آیا این خبر باعث خشم مایلی کهن شده است؟/کروش ناظر تیم امید شد!

خبر آنلاین : به دلیل تعطیلی بازی های تیم ملی، کفاشیان از کروش خواسته تا در مرحله نهایی مقدماتی المپیک ریو کنار تیم امید باشد.
 
کارلوس کروش نزدیک به 50 روز مرخصی رفته و در بازگشت به ایران، کارش را با تیم امید آغاز می کند! از آنجا که تیم ملی ایران تا فروردین ماه تعطیل است و تیم امید عازم بازی های مرحله نهایی المپیک ریو می شود، کفاشیان تصمیم گرفت تا کروش را سراغ امیدها بفرستد. او معتقد است باید مربی پرتغالی روی تیم خاکپور نظارت داشته باشد و در راه صعود، به آنها کمک کند. گویا همین تصمیم کفاشیان، باعث برآشفتگی محمد مایلی کهن شد تا امروز در مصاحبه ای جنجالی، حتی نتایج تیم ملی در جام جهانی را به تمسخر بگیرد و بگوید: «کروش از تمام تمرینات تیم ملی فیلم گرفته. این فیلم‌ها را بدهند و ما هم ببینیم و از تمرینات کروش چیز یاد بگیریم. به طوری که در گروه چهار تیمی پنجم نشویم!»

در واقع این پاسخ مایلی کهن به کفاشیان بود. به اینکه کروش کنارشان قرار بگیرد. در قرارداد کارلوس ذکر شده که او باید بر تیم های پایه نظارت داشته باشد.  سال گذشته پس از آنکه فدراسیون بدون مشورت با کروش مربیان پایه را انتخاب کرد، مربی پرتغالی عملا گفت نظارتی در کار نخواهد بود. ولی حالا کفاشیان از نظارت کروش بر تیم امید می گوید و قطعا پاسخ این مربی، منفی خواهد بود چراکه او تاکید کرده هیچ مسئولیتی در قبال نتایج تیم های پایه قبول نمی کند.
+35
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  perspolisi - سیدنی، استرالیا

  این لمپن کودن دیگه قرص و دوا و آمپول هم روش کار ساز نیست، براش دعا کنید زودتر رخت از این عالم فانی ببنده هم خودش راحت شه هم ما
  2
  48
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  به عنوان یک پرسپولیسی شیش آتیشه میگم برو گم شو مایلی کلنگ بی‌ شرف دروغ گوی شیاد آدم فروش رژیمی. متنفرم از ریخت و شکل حرف زدن و زرزر کردن هایت
  0
  6
  ‌سه شنبه ۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.