این زن ایرانی7 آمریکایی را نجات داد

ساناز نظامی برای تحصیل در رشته مهندسی در دانشگاه فن آوری میشیگان رفته بود اما تنها چند هفته بعد از آن در یک منطقه دور افتاده از آمریکا، بر اثر ضرب و شتم شوهرش دچار مرگ مغزی شد.
به گزارش نامه نیوز به نقل از هشت صبح ،سی بی سی نیوز گزارش داد: خانواده وی توانستند به لطف کارکنان بیمارستان عمومی میشیگان آخرین لحظات وداع با دختر خود را از اینترنت تماشا کنند.

یک پرستار زن در بیمارستان میشیگان پیشانی ساناز را در آخرین لحظه زندگی اش در حالی بوسید که خانواده او در فاصله ای دورتر از 9700 کیلومتر آخرین لحظات وداع با دخترشان را از طریق لپ تاپ تماشا می کردند و می گریستند.

ساناز نظامی زن پرجنب و جوش 27 ساله ای بود که می توانست به سه زبان فارسی ، انگلیسی و فرانسه صحبت کند. وی از طریق اینترنت با یک ایرانی به نام نیما نصیری ساکن کالیفرنیا آشنا شده و پس از ازدواج در ترکیه به آمریکا می آید.


این دختر ایرانی روز 8 دسامبر به دلیل ضرب و شتم شدید توسط همسرش به بیمارستان عمومی میشیگان منتقل شد و روز 9 دسامبر به علت ضربه مغزی درگذشت.

از آنجائیکه خانواده ساناز نظامی امکان تهیه ویزا و مسافرت به آمریکا را نداشتند با همکاری کارکنان بیمارستان از طریق ارتباط اینترنتی با وی وداع کردند و به صورت آنلاین شاهد مرگ دخترشان بودند. آنان رضایت دادند که اعضاب بدن وی برای نجات جان بیماران دیگر اهدا شود.

بدین ترتیب ارگان های حیاتی بدن ساناز ( قلب، ریه ها، کلیه ها، کبد، لوزالمعده و روده کوچک) جان 7 نفر را در آمریکا نجات داده است.

پیکر ساناز نظامی 18 دسامبر با حضور کارکنان و پرستاران بیمارستان، به خاک سپرده شد.

+664
رأی دهید
-24

fariborzkhan - ایران - ایران
خدایش بیامرزد. چقدر بعضی از آدما حیوون صفت هستند. آخه چطور دلش اومده بزنه اونم طوری که ضربه مغزی بشه؟
جمعه 13 دي 1392 - 01:58
آرتادخت - تهران - ایران
جای خیلی تاسف داره که خشونت همه جای دنیا وجود داره! خشم های که نمی تونیم کنترلشون کنیم هیچ فرقی هم نمیکنه چه مرد چه زن - راههای کنترل خشم بلد نیستیم!
جمعه 13 دي 1392 - 02:14
دایی جان - والنسیا - اسپانیا
عجب شانسی داشته این دختر بدبخت روحش شاد.
جمعه 13 دي 1392 - 02:14
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
شوهر عوضیش هم اینقدر ایشان را کتک زد که ایشان به دلیل جراحت‌های داخلی‌ مرد. بعضی‌ از این مرد‌های بیسواد عوضی‌ و روانی عقده‌ای ایرانی‌ بهتر هست تو همان جهنم ولایت جهل و جنایت اسلامی بمونن تا بپوسن.خلایق هر چه لایق
جمعه 13 دي 1392 - 02:34
halk_35 - لیوواردن - هلند
ﺑﻪ اﻳﻦ ﻣﻴﮕﻦ ﺣﻴﻮاﻥ, ﻋﺰﻳﺰ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﻭ ﺑﺮﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺮﺩﻩ ﻏﺮﺑﺖ ﺑﻌﺪ ﺯﺩﻩ ﻃﻔﻠﻜﻲ ﺭﻭ ﻛﺸﺘﻪ. ﻭاﻻ ﺣﻴﻮاﻥ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺷﻌﻮﺭ ﺩاﺭﻩ ﺗﺎ اﻭﻥ. ﺣﺎﻻ اﮔﻪ ﺗﺼﺎﺩﻑ ﻣﻴﻜﺮﺩ ﻣﻲ ﻣﺮﺩ ﺣﺪاﻗﻞ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﺤﻤﻞ ﺗﺮ ﺑﻮﺩ.
جمعه 13 دي 1392 - 02:36
Naween - گلاسگو - اسکاتلند
روحش شاد و خدا بیامرزدش
جمعه 13 دي 1392 - 02:36
perser68 - فلوریدا - امریکا
هنر در نزد مردان ایرانی بوده و باشد و خواهد بود و همینجور بماند!حالا منظور از شوهر و همسر همین آقای گردن ورقلمبیده سالار یه روز‌هایی‌ یادش بخیر کاکل زریه امروز فرنگی‌ به اسم نیما نصیری باشند؟درست خوندم؟حالا جناب کجا تشریف دارند؟حالشون چطوره؟بهشون بد نگذره؟چه جایی‌ اونم،کالیفرنیا!!!
جمعه 13 دي 1392 - 02:56
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
روحش شاد،،و ننگ بر نیما حصیری کثیف، پست فطرت،،حیف حیوان که به این بوزینه لقب داده بشه، طفلک حتما چه خوشحال بوده وقتی‌ با این سنده عروسی کرده و به آمریکا اومده.
جمعه 13 دي 1392 - 02:56
mehdi12 - انگلیس - بریتانیا
شوهره دیوانه بوده !!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جمعه 13 دي 1392 - 03:18
Queen Queen - انتاریو کالیفرنیا - امریکا
بمیرم واسش دلم خیلی سوخت ...امیدوارم هر چه زودتر این حکومت کثیف اخوندی ریشه کن بشه که باعث نشه استعدادهای وطنمون به خاطر زندگی بهتر اینجوری به فنا برند
جمعه 13 دي 1392 - 04:06
ali-dk - لونگبو - دانمارک
خدا بیامرزد از آنجائی که دخترهای ایرانی در اینترنت کمین کردن تا از طریق ازدواج خود را به مقسد برسانند بعد از آن زود قانون را یاد می گیرند با وجود داشتن شوهر می تواند با هر مردی که می خواهد همبستر شود به شوهرش هم می گوید اینجا ایران نسیت اعتراض کنی به پلیس زنگ می زنم هیچ مرد ایرانی پول خرج نمی کند از ایران زن بگیرد بعد بگشد . بلائی که سر خودم امده . پول خرج می کرد خودش را به امریکا برساند نه اینکه سر کسی را گلاه بگذارد . می دانم شروع می کنید به من توهین کردن تا بلا سر خودتان نیاید درک نمی کنید .
جمعه 13 دي 1392 - 04:19
ali-dk - لونگبو - دانمارک
چون می توانست به سه زبان فارسی ، انگلیسی و فرانسه صحبت کند می کویند نخبه بود واقعاً مه نجبه بود که 7 امریکائی را نجات داد 1 ایرانی را بیچاره کرد .
جمعه 13 دي 1392 - 04:25
Marde shab - لندن - انگلستان
خواهر گل من ، دو دست اون مرد بى غیرت و بى شرف بشکنه، که این بلا رو سر تو اورد، یه ادم باید چقدر کثیف و بى وجدان باشه که دست رو زن بلند کنه ، شرم بر تو باد...
جمعه 13 دي 1392 - 04:26
bluesky2013 - دبی - امارات
واقعا متاسفم... خانم های ایرانی نباید فقط به خاطر از ایران رفتن به هرکسی اعتمادکن ...روحش شادباد
جمعه 13 دي 1392 - 04:51
آزاده هبوط - ملبورن - استرالیا
خدای من ................ عجب فاجعه ای ........ روحش شاد و لعنت به شوهر قاتل و پست فطرتش ........ طفل معصوم چقدر تلاش کرد و درس خوند ......... خیلی خیلی غم انگیزه
جمعه 13 دي 1392 - 05:59
gom gashth - تهران‎ - ایران
اخش خدا رحمتش کنه قسمتش این بود ه از ایران بیاد بمیره تا ۷ نفر داگ ه زنده بمانند آخه چقدر دیگران باید بمیرن تا دیگرانی مثلا زنده بمانند
جمعه 13 دي 1392 - 06:15
shovan - تورنتو - کانادا
خدایش بیامرزد...
جمعه 13 دي 1392 - 06:33
m_r - سیدنی - استرالیا
با درود. چه حادثه و اتفاق درد آوار و غم انگیزی افسوس . به امید صبر واسه خانواده و آفرین به شجاعت و کاری که در رابطه با اعضایی بدن این خانم عزیز کردند و به امید سزا و پس دادن جواب در چهار چوب قوانین در مورد همسر بیمار این خانوم.
جمعه 13 دي 1392 - 07:51
mahshahr - ونکوور - کانادا
آدمایی که از نزدیک با هم آشنا هستن هر روز همو میبینن و درگیر کارا و رفتارای هم هستن, وقتی ازدواج میکنن تازه میفهمن شناخت کاملی از هم نداشتن, حتی اونایی که سالها زیر یه سقف بودن بازم از هم شناخت کاملی ندارن, آخه اینا چه جوری اینترنتی عاشق میشن و به هم اطمینان میکنن و بدوبدو تو یه کشور ثالث ازدواج میکنن, ایراد اونطرف هم هست, دخترا نشستن پای نت یه نت پهن کردن تا یه تاجر یا مهندس یا دکتر مقیم خارجو شیفته خودشون کنن و خودشونو بند کنن, اکثر مواقع هم یه طرف نخاله از اب درمیاد, حالا برای این جوون و خانوادش از اون همه آرزو و رویا چی مونده؟! تعجب میکنم از این خانوادها که چه جوری اطمینان میکنن و جلوی بچه هاشونو نمیگیرن, بعدهم یه اتفاقی بیفته دستشون هیجا بند نیست, توهم زندگی های رویایی و خیالی همه رو کور کرده
جمعه 13 دي 1392 - 08:19
فارسان - مرکزی - ایران
آدم می مونه چی بگه ؟!این حکومت آخوندی و این دین زوری وارداتی بلایی بر سر این مردم آورده و خوی وحشیگری و آدم کشی چنان در روح و روان این مردم نهادینه شده که حتی ادمهای با کلاسشون وقتی به یک کشور متمدن مهاجرت می کنند این مظاهر تمدن هیچ اثری روی آنان نداره !و همچنان این خوی پلید را با خود یدک می کشند!!! بدا به حال ما
جمعه 13 دي 1392 - 08:40
mehraban1980 - تهران - ایران
این هم عاقبت ازدواج اینترنتی.امیدوارم این مردک به مجازاتش برسه.نکنه انجا هم مثل این کشور اسلامی باشه و این نامرد بتونه فرار کنه .
جمعه 13 دي 1392 - 08:44
oghab - هلسينكي - فنلاند
ﺣﺎﻻ ﻳﻚ ﺳﺮﻱ ﺑﻴﺎﻳﻴﺪ ﺑﮕﻴﺪ ﺁﺧﻮﻧﺪ ﺑﺎﻋﺚ اﻳﻦ ﻫﻤﻪ ﺑﺪﺑﺨﺘﻲ و ...اﺳﺖ ..ﺑﺎﺑﺎ اﻛﺜﺮ اﻳﺮاﻧﻲ ﻫﺎ ﻫﺸﺘﺎﺩ ﺩﺭﺻﺪ اﺯ اﻧﺴﺎﻧﻴﺖ ﺑﺪﻭﺭﻧﺪ ..ﺁﺧﻪ ﭘﺪﺭﻛﺜﺎﻓﺖ ﺑﺎ ﻫﻤﺴﺮﺕ ﻳﺎ ﺯﻳﺪﺕ ﻣﺸﻜﻞ ﺩاﺭﻱ ﺑﺮﮔﻤﺸﻮ ..ﭼﺮا ﻣﻴﺰﻧﻲ???ﻣﮕﻪ ﻣﺮﺩاﻧﮕﻲ ﻓﻘﻄ ﻭﺳﻄ ﭘﺎﻱ ﺁﺩﻣﻪ (ﻛﻪ اﻭﻧﻬﻢ ﻧﺪاﺭﻱ)اﻳﻦ ﺁﻏﺎﻝ ﺭا ﺑﺎﻳﺪ ﺯﻧﺪﻩ ﺯﻧﺪﻩ ﺳﻮﺯاﻧﺪ .ﻭﻧﮕﺬاﺷﺖ ﺑﻤﻴﺮﻩ .ﻭﺑﻌﺪ اﺯ ﻣﻌﺎﻟﺠﻪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ....
جمعه 13 دي 1392 - 08:57
oghab - هلسينكي - فنلاند
ﻣﺮﺩﻙ ﺑﻲ ﻧﺎﻣﻮﺱ ﺗﻮ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻫﻢ ﺑﻮﺩﻩ....ﭼﻪ ﻏﻠﻂﻲ ﻣﻲ ﻛﺮﺩﻩ اﻭﻧﺠﺎ .ﺣﺘﻤﻲ ﺻﺒﺢ ﺗﺎ ﺷﺐ ﭘﺎﻱ ﺗﻠﻮﻳﺰﻳﻮﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺷﺐ ﺧﻴﺰ و ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻴﻜﺮﺩﻩ .ﺑﺨﺪاﻭﻧﺪﻱ ﺧﺪا اﮔﺮ ﺩﺳﺖ ﻣﻦ ﺑﺪﻫﻨﺪ.ﺭﻭﺯﻱ ﺳﻪ ﺑﺎﺭﻗﺒﺾ ﺭﻭﺣﺶ ﻣﻴﻜﻨﻢ .ﻛﺜﺎﻓﺖ ﺗﻮاﻣﺮﻳﻜﺎ ﻣﺨﺼﻮﺻﺎ ﻃﻲ اﻳﻦ ﭼﻨﺪﺳﺎﻝ اﺧﻴﺮ ﭘﺮﺷﺪﻩ اﺯاﻳﻦ ﻓﺎﺿﻞ ﺁﺑﻬﺎ..
جمعه 13 دي 1392 - 09:04
فرشاد1020 - لندن - انگلستان
خدا بیامرزه و عجب وحشی بوده اون طرف
جمعه 13 دي 1392 - 09:22
bineshaan - لندن - انگلیس
فکر میکنید شوهر این خانم از چه طبقه فکری٬اجتماعی یا تحطیلاتی جامعه بوده؟ کسی که با وجود این همه انتخاب در آمریکا بدنبال پیدا کردن به اصطلاح همسر( کنیزی آفتاب ندیده و توسری خور و آقا گو) از ایران بوده. افرادی که بعد از سی سال هنوز نتونستن خودشون رو با جامعه وفق بدن وبدلیل دوری از شهر و کشور خود هنوز در افکار ده ۵۰ ایران باقی موندن. احتمالا این خانم هم ۱۰۰٪ بنده خوب و حرف گوش کنی نبوده٬ خونه رو هر روز خوب تمیز نمیکرده٬ غذاهای لذیذ نمیپخته و حاظر به بارداری های متعدد قبل از ۳۰ سالگی نبوده. بدتر از همه اینکه با ۳-۲ تا از همکلاسهای پسر هم سن خودش چند بار احوالپرسی کرده.
جمعه 13 دي 1392 - 09:55
garmsari - یورک - بریتانیا
انهایى که منفى مى دند به این خبر واقعا که ادمهاى رذلى هستند و بویى از انسانیت نبرد ه اند،با عرض معذرت از دوستان،
جمعه 13 دي 1392 - 03:18
saeed scotland - گلاسگو - اسکاتلند
اگر شوهرش ساکن کالیفرنیا بوده و بعد با سانازآشنا میشود چرا گفته پس از ازدواج در ترکیه به آمریکا می آید
جمعه 13 دي 1392 - 10:18
asal30 - بندرعباس - ایران
بیچاره از شکل و قیافه اش مشخصه که چقدر دختر ساده ایی بوده. اون مرتیکه عوضی ایرانی هم از سادگی دختره سو استفاده کرده و هربلایی خواسته سر این دختره معصوم ساده آورده. خدا لعنتش کنه مردهای ایرانی کثافت رو . که فقط کارشون کتک زدن زنها و سکس با هر خری و گاویه
جمعه 13 دي 1392 - 10:35
bineshaan - لندن - انگلیس
فردی که با وجود متولد شدن و بزرگ شدن در لس آنجس هنوز نتونسته با جامعه ارتباط برقرار کنه و بدنبال کنیزاز ایران میگشته ٬ حالا متوجه شده که کابوسش به حقیقت پیوسته٬ همسرش اجتماعی هست٬ بدنبال تحطیلات عالی و پیشرفت. البته نباید نقش این خانم رو هم ندیده گرفت. این خانم باید میدونسته که چنین فری بردنش به آمریکا رو با آزادی اون داره معاوضه میکنه نه اینکه بعد چند ماه زندگی بخواد بره شهری دیگه برای تحطیلات.
جمعه 13 دي 1392 - 10:41
shahriar69 - گوتنبرگ - سوئد
این باید هشدار و زنگ خطری باشد برای خانواده ها! این یک موضوع کاملا معمولی است که یک آقایی که سالها در اروپا یا آمریکا زندگی‌ کرده و هر کاری دلش خواسته انجام داده، ناگهان هوس زن گرفتن می‌کند، آنهم از ایران. اینترنت هم کار را آسان‌تر کرده! همین که این آقا مقیم خارج است کافیست!!بعد دختر را با هزاران وعده و وعید به خارج می‌آورند و پس از چندی ماهیت واقعی‌ خود را نشان میدهند! بی‌ کسی‌، ندانستن راه و چاه، ندانستن زبان، آشنا نبودن دختر با قوانین و مقررات، عاملی میشود که این مردان(!)هر کاری خواستند با آن دختر انجام دهند حتا او را شکنجه کرده و بکشند!
جمعه 13 دي 1392 - 10:53
محسن واستقلال - لندن - انگلیس
من هم از ایران زن گرفتم ،، تا رسید لندن و یه ٧ ماه گذاشت و چند تا دوست پیدا کرد ،، دور از چشم من به مجالس رقص و خوشگذرونی پرداخت ،، یهو خواست خواننده شه ، رقاص شه ،، و کلی عقدههای درون رو باز کرد ،، أکثرا نظر به محکومیت نیما دادین !؟ درسته کارش اشتباه بوده ،، ولی کسی حرفهای اون رو نشیده ؟!!!!! من خودم تجربه این گونه زنها رو دارم ، هر مردئ یه جور برخورد میکنه ،، من بد از کلی خرج و تلاش و امید ، گذاشتم که بره دنبال خیالات پوشالئ خودش ،، یه نیما نامی نتونست تحمل کنه کتک زده و زن مرده ،،،، کلا از ایران زن گرفتن بدون شناخت کافی اشتباست ،،،، ممنون
جمعه 13 دي 1392 - 11:50
rasan - لندن - انگلیس
ali-dk - لونگبو - دانمارک باهات کاملا موافقم
جمعه 13 دي 1392 - 13:24
iirani - تهران - ایران
ali-dk وقتی خودت میدونی که لایق توهینی هیچ حرفی نیست اما باید بدونی نمیشه هر بلایی سر خودت اومده رو بسط بدی به همه _ همین که این خانواده حاضر شدن اهدا عضو در یک کشور غریبه انجام بشه معلومه که انسان بودن و دخترشون نمیتونه اینقدر فاسد باشه
جمعه 13 دي 1392 - 13:31
MACFIT - اسن - آلمان
وقتی‌ که هر کس از هر دهات کوره می‌ره lotoryبازی می‌کنه و میبره،یا که می‌رن از طریقه ترکیه پناهنده سازمان ملل میشن و می‌رن آمریکا،بد ازچن سال هم فک می‌کنن که خدا شدند.یک سری وحشی که اسم ایرانو،ایرانی‌ رو زیر سوال میبره
جمعه 13 دي 1392 - 13:37
princesse - تهران - پرژن
ali-dk - لونگبو - دانمارک-حرف مفت نزن مگه تو خبر داری چی‌ تو زندگی‌ این زن بینوا بوده?! نشستی قصه بافی ؟؟؟
جمعه 13 دي 1392 - 13:39
simpleplan - تهران - ایران
ali-dk - لونگبو - دانمارک ...کاملا با شما موافقم....نظر شما واقع بینانه است.
جمعه 13 دي 1392 - 14:52
oghab - هلسينكي - فنلاند
ﻣﺤﺴﻦ ﻭاﺳﺘﻘﻼﻝ...ﺩﻭﺳﺖ ﮔﺮاﻣﻲ .ﻫﻴﭻ ﻓﺮﻗﻲ ﺑﻴﻦ ﺧﻮاﺳﺘﻪ ﻫﺎﻱ ﺯﻥ ﻭﻣﺮﺩ ﻧﻴﺴﺖ ...ﭼﺮا ﻳﻚ ﻣﺮﺩ ﻣﻲ ﺗﻮاﻧﻪ ﺑﻪ ﻣﺠﺎﻟﺲ ﺭﻗﺺ ﻭﺧﻮﺷﮕﺬﺭاﻧﻲ ﺑﺮﻩ ﻭﻟﻲ ﻳﻚ ﺯﻥ ﺑﺪﺑﺨﺖ اﻳﺮاﻧﻲ ﻧﻪ?ﺁﻳﺎ اﻳﻦ ﻏﻴﺮاﺯ ﺑﺮﺩﮔﻲ ﻧﮕﺎﻩ ﻛﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﺯﻥ ﭼﻴﺰﺩﻳﮕﺮﻳﺴﺖ? ﻳﻚ ﺯﻥ ﻋﺎﺷﻖ ﻣﺮﺩﺵ اﺳﺖ اﮔﺮ ﻣﺮﺩ ﻫﻢ اﻭﻧﻮ ﺩﺭﻙ ﻛﻨﻪ....اﺧﺘﻼﻑ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻣﻲ ﺗﻮﻧﻪ ﺑﺎﺷﻪ...ﻭﻟﻲ ﺁﺯاﺩﻱ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺑﺮاﻱ ﻫﺮﺩﻭﻃﺮﻑ ﻣﻬﻤﺎﺳﺖ .ﻫﻴﭻ ﺯﻥ ﻳﺎﻣﺮﺩی اﺯﺭﻭﻱ ﺧﻮﺷﮕﺬﺭاﻧﻲ ﺧﻴﺎﻧﺖ ﻧﻤﻴﻜﻨﻪ ..
جمعه 13 دي 1392 - 15:04
ali-dk - لونگبو - دانمارک
خدا بیامرزد زود قضاوت نکنید در اینترنت سرچ کنید ببینید بیشترین طلاق در خارج به کدام کشور تعلق دارد ایرانیها رکورد زدن خدا این بلا را سر کسی نیاورد . یکی هم سر من گلاه گذاشته بعد از اینکه براش اقامت گرفتم به جای اینکه بیاد دانمارک رفته آلمان اعلام پناهندگی کرده که من در ایران می خواستم به قتل برسانم من هم ایران نبودم به این خاطر متوصل به دروغ شده که افامت بگیرد تا بتواند پدر و مادرش را به المان بیاورد . هم عمرم را تباه کرده هم در ایران با تبانی معاون بانک با مدارک من وام گرفته بعد از ازدواج با من 2 تا شناسنامه المثی مجردی گرفته که در آلمان عنوان کند مجرد است به هر حال رفتم آلمان پیداش کردم تحویل پلیس دادم . از طرفی هم نمی توانم طلاقش بدهم چون در آلمان اقامت ندارد بدون طلاق هم نمی توانم ازدواج کنم تا تکلیفش ورشن شود . امثا ل این افراد زیاد هستن این را هم که می دانید زن ایرانی تا میاد اروپا اول این را یاد می گیرد شوهر هم داشته باشد می تواند با مرد دیگری هر قلتی خواست انجام بدهد به شوهرش هم می گوید حرفی بزنی به پلیس زنگ می زنم می کویم شوهرم مزاحم من و دوست پسرم است
جمعه 13 دي 1392 - 15:24
ali-dk - لونگبو - دانمارک
آن وقت شوهر بد بخت به جرم مزاحمت باید برود بازداشکاه تا زنه با دوست پسرش حال کند تو را به خدا شما بگید من با این خانم چیکار کنم ؟ حتماً می خواهید بگوئید اورپاست دیگه رهاش کنم . بدون توهین جواب بدهید تا بلا سر خودتان نیاید شروع به فحاشی می کنید .
جمعه 13 دي 1392 - 15:24
MUHIBULLAH - سرپل - افغانستان
واقعاتآسف آوراست اون بیچاره چو میدانیست که بلای بالایش بیاید چوآرزوی های داشت کار دونیا همیشه نیمه کاره هست انسانها باید تجربه حاصل نماید چنین دونیای بی وفا است تقدیر همین بوده وکسی تدبیر کرده نمیتواند.
جمعه 13 دي 1392 - 15:37
ali-dk - لونگبو - دانمارک
چون همسرم دارو ندارم را برده پولی ندارم در آلمان وکیل بگیرم از آنهائی که در آلمان اقامت دارند می توانند به من وکیلی معرفی کنید که کارمزدش را قسطی پرداخت کنم ممنون می شوم . اگر کسی بود کمک کند به من امیل بزند در Y زیر می نویسم ...... ----------------- کاربر گرامی , درج ایمیل در بخش نظرات مقدور نمی باشد , برای ارتباط با دیگر کاربران از تبادل نظر پرنیان استفاده نمائید. با تشکر
جمعه 13 دي 1392 - 15:34
کبالت3 - کرج - ایران
این یه هشداره به خانواده ها که تو غرب زندگی کردن دلیل تغییر عادت و بینش نیست خیلی ها سالها تو محیط آزاد و دمکراسی ظاهرا زندگی میکنن اما یه اسکن از محتویات مغزشون نشون میده که تنها چیزی که وارد بالاخونه نشده همون هوای محیط آزاد و روابط و قواعد انسانیه .خرم آنکه گاو آمد و خر برفت کبلائی.
جمعه 13 دي 1392 - 16:24
ali-dk - لونگبو - دانمارک
با عرض پوزش آدرس امیل زدم تکرار نمی شود . چون احتیاج به کمک داشتم آدرس امیل زدم .
جمعه 13 دي 1392 - 17:00
ali-dk - لونگبو - دانمارک
shahriar69 - گوتنبرگ - سوئد ; چرا چرندیات میگید می توانست به سه زبان فارسی ، انگلیسی و فرانسه صحبت کند می گویند نخبه هم بوده راه و چاه را هم همان روز اول در کلاس درس و ایرانیها یادش می دهند میدانید که در سوئد و گلاً در اروپا زنها می گویند حق با زن است دمار از روزگار مردها در می آورند و رگورد طلاق مال ایرانیها ست در اینترنت هم چک کنید . باز این مدتی در آمریکا بوده همسر بی همه کس من 1 سانیه هم نیامده گلاهبرداری کرد . می آمد جیکار میکرد هر شب زیره یکی می خوابید . و اینکه طرف را بشناسید یا خیر ربطی ندارد در دانمارک یکی از دوستانم با دختر دائش ازدواج کرده پاش که به دانمارک رسید افامت گرفت چند تا دوست پسر گرفت دوستم روانی شد دانمارک را رها کرد رفت ایران باز حی نگید مرد هم خورده شیشه دارد منکر نمی شوم ولی 99% زنها آزادی را می بینند جفتک می اندازند .
جمعه 13 دي 1392 - 16:56
ali-dk - لونگبو - دانمارک
iirani - تهران - ایران گفتم خدا بیامرزد در ایران هستین از اینجا بی خبر هیچ مردی نمیاد از ایران زن بگیرد گلی هزینه کند بیاورد بگشد . گناهت گردن من کاری نمی کرد طرف بهیچ عنوان دست به این کار نمی زد . در مورد اهدا عضو که در یک کشور غریبه انجام شده چون در آنجا به قتل رسیده و اینکه خانوادش در ایران هستن چرا در امریکا دفنش کردن ؟ چرا نیاوردن ایران دفن کنند ؟ شاید هم به این خاطر آنجا دفن کردن که بعد ها به خاطر دخترشان اقامت بگیرند . 99% از زنهای ایرانی که می آیند اروپا نه زنهائی که ایران هستن وقتی از ایران میایند اروپا بر عکس ایران اروپا زن سالاری است همه عقدهاش را سر شوهر خالی می کنند . من هم برات دعا می کنم بیائی اروپا بعد از ایران زن بیاری این بلا سرت بیاد .
جمعه 13 دي 1392 - 17:19
ali-dk - لونگبو - دانمارک
MACFIT - اسن - آلمان > در ترکیه پناهنده نبوده برای ازدواج به ترکیه رفته بود که در انجا عقد کند بعد عقد نامه را میبرد سفارت آمریکا برای افامت اقدام می کند . همین که مهر اقامت در پاسپورتشون می خورد خیلی ها در فکر نقشه پلیدشون هستند .
جمعه 13 دي 1392 - 17:26
benika - برن - سوئیس
به نظر من تو این قضیه ازدواجهای اینترنتی و عروس یا داماد پستی فرستادن به خارج از ایران، هر ۲ طرف مقصر هستند. هم اون مردی که بعد از سالها تو زندگی‌ در یک کشور دیگه مثلا دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده می‌گرده به جای اینکه از دور و بر خودش با کسی‌ آشنا بشه میسپره به خانوادش که از ایران براش زن بفرستن و همچنین اون دختری که حاضر می‌شه عقدنامه رو با مردی که مدت کوتاهی‌ هست میشناسه امضا کنه. به هر حال هر ۲ طرف مقصر هستند تو این قضیه و اینجور طلاقها. البته این آقا دیگه خیلی‌ از خود بیخود شده که همسر خودش رو ضربه مغزی کرده.بیچاره پدر و مادر دختر که غصه و غم این اتفاق می‌مونه براشون. این آقایون یا خانومای هم که اینقد دل‌ پری دارند موقع ازدواج یه ذره بیشتر چشم و گوششون رو باز کنند و عاقلانه تر تصمیم بگیرن، که هیچ آرامشی بالاتر از داشتن همسر خوب و لایق نیست.
جمعه 13 دي 1392 - 17:54
oghab - هلسينكي - فنلاند
ﺑﻌﻀﻲ ﻫﺎ ﻛﺎﻣﻨﺖ ﻫﺎﻳﻲ ﻣﻲ ﮔﺬاﺭﻧﺪ ﻛﻪ اﻗﻌﺎ ﺧﺠﺎﻟﺖ و ﺳﺮاﻓﻜﻨﺪﻱ ﺑﺮاﻱ اﻳﺮاﻧﻲ ﺑﻮﺩﻥ ﺑﻴﺸﺘﺮ.ﻧﻴﺴﺖ.(ﺯﻥ اﺯاﻳﺮاﻥ ﻣﻴﺎﺭﻥ) اﻧﮕﺎﺭ ﻣﻲ ﺧﺎﻫﻨﺪ ﻛﺖ ﺷﻠﻮاﺭ ﺑﺨﺮﻧﺪ ﻳﺎ ﺁﺟﻴﻞ ﭘﺴﺘﻪ ....ﺑﺎﺑﺎ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﺸﺘﺮﻙ اﺳﺖ .ﻃﺮﻑ ﺭا ﻳﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﻋﺎﺷﻖ ﺑﺎﺷﻲ .ﻛﻪ ﺁﻧﻬﻢ ﻻﺯﻡ اﺳﺖ ﭘﻨﺪ ﻣﺎﻫﻲ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺎﺷﻴﺪ .....ﺑﺎﺑﺎ ﺩﻭ ﺩﻭﺗﺎ ﺷﺼﺪﻭ ﭘﻨﺞ ﺗﺎ....ﻗﺮﻥ ﺑﻴﺴﺖ ﻳﻜﻢ . ........
جمعه 13 دي 1392 - 19:29
sarap - ونکوور - کانادا
کافیه اسم دو نفرشون رو در اینترنت سرچ کنید همه اطلاعات درست راپیدا خواهید کرد. این ترجمه چیزای متفرقه ای هست که من پیدا کردم: نیما نصیری و ساناز نظامی. ساناز فوق لیسانس در مهنسی محیط زیست ثبت نام کرده بوده و از زمستان می خواسته شروع کنه. در ماه آگست در ترکیه با هم ازدواج کردند و موقتا در لس آنجلس زندگی می کردند. حتی چند روز قبل هم با خواهرش در ایران صحبت کرده بوده ولی ظاهرا مشکلی نداشته. در خبرگزاریها نوشته که ضرب و شتم در ۸ دسامبر اتفاق افتاده، مرگ مغزی . و در ۹ دسامبر دختر بیچاره مرده. و در ۱۸ دسامبر بدون هیچ فامیل و آشنایی با ۲۰ نفر نرس و افراد آن بیمارستان در یک قبرستان به خاک سپرده شده. مرد هم الان در زندان هست و دادگاهی هم شده ممکنه زندان ابد بهش بدن ولی نوشته که الان وکیلش ۱۴روز از دادگاه مهلت گرفته و با ۵ میلیون دلار ضمانتنامه در زندان هست .
جمعه 13 دي 1392 - 20:01
sarap - ونکوور - کانادا
. کامنتهای مردم هم جالب توجه هست، این اخبار جز آبروریزی بیشتر برای ایرانیان چیزی در پی نداره. یکی نوشته : واقعا عجیبه که خاور میانه ایها چطور زنان باهوش را تحقیر می کنند از تحصیل محرومشان می کنند این واقعا وحشیانه و عقب افتاده هست …. یکی گفته این خاور میانه ایها بربریسم و وحشی گری رو به اینجا ( امریکا ) هم با خودشون می آورند….
جمعه 13 دي 1392 - 20:01
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
آقایون محترم ایرانی که انقدر تجربه بد دیدید و شنیدید از کسانی که از ایران زن گرفتند و مینالید . چرا باز هم این کار را میکنید؟ یکی این رو به من توضیح بده ...
جمعه 13 دي 1392 - 21:49
محسن واستقلال - لندن - انگلیس
b - هلسینکی - فنلاند دوست گرامى ، حرف شما قبول ، ولى از قدیم میگن شریک زندگى ؟! نه این که من بعد از کلى مخارج ، و تلاش و امید ، زن میگیرم و میخام خانواده تشکیل بدم ، از محل کار تماس میگیرم ، و خانم میگه من خونه هستم در حالى که مشغول خوشگذرونى میباشد, نه یه بار چندین بار ، خدا پدر تکنولوژى رو بیامرزه که تونستم مچشو رو باز کنم ، حقوقه زن و مرد مساوی قبول ، ایا به نظرت من که خرجم رو دو برابر کردم و تمام مخارج زندگى رو تو یکى از گرانترین شهرهاى جهان پرداخت میکنم، و اهل اینگو نه مجالسى نبودم، اینطورى باید جواب بگیرم ، نظرت کاملا چرت بود ، من زن سابق خودم رو ازاد گذاشته بودم که درس بخونه ، باشگاه بره، به خونه و زندگیش برسه ، و مواقع بیکارى من با خودم به تفریع و گردش تو شهر بریم ، متاسفانه وقتى ایران میان بیرون و به قانون غرب اشنا میشن عقده هاى درون تازه سر باز میکنه ،، من زن نگرفتم که رقاص بشه یا خواننده ، خودتت اگه تجربه کنى متوجه میشوى دوسته عزیز ،، زنى که به شما بگه تو میرى سره کار و من تو خونه حوصله ام سره میره ، زنه زندگى نیست ،، مگه مرد میره تفریح، ٨ ساعت کار به امیده یه زندگى اروم
جمعه 13 دي 1392 - 23:00
hovakhshatare - تهران - ایران
چه چهره‌ی مهربون و معصومی هم داشته. چقدر شنیدن این خبرها که ظلم و زورگویی مردان ایرانی رو که نشات گرفته از یک جامعه‌ی بسته و مردسالار هست نشون می‌دهد تاثربرانگیزه. امیدوارم شوهرش رو به حبس ابد محکوم کنند. اهدای اعضا هم کار بسیار خوبی بوده که خانواده‌اش کرده‌اند.
جمعه 13 دي 1392 - 23:24
princesse - تهران - پرژن
oghab - هلسینکی - فنلاند-با شما موافقم .
شنبه 14 دي 1392 - 00:26
artemis- usa - هریسبرگ - امریکا
ali-dk -لونگبو-دانمارک. کسی نگفته شما راجب گذشته وحال مادرتون صحبت کنید.
شنبه 14 دي 1392 - 00:13
faranak-montreal - مونترال - کانادا
ali-dk - لونگبو - دانمارک.simpleplan - تهران - ایران اینقدر خودت را به مظلومی نزن خود مردی ایرانی پاشون که به اینجا میرسه دنبال نایت کلاب دیسکو , همیشه آویزون دختر بلوندها هستن مگه میشه جمعشون کرد. خدا. به داد برسه امثال این جور مرده دنبال زن خوندار مظلوم کتک خور میگردن تا هر .. خاستن بیرون بخوران , کسفاتا حالشون را با بلوندا ها میکنن بعد میگن ننه واسم یک دختر نجیب بفرست
شنبه 14 دي 1392 - 00:47
caroline - تهران - ایران
ali-dk - لونگبو - دانمارک. چرا چرت و پرت میگى ! کدام اقامت! کسى که جگر گوشه اش رو به اینجا رسونده که دانشگاه بره و به چند زبان صحبت کنه اسون نیست تو ایران... آخه کدام جسد رو بیارن ایران؟ بدنى که هفت عضوش نیست؟ میدونى چقدر خرج داره که یک جسد رو بیارن ایران؟ شاید خونوادش توانشو ندارن... میدونى شاهد مرگ جگر گوشه ادم اونم از طریق وب چقدر براى پدر مادر سخته!!!! پس اونجا نشستى هرچى تو مغز فندقیت اومد ننویس.....
شنبه 14 دي 1392 - 01:16
sarap - ونکوور - کانادا
فرهنگ زن کشی در قرن ۲۱ از نوع خاور میانه ای .
شنبه 14 دي 1392 - 01:55
perser68 - فلوریدا - امریکا
قرن ۲۱ و دونفره با هم زندگی‌ کردن مثل ۵۰ سال پیش نیست که با کتک و زور و دستبند و طناب به خواهید همدیگه رو به هم چسب و دوقلو بزنید!!!تشکیل خانواده هم دیگه داستان قدیمی‌ شده!!!انگار نخود و کشمیش که از ایران برات پست کنن و بعد اینجا هر جور و هروقت که خواستی‌ بهت بچسبه و ازش لذت ببری و اون هم فقط بهت حال بده و تو خونه بشینه و منتظر باشه که آقا بیاد و بگه لنگش کن!!!تشریف ببر ایران و اتفاقا آخوندا هم ازت حسابی‌ حمایت می‌کنن تو غرب این داستان‌ها کهنه شده و آخرش به اینجا ختم میشه!
شنبه 14 دي 1392 - 03:19
bluesky2013 - دبی - امارات
البته در کل مردهای ایرانی مقیم خارج از کشور بهتراست ازایران ازدواج نکنن....
شنبه 14 دي 1392 - 03:19
farhang irani - لندن - انگلیس
منم از طریقه ازدواج اومدم اینجا اما از زندگیم راضیم،هر دو عاشق همیم و زندگی‌ آرومی داریم،نمی‌شه حکم کلی‌ صادر کرد،به نظر من بهتره ادمار و قضاوت نکنیم،به هر حال این خانوم به چند نفر زندگی‌ بخشیده و بخشندگی خانوادش قابل تقدیره،روحش شاد
شنبه 14 دي 1392 - 07:26
oghab - هلسينكي - فنلاند
ﻣﺤﺴﻦ ﻭاﺳﺘﻘﻼﻝ...اﻧﮕﻠﻴﺲ...ﻫﻢ ﻣﻴﻬﻦ ﮔﺮاﻣﻲ ﻛﻤﺘﺮ ﺑﺎ ﭘﺎﻛﻲ ﺑﻨﮕﺎﻟﻲ ﻫﺎ ﻧﺸﺴﺖ و ﺑﺮﺧﺎﺳﺖ ﻛﻦ ..ﭘﺎﻛﺴﺘﺎﻧﻲ اﻛﺜﺮا اﻓﻜﺎﺭ ﻓﺴﻴﻠﻲ ﺩاﺭﻧﺪ,ﺧﺪاﺑﺪﻩ ﺑﺮﻛﺖ ﻟﻨﺪﻥ ﻫﻢ اﺳﻻﻢ ﺁﺑﺎﺩ ﺩﻭﻡ
شنبه 14 دي 1392 - 09:31
oghab - هلسينكي - فنلاند
ﻋﻠﻲ ﺩاﻙ..ﺩاﻧﻤﺎﺭﻙ ...ﻗﻮاﻧﻴﻦ اﺗﺤﺎ ﻳﻪ اﺭﻭﭘﺎ ﻳﻜﺴﺎﻥ اﺳﺖ ..ﺷﻤﺎ ﻣﻲ ﺗﻮاﻧﻴﺪ ﻳﻜﺠﺎﻧﺒﻪ ﺩﺭﺧﻮاﺳﺖ ﻃﻼﻕ ﻛﻨﻴﺪ ..ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺭاﺣﺘﻲ
شنبه 14 دي 1392 - 09:44
رزم جو - لوس انجلس - امریکا
خدا رحمت کنه این خانوم رو ولی کل ماجرا از این قرار بوده: یارو مرده عشق و حال خودشو اینجا کرده بعد که دیگه کاری نبوده که انجام بده گفته برم از ایران زن بگیرم هم واسم ارزون تر در میاد و هم از کارایی که من این جا کردم خبر نداره از اون طرف دختره تو ایران پیش خودش گفته الان میرم خارج از ایران خوشبخت میشم از این حرفا پدر و مادر بنده خدا از همه چی بیخبر حتما از این middle class ها بوده گفته دخترمونو میفرستیم خارج خوشبخت بشه اخرشم این حالا بندگان خدا دختر فرستادن با هزار ارزو این ور اب بیاند جنازشو تحویل بگیرند؟ اونا گفتن پس بهتر هست همونجا دفن بشه یا شایدم هزینه شو نداشتن برگردونند جنازه این مرحوم رو.
شنبه 14 دي 1392 - 13:30
رزم جو - لوس انجلس - امریکا
نتیجه اخلاقی: زن ها و دخترهایی که تو ایران هستند کمین کردن پشت اینترنت تا یه نفر از این ور اب گیرشون بیاد مفت مجانی بیاند این ور از اون طرف اقایون هر کاری میکنند و میخوانند که زن مطیع و افتاب مهتاب ندیده از ایران بیارند در صورتی که نیت دو طرف سالم نیست و نتیجه میشه جدایی طلاق یا مثل این بنده خدا مرحوم میشه. اقایون خانوما بار کج هیج وقت به مقصد نمیرسه سره خودتونو کلاه میزارید ولی نمیتونید سر اون کسی که بالا نشسته کلاه بزارید. خدا به خانواده این مرحوم صبر بده.
شنبه 14 دي 1392 - 13:30
azadi2011 - تورنتو - کانادا
ما زنهای ایرانی رکورد زدیم توی همه چیز خودمان مدانیم چگونه سر مردها را زیر آب کردیم توی ایران می ریم زیر چادر تا زشتیهامان دیده نشود اسم آن را هم را گذاشتیم الحجاب المقدس توی خارج هم طلب مهر خودمان را داریم وهم طبق قانون نصف ثروت شوهرمیشه مال ما شوهر ها مون هم که باید کار کنند وهمه چیز را فراهم کنند با وجود ماست که دنیا به ااین پیشرفتهای بزرگ نایل شده۰ البته حساب خانمهای محترم وپاک اندیش که فرزندان خوب تربیت می کنند جداست۰
شنبه 14 دي 1392 - 14:06
danial nabi - استكهلم - سوئد
آمریکا تولید کننده انسانهای سادیسمی، یادتون اره..
شنبه 14 دي 1392 - 14:16
مرد خوشتیپ - تهران - ایران
خدا رحمتش کنه. ولی من موندم چرا بیشتر خانمها به این طریق مها جرت میکنن چرا خانمها نمیان از ایران مرد انتخاب کنن مگر موردهای فامیلی . مردی که عرضه نداشته اونجا برای خودش زنی انتخاب کنه با وعده وعید دادن به دختر بیچاره همین طور طمغ اون دختر برای زندگی بهتر ..باعث این مسائل و مشکلاتم میشه بد نیست با تمامی مشکلات و بد بودن زندگی در ایران چشمهایمان را بیشتر باز کنیم نخبه بوده متوجه نشده شوهرش روایه؟؟خانواده اشم بدشون نمیومده اینگار از دستش راحت شن وافعا ادم چه ها میشنوه
شنبه 14 دي 1392 - 21:01
تیردادسورنا - ایران - ایران
ali-dk - لونگبو - دانمارک وقتی شما میری دانمارک یا هرجای دیگه باید تابع قانون اونجا باشی به فرض اینکه دختری دوست پسری پیدا کرد آیا قانون به شما اجازه نمیده ازش جدا بشی؟ شما وقتی نمیتونی با فرهنگ و قانون دانمارک زندگی کنی چرا میری اونجا؟! همین ایران بمونی که راحتتری! شما هم مثل این پاکستانیها میری غرب میخای فرهنگ پاکستانی رو هم اونجا جا بندازی؟! البته من قصد توهین ندارم و فقط نظرم رو گفتم!
یکشنبه 15 دي 1392 - 05:29
MACFIT - اسن - آلمان
ali-dkلونگبو-دانمارک.میفهمم که چی‌ میگی‌ و چی‌ کشیدی. از این آشغالها زیاد میان از ایران بیرون.این بلا سر خیلی‌ها آمده.توی کدوم شهر آلمان زن شما زندگی‌ می‌کنه؟بگو شاید بتونم کمکت کنم.
یکشنبه 15 دي 1392 - 12:38
ali-dk - لونگبو - دانمارک
MACFIT - اسن - سلام مرسی که درکم می کنید را با لاتین می نوسم .BAd Krezunach
دوشنبه 16 دي 1392 - 00:29
iirani - تهران - ایران
رزم جو- لوس انجلس - امریکا درود درست گفتید- البته همه چیز به خدا مربوط نمیشه
دوشنبه 16 دي 1392 - 18:36
MACFIT - اسن - آلمان
لونگو-دانمارک...من آدرسو تلفن نوشتم ولی‌ چاپ نشد.شما از توی اینترنت اسم آقای [azizollah sadaghiani] رو بنویس .توی برلین هستن.باهاش صحبت کن ،اون بهت وکیل قسطیی معرفی‌ میکنه.خیلی‌ می‌تونه کمکت کنه.امیدوارم که حل بشه مشکلت.
دوشنبه 16 دي 1392 - 21:54
ali-dk - لونگبو - دانمارک
MACFIT - اسن - آلمان سلام مرسی از اینترنت پیدا کردم . پیر مرد است عینک زده _؟
‌سه شنبه 17 دي 1392 - 03:41
جنگنده - تهران - ایران
sarap - ونکوور - کانادا ............. اون وحشیهای آمریکایی که اون چرندیات را راجب به ایرانیها گفتند، احیانا راجب به قتل عام کلمباین یا زنده سوزاندن فرقه دیویدیان یا حادثه قتل عام فیلم بتمن و آمار بالای طلاق و تجاوز و ایدز و فساد و همجنسبازی و سکس با سگ و پورنوگرافیه کودکان، در امریکا ظر نزدند. آمریکایی وحشی اول خودش را درست کند که در تمام دنیا حمام خون و کثافت و فساد راه انداخته با پول مردم دیگر کشورها، بعد بیاد ظر ظر کند که ایران چنین است و چنان.
‌سه شنبه 17 دي 1392 - 09:27
MACFIT - اسن - آلمان
اره ،خودشه.
‌سه شنبه 17 دي 1392 - 16:19
ali-dk - لونگبو - دانمارک
princesse - تهران - پرژن ; آقایMACFIT - اسن - آلمان سر کار میرود . نکنه شما هم مثل ساناز نخبه هستین و دعوت نامه از دانشگاه میشیگان دارید سرگرم آماده کردن خود برای سفر به آمریکا ﻫﺴﺘﻴﺪ ? ولی‌ در اینترنت هم .. مثل ساناز کسی‌ را فریب بدهید مفت مجانی‌ به مقصد برسید .
‌چهارشنبه 18 دي 1392 - 07:35
*پسر شجاع* - تهران - ایران
مطمنا بین این دو تا یه مشکل اساسی وجود داشته و از آنجایی که کار به خشونت و کتک کاری کشیده به احتمال زیاد موضوع ناموسی بوده ..منظورم رو همه میدونن هر کاری که یه زنی انجام بده و باعث بشه شوهرش غیرتی بشه..ممکنه حرف زدن ساده با یه مرد باشه یا ارتباط با یه مرد! ..حالا باید از این شوهر اسکول پرسید تو که غیرتی بودی چرا ازدواج کردی با یکی دوست میشدی اگه بعد از مدتی زندگی و بعد بچه دار شدن میدی که بدرد زندگی مشترک میخوره ازدواج میکردی وگرنه یه تی پا بهش میزدی میرفتی سراغ یه دختر دیگه..اینطوری غیرت درد هم نمی گرفتی که مجیور بشی یکی رو بکشی و تا آخر عمرت زندان باشی!..
‌چهارشنبه 18 دي 1392 - 18:48
*پسر شجاع* - تهران - ایران
والا! تو ایران خیلیها مدت طولانی با یکی دوست میشن بعد به فکر ازدواج میفتن چه برسه خارج که زندگی مشترک هیچ حساب و کتابی نداره و تنها تعهد اخلاقی دو طرف مانع خیانت به هم میشه،نه مانع قانونی داره و نه مانع فرهنگی و اجتماعی و خانوادگی..اگه کسی هم هوس زن ایرانی کرد به نظر من باید به فکر راه حلی باشه که بدون خرج کردن زیاد و بدون ازدواج دختر مورد نظرش رو بیاره خارج ..مثلا در ازدواج داخل ایران تقریبا نصف هزینه ازدواج رو خانواده عروس میده ..میتونه این هزینه رو صرف رفتنش به خارج بکنه ..و طرف مقابلش هم کمک کنه که راحت ویزا توریستی یا تحصیل بگیره یا کمکش کنه راحت تر بیاد..ولی کلا به نظر من هر آدمی یه بار زندگی میکنه برای همین باید با یکی ازدواج کنه که واقعا عاشقش باشه و دوستش داشته باشه و طرف مقابلش هم همین احساس رو داشته باشه اینطوری دیگه نگران خیلی چیزها نیستی..برای عاشق شدن هم اول باید اونقدر سطح خودت رو بالا بکشی که ظرفیت این رو داشته باشی تا کسی عاشقت بشه وگرنه کسی رو نمیشه مجبور کرد که دوستت داشته باشه!..
‌چهارشنبه 18 دي 1392 - 19:01
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.