان مدرس را مسدود کرده و در حال درگیری و عربده کشی هستند که با رویت گشت با یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ متواری و در حال فرار شروع به فحاشی به مامورین انتظامی کرده و با لگد زدن به خودرو گشت قصد تخریب آن را داشتند. به دلیل حساسیت موضوع عوامل کلانتری با رعایت قانون بکار گیری سلاح با شلیک یک تیر مشقی به صورت هوایی از جان خود حفاظت و از وارد آمدن خسارت به خودرو سازمانی جلوگیری کردند.

در ادامه طی تعقیب خودرو به طور نامحسوس ماموران متوجه شدند که متهمان به داخل بیمارستان 7 تیر رفته که در همین حین واحد گشت نیز وارد بیمارستان شده و جهت جلوگیری از فرار متهمین درب‌های بیمارستان را بستند تا مانع ازفرار متهمان شوند که در همین حین راننده خودرو پراید به هویت سامان که قصد متواری شدن را داشته دستگیر شده و تعدادی دیگر از افراد را که از دیوارهای اطراف بیمارستان قصد فرار داشتند را به هویت‌های قادر و حامد که دارای سابقه شرارت می‌باشند را دستگیر کردند.

ماموران به هنگام دستگیری مجبور شدند با این افراد شرور که با چاقو قصد صدمه زدن و خلع سلاح کردن آنان را داشتند، مقابله کنند و پس از چند دقیقه درگیری این جوانان بازداشت و تحت الحفظ به کلانتری انتقال دهند.

سرکلانتر نهم پلیس پایتخت سرهنگ خلیل شهبازی درباره این خبر گفت: متهمان پس از دستگیری به پزشکی قانونی جهت تست الکل موجود در خون فرستاده شدند که پس از مثبت شدن تست الکل متهمان هر سه نفر برای تحقیقات بیشتر و دستگیری سایر همدستانشان در اختیار ماموران پایگاه نهم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفتند.

+140
رأی دهید
-8
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
arash_eindhoven - آیندهوون - هلند
اکثر این اوباشان جذب نیرو‌های انتظامی و ضّد شورش میشوند.
‌چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 23:31
samuk66 - لندن - انگلستان
بی‌ یا حقوق بشر اینا نباید اعدام شن!
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 00:48
faranak-montreal - مونترال - کانادا
arash_eindhoven - آیندهوون - هلند-موافقم سگ نگهبان سلطنت آخوندا اینها هستن که میرن تو سپاه چارپایان
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 00:19
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
اینها سربازان خمینی گور به گور شده هستند .
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 01:14
perser68 - فلوریدا - امریکا
همه دست پرورده خود رژیم آدمکش مذهبی‌ اسلامی!!!با آیه‌های قرآن خواستن جامعه بسازن((:
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 02:26
دنیای وحشی - تهران - ایران
آخوندها جوانان فلک زده و افسرده ایران را بدون هیچ دلیل قانع کننده ای دستگیر و اعدام می کنند وای به حال این عده که روز روشن به ماموران انتظامی حمله هم کرده اند .قطعااااااا اعدام میشوند ولی من شخصا آخوندها را مقصر میدانم که سیاست و مدیریتشون برای مملکت داری مزخرف است و فقط دزدی و چپاول و هیزی بلدند و بس .وهمین باعث میشود که انرژی جوانانمان به درستی درمسیر هدفمندوآینده ساز برای خودشون و مملکت هدایت نشود و به صورت عربده کشی و قمه کشی و سرکشی اعصاب به هم ریخته درون و بیرون خود را آرام کنند و درنتیجه نیز دستگیر و اعدام شوند .
‌چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 23:33
تیردادسورنا - ایران - ایران
samuk66 - لندن - انگلستان مشکل اینجاست که اینا رو بعد از مدت کوتاهی ولشون میکنن تا دوباره عربده کشی کنن ولی بجاش ستار بهشتی این کارگر زحمتکش را بجرم ابراز نظراتش در وب میکشن
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 05:47
farzad power - لوس انجلس - امریکا
فقط اعدام
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 06:37
دریای پارس - ایران - ایران
فقط اعدامشان کنید
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 07:47
mehdiped - اهواز - ایران
برای تحقیقات بیشتر و دستگیری سایر همدستانشان در اختیار ماموران پایگاه نهم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفتند.منظور این بود که الان خداشون رو در میارن البته ب صورت کاملا محترمان حرف زد
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 08:38
hovakhshatare - تهران - ایران
samuk66 - ظاهرا شما هم به اندازه‌ی همین اوباش تشنه‌ی خون هستی.
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 08:44
zavareh - رودسر - ایران
arash_eindhoven - آیندهوون - هلند - کاملا همینطور است هم‌وطن. و بعد آنچنان که بدرستی اشاره کردید این اجارم خشن را بیرحمانه بجان این مردم بخت برگشته میاندازند.
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 09:26
fariborzkhan - ایران - ایران
arash_eindhoven - آیندهوون - هلند- چرا چرت و پرت می گی؟ انصافا نیروی انتظامی زحمت زیادی برای حفظ امنیت می کشه. حتی تو مسایل 88 هم برخورد نیروی انتظامی و حتی پلیس ضد شورش تا اونجا که من شنیدم اصولی تر و انسانی تر از خیلی های دیگه بوده. البته اشتباهاتی هم وجود داره که اتفاقا کم هم نیست. ولی بهر حال من از زحمت های نیروی انتظامی واقعا متشکرم. چون سلامت و امنیت مهمترین نیازهای انسان هستند.
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 09:36
tony_3344 - بوخارست - رومانیا
این افرادی که سابقه شرارت دارند چرا حکم زندانی اینها بایستی کوتاه مدت باشد تجربه‌ای که در این چندین دهه ثابت شده افراد شرور بعد از بیرون آمدن از زندان بیرحم تر و وحشی تر میشوند اگر حبس این افراد شرور( حداقل ۲۰ سال زندان ) حکم داده شود سر مشقی برای افراد شرور خواهد بود
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 10:51
عقاب سرخ - پرسپولیس - پرشیا
سربازان نیمه عریان امام زمان،آموزش هم لازم نداران ،خودجوش آموزش دیده هستن ،خشن،جسور،بیرحم ،رفیق باز،،جانی آدمکش و دارای خوی وحشیگری و اسلامی
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 14:36
hossein+87 - ایران - ایران
سپاس از نیروی انتظامی.
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 17:13
datis - سن دیگو - امریکا
اینا باید آعدام شن، چون بازم همینجوری غمه کشیو عربده کشی‌ میکنند و جان مردم بیگناه تو خیابون به خطر میافته، اینا برا پول دزدی دست به هر کاری میزنند
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 18:37
goosfand - نیویورک - آمریکا
hovakhshatare - تهران - ایران: چرا چرند میگی‌ روشنفکر؛ آخه حرف مفت میزنی‌، یکی‌ از همین اوباش جلوت غمه بکشه، میخوام ببینم چطور میتونی‌ آب بینیت رو جمع کنی‌! بابا دیگه روشنفکری و جفنگ‌گویی هم حدی داره؛ از کجا فهمیدی که کسی‌ که طرفدار اعدام این اوباش انگله خودش تشنه به خونه؟! بابا ، همه رو نمیشه به یه روش و ابزاری تربیت و رام کرد: یکی‌ رو به اشاره، یکی‌ رو به زبان، یکی‌ رو با چوب تر، و یکی‌ رو با چوبه دار باید ادب کرد؛ شما راه بهتری واسه تربیت انگلهای وحشی داری، رو کن، و امنیت رو هم ضمانت کن
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 19:19
New Idea - لندن - انگلستان
اینا که میگن اعدام شن،پس فردا خودت مشروب خوردی‌و گند زدی،میبرن اعدامت میکننا..بعد نگی‌..خوردم!!نفهمیدم!
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 21:02
kvsaadat - تهران - ایران
دنیای وحشی تهران ایران. یعنی همینطوری آدمها رو تو خیابون میگیرن اعدام میکنن؟؟ پس چرا شما زنده ای؟؟
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 23:26
زوربا - اصفهان - ایران
اگه کسی از روی نادانی مواد یا مشروب مصرف کردواز خود بیخود شدوعربده کشی کرد در جا باید اعدام بشه,اخه این چه منطق اشتباهیست.ایا اینهمه اعدام دردی از جامعه دوا کرد.قمه کش های نظام هم راست راست راه بروند.
جمعه 16 اسفند 1392 - 14:04
arash_eindhoven - آیندهوون - هلند
فریبرزخن - تو برو ساندیستو بخور.
جمعه 16 اسفند 1392 - 22:01
a.sadriuk - لندن - انگلستان
در حکومت جمهوری اسلامی از این بدترها هم چیز مهمی نیست . مگه نه این که سطح شعور جامعه را حداقل چند صد سال به عقب بردن خب در زمان قجر این کارها مهم نبوده که هیچ عادی هم بوده
شنبه 17 اسفند 1392 - 02:21
hovakhshatare - تهران - ایران
goosfand - نیویورک - آمریکا - شما چرا داغ کردی و ناسزا می‌گی؟ وحشی‌گری‌ای که شما به قول خودت به این «انگل‌ها» نسبت می‌دی صرفا معنای قتل و قمه‌کشی نمی‌دهد. کسی هم که فقط به خاطر اختلاف نظر با یک نفر دیگه شروع به ناسزاگویی و پرخاش‌گری می‌کنه داره درجاتی از وحشی‌گری رو به نمایش می‌گذاره. یکی از اصول اولیه‌ی تمدن و مدرنیته اینه که تحمل نظر مخالف رو داشته باشیم. کسانی که با مخالفان تند برخورد می‌کنند کسانی هستند که مستعد دیکتاتوری و استبداد هستند. حالا بستگی به این داره که اون شخص دستش تا چه حد باز باشه. یکی که قدرت داشته باشه به حذف فیزیکی مخالفان اقدام می‌کنه. یکی هم مثل شما که از توی اینترنت دستت به مخالفانت نمی‌رسه، تا همون حدی که توی اینترنت می‌شه واکنش نشون داد برخورد می‌کنی. یعنی ناسزا می‌گی چون کار بیشتری از توی اینترنت نمی‌شه کرد! شاید اگر هکر بودی به فکر هک کردن من هم می‌افتادی یا اگر اینترنت این امکان رو داشت که از پشت کامپیوترت یه تیر تو مغز من بزنی هم می‌زدی! به هر حال از توی رفتارهای شبیه شما استبداد زاده می‌شه. سوال‌تون رو مودبانه بپرسید من هم منطقی جواب خواهم داد.
شنبه 17 اسفند 1392 - 04:02
نظر شما چیست؟