بروسلی و استفاده از نانچیکو به جای راکت پینگ پونگ

در این نمایه تعدادی از حرکات اسطوره‌ی هنرهای رزمی، بروسلی؛ نمایش داده شده است.

در این ویدئوی بی نظیر موارد شگفت انگیزی از حرکات بروسلی آورده شده: روشن کردن کبریت تنها توسط تماس دادن با سر نانچیکو، وارد کردن ضرباتی که چنان سریع هستند، حتی توسط قهرمانان رزمی نیز غیر قابل مهار هستند و در نهایت مسابقه‌ی معروف تنیس روی میز بروسلی.

+248
رأی دهید
-4

juvel - اسلو - نروژ
دنیا یکی‌ بروسلی یکی‌.
شنبه 14 دي 1392 - 23:36
eqqe - بوگوتا - کلومبیا
عجب عجوبیه ای بوده.. من فکر کردم حالا یک ضربه ای به توپ پینگ پنگ میزنه!! نه دیگه در این حد کاملا حرفه ای ؟؟؟ دوران بچگی می رفتم کانون فرهنگی کودک و اگه هر روز هم فیلم اژدها وارد میشود پخش میشد باز با اشتیاق می دیدم..موقع برگشتن به خونه من بودم و ظهرهای گرم و خلوت تابستان و جیغ های بروسلی وار. مثل یک قهرمان به خونه بر می گشتم.
یکشنبه 15 دي 1392 - 00:55
cardenas - تهران - ایران
واقعأ بی‌ نظیر. یادش گرامی
یکشنبه 15 دي 1392 - 01:02
amir-amir - تورنتو - كانادا
هر چند صد سالى نابغه اى ظهور مى کند و بروس لى یکى از آن ها ست که متاسفانه چراغ عمرش خیلى زود خاموش شد
یکشنبه 15 دي 1392 - 01:29
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
روحــــش شـــــاد. باور نکردنی بود دمش گرم. بچه که بودم همیشه با دیدن فیلم هاش خودمو جای اون قرار میدادم به نوعی که الگوم همیشه بروسلی بود یه نانچیکو هم خودم درست کردم و......!(یادش بخیر). واقعا همیشه جای سئواله که چرا اینجور آدمها نباید تو این دنیا باشن اما از طرفی دیگه دیکتاتورها و دزدها راست راست راه برن، مدام به کثافت کاریهاشون ادامه بدن و اکثرا بالای 80 - 90 سال گورشونو گم کننو خبر مرگشون از دنیا برن مثل سران رژیم جمحوری اصلامی و باقی زورگوهای دنیا. واقعا راست گفتن خدا گلچینه!.
یکشنبه 15 دي 1392 - 01:22
mahdi_n130 - منچستر - بریتانیا
خدا لعنت کنه آخوندها رو که کشتنش.
یکشنبه 15 دي 1392 - 04:06
ice21 - لوس انجلس - آمریکا
این ویدئو واقعی‌ نیست، البته قسمت پینگ پونگ و روشن کردن کبریت، بقیه فیلمای مستند هستند، این ویدئو برای تبلیغ نوکیا ۳۵ سال بعد از مرگ بروس لی‌ سخته شده و از یک هنرپیشه شبیه بروس لی‌ استفاده شده، هر چیزی رو که رو اینترنت می‌بینید باور نکنید. https://www.snopes.com/photos/advertisements/pingpong.asp
یکشنبه 15 دي 1392 - 04:57
davood63 - تهران - ایران
اسطوره ورزش،خدای تکنیک،نهایت فکر،، باید کنگ فو کار باشی‌ تا بفهمی که چه جوری از بدنت که از آهن و بتون قوی ترهستش و مانند آب روان ،،،چه جوری استفاده کنی‌،،اون انقلابی در دنیا کرد که همه بطرف ورزش رفتیند،اعتیاد کیلو چند بود ،ولی‌ هیچ کس نفهمید چرا مرد
یکشنبه 15 دي 1392 - 07:04
arash_eindhoven - آیندهوون - هلند
آیت الله جنتی از ترس بروسلی نمیخواد بمیره !!!!
یکشنبه 15 دي 1392 - 09:45
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
eqqe - بوگوتا - کلومبیا,,,دوست عزیز، کلی‌ خندیدم با تصویری که از رو بیاناتت با یه چهرهٔ فرضی‌ از تو توی ذهنم ساختم،،خیلی‌ باحالی‌، زنده باشین،،، ولی‌ خودمونیم اصلا با عقل جور در نمیاد با این تسلّط با نانچیکو پینگ پنگ بازی کنی‌!!!،،،سیگار روشن کنی‌!!!،،کبریت رو اشتعال بدی،،!!!واقعاً دود از کلّه آدم بلند میشه!!!.amir-amir - تورنتو - کانادا،، دوست عزیز چراغ عمرش را زود خاموش کردند،،حتّی چراغ عمر پسرش رو هم همینطور،، حیف دیگه،،،حیف!!!!!
یکشنبه 15 دي 1392 - 06:52
aram.01 - کردستان - ایران
جالب بود...خدا رحمتش کنه...حیف نیست یک همچین آدمهایی زود بمیرند ولی جنتی نمیر بشه...
یکشنبه 15 دي 1392 - 11:55
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
روحش شاد . هنوز هم دوست داشتنی و ماندگار
یکشنبه 15 دي 1392 - 12:13
سبز کم رنگ - آمریکا - آمریکا
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران دلیلش اینه که 1 روز از عمر کسایی مثل بروسلی بازدهیش چندین برابر بی مصرفهایی مثل خامنه ای هست. پس بروسلی 30 سال عمر کنه اثرش رو روی بشریت میذاره و نیاز به عمر زیاد نداره!!
یکشنبه 15 دي 1392 - 12:15
afshin.briji - وین - اتریش
ولک چه بود
یکشنبه 15 دي 1392 - 14:23
Afshin London - لندن - انگلستان
بروس لی به تومور مغزی دچار شده بود و هنگامی که می‌خواسته برای تمرین فیلم بازی مرگ برود بی هوش شده. یکی از دلایل اصلی مرگ زودرس بروس تورم و رشد یک غده در مغز او بود. پزشک اصلی او معتقد بود که به دلیل خوردن آسپرین قوی، تومور فعال شده و مرگش فرار رسیده بود. در واقع چنین فردی با داشتن تومور مغزی نباید چنین آسپرینی مصرف می‌کرد. بدن وی کالبدشکافی شد و علت مرگ تومور مغزی و مصرف آسپرین قوی اعلام شد. (کپی و پیست شده از چند سایت معتبر -یک سرچ کوچولو کافیست) حالا ملتی که چهل سال پس از مرگ وی برمبنای فیلم کمدی پرویز صیاد معتقدند که بروس علی کشته شده بایدم حرفای خمینی را گوش کنند و برای حسین و علی و اضغر که از ایرانیها متنفر بودندگریه و زاری کنند. درواقع برای جهالت خود زار میزنند
یکشنبه 15 دي 1392 - 16:33
مارتين - تگزاس - امریکا
روح استاد شاد.....
یکشنبه 15 دي 1392 - 19:21
oghab - هلسينكي - فنلاند
اﻓﺸﻴﻦ ﻟﻨﺪﻥ ...ﻧﺨﻴﺮ ﭘﺪﺭ ﺟﺎﻥ ..ﻣﺎﻓﻴﺎﻱ ﻫﺎﻟﻴﻮﺩ ﻛﺸﺘﻨﺶ ...ﺑﺨﺎﻃﺮ اﻳﻨﻜﻪ ﻓﻴﻠﻤﺎﺵ ﻫﺎﻟﻴﻮﺩ ﺭا ﻭﺭﺷﻜﺴﺖ ﻣﻴﻜﺮﺩ .ﻭﺣﺘﻲ ﭘﺴﺮﺵ ﻫﻢ ﻛﺸﺘﻦ...ﻫﻨﻮﺯﻫﻢ ﺩﺭ ﻭﻳﺪﻳﻮ ﻛﻠﻮﭖ ﻫﺎ ﻓﻴﻠﻢ ﻫﺎﻱ ﺑﺮﻭﺱ ﻟﻲ ﻣﺸﺘﺮﻱ ﺩاﺭﻩ ...ﻭﺩﺭ ﺗﻤﺎﻡ ﻓﻴﻠﻢ ﻫﺎﺵ ﻧﻘﺶ ﻫﺎﻱ ﻣﻨﻔﻲ ﻣﺎﻝ اﺭﻭﭘﺎﻳﻲ ﻫﺎ و اﻣﺮﻳﻜﻴﻲ ﻫﺎ ﺑﻮﺩ ﻭﺷﺪﻳﺪا ﻧﺎﺳﻴﻮﻧﺎﻟﻴﺴﺖ ﭼﻴﻨﻲ ﺑﻮﺩ ...ﻣﺜﻞ ﺟﺖ ﻟﻲ اﻭﻥ ﻫﻢ ﻋﺠﻮﺑﻪ اﻳﺴﺖ ..
دوشنبه 16 دي 1392 - 01:01
AЯMAN 2000 - آستارا - ایران
سبز کم رنگ - آمریکا - آمریکا. دقیقا همینطوره. بازدهی سران رژیم ج.اِ از خمینی هندی زاده گرفته تا عرب زادهای پس از او، در درجه اول برای دولت انگلیس نتیجه عالی داشته!، در درجه دوم برای روسیه و چین و در نهایت برای عربهای مفت خور مثل ح.نصراله و ب.اسد و کمی افغانستان بازدهی مثبتی داشته. متاسفانه هستند بسیاری از مردمی که داخل ایرانن و نمیفهمن ایران و ایرانی باید تو چه جایگاهی قرار میداشت، هر چقدر رژیم درِ دنیارو طی این 35سال به روی اینها بسته باشه ولی بالاخره خدا یه ذره عقل که بهشون داده و باید این چیزها رو بفهمند که نمی فهمند!.
دوشنبه 16 دي 1392 - 02:44
ukguy4u - لندن - بریتانیا
دیگه مادر نخواهد زایید مشابه چنین کسی رو
دوشنبه 16 دي 1392 - 03:29
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
۱--آخ قربون اون آدم چیز فهم،،من دیگه نخواستم برم تو دیتیل،،،اولندش دوست دارم بدونم این موضوع چه ربطی‌ داشت به خمینی!!؟؟؟ قولنج چه ربطی‌ به شقیقه داره؟؟؟دوومندش بعضی‌‌ها جداً مریض تشریف دارند که هرچیزی رو به آخوند و اسلام و اینجور چیزا ربط میدن،،آخه یکی‌ نیست به این بابا بگه از چیزی سر در نمیاری برای چی‌ بیخودی نظر میدی؟؟؟ بابا بخدا اگه حرف نزنیم، یا نزنید کسی‌ نمیگه لالیم،،یا لالید،،بنده تا از چیزی مطمئن نباشم دوستان نظر نمیدم،،بعضی‌ از این جوجه فکلیها فیلم صمد رو دیدن خیاراتی شدند فکر میکنند همه هم مثل خودشونند.،,,,oghab - هلسینکی - فنلاند,,,،دوست عزیز برای تکمیل نظر شما،،،به این آقا (لی‌ اژدهای کوچک) اسم مادرزادی بروس از هالیوود خیلی‌ پیشنهاد کردند که با اونا همکاری کنه،،چون فیلماش همهجارو قرق کرده بود. این خدا بیامرز هم زیر بار نمی‌رفت،،ادامه
دوشنبه 16 دي 1392 - 04:17
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
۲---حتّی بخاطر اینکه پسرش یوقت جای پدرش رو از لحاظ محبوبیت نگیره اونم فرستادنش پیش پدرش،،،و اینم اضافه کنم که جکی چن،،به قول ایرانی‌ها جکی جان،،(اژده‌های موفق،،اسم مادرزادی جکی چن هستش). و جت لی‌ به همین دلیل حواسشون جمع هستش که مسجد جای نماز خوندن نیست همکاری نشه میرین پیشه هم زبونتون، یا هموطنتون،،جکی اهل هنگ کنگ هستش مثل بروس، و جت لی‌ اهل چین که از نظر من همشون از یه نژاد و هم زبون هستند،، زد زیاد.
دوشنبه 16 دي 1392 - 04:27
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
۳--آقای بروز علی‌،،اون عواملی که باعث مرگ ایشون شدن،،سرت رو از تنت جدا میکنند علنا میذارند رو سینه ت بعدش بارات سایت ردیف میکنند با لینک خوشکل و ادعا میکنند که شما در حوض خنرون خفه شودین،،حتی با عکست که سرت رو سینه ت هستش کسی‌ هم نمیتونه حرف اضافه بزنه یا اعتراض کنه،،اینو خودت هم خوب میدونی،،دلت رو به لینک و سایت خوش نکن،،این بحث واقعی‌ که اتفاق افتاد لینک پینک خبر نبود،،،هرچی‌ هم میشه به آخوند شپشو و اسلام ربط نده،،حرف منطقی‌ بزن،،جدا میگم دلت رو به لینک خوش نکن،،موهامون سفید شده ولی‌ نه در آسیاب،،موفق باشین.
دوشنبه 16 دي 1392 - 04:35
acemeace - کلن - آلمان
کامپیوتریه نه واقعی. مشابهشو با چاقو ساخته بودند!
دوشنبه 16 دي 1392 - 19:27
نظر شما چیست؟