پاپ فرانسیس: اینترنت هدیه خداوند به انسان‌ها است.

+56
رأی دهید
-29

akhoond shepeshoo - ورونا - ایتالیا
اگر هدیه است پس چرا بابتش پول میگیرند:)
جمعه 4 بهمن 1392 - 13:56
invincible - مینستا - آمریکا
دهمین سالگرد شهادت اسخف مبارز هسپین مهر رو به همهٔ مردم ایران تسلیت میگیم این رژیم ضد بشری که هرگز نمیتواند از اعدام آزادیخواهان بگذرد، وقتی که نتوانست حذف مهدی دیباج را بخاطر فشارهای بین المللی پیش ببرد به قتل های زنجیره ای روی آورد. ابتدا از هوسپیان شروع کرد و ۵ ماه بعد مهدی دیباج را هم ترور و به قتل رساند.
جمعه 4 بهمن 1392 - 14:30
shirzan e irani - استکهلم - سوئد
تمام علوم و هنر هدیه خداوند هستند که به مرور کسی که قابلیت دارد ان را کشف و یا به مرحله اجرا می رساند، درود بر این مرد راستین خدا، کسی که خالص باشد و عشقش خدمت به خدا باشد اینگونه رفتار میکند نه اینکه مانند خامنه ای و حکومتش و عواملش خدا و دین و کشور و مردم را زیر پا له میکنند تا عقیده فاسد بیمار گونه و طماع خود را تحمیل کنند،.
جمعه 4 بهمن 1392 - 15:43
mlowes - واشنگتن - آمریکا
مردک وقیح! اینترنت نتیجه زحمات سالها تلاش دانشمندانه نه خدایی که اصلا وجود نداره. در ضمن برای اطلاع دوستان، اینترنت در پنتاگون راه اندازی شد، نه در بهشت و جهنم!
جمعه 4 بهمن 1392 - 16:08
sayeh tars - لندن - بریتانیا
دقیقا بر عکس حاکمان جمهوری اسلامی فکر میکنی‌
جمعه 4 بهمن 1392 - 16:09
زنده باد اسرائیل - حیفا - اسرائیل
اینترنت هدیه ارتش امریکا به انسان‌ها است
جمعه 4 بهمن 1392 - 17:24
omide por jalal - لس‌انجلس - آمریکا
فرقِ میوه‌‌ مسیح با میوه‌‌ محمد در این است که پیروانِ مسیح علم را هدیهٔ خدا و در خدمتِ انسان می‌دانند اما آخوند‌های اسلامی دشمنِ علم هستند !ضمنا امسال بیستمین سالگردِ شهادتِ ۳ کشیشِ ایرانیست نه دهمین!.
جمعه 4 بهمن 1392 - 18:37
dara20 - تهران - ايران
نخیر احمق اینترنت اختراع بشر است
جمعه 4 بهمن 1392 - 18:38
احمد-ایرانی - بیرجند - ایران
هدف از خلقت انسان طبق قران کمال است کمال یعنی رنگ خدایی گرفتن، صفات خداوند رو در خودمون نهادینه کردن، یعنی بخشنده بودن، یعنی باهمسر، بافرزند وباهمه ی مردم مهربان بودن، یعنی صبور بودن درمشکلات زندگی، یعنی تعقل در نظام آفرینش وکشف حقایق هستی وبه تمام معنی یعنی انسانیت و خوب بودن وچه زیباست روح پرورش یافته ازاین اعمال رو بانماز به خالق هستی متصل بکنیم دوستان عزیز رشد و کمال در ذات زندگی انسانی هست فقط باید اون رو پیدا کنیم دین بهترین کمک کننده برای تعالی روح انسان هست .
جمعه 4 بهمن 1392 - 19:20
Leopard Lover - لندن - انگلستان
mlowes - واشنگتن / مرسی از کامنتت. سخنان بی اساس و پوچ این مرد چون بی خبر بودن اون خواهر راهبه از آبستنی اش میباشد. در هر دو سخن دروغبافی ، فریب ، مکر و حیلۀ مذهب را میتوان حس کرد. یک عده خرافه پرست و موهوم گرا هم از شنیدن این سخنان بی سرو ته آب از همه جاشون سرازیر میشه !!!!!!!!
جمعه 4 بهمن 1392 - 23:25
smart292 - ونکوور - کانادا
حتما منظور ایشان از خدا یعنی‌ آمریکا میباشد که آقای ال گور معاون رئیس جمهور وقت امریکا در زمان کلینتون ۱۹۹۷ اینترنت را از دانشگاها به میان مردم آورد.حالا حتماً ایشان از فیلمهای سکسی لذت زیادی مبرند . همانطور که آخوند‌های بچه باز هم لذت میبرند. خلاصه god bless america
شنبه 5 بهمن 1392 - 00:39
تورج - لندن - انگلیس
سگ زرد برادر شغال... کشیش ها هم مثل همون آخوندها هستند...
شنبه 5 بهمن 1392 - 02:41
آذری باهوش - میانه - ایران
smart292 - ونکوور - کانادا , Leopard Lover - لندن - انگلستان ,dara20 - تهران - ایران , mlowes - واشنگتن - آمریکا . شما آدمهای بی سواد هستید نمیفهمید جناب پاپ چی گفته است بروید کتاب دینی دوم دبیرستان را بخوانید . آنجا گفته است که اینها بطور طولی به خداوند میرسد نه بطور عرضی یعنی خدا اون دانشمندها را خلق میکند بعدا آنها هم میروند این اینترنت را اختراع میکنند. این یعنی اینکه خدا اینترنت را درست کرده است و اون دانشمندها هم درست کرده اند.این ایرانیهای خارج آنقدر زرق و برق چشمشان را کور کرده که بجز پول هیچی را در زندگی ندیده و همه چیز را مسخره میکنند.
شنبه 5 بهمن 1392 - 02:47
شلغم خان - دوحه - قطر
امید پور جلال عزیز از لس آنجلس.. دشمنی پیشینیان این یارو با علم که زبان زد خواص و عام هستش برادر بلایی که سر گالیله در آوردن مگه یادت رفته کوپرنیک مطرود کلیسا بوده اگر روشنفکران غرب با اردنگی اینها را از صحنه سیاست بیرون نانداخته بودن امروز با آخوندهای ما هیچ فرقی نداشتند مگه همه کتابهای یونان باستان را کفر نمیپنداشتن هزار سال تاریکی اورپا مدیون این بزرگواران بدان و جنایتی که طرفداران حضرت مسیح انجام دادن تا هزار سال دیگه هم طرفداران محمد نمیتونن انجام بدن
شنبه 5 بهمن 1392 - 10:56
کبالت3 - کرج - ایران
خدایا اولا تچکر میکنم بابت هدیه قشنگت که توسط حضرت جرجیس طراحی و توسط خضر نبی ساخته و به تولید انبوه رسید و توسط سایر انبیا و اولیا آپ تو دیت و به دست بنی بشر رسونده شد اما کبلائی چرا نوبت به ما که رسید آسمون تپید اینی که قسمت ما شده از نوع التماسی و با سلام و صلواة کار میکنه از اولیا که سوال کردیم میگن برای اینه که بین هر دانلود یا باز کردن سایت بتونی یه چند رکعت نماز شکر از نوع جعفر طیار بخونی و به یاد خدای سایبر مکان باشی یعنی این درسته آخه ؟تورو بحق جرجیس ؟بهر حال اگه هدیه میدی درست بده والا یه وقت دیدی بقول شاعر ...هدیه رو وا نکرده پس فرستاد کبلائی.
شنبه 5 بهمن 1392 - 16:47
smart292 - ونکوور - کانادا
آذری باهوش - میانه - ایران--شماها همیشه دنیا را وارونه می‌‌بنید تو همان شهرت بمون شاید خدا به تو یک اینترنت پر قدرت بدهد به اندازه سواد روستایت حرف میزنی تقصیر تو نیست ، تقصیر آن ملاها.. هست که تو را به این روز انداخته اند.
شنبه 5 بهمن 1392 - 23:50
Leopard Lover - لندن - انگلستان
آذری بی هوش / خدا غلط کرده که دانشمندان را خلق کرده. دانشمندان و روشنفکران ثمره آمیزش پدر و مادرشان هستند این 1. دوم اینکه همون خدای نامریی و بی وجودت را هم همین مذهب فروشان و بازار دارانِ سنگ سیاه مکّه خلق کرده اند، جناب پرفسور بعد از این ،،، شوما بفرمایید قران بر سر بگیرید و کتاب حلیة المتقین و توضیح المسائل خمینی دجال را بخوانید به کار دانشمندان و روشنفکران دست درازی نفرمایید.
یکشنبه 6 بهمن 1392 - 01:45
آذری باهوش - میانه - ایران
smart292 - ونکوور - کانادا. دوست عزیز از اینجا معلوم شد تو یک راسیست میباشی و من هم اسمم را اینجوری انتخاب کردم که امثال تو که بر ضد هموطنان ترک هستند خودشان را لو بدهند . اگر اسم من فارس از تهران بود تو قطعا یک جور دیگر جواب میدادی تو هم در همان ونکوور بمان تا چند سال دیگر خوراک چینی ها میشوی چون با این اینترنت کم سرعت آمار همه تان را دارم بیخودی پز اینترنت پرسرعت به ما نده چون ما با همین راضی هستیم و مثل شما نمیخواهیم شوها و فیلم مستحجن ببینیم فهمیدی؟
یکشنبه 6 بهمن 1392 - 13:24
آذری باهوش - میانه - ایران
Leopard Lover - لندن - انگلستان. دوست عزیز همه دنیا به خدا اعتقاد دارند حتی دانشمندانی بزرگ مثل نیوتن و اینشتین که بزرگترین دانشمند بوده خیلی به خدا اعتقاد داشته . آدمهای تازه به دوران رسیده که از جاهای پایین یکباره میروند میافتند به یک کشور اروپایی اینحوری خودشان را گم میکنند و خدا را بنده نیستند. پدر و مادر اون دانشمندان را هم خدا خلق کرده یعد آنها آن دانشمند را بدنیا آوردند میفهمی؟ احترام خودت رو نگه دار دهن من رو اینجا باز نکن. شما خودت غلط کردی که به خدا فحش میدی.
یکشنبه 6 بهمن 1392 - 13:35
a.ahooraei - کلن - آلمان
shiraze irani/ و اون هایی که فکر میکنند این هدیه خداوند است و هر کی لیاقتش را داره کشفش میکنه، پس چرا این نسیب مسلمان ها نمیشه؟ برو بابا عمو محمدتو سر کار بذار.
یکشنبه 6 بهمن 1392 - 15:54
Leopard Lover - لندن - انگلستان
آذری کم هوش و ریز هوش / مدرکی بیار که ثابت کنی انیشتن و نیوتن خداباور بوده اند !!!!! دروغ از این شاخ دار تر !!!!!!! آلبرت انیشتن در سخنانش بارها و بارها مذهب و خدا را رد میکند. دانشمندان و فیزیکدان و کیهان شناس زمان چونRichard Dawkins and Stephen Hawking هم خداناباوران هستند. ضمنأ از کی تا به حال نمایندۀ همه دنیا شدی. همین سخن بی ربط تو یعنی یک دروغ و حیله گری که همه دنیا به خدا اعتقاد دارند در همین سایت چندین خداناباور میشناسم و خود من هم یکی از آنها. .. واااااااای به حال خدای قادر و توانگر که نماینده اش تو هستی و خود خونخوارش نمیتواند اظهار وجود کند. خدایی که بنام او عملیات های انتحاری میکنند و باز با فریاد کردن نام او و الله اکبر کنان شمشیر اسلام را در ماتحت قذافی قرار دادند ، تو هم یکی از پیروان سینه چاکش هستی !!!!!!
یکشنبه 6 بهمن 1392 - 22:23
smart292 - ونکوور - کانادا
آذری باهوش - میانه - ایران--فکر کن من فارس یا ترک هستم ما چیزی به نام فارس نداریم ولی‌ اقوام مختلف داریم که با زبانهای دیگر صحبت میکنند که با زبان فارسی‌ این اقوام با یکدیگر رابطه دارند . تو مامور جمهوری اسلامی یا مامور آذربایجان روسیه و یا عرب تفرقه انداز بهتر است یک روش دیگر پیدا بکنی‌ برای تفرقه ، تو بسیجی که اصلا اسلام را نمیشناسی، و جیره خور این حکومت هستی‌ .در ضمن اگر مسلمان هستی‌ پیغمبر تو هم زیاد آدم کشت یکی‌ از کشتارهای پیغمبر هم همان ۸۵۰ اسیر بدبخت بود که سر از تنشان جدا کرد. حالا تو هرکی هستی‌ هر دفعه با اسمهای مختلف ظاهر میشی ، و معلومه که از خارج ایران هستی‌ و در ایران زندگی‌ نمیکنی
یکشنبه 6 بهمن 1392 - 23:20
آذری باهوش - میانه - ایران
Leopard Lover - لندن - انگلستان. دوست عزیز. اگر در گوگل بزنی اینشتین و خدا - نیوتن و خدا آنجا مقالات زیادی است. من اینجا نمیتوانیم آدرس را بنویسم خودت برو ببین. داوکینز یک کافر ملحد میباشد و حالا من زود میروم کتابش را میخوانم و به تو خواهم گفت که عیب کارش چه میباشد. من هم منظورم همه همه دنیا نبود که منظورم این بود که بیشتر مردم به خدا اعتقاد دارند. من که طرفدار القایده و اینها هم نیستم تازه طرفدار آخوند هم نیستم من فقط طرفدار خدا هستم و کسی حق ندارد به او فحش بدهد میفهمی؟ تو یک آدم مادی هستی و بزودی دچار پوچی میشوی و خودکشی میکنی شاید هم دیوانه بشوی .
دوشنبه 7 بهمن 1392 - 05:21
آذری باهوش - میانه - ایران
smart292 - ونکوور - کانادا. دوست عزیز هی به این در و اون در میزنی و همه جور تهمت میزنی به دیگران. من از امثال تو نمیترسم میفهمی؟ اگر بسیجی یا جدایی طلب بودم همینجا راحت میگفتم میرفتم حقوقش رو هم میگرفتم و میخوردم. ولی احتیاج به این پولها ندارم . تو برو نامه بنویس به دفتر رضا پهلوی تا برات مقرری بفرسته تا براش فعالیت کنی و بتونی هزینه های زندگی رو بدی.
دوشنبه 7 بهمن 1392 - 14:01
نظر شما چیست؟