بابک زنجانی، میلیاردر خبرساز ایرانی بازداشت شد.

+197
رأی دهید
-15

pars_iran - دوسلدرف - آلمان
این هست ذات کثیف جمهوری اسلامی ایران . تا دیروز به به و چه چه ، حالا بازداشت .
دوشنبه 9 دي 1392 - 18:39
dara20 - تهران - ايران
همین فردا به دستور اربابش علی‌ گدا چلاقدست آزاد میشود تا مبادا اسلام به خطر بیفتد
دوشنبه 9 دي 1392 - 19:04
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
چند میلیارد ازش می‌گیرن آزادش می‌کنن
دوشنبه 9 دي 1392 - 19:10
azadeh11 - آمستردام - هلند
حسابی‌ پشتش گرم. وگرنه جرات نمیکرد این کارها را بکنه. یا خامنه‌ای یا پسرش مجتبی پشتش هستن یا ...کار انگلیسیها هست
دوشنبه 9 دي 1392 - 18:50
vahid.sharifi - ونكوور - كانادا
مرتیکه دزد! آخر و عاقبت دزدی همینه، شاهدزد بود این نخاله، دزدی که به دزد بزنه شاهدزد. اما خوب از خودش پدرسوخته تر تو این حکومت زیاد هست! هاهاها...
دوشنبه 9 دي 1392 - 19:31
datis - سن دیگو - امریکا
بله، این روش آقای علی‌ چلاقه و باندشه: یکیو مهره میکنند سرپوش دزدیشون بشه، طرفم این وسط از دزدی اونا پورسانت بگیره، بعد از چند سال خودشون براش پرونده سازی میکنندو یا حکم آعدام میگیره یا زندان، همه اون پورسانتم ازش پس می‌گیرن....ملت هم که همیشه تماشاگران،
دوشنبه 9 دي 1392 - 19:34
بت شکن - مونترال - کانادا
این بادکنک مجازاتش بیشتر از سعید مرتضوی است، به احتمال زیاد بالای ۲۰۰ هزار تومان جریمه میشود، فکر کنم ۲۵۰ رو شاخش است!!!
دوشنبه 9 دي 1392 - 19:47
javadrezazadeh - ارومیه - ایران
جمش کنین این بساط مسخره بازی رو. نزدیک 35 ساله دارن غارت میکنن تازه یاد اعتماد مردم افتادن. به نظر من که حتی هوای تنفسشونم نجسه چه رسد به خودشون
دوشنبه 9 دي 1392 - 19:50
caroline - تهران - ایران
مرتضوى یا رءیس بانکها که ٣٠٠٠ میلیارد رو اخلاص کردن چى؟؟؟ نمى خواین بهش رسیدگى کنین؟؟ یا اقا نمیخواد؟
دوشنبه 9 دي 1392 - 20:14
delmorde - یوتوبوری - سوئد
موجب سلب اعتماد عمومی می‌شود و ما نگران آسیب دیدن اعتماد عمومی هستیم.». ارواح پدرتان شما راست میگین. باز آرتیست‌های نظام نمایش راه انداختن. گندش درامد در ترکیه حالا برای اینکه در ترکیه بیش از این رسوا نشان به صورت نمایشی این بابا رو می‌گیرن و بد از مدت کوتاهی به قید ضمانت آزاد میکنند. خر خودتونید به خدا. همه تا تا اون خره چلاق درگیرید. شماها واگن همگی‌ مفسددنیا حق اینست که در دادگاه له محاکمه شوید.
دوشنبه 9 دي 1392 - 20:54
آتیلا قشقایی - کپنهاک - دانمارک
یکی‌ دوتا دزد کوچک برا راه گم کردن دارند، از پسران رفسنجانی‌، پسر خامنه‌ای .. چه خبر، تو دبی برا دور زدن تحریم‌ها از کی‌ استفاده کردن؟ تا این مردم هستند نوش جان دزد‌ها با د
دوشنبه 9 دي 1392 - 22:14
baharmazaheri - عجمان - دبي
ایران تهران گًل goftei از خنده ghash kardam مرسی‌ !!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 9 دي 1392 - 22:18
hajmehran - شیراز - ایران
از بعد از تحریم هر کدوم از کله گنده های مملکت بخاطر اینکه تحریم بود و نمیتونستن مستقیماً فعالیت خارجی داشته باشن هر کدومشون یک مترسکی مثل این آقا را علم کردن.متاسفانه الآن امثال این شخص زیاد هستن ولی فعلا اسم این یکی بد در رفت.
دوشنبه 9 دي 1392 - 21:57
mir1976 - واشنگتن - آمریکا
شما سطحی نگر هستید این اشخاص،نخبه اقتصادی هستند و دولت بی تجربه و کم سواد ایران، براحتی این نخبه ها را حذف یا نسبت به سرمایه گذاری در ایران بی اعتماد میکند. و نتیجه،آباد شدن کشورهایی نظیر امارات و ترکیه و ... میشوند.
دوشنبه 9 دي 1392 - 22:41
nejaat2006 - لیدز - انگلستان
این هم یک فیلم دیگه از طرف وزارت اطلاعات
دوشنبه 9 دي 1392 - 23:33
دانشجوی ایرانی - تهران - ایران
خدا همه فاسدا رو رسوا کنه!زنجانی از کوچکترین بخورهای این نظامه!سپاه و بسیج و آخوندا و خامنه ای انقدر خوردن که رقم این پیششون پول خردم نیست!
دوشنبه 9 دي 1392 - 23:26
tobayemohabbat - تهران - ایران
ای بابا بنده خدا سر خرید یه تیکه لنگ با هدایتی کورس گذاشته بود حیف شد
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 00:14
sheys - توکیو - ژابن
این که قرار بود مدیر عامل لنگیا بشه
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 05:33
mahdi_n130 - منچستر - بریتانیا
خیلی مسخره هست، مردم رو جیگر فرض کردن. امریکا تحریم میکنه میگه مال نظام هست، نظام بازداشت میکنه که یارو دزده، لعنت به دارودستت خامنه ای، البته با خودت.
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 03:27
omidvaran - نورکل - امریکا
روشن است که یک جوان بی سابقه وبی تجربه یک شبه از سربازی به سرداری نمیرسه مگر اینکه ازارتباطات قوی بالادستی و رانت ها وخدمات ویژه !!! برخوردار بوده باشه - حالا مسئله اینه که این بابا تنها کسی نیست که مبالغ زیادی رو بالا کشیده امثال او دردولت احمدی متوهم واطرافیان الدنگ او زیاد بودن ولی تفاوت عمده دراینست که زنجانی بحش بزرگی ازین اقلام رو درمملکت بکار گرفته وچند کاروکسب عمده راه انداخته وبهرصورت مردم از نتایج ان استفاده میکنند وگروهی هم بکارگرفته شده اند واشتغال زائی شده - پس برای کسیکه پولهارو درداخل مملکت سرمایه گذاری کرده وکار ایجاد کرده باید بدون حسادت ولجبازی بحساب و کتابش رسید ومبالغی که بشکل غیر مجاز کسب کرده طی یک برنامه مناسب که به کاروکسب ایجاد شده صدمه نزند ازو پس گرفته شود - اینکار احتیاج به زندان وداغ درفش ندارد - داغ ودرفش برای متجاوزین وغارتگرانیست که بصورت اهسته وبا چراغ خاموش اموال وثروتهای ملی مارا بغارت برده ومیبرند ویک قران انراهم درهیچ کجا ی مملکت سرمایه گذاری نکرده اند.
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 06:57
kolah-ghermezi - ونکوور - کانادا
بچه‌ها شما‌ها دیگه چرا !!!!؟؟؟؟؟؟؟ البته به غیر از ،،nejaat2006 - لیدز - انگلستان،،,,,,,delmorde - یوتوبوری - سوئد،. باورم نمیشه که این سناریو رو باور کردین!!!!؟؟؟؟ این یه فیلمی که میخوان به اردوغان و پسران( غرب) نشون بدن که اینو ما گرفتیم تا آب از آسیاب بیفته،،ولایتی هم که داره میگه مذاکره مستقیم با آمریکا،،۴ روز دیگه روابط که خوب شد یواشکی میاد بیرون،،دیگه تحریمی هم در کار نیست که ما بدونیم این آقا بیرون هستش،،چون بیاد بیرون سی‌ ان ان،،تیز لشون میده،،ولی‌ وقتی‌ روابط حسنه باشه دیگه غمی نیست. اینم که میدونم هر وقت نظام با غرب پشت پرده همه چیرو تموم میکنند،(چراغ سبز‌ها ردو و بدل میشه) بعدش میان وانمود میکنند که قرار مذاکره بشه،،،جان من با این کامنت‌ها نذارین ساندیسی‌ها بهمون بخندند که فکر کنن ما از قافله عقبیم.
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 07:21
کبالت3 - کرج - ایران
این هم که باب اسفنجی در اومد ..یه مدت ازش استفاده کردن و کثافتاشون رو با هاش پاک کردن دیگه وقت دور انداختنشه این ابلها مثل جزایری و خداداد و امثال اونا فکر میکردن چون با بالائی ها ارتباط دارن و شریک بودن و خیلی چیزا میدونن حاشیه امنیت دارن آخه ابله گیرم که اینطوره کجا میخوای حرف بزنی کی گوش میکنه اصلا اینجا مگه صدا به صدا میرسه نباید طمع میکردی کیسه رو که پر کردی باید فلنگ رو میبستی مثل خاوری حالا درازت میکنن و باهات نمایش مبارزه با فساد راه میندازن اینم نقش جدیدته کبلائی.
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 07:25
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
من از بیگانگان هرگز ننالم که با من هرچه کرد آن اشنا کرد. زنجانی(سّگ جانی) و تمام اون بیشرفهای عمامه به سر همه بیگانه هستن. من از مردم ایران دلم گرفته. تا به کی؟ آخه تا به کی میخواهید فقط تماشا کنید و سکوت؟؟؟؟!!!!
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 11:45
senator x - تهران - ایران
این شازده, عامل گردانده ثروت مجتبی خامنه ائی هست واز خودش چیزی ندارد . این سرو صداها هم برای !!!!ملت هست. نظام با شهرام جزایری چه کرد؟ اگرهم بازداشت شده, بازداشتگاه او تشکیل شده از یک اتاق 16یا 20متری فرش شده با میز کار ومبل و تختخواب و دوخط تلفن مستقیم و سه تا موبایل شام و نهار اورا هم از چند کیلومتر آنطرفتر از هتل آزادی میاورند. حالا حالا مانده تا این ملت پیزوری بفهمد گربه کجا تخم میکنه.
‌سه شنبه 10 دي 1392 - 19:04
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.