ملکه پیش‌گویی مصر: "در ایران جوش و خروش عظیم فکری آغاز خواهد شد"

به گزارش پارسینه به نقل از صدای روسیه، هیچ یک از هواشناسان جهان برف در دسامبر گرم قاهره ( برای اولین باز طی 100 سال گذشته) را پیش بینی نکرده بود. جوی عیاد ، ستاره شناس و عدد شناس مشهور و ملکه ی پیش گویی قاهره ، آنرا پیش بینی کرده و پیش از همه از طریق " صدای روسیه" وقوع آنرا به مردم هشدار داد. او حتی پیش تر از این سقوط محمد مورسی از ریاست جمهوری کشور را نیز پیش بینی کرده بود ، ضمنا این پیش گویی زمانی انجام شد که دولت مورسی برای همه راسخ و پابرجا به نظر می رسید.

خانم عیاد پیش بینی های جدید خود را در ماه های آینده برای مصر ، اکراین و برخی از کشورهای دیگر با صدای روسیه در میان می گذارد :

دوره ی پیش رو آرام نخواهد بود. بلایا تا آخر آوریل ادامه خواهند داشت. ماه آوریل بسیار دشوار خواهد بود و بدین ترتیب در نیمه دوم ماه خسوف و کسوف اتفاق می افتد. بخشی از این گستره ی بلایا تا ماه می ادامه می یابد. در این دوره می توان منتظر حوادث دلخراشی بود. به طور مثال ، ایران که جوش و خروش عظیم فکری در آن آغاز خواهد شد.

همانطور که قبلا هم گفتم ، ترکیه نیز ناآرام خواهد بود ، در آنجا می توان منتظر تغییرات بزرگ در تفکرات مردم بود. اما خیلی زود تمام می شود وقتی بین مردم رهبران قاطعی پیدا می شوند که در حال حاضر خود را پنهان کرده اند و در آخرین لحظات ثبات را در اوضاع به وجود می آورند.

در کل جهان آشوب ها و هرج و مرج هاو درگیری های مذهبی بروز می کند ، اما همه اینها در دوره ی نسبتا محدودی خواهد بود.

یک کمانی از جنوب شرقی تا شمال غربی داریم از ایران به ترکیه . بعد از این کمان، اکراین است. در خصوص زمان بروز تغییرات همه چیز در جهت معکوس است یعنی از شمال غربی به جنوب شرقی. اکنون این بی ثباتی در اکراین بوده و بعد با این کمان به پایین حرکت می کند و در اکراین آرامش برقرار خواهد شد.

مردم اکراین از جمله برخی از نمایندگان مجلس برایم می نویسند. من می توانم یک چیز به آنها بگویم : به امید خدا شرایط تدریجا آرام می شود و پس از دوره مشخص شده ی بی ثباتی تا ژوئن ، تعادل مجددا برقرار خواهد شد.

- در مصر به زودی انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود. شما قبلا پیش بینی کردید که" صاحب مصر" نخست وزیر سابق احمد شفیق خواهد بود. فعلا هیچ چیزی برای مقایسه با این پیش بینی بروز نکرده است. آیا اکنون پیش بینی شما چیز دیگریست؟

من گفتم و می گویم که احمد شفیق" صاحب مصر" خواهد شد. من عمیقا به ژنرال السیسی ( وزیر دفاع مصر که تصور می شود تنها نماینده ی واقعی در انتخابات پیش رو است) احترام می گذارم. وقتی من این موضوع را عنوان کردم ، مشکلاتی برایم به وجود آمد و حتی از جانب بعضی از افراد تهدید شدم. اما من مثل گذشته تاکید می کنم که شفیق را صاحب مصر می بینم. و این بدان معنا نیست که من یک نفر راجع به آن می گویم. بعدا همه آنرا خواهند دید، وقتی این اتفاق بیافتد شن های مصر به طلا مبدل خواهند شد.

+322
رأی دهید
-53

mohsen_raja - تهران - ایران
من هم این جوش و خروش رو پیش‌بینی می‌کنم و نود در صد احتمال می‌دم در دو سه ماه آینده اتفاق خواهد افتاد. تنها ایراد قضیه و پیش‌بینی خانم عیاد اینه که این جوش و خروش برای مرحله دوم دریافت سبد کالا خواهد بود، و اساسا چیزی تحت عنوان تفکر و فکر در ایران وجود نداره که بخواد جوش و خروش در حوزه اون بوجود بیاد.
‌چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 21:01
رزم جو - لوس انجلس - امریکا
مردم از خنده . این رو از کجا گیر اوردند عجب سورژه با حالی هست واسه خنده.
‌چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 21:04
فلرتیشیا - تورنتو - کانادا
برو بابا اگه اینطوریه منم می‌تونم پیشگوئی کنم...
‌چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 21:15
faranak-montreal - مونترال - کانادا
خیلی وقته که شده مادر جان ولی جلاد میکشان اعدام میکنند فراری میدن معتاد میکنند جنبه جوش عملی از کسی ساخته نیست
‌چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 21:43
rashidvalami - کازان - روسیه
ایران که جوش و خروش عظیم فکری در آن آغاز خواهد شد؟؟؟منظورش چیه؟با این مردم بعداز 36 سال تازه جوش وخروش فکری اغاز میشه؟تا به عمل برسه 36 سال دیگه باید منتظر ماند...
‌چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 21:50
sayeh tars - لندن - بریتانیا
این جوش و خروش ۱۰ سال که اتفاق افتاده حالا این پیش بینی‌ میکنه یه چیز نو بگو جنتی که از این بهتر پیش بینی‌ کرد گفت آقا ظهور میکنه
‌چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 22:35
یار دبستانی - تورنتو - کانادا
من هم با نظر ایشان موافقم چون مردم باید بیشتر فکر کنند چه جوری با درامد ریالی ، هزینه دلاری را جفت و جور کنند!
‌چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 23:02
ابن ملجم - مونیخ - آلمان
پیشبینی من برای سال اینده: سال اینده ۲۰۱۵ است،به احتمال زیاد بعد از دسمبر ۲۰۱۴ میاد،سال اینده دارای ۴ فصل خواهد بود،به احتمال زیاد زمستان ۲۰۱۵هوا سرد میشه!و در فصل بهار هم درختها شروع به سبز شدن میکنند،آخوندهای ایران هم ۲۴۶۳سال دیگه(جمعا ۲۵۰۰ شاهنشاهی و۲۵۰۰آخوندی)سبد کالا دست ملت میدن و میگن منتطر مهدی(قاچاق)بشید که ظهور کند و ملت هم سر کار میمونن تا مصالح برسد.
‌چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 23:03
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
علم غیب اولا مختص به خداوند است و سپس پیامبران و اولیاء الهی. امامان معصوم شیعه از بالاترین اولیاء الهی هستند،‌ روایاتی در این باره. امام صادق ع فرمودند: هنگامی که امام بخواهد چیزی بداند،‌ خداوند او را آگاه می کند.از این روایات روشن می شود که امامان معصوم نیز به عنوان انسان های برگزیده خداوند،‌ عالم به غیب بوده اند. پس در نتیجه روایت این ملکه مصری هیچ استنادی ندارد.
‌چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 23:15
SABZ 52 - بخارست - رومانی
این جوشو خروش مردم ایران مال خوردن نخود لوبیای چینیه.
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 00:16
دوستدار - استهکلم - سوئد
خدا کند پیش بینی این خانم در مورد ایران درست باشد. و ما اینبار منتظر این پیشبینی خواهیم شد. شاید درست باشد. چه بگم والله ما که با اهنگ همه سیاست مداران و فالگیران برای کنار رفتن رژیم اخوندی ایران و یا تغییر تحولاتی در ان رقصیدیم حالا نوبت اهنگ این خانم پیشگو است که ما را برقصاند.
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 00:27
بورلنگه - بورلنگه - سوئد
آدم جالبی هست فقط یه هزارسال دیر متولد شده یعنی کسی هم پیدا میشه این اراجیف را در سال 2014 باور کنه ؟؟؟؟؟
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 00:48
ابن ملجم - مونیخ - آلمان
فدای آقا - اودنسه - دانمارک جل الخالق امامان شیعه!! عالم الغیب بودند،پس نتیجه اینه که همشون قبل از اینکه ملت کلکهشون و بکنند میدونستنت،به این ترتیب کشته دنشون خودکشی بوده و خودک در اسلام حرامه،پس علی و حسین و رضا مابقی همه مرتدند چون خودکشی کردند.
‌چهارشنبه 14 اسفند 1392 - 23:40
mehdi12 - انگلیس - بریتانیا
به هر حال ۲-۳ ماه دیگه معلوم می‌شه چند مرده حلاجه ;)
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 03:29
کبالت3 - کرج - ایران
جوش رو درست گفته مردم خیلی جوش میزنن کبلائی
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 04:23
تیردادسورنا - ایران - ایران
فدای آقا - اودنسه - دانمارک.. آغا چی از عالم غیب چیزی میدونه؟! گندهای احمدی نژاد رو که نتونست پیش بینی کنه!
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 05:51
یک همشهری - دوبی - امارات متحده عربی
راستش رو بگم من در گیرمشگلات بی پولی شب عیدو نداری بودم که چه کنم جه کنم.که این مطلب رو دیدم و رو من خیلی اثر کرد وجوشو خروش فکری من برای کلی خنده راه افتاد.ولی دوباره فروکش کرد.سوالی از این خانم محترم داشتم میتونن این پیشگویی رو بکنن که این خنده یه مقدار مدتش طولانی باشه.بابا شما اگه باغبانی برید باغچه خودتون رو بیل بزنید.برای مطرح شدن تو دنیا راهای دیگه ای هم هست یه مقدار به فیلم ها و شوهاتون که مال خودتون هست نگاه کنید ببینید این هنرپیشه ها و خوانندهاتون چه جوری دل همه رو بردن شماهم همون کار رو کنید.ماخودمون 36000امام زاده و بی نهایت پیشکو داریم اگه باور نداری به امام زاده بیژن دخیل میبندم تا سوسکت کنه.
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 05:53
eddy59 - مونیخ - آلمان
فدای آقا - اودنسه - دانمارک کسی از تو نظر نمی خواد که میای نظر میدی ....برو آتاری بازی کن ....یا زودتر فدا شو. برو فضا
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 08:41
عقل وهوش - اصفهان - ایران
خانم جان تصویر ایرانتان مخدوش وبرفکی بود لطفا دقیقتر زوم کنید ما هم بفهمیم
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 08:45
shahramareia - تهران - ایران
فدای آقا - اودنسه - دانمارک. از کجا میدانی ساندیس خور شاید این هم معصوم شد خدا را چی دیدی؟
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 08:45
کبالت3 - کرج - ایران
از راحترین کارا یکی هم پیشگوئیه کافیه هزار چیز بگی کجدار رو مریض و غیر مستقیم با کنایه و اشاره بلاخره طبق حساب احتمالات یکی دو تاش درست یا نیمه درست در میاد بقیه کار رو بسپر به عاشقان اینطور مهملات اون 998 تا گاف رو میزارن تو صندوق با اون دو تا میشی غیبگو درست مثل معجزه و شفا از میلیونها زائر و حاجتمند که دخیل میبندن یکی دو تا به دلایل دیگه مداوا میشن یا آرزوشون برآورد میشه اونا میشن تابلو بقیه اون جمعیت میلیونی هم فعلا سماق بمکن و برن تو نوبت راستی که حماقت عظیم ترین تجارت جهانه کبلائی.
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 09:23
sayeh tars - لندن - بریتانیا
حرف زدنش و دقت کنید دل هیچ کس هم نمیشکند از بس شارلاتانه ه چقدر پول میگیره با این اراجیفش
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 09:25
davood63 - تهران - ایران
تا ۱۰۰ سال دیگه یک انقلاب تو ایران می‌شه میگی‌ نه‌ حالا نگاه کن ،، من مرده شما زنده ،،تمام پیش گویی من تا حالا درست بوده
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 11:16
leila leila - گوتنبرگ - سوئد
فدای آقا - اودنسه - دانمارک. آقات که از تخم و ترکهٔ همون معصومین هست ولی‌ ما جز نجاست چیزی ازش ندیدیم ، دورهٔ این افسانه پردازیها گذشته و دست معصومینتون هم واسه همه رو شده . برو سفره تو جای دیگه پهن کن
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 12:26
m_h_gol - تهران - ایران
فدای آقا - اودنسه - دانمارک >>>> ! اگر امامان ما علم غیب داشتند پس چرا اکثر آنها توسط خوراک آلوده به زهر مسموم شدند و فوت کردند؟ چه جوابی داری ؟ لابد میخوای بگی حکمت خداوند بوده که آنها جام زهر را سر بکشند ؟!
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 12:32
aram.01 - کردستان - ایران
ملکه راست میگه. ماهواره و اینترنت و موبایل در آینده نه چندان دور تأثیر خودشان را بر طرز فکر و زندگی افراد نشان خواهند داد.
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 13:07
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
ام اچ گل/تهران- خودت که جواب خودت را دادی، ولی این مستندترش : حکمت الاهی بر این تعلق گرفته است که معصومان (ع) نیز مانند انسان های دیگر آزموده شوند; در جبهه ها رنج تشنگی و گرسنگی و خستگی و . ببینند; زخمی شوند و به شهادت برسند . اگر بنابراین بود که ازعلم غیب بهره گیرند، هرگز شکست نمی خوردند . البته گاه برای حفظ و عزت دین از علم غیب هم استفاده می کنند; ولی اساس بر این است که در جریان امور ظاهری از علوم عادی بهره گیرند .
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 14:00
کوروش مهری - یزد - ایران
کبالت3 - کرج - ایران-دوست من کج دار و مریز درسته!!. فدای آقا - اودنسه - دانمارک-مثلا میدونستند انگور سمی است و خوردند بعدشم نتونستند خودشونو شفا بدند بعد میلیونها آدم میرند از امام گدا شفا بگیرند!!!
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 17:12
کوروش مهری - یزد - ایران
جوش و خروش که نه ولی تحول فکری در نسل جدید داره ایجاد میشه(اندک اندک)
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 17:14
عقاب سرخ - پرسپولیس - پرشیا
آخوند‌ها واسه هر چیزی فرت فرت حدیث روایت نقل می‌کنن،درست مثل آخوند فدای رهبر از اودنسه اگر حاجت کسی‌ به هر دلیلی‌ برطرف شد میگن رحمت خدا بوده اگر حاجت رد بشه میگن حکمت خدا بوده
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 17:45
کبالت3 - کرج - ایران
کوروش مهری - کار شما هم درسته سپاس
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 20:48
new idea - لندن - انگلستان
برو بابا..همیشه تنها مورد استثنا مائیم!!
‌پنجشنبه 15 اسفند 1392 - 22:51
m_h_gol - تهران - ایران
فدای آقا - اودنسه - دانمارک >>>>>عزیزم هیچکدوم از حرفات با عقل سلیم جور در نمیاد! شما میگوئی خداوند میخواسته آنها را امتحان کند! چرا اکثر امامان را از طریق خوردن ماده مسموم امتحان کرده؟! نمیشد یه جوری امتحان کنه که منجر به فوت آنها نشود؟ نمی شد امتحان خدا قبل از مرگ آنها باشه؟ خودت رو گول نزن و قدری منطقی فکر کن ! خودت میگوئی: امامان معصوم بوده اند (یعنی اینکه آنها از هر عیب و نقص و خطائی مبرا هستند). خوب حالا که خدا آنها را معصوم آفریده پس این امتحان کردنشان دیگربرای چیست؟ !
جمعه 16 اسفند 1392 - 00:32
احمد-ایرانی - بیرجند - ایران
فدای آقا-اودنسه-دانمارک-بانظرتون موافقم ،کاملامنطقی وسنجیده بود هموطن عزیز از اینکه با وجود این همه مخالف که گاها با فحش وتوهین همراهه صبوری میکنید واز حقانیت مکتب اهل بیت دفاع میکنید واقعا صمیمانه وصادقانه ازتون تشکر میکنم اینجا که یه فضای مجازیه ونظری میدیم امیدوارم تومحیط حقیقی وواقعی ما بچه شیعه ها با اخلاق ورفتاروکارهای نیک عملا حقانیت مکتب اهل بیت رو ثابت کنیم فقط فقط فقط شاد کردن مردم ،کمک کردن به انسانها،نیکی به پدر ومادر وفرزند وهمسر وخیلی چیزای قشنگ دیگه ای که تو مکتب تشیع یاد میگیریم بهش عمل بکنیم
جمعه 16 اسفند 1392 - 14:18
ابن ملجم - مونیخ - آلمان
m_h_gol - تهران - ایران زنده باشید رفیق، حرفتان کاملا حسابی و بی نقص است، ولی از کی تا حالاحرف حساب تو گوش اخوند.. رفته که این بار دووم باشد؟اخوند اگه ادم بود خودش امامه سر خودش نمیگزاشتش!!،...
جمعه 16 اسفند 1392 - 14:42
فدای آقا - اودنسه - دانمارک
احمد-ایرانی-بیرجند-ایران/ با سلام و درود بر شما برای کامنت زیبایتان. ما همگی خواهران و برادران همدیگر از یک خانواده هستیم. طبیعی است که در این خانواده چالشهایی پیش میآید. ولی با صبر، شکیبایی و بردباری باید سعی کرد که مسیر این کاروان همان مسیر و راه خط بیت ع باشد. من نه‌تنها توهینهای مخالفان را به دل نمی‌گیرم، بلکه برای آنان از خداوند طلب بخشش، تا آنها را هم به حقانیت اهل بیت ع روشن نماید. خداوند یار و نگهدار شما و خانواده محترمتان باشد. یا علی.
جمعه 16 اسفند 1392 - 16:54
کوروش مهری - یزد - ایران
احمد-ایرانی - بیرجند - ایران-کتاب اثبات حقانیت شیعه رو بخون
یکشنبه 18 اسفند 1392 - 16:34
kamran631 - لیون - فرانسه
پیشگویی این خانم اصلا دور از ذهن نیست ! چون که در چند سال اخیر تقریبا همه کشور هایی که در آن جنبش مردمی به پا شد، منجر به سرنگون شدن حکومت آن کشور شد، حالا نوبت ایران هست، که در واقع باید اولین کشوری می‌بود که آزاد میشد. امیدوارم که همه روشنفکران ایرانی‌ این مطلب رو درک کنند که تنها راه رهایی و رسیدن به آزادی سقوط این نظام خونخوار و ضّد بشری هست. فرصت‌ها رو نباید از دست داد، چون که ممکن هست که دیگر تکرار نشوند.
‌چهارشنبه 21 اسفند 1392 - 12:40
نظر شما چیست؟