علی کریمی پیشنهاد مربیگری در ملوان را رد کرد

خبر ورزشی : علی کریمی کجاست؟ چه می‌کند و بالاخره چه زمانی می‌خواهد به عرصه فوتبال بازگردد؟ جادوگر محبوبی که در نظرسنجی برنامه 90 و بالاتر از فرهاد مجیدی و خداداد عزیزی به عنوان محبوب‌ترین بازیکنان دو دهه اخیر فوتبال ایران انتخاب شد.
 
اغراق نیست اگر بگوییم علی کریمی آنقدر در فوتبال ایران محبوبیت دارد که فرهاد مجیدی چهره محبوب تیم رقیب هم پس از پایان این نظرسنجی در صفحه شخصی‌اش به جادوگر تبریک بگوید و برایش آرزوی موفقیت کند.

 جادوگری که لوئیز فیگوی پرتغالی هم مهر تأییدی بر محبوبیتش زده و پس از پایان بازی دوستانه ستارگان ایران و ستارگان جهان بگوید: «آن لحظه‌ای که شماره 8 شما داشت از زمین خارج می‌شد و هواداران شروع به تشویق او کردند، نگاهی به سکوها انداختم و دیدم هم عکس این بازیکن روی سکوهاست و هم اسم و شماره پیراهنش...»
 
لوئیز فیگو که سه پیراهن شماره 7 با خود به ایران آورده بود، یکی به محافظ خود داد، یکی را برای صرف در امور خیریه در اختیار مسئولان برگزاری بازی ستارگان ایران و ستارگان جهان گذاشت و سومی را هم به علی کریمی بخشید. ستاره پرتغالی شاید نمی‌دانست علی کریمی در طول دوران ورزشی‌اش عادت به گرفتن پیراهن یادگاری از کسی را ندارد اما این یکی فرق می‌کرد. لوئیز فیگو قهرمان دوران کودکی‌اش بود!
 
 جادوگر این روزها نه تمرین جدی می‌کند و نه خیلی حال و حوصله فوتبال را دارد. برخلاف گذشته سر تمرین پرسپولیس هم نمی‌رود و ظاهراً می‌خواهد روی حرف خود بایستد: «تا زمانی که این آقایان در رأس فوتبال باشند به این فوتبال برنمی‌گردم چون روحیاتم با آنها سازگار نیست.»

همین قدر بدانید که قبل از شروع فصل تماس‌هایی از سوی دست‌اندرکاران باشگاه پرسپولیس با علی کریمی برقرار شد تا به شکلی دوباره زمینه بازگشت او به جمع سرخپوشان - البته نه به عنوان بازیکن - فراهم شود اما پاسخ منفی بود.
 
یک تیم نیمه تهرانی (!) هم تلاش کرد جادوگر را سرمربی خود کند ولی علی کریمی آدمی نبود که بی‌گدار به آب بزند و از طرفی تمایلی برای مربیگری حداقل در این فصل نداشت. اما شاید جالب‌تر باشد اشاره کنیم:
به تازگی پیشنهادی جالب به علی کریمی رسیده است. با توجه به رابطه دوستانه حمید استیلی با شماره 8 و اصالت شمالی جادوگر، سرمربی ملوان مدتی است اصرار می‌کند تا علی کریمی را به انزلی ببرد.
گرچه علی کریمی هم خیلی به حمید استیلی ارادت دارد اما گرفتاری شخصی را بهانه کرده و با وجود اصرار فراوان سرمربی ملوان به این پیشنهاد جواب منفی داده است.

با این وجود بازگشت علی کریمی به فوتبال سوخت و سوز دارد اما دیر و زود ندارد. جادوگر بنا به هر دلیلی از فوتبال و برخی مدیران فعال در آن دلخور است اما خودش هم خوب می‌داند محکوم به بازگشت است. حکم را هم همان 52 درصد از مردمی صادر کرده‌اند که در نظرسنجی برنامه 90 به او رأی دادند.
محبوبیت کم‌نظیر جادوگر در صف KFCتیم استیل‌آذین برای برپایی اردویی چند روزه به کشور امارات رفته بود. آن شب علی کریمی هوس ساندویچ به سرش زد. اواخر شب بود که همراه یکی، دو تن از دست‌اندرکاران استیل‌آذین به رستوران زنجیره‌ای KFC رفت تا دلی از عزا درآورد!

اتفاقاً شب شلوغی را هم جادوگر برای رفتن به KFC انتخاب کرده و مردم کیپ‌ تا کیپ جلوی در رستوران صف کشیده بودند... از عرب، انگلیسی‌زبان، فیلیپینی و... بگیرید تا افرادی دیگر و فقط همین یکی‌، دو نفر از باشگاه استیل‌آذین ایرانی بودند.

دوستی که ماجرا را تعریف می‌کرد به ما گفت: «باورتان نمی‌شود، صف به هم خورد! همه صف غذا را رها کردند تا کنار علی کریمی عکس یادگاری بگیرند و بزرگی یک سوپراستار واقعی را آن هم در کشوری بیگانه در دبی دیدم و باور کردم محبوبیت جادوگر نه تنها در ایران بلکه در آسیا بی‌نظیر است.»
+34
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  من دیگه حرفی‌ ندارم: «باورتان نمی‌شود، صف به هم خورد! همه صف غذا را رها کردندتا کنار علی کریمی عکس یادگاری بگیرند و بزرگی یک سوپراستار واقعی را آن هم در کشوری بیگانه در دبی دیدم و باور کردم محبوبیت جادوگر نه تنها در ایران بلکه در آسیا بی‌نظیر است.»
  4
  18
  ‌چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  به جان عزیزانم قسم من با چشمهاى خودم دیدم نه از کسى شنیده باشم !! در اسیاى شرق دخترها جمع شده بودن که با على کریمى عکس بندازن ! یکى از دخترها تا دست انداخت به دور کمرش ، کریمى تیز از من خواست که بهش بگم لطفا هیچ تماس فیزیکى باهاش نداشته باشه ! و عکاس هم بنده بودم چون مترجمشون به زبان محلى بنده بودم ، از من میخواستن که درخواستشون رو بهشون انتقال بدم ! محبوب دیگه اندرانیک تیموریان بود ، که دخترها از من میپرسیدن این هم ایرانیه !!؟؟ با خنده بهشون میگفتم که اگه ایرانى نبود که با تیم ملى ایران نمیومد ! پدر مادر ایرانى و متولد ایران !! و میگفتن : اخه نه اسمش و نه ظاهرش به ایرانیها میخوره !!! نفر بعدى مهدى مهدوى کیا بود !! اصلا تمام مطبوعاتیها دور مهدى جمع شده بودن و کنفرانس مطبوعاتى هم به داش مهدى اختصاص یافت بجان خودم فرهاد مجیدى خودش هم کاملا شاهد ماجرا بود و تماشاگر !! کسى اصلا اونو نمیشناخت !! باید قبول کنیم که تکنیکى ترین و محبوبترین در فوتبالیستها على است ولى کدوم على ؟ على فقط از نوع کریمى !!!سلامت باشین !!
  1
  17
  ‌چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.