بازگشت حسین موسویان از آمریکا به ایران: آمده‌ام بمانم

عضو سابق تیم تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: آمده ام که در ایران بمانم.

به گزارش ایرنا، حسین موسویان در حاشیه مراسم یادبود مادر دکتر محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه گفت: درباره مسائل هسته ای نظراتم را در مقالاتم نوشته ام و زیر تمام آن ها را نیز امضا می کنم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که شما در خارج از ایران با برخی از افراد و چهره های سیاسی دیدار کرده اید تصریح کرد که این ها شایعه است و من صرفا کار آکادمیک انجام داده ام.

وی افزود: از همه مقالاتم دفاع می کنم و زیر آن ها را امضا می کنم، بقیه بحث هایی که مطرح می شود ارتباطی به من ندارد.

وی در پاسخ به سوال ایرنا درباره نظرش درخصوص مذاکرات هسته ای گفت: درباره مسائل هسته ای در مقالاتم اظهار نظر کرده ام و نظرات من همان هاست.

وی همچنین گفت از دو هفته پیش به ایران وارد شدم.

امیرحسین موسویان عضو تیم پیشین مذاکرات هسته ای با غرب در فروردین سال 1387 به اتهام «اخلال در امنیت ملی» به دو سال حبس تعلیقی و  ۵ سال محرومیت از خدمات دولتی محکوم و ازکشور خارج شد. او از آن سال تا کنون در دانشگاه پرینستون آمریکا به عنوان پژوهشگر فعالیت می کرد.

+18
رأی دهید
-47

paksan - آمریکا - آمریکا
من فقط سوالم اینه که این آقا چطور پنج سال بعنوان پژوهشگر در یکی از دانشگاههای آمریکا کار میکرده و حقوق کلفت میگرفته؟! خیلی جالبه آمریکا انقدر بزرگ و قدرتمند هستش که حتی دشمنانش هم می تونند در مواقع نیاز بیان و اینجا راحت زندگی و کار کنند حتی اگر طرفدارا حکومت دشمن باشه یا از قاتلین کافه میکونوس ؟! جالبه نه ؟؟؟\ به این میگن ابرقدرتی \ . نه اینکه جمهوری اسلامی از مدرسه رفتن بچه یک فردی که مثلا منتقد نظام فاسدش هستش هم می ترسه یا سنگ قبر ندا و سهراب رو تخریب میکنند از ترس شون .
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 01:46
m4ssod - لندن - انگلستان
قباحت و کثافت از قیافه قاتلش میبره!
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 00:46
smart292 - ونکوور - کانادا
سفارت ایران (لانه جاسوسی آخوند‌ها ) در اینجا بسته شده و از شررّ این‌ها خلاص شدیم. اگر دوباره باز بشود مردم میروند جلوی سفارت تظاهرات میکنند. به امید روزی که همه ایرانی‌ها از دست آخوند و اسلام عرب خلاص بشوند .
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 02:39
biparva-jan - تهران - ایران
خوش اومدن. اقای موسویان هیچ وقت خودش رو نفروخت.
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 04:34
perser68 - فلوریدا - امریکا
چرا این مخلصان رژیم لجن اسلامی انقدر ورم می‌کنن؟ دروغ و کلاهبرداری و دزدی از مال دیگران انقدر خوشمزست که همش تبدیل میشه؟
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 05:29
alberto51 - میدلزبرو - انگلستان
حتماً پولش در آنجا ته کشیده، اومده تو دستگاه شغلی که بتونه به ثروت مردم دسترسی داشته باشه برای خودش دست و پا کنه، پول هنگفتی به جیب بزنه و دوباره برگرده با خیال راحت و بدون دغدغه زندگی کنه. اینها اونقدر مار خوردن تا افعی شدن!
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 09:34
pars_iran - دوسلدرف - آلمان
هماهنگ کننده قتل شادروان فریدون فرخزاد . امیدوارم اگر خدایی هست تو همین دنیا جزاتو بده .
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 17:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.