'رهبری گفتند فتنه از یک مرکز خاص هدایت می شد که آن را نمی شناسیم'

به گفته آقای کریمی قدوسی، رهبر ایران این اظهارات را "در دیدار با شش تن از سران کشور" بر زبان رانده است

جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی، به نقل از رهبر ایران گفته است که اعتراضات پس از انتخابات ۱۳۸۸ "فتنه‌ای با برنامه‌ریزی ۳۰ ساله بود که از یک مرکز خاص هدایت می‌شد". به گفته وی آیت الله خامنه ای در عین حال افزوده است: "مرکزیت فتنه را نمی‌شناسیم".

این عضو کمیسیون امنیت ملی همچنین تاکید کرده است که "هاشمی، خاتمی، موسوی و کروبی توسط این مرکز هدایت می‌شوند و قطعا یک سوی فتنه در خارج از کشور قرار دارد."

آقای کریمی قدوسی بدون ذکر جزئیات بیشتر خبر داده که رهبر جمهوری اسلامی چنین اظهاراتی را "در دیدار با شش تن از سران کشور" بر زبان رانده است.

به نوشته خبرگزاری نسیم، نزدیک به سپاه پاسداران، جواد کریمی قدوسی در مراسم "بزرگداشت حماسه ۹ دی" در نیشابور گفته که مجلس هشتم یک "گزارش ۷۰۰ صفحه‌ای" تهیه کرده بوده که در آن، "بسیاری از موضوعات از جمله نقش هاشمی رفسنجانی در فتنه را به صراحت بیان کرده است".

به گفته این نماینده اصولگرا که در گذشته از فرماندهان بسیج بوده، بخشی دیگر از گزارش مجلس سابق حکایت داشته که "فتنه‌گران از ناتو خواسته بودند که در صورت نیاز به کشور حمله نظامی کنند".

دیروز، در سالگرد تظاهرات ۹ دی در ایران، گردهم آیی هایی در شهرهای مختلف ایران برگزار شد که در آنها، سیاستمداران محافظه کار علیه رهبران تظاهرات اعتراضی پس از انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ سخنرانی کردند.

اظهارات شدیداللحن اقای کریمی قدوسی علیه میرحسین موسوی، مهدی کروبی، محمد خاتمی و اکبر هاشمی رفسنجانی، یک روز پس از آن بیان شده که مسعود جزایری، معاون ستاد کل نیروهای مسلح ایران گفته است: "دو ضلع از سران فتنه در حصر نیستند در حالی که باید می‌بودند، آنها دارند در خارج از حصر، فتنه را مدیریت می‌کنند."

آقای جزایری همچنین تاکید کرده است که حصر رهبران معترضان به نتایج اعلام شده انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ باید "تشدید شود".

سخنگویان جناح تندروی حکومت ایران، رهبران اعتراض های انجام شده به نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ را "سران فتنه" می نامند و آنها را به وابستگی به آمریکا و غرب متهم می کنند.

+3
رأی دهید
-83

Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
از بس خری که مرکزش رو نمیشناسی!!.
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 00:49
compatriot - تورنتو - کانادا
این هجویات زائده مغز تار عنکبوت بسته شماست. با این وصف و حال همه ملت ایران ضلع دیگر آنند که شما‌ها خبر ندارید. دیگه با اینهمه دزدی مگه آبرویی هم واستون مونده؟ به هذیون گفتن افتادید. فقط تنها حسنی که این جنبش داشت این بود که اکبر کوسه منفور را محبوب کرد!
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 01:13
hajmehran - شیراز - ایران
خوب نمیشناسید حق هم دارید که نشناسید بخاطر اینکه پشت سر جرقه اولیه که زده شد هیچ کس نبود بجز جوشش مردمی که از وضعیت موجود خسته شده بودند و فقط دنبال یه بهانه بودن که بریزن بیرون و خودجوش بودن و کسی برای شروع پشتشون نبود.حالا ممکنه دیگران که دیدن مردم آنطور منفجر شدن بعداً یه کمکهایی کردن ولی مطمئناً برای شروع هیچکس نبود بجز خود مردم و این پتانسیل هم همیشه وجود داره و حتی ممکنه شدید تر هم در آینده رخ بده چون تحمل مردم هم یه حدی داره.
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 01:17
آزاد10 - آلمان - المان
بدبخت رهبر معظم که جرات نمیکنه حرفش رو بزنه کار رو محول میکنه به این نوچه هاش. هی بگو فتنه فتنه، آخرش هاشمی نشونت میده فتنه کجا رو میسوزونه.
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 01:46
oghab - هلسينكي - فنلاند
ﻛﺪﻭﻡ ﻓﺘﻨﻪ ....ﺧﻮﺩﺗﻲ...ﻣﺮاﻛﺰ ﻓﺘﻨﻪ ﻛﺮﻭﺑﻲ ﺩﻻﻝ ﻣﺤﺒﺖ .و..ﻣﻮﺳﻮﻱ ﺳﻮﮔﻠﻲ ﻧﻆﺎﻡ ﻭﻭﻭﻭ ...ﻓﻘﻄ ﺟﻮاﻧﺎﻥ ﻣﺒﺎﺭﺯ ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ و ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻧﺪ ....ﻧﺎﺑﻮﺩ ﺑﺎﺩ ﺣﻜﻮﻣﺖ ﻇﻠﻢ و ﺩﺭﻭﻍ ﻭﺿﺪ اﻳﺮاﻧﻲ ...ﻣﺮﻛﺰ ﻓﺘﻨﻪ 1300ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶ ﺁﻏﺎﺯ ﺷﺪ...ﺗﺎﺯﻱ ﻫﺎﻱ ﻛﺜﻴﻒ
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 02:06
acemeace - کلن - آلمان
رهبری غلط کرد با تو.
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 02:42
parvaz 1 - پلیموس - انگلیس
رهبری گفتند فتنه از یک مرکز خاص هدایت می شد که آن را نمی شناسیمتو که هیچ وقت دروغ نگفتی ، گور پدر دروغگو ، آقای رهبر مسلمین جهان
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 02:06
biparva-jan - تهران - ایران
فتنه ای اگر بود اقای احمدینژاد هم در یک سمت ان بود و مجازاتی اگر قرار است باشد شامل حال ایشان هم باید بشود.
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 04:43
garmsari - یورک - بریتانیا
فتنه خامنه اى هست وپسر دزدش،
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 04:52
Ali Mardan khan - تورنتو - کانادا
خدا رأ شکر یکبار اعتراف کرد نمى دونم!!
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 06:50
sama128 - شیراز - ایران
ایــــــــــــــــــــــــــــــن همه دزدی و اختلاس و ضد و بند باند بازی و دو دره بازی در مملکت هست از کجا هدایت میشه نمیدونی ؟!؟!؟!؟! خبر نداری ؟!!؟!؟!؟! این همه اختلاس در تامین اجتماعی و بی صاحب بودن این تشکیلات عظیم از کجا هدایت میشه اونهم حتما خبر نداری ؟!!؟!؟؟!؟!! چرا یه دستور خیر سرت نمیدی به مسائل و معظلات تامین اجتماعی که از همش هم خبر داری رسیدگی بشه مگر نمیگی طرفدار قشر کارگر هستی خیر سرت دروغگو از معضلات و مشکلات و دزدی ها و باند بازی ها و هزاران کثافت کاری در تامین اجتماعی خبر داری خودت را زدی به کوجه علی چپ درسته ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 06:51
دنیای وحشی - تهران - ایران
انشاالله هرچه زودتر گور به گو بشین همتون راحت بشیم .شما کثافتها روی فرعونیان رو هم سفید کردید .برپدرهمتون لعنت .عذاب ابدی گریبان همگیتون رو بگیره انشاالله .
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 07:56
paksan - آمریکا - آمریکا
به ذهن کودنت فشار نیار .. این حرکتی مردمی بود و هیچکس رهبرش نبود و نیست و موسوی و کروبی و خاتمی و هاشمی فقط از شدت ظلمهای معاویه زمان صداشون بلند شد و باید هم معاویه مات و مبهوت بمونه که باید به کی اتهام بزنه چون اکثریت مطلق مردم ایران به ولایت سیاهی نه گفتند و متقلب رو رسوا کردن و این لکه تا آخر عمر معاویه همراهش خواهد بود حالا می خوای اعدام کن زندان بفرست و کتاب چاپ کن شعر بنویس هزاران ساعت مصاحبه و برنامه درست کن تا بگی تقلب نکردی و هرچقدر تکرار کنی مردم بیشتر قانع میشوند که تقلب کردی و مهمترین نشانه آن انتخابات ریاست جمهوری فعلی بود که نشون داد چه حجمی از تقلب صورت گرفته بود در سال 88 . پس از سردرگمی بمیر و زوزه بکش که راهی برای پاک کردن این لکه ننگ بر چهره معاویه زمان نداری
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 08:55
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی
تو خودت راَس فتنه هستی جلاغ یک دست جانی .مشکل اینجاست که بجز مال و ناموس مردم و ثروت کشور عقیده اونها رو هم کرفتی ولی خداوند دین خودش رو غالب میکنه و فرعون زمان رو غرق در تفکرات خودش و از تخت جبارش به زیر میکشه .با خبر شدیم یکی از اساتید به نام حوزه علمیه قم به نام کمال عنزی مکتب خرافه برستی صفوی رو رها کرده و دین اسلام رو بذیرفته که مصاحبه زنده اون در شبکه (کلمه)بخش شد.همجنین یکی از بزرکان شیعه در عراق که شناخته شده هست مقتدا صدر به اسلام راستین کرویده که این کار وی موجب تکفیر او توسط روحانیان به نام رافضی شده
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 03:40
سلطنت طلب - ابوظبی - امارات متحده عربی
بس انقلاب57خواست خدا بود تا مردم جهره این کرک صفتان رو بشناسن و امروز بیش از بیش این مردم به اسلام راستین که اهل سنت هست روی می اورند در خود کشور عزیزم ایران .بس خامنه ای فتنه تو هستی و هم کیشانت .شک ندارم که خواری و خفت تو و نظامت را و دینت را به زودی زود شاهد خواهم بود
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 03:42
agha-javad - تهران - ایران
رهبر غلط کرد با همهٔ دوستان عزیزش، جمعا همگی‌ به درک واصل شوید که ملت نفسی بکشند.
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 09:24
Omidjaber - سایتاماکن - ژاپن
بزرگترین فتنه ایران همین خود شماها هستید که همش در حال جنگ و دعوا هستید تا زمانی که ایران از دست شما ادمهای دروغگو و ریا کار و حقه باز که فقط به خاطره منافع خودتان دست به هر کاری می زنید و خیلی راحت و جدی دروغ می گویید خلاص نشود همین طور بدتر و بدتر خواهد شد ولی مطمعن باشید این دفعه با ابر طوفان خشم مردم مواجه خواهید شد به زودی زود.
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 10:04
dara20 - تهران - ايران
فتنه از درون جرثومه فساد و تباهی تو از همان طویله رهبری و به رهبری تو سالهاست که کشور ایران را دچار نکبت کرده. از تو الدنگ تر باز هم خودتی مردک چلاق دست.
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 14:28
miumiu - لندن - انگلستان
کورترین حیوون روی زمین هستی که همه چیز را میبینی ولی هیچ اقدامی نمیکنی چچرا باید این همه بخور بخور تو مملکت باشه و تو هیچ کاری نکنی یه کم نیگاه کن به دولت ترکیه ببین همه را از دم تیغ میگدرونه تو چی...... چرا اینقدر فقر زیاد شد دلیلش رهبری ناقصی هست که تو داری خودت رو فرعون کردی که همه لعنت میفرستند برات.......... چرا باید این همه دزدها بیان و غارت کنند ما مثلا نفت داریم اما فقر از همه جا میبارد و یک عده امثال تو در بهترین نعمات دارند زندگی میکنند میخوای بگم چندین هزار نفر رو میشناسم که سرمایه های مملکت را با بده بستانها منتقل میکنند به خارج و خونه ماشین بیزنس های انچنانی راه میاندازند وقتی نیگاه میکنی میبینی همشون یا سپاهی هستند یا بچه اخوند دوزاری..........................
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 16:55
کبالت3 - کرج - ایران
فتنه از عمامه خیزد
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 17:41
miumiu - لندن - انگلستان
رهبری از این .... زیاد میخوره چون بیش از حد دود میکنه توهم میزنه هر چی میشه میگه فتنه خارجی برو کثافت تو خودت اصل فتنه هستی برای چی امدی کشور به اون خوبی ما رو ازمون گرفتی و بجای ترویج دین ترویج فساد و فحشا و این همه مواد کردی مخصوصا این طور کردید که مردم گرفتار بشوند و بعد هم چپاولگران بیان و غارت کنند کشورم را و در بهترین جا های دنیا سرمایه ها را ببرند تو هم که ککت نمیگزه خرفت کثافت ننگتون باد میدونی مردم همان طور که از مردن نلسون ماندلا ناراحت شدند به همان اندازه از رفتن تو کفتار خوشحال خواهند شد........................چگونه میخواهی جون بدی یاد اون خلخالی بیفت که سرانجامش چه شد که کرم بدنش را گرفته بود.................این همه ظلم کرده و میکنید بستون نیست خون جوون های ما رو بلاخره از دماغتون میکشیم بیرون ......
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 16:48
فريادزيره آب - اهواز - ایران
فدای آقاکجایی?این همه به رهبرت فوش دادن پس بیا طرفداری بکن؛بیافداش بشو
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 18:00
Negah* - فرانکفورت - المان
جناب رهبر فتنه از عمامه وعباست ,اینهمه دزدى هاى بزرگ را نمى بینى ولال شدى مرتضوى ودزدى هایش بابک زنجانى ودزدهایش آقا مجتبى ودزدى هایش اقوام دور ونزدیک ودزدىهایشان ,اگر اسلام این است خوشا به آنهایى که کافر هستند .ازشما کور دلان مردم بیچاره ما..جز مفت خورى ,مرده خورى,نوحه سرایى,دروغگویى,دزدى و چپاول سرمایه هاى ملت ..هرگز هنر دیگرى از شیخ وشیخکان ندیدن..تا شما آخوند ها بر تاج وتخت قدرت تکیه داده اید هر روز ایران بدتر از دیروزش خواهد بود
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 21:03
مدافع حق - مادرید - اسپانیا
غلط کرد رهبرى با تمام هواداراش.
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 22:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.