دستگیری زن و مرد شیشه‌ای در مرگ دردناک دختر ۳ ساله

 زن و مرد شیشه‌ای برای فرار از شیطنت‌های دختربچه ۳ ساله‌شان، راه هولناکی را انتخاب کردند.
 
 آنها به دختربچه شیشه خوراندند تا ساکت شود غافل از اینکه باعث مرگ او خواهند شد.چند روز پیش به مأموران پلیس پیشوای ورامین خبر رسید که دختربچه‌ای 3ساله پس از انتقال به بیمارستان جانش را از دست داده و مرگ او مشکوک به‌نظر می‌رسید. با حضور مأموران در بیمارستان مشخص شد که پیکر بی‌جان دختربچه توسط پدر و مادرش به بیمارستان منتقل شده و وقتی آنها از مرگ او باخبر شده‌اند، از آنجا گریخته‌اند.
 
در ادامه و با توجه به‌وجود آثار کبودی، ضرب و جرح و شکستگی استخوان‌ها، این فرضیه که دختربچه از سوی والدینش به قتل رسیده باشد قوت گرفت و دستور بازداشت آنها صادر شد. وقتی مشخص شد که این زن و مرد اعتیاد شدیدی به مخدر شیشه دارند، فرضیه جنایت قوت گرفت و جست‌وجو برای دستگیری آنها ادامه یافت تا اینکه در نهایت سرنخ‌هایی از آنها در یکی از شهرهای مرزی به‌دست آمد.
 
بررسی‌ها نشان می‌داد که این زوج پس از اطلاع از مرگ دخترشان از ورامین گریخته و راهی شهر مرزی شده‌اند که تیمی از کارآگاهان با دریافت نیابت قضایی راهی آنجا شدند و با شناسایی مخفیگاه متهمان، هر دوی آنها را دستگیر کردند. این زوج که سابقه‌ کیفری نیز دارند پس از انتقال به مقر پلیس شرق استان تهران به قتل کودکشان اعتراف کردند و گفتند: از آنجا که دخترمان مدام شیطنت می‌کرد و حتی تنبیه او هم فایده‌ای نداشت، به او مقداری شیشه و قرص روانگردان خوراندیم تا بخوابد اما برعکس او تشنج کرد و در نهایت متوجه شدیم که دیگر نفس نمی‌کشد برای همین او را به بیمارستان منتقل کردیم اما دیگر دیر شده بود.
+16
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.