جنجال جدید چک های سعید شیرینی/معاون سابق بانک مرکزی:با دلارهای پسر من با مالدینی عکس یادگاری گرفتند

خبر آنلاین : مالک سرشناس یک صرافی در تهران مدعی است پرسپولیسی ها با سرمایه زندگی فرزند او با مالدینی در تهران پز دادند و عکس یادگاری گرفتند.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ یک ماه پس از بازی پرسپولیس و پیشکسوتان میلان همچنان این بازی حاشیه هایی دارد. این بار ابراهیم درویشی معاون سابق بانک مرکزی شاکی باشگاه پرسپولیس است. او می گوید سعید شیرینی ، سرپرست باشگاه پرسپولیس به بهانه آبروی ملی ، از پسر او بیش از 115 میلیون تومان دلار و یورو خریده تا خرج میلانی ها شود اما حالا که آنها رفتند خبری از بازگشت این پول ها نیست.

ابراهیم درویشی در این باره به خبرآنلاین می گوید:« راستش نمی دانم چه بگویم . پسر من یک صرافی نوع اول دارد که سرمایه اولیه آن 200 میلیون تومان است. آقای شیرینی همزمان با حضور میلانی ها در تهران به ما گفت نیاز فوری به دلار دارند. آقای رویانیان هم از بچه های جنگ هستند. از همرزمان برادران شهید من. پسرم هم به حرمت شرایط ویژه پرسپولیس پذیرفت تا 36 هزار دلار و چندهزار یورو به آقایان بدهد تا مشکل حضور این میلانی ها در تهران حل شود. آنها هم چک هایی به ما دادند و رفتند با آقای مالدینی و دوستان شان در تهران عکس یادگاری گرفتند. حالا اما چک های ما برگشت خورده و هرچه به آقای شیرینی می گوییم پول های ما را بدهید ، می گوید وزارت ورزش پولی به ما نداده است؟ این وسط گناه ما چیست؟ این رقم یعنی نیمی از سپرده صرافی ما که یکجا از دست مان رفته است. یعنی ما کناه کردیم که در شرایط سخت دست این اساتید را گرفتیم؟»


 

او در حالی از پرسپولیسی ها و چک های برگشتی شان که با امضای سعید شیرینی صادر شده بودند گلایه دارد که واکنش سرپرست پرسپولیس در این باره جالب است. او در این باره می گوید:« چک؟ دلار؟ برای بازیکنان میلان ؟ من اصلا در جریان نیستم. من چک کشیدم؟ نه بابا اصلا...»

البته این اولین بار نیست که چک های امضادار سعید شیرینی جنجالی می شود. پیش تر علی کریمی و جواد کاظمیان درباره چک های شیرینی مصاحبه های آتشین انجام داده بودند.

+87
رأی دهید
-13

paksan - آمریکا - آمریکا
سردار جنگل و شرینی هم روباه چک کش داستان . یعنی اینها عقل ندارن که بفهمند سرکریمی و کاظمیان چی آوردن این دونفر یعنی نمی خوان بفهمند که نقش شرینی بعنوان کسی که توان این رو داره که کلاه برداری کنه چیه؟ سردار چون خودش از این کارا بلد نیست یکی رو آورده که بتونه سرملت کلاه بگذاره و شرینی فردی است که می تونه دزدی هم بکنه چه برسه کلاه برداری
یکشنبه 8 دي 1392 - 23:25
REZA404 - آلست - بلژیک
از لنگ انتظار بیشتر از این هم نمی‌‌رفت
یکشنبه 8 دي 1392 - 23:32
Rommel - سیدنی - استرالیا
رویانیانِ لات چاله میدانی که کلاشینکف را یک بارهم باز و بسته نکرده از بچه های جنگه؟ از همرزمان برادران شهیدتان؟ حرمت آن خدابیامرز را چرا به لجن میکشید؟ از این مزدوران نوحه‌خوان زوزه‌کش شارلاتان تو جنگ کم نداشتیم که مرده‌شورش ببرن با اون مربی حمّالش دائی. اینروزا تو سر سگ بزنی سردار میریزه ، برادره صراف ساده‌لوح!. آخره خفّت هست، داشتن چنین کادر مدیریتی مثل لنگیها! ۶تایی بودن جلوی اینطور تِرِکونهایی هیچ ایرادی نداره.
دوشنبه 9 دي 1392 - 00:18
XMAN2 - کارا کاس - ونزوئلا
جون آقا جون مالک سرشناس یک صرافی در تهران ؟!!! معاون سابق بانک مرکزی !!!!!! از قدیم گفتن باد آورده رو !!! باد میبره !!! حالا برو داییتو دیوونه کن پشت گوشتو دیدی پولتو دیدی !!! هاهاهاها . رویانیان خودش گرگه باج به شغال نمیده .
دوشنبه 9 دي 1392 - 00:24
sardar asad - کپنهاگ - دانمارک
دزد کثیف رویانیان
دوشنبه 9 دي 1392 - 00:37
خرچنگ - دبی - امارات متحده عربی
بعله تازه این اول داستانی هست که رویانیان داخل اون نقش داره ماجرای بابک زنجانی در راه هست بعلاوه ماشین هائی که به اسم جانبازان از خارج وارد کردن بخاطر اینکه مالیات ندن
دوشنبه 9 دي 1392 - 03:50
compatriot - تورنتو - کانادا
‌هه ‌هه! بعد از ۳۰ و اندی سال هنوز نفهمیدی به آخوند، بسیجی‌، سردار, سپاهی و نوحه خون نباید اعتماد کرد! اما انسوی قضیه: خرج که از کیسه مهمان بود حاتم طائی‌ شدن آسان بود!
دوشنبه 9 دي 1392 - 03:55
sheys - توکیو - ژابن
خدا وکیلی این لنگیا هر روز هر روز باعث خجالت و شرم ایرانیا میشن
دوشنبه 9 دي 1392 - 04:28
Marde shab - لندن - انگلستان
فقط کافیه یه خبر از پرسپولیس چاپ بشه، سریع این ٦ تاییا سر کلشون پیدا مى شه. ٣-١٠-١٠
دوشنبه 9 دي 1392 - 05:33
AcidY - استکهلم - انگلستان
جالبه اونوقت میگن امیرخان مافیاست.لنگ و لنگی جماعت همینن ...آخه اسم شهرت با پول و کلاهبرداری نمی‌شه بدست اورد.!!!!!!!بابا اینکار نیستین یجا تاج برای فینال آسیا می‌جنگه با این همه کارشکنی و چوب لایه چرخش گذاشتن از فدراسیون بگیر تا ناا عادل لنگیپر و روزنامه‌ یه تیم هم میره دزدی می‌کنه پول میده بزور برای خودش اسم بیاره،به ما نمیخوری لنگی
دوشنبه 9 دي 1392 - 06:04
amonbede - تهران - ایران
جالبه معاون سابق بانک مرکزی با حقوق ماهی 1میلیون تومن تو تهران صرافی زده مگه میشه؟؟؟؟ همه دزدن همه دزدن اینا دیونن از صغیر و کبیر دارن دزدی میکنن اونوقت برا 5 میلیون وام بهم خونمو تو شیشه کردن از آخر هم ندادن هرکی چاقوش هر چقد میبره داره دزدی میکنه
دوشنبه 9 دي 1392 - 08:08
تیتو تیتو - تهران - ایران
واقعا مملکت خر تو خر است به لطف اقا خامنه ای چقدر مدیریت دولتی حال میدهد روز روشن بی حساب و کتاب میتوانی از جیب مردم خرج بکنی هیچ کس هم نمیتواند بر علیهت شکایت کند.
دوشنبه 9 دي 1392 - 11:41
derbanco - تورنتو - کانادا
تو خیال کن برای بر و بچ جنگ خرج کردی یک دفعه هم کلاهبرداری از خودی اینکه جای دوری نمیره کی دلار رو مدت دار میده مگر قصد و قرضی داشته باشه و حرفهایی که نگفته برو مردم رو رنگ نکن دو طرف شیادن .
دوشنبه 9 دي 1392 - 09:20
چراغ خاموش - تهران - ایران
خبرش رو دارم که رویانیان اخیرا یک میلیارد تومن 15 روزه از انصاری (رئیس بانک تات و بازار مبل ایران و . ) گرفته و یه چک بهش داده . بعد از 2 ماه هنوز هم پول نشده .. موثق موثق ....
دوشنبه 9 دي 1392 - 12:18
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.