پیام عاشقانه و زیبای شهاب حسینی به همسرش در فیس بوک بخاطر تولدش

شهاب حسینی تولد همسرش را در فیس‌بوک تبریک گفت. شهاب حسینی، بازیگر سینما و تلویزیون تولد همسرش را در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک تبریک گفت.

به گزارش سینما خبر ، شهاب حسینی، بازیگر سینما و تلویزیون تولد همسرش را در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک تبریک گفت. در این پیام آمده است:

با عشق می‌شود گفت سلام، حال کسی را پرسید، به گل‌های باغچه آب داد و اصلا نگران نبود. این عشق از کجا آمده که معجزه می‌کند.
با عشق می‌شود به خدا رسید از همین خیابان با همین خنکای شبانگاهی که از سمت این زمستان می‌وزد.
با عشق می‌شود گفت سلام، حال کسی را پرسید، به گل‌های باغچه آب داد و اصلا نگران نبود. این عشق از کجا آمده که معجزه می‌کند. بوی سیب می‌دهد و عطر گل محمدی. یک جور اعتماد به تمام کائنات. انگار همه عاشقانه‌ها همصدا شده‌اند تا ضربان قلب تو را تنظیم کنند و لرزش دست و دل مرا.
با عشق می‌شود در شب میلاد تو در آسمان، قرص کامل ماه را به فنجان چای مهمان کرد. من عاشقم. تو خود عشقی. پس بی‌دلیل نیست که امشب می‌شود به خدا رسید ...

+178
رأی دهید
-26

compatriot - تورنتو - کانادا
آخی چقدر رمانتیک! نیازی به فیسبوکی کردنش نبود همینا را می‌رفتی بخودش میگفتی‌! lol :)
یکشنبه 8 دي 1392 - 14:11
alborzi - کرج - ایران
چه مسخره ! مگه همسرشو نمیبینه هر شب که این قرتی بازیارو درمیاره ! حالا تو زندگیشون بره قابلمه و بشقابه که تو سر هم خورد میکنن.
یکشنبه 8 دي 1392 - 14:13
Piade - تهران - ایران
من که میگم کار خود خانمشه که رفته تو فیس بوکش و إز طرف شوهرش براى خودش پیام عاشقانه فرستاده که مثلا حال طرفدارهاى مونث آقا شهاب و بگیره . تا جائى که من میدونم شهاب که میگفت فیس بوک نداره و مسئولیت جوابگوى طرفدارانش و همسرش به عهده داره.
یکشنبه 8 دي 1392 - 22:55
زوربا - اصفهان - ایران
دلبرم,تودرلجنزارعشق من وزغی.همسرت شهاب.
دوشنبه 9 دي 1392 - 05:59
princesse - تهران - پرژن
ملت حسود هیسس
دوشنبه 9 دي 1392 - 12:20
bamaram44 - تهران - ایران
زوربا -اصفهان-ایران. یعنی خدا وکیلی دو زار فهم نداری. تو حرف زدن که بلد نیستی .....حرف نزدن هم بلد نیستی؟؟؟ ...همینطور بقیه که از حسودیشون چیزهایی نوشتن که خودشون هستند و تو زندگی خوشون و خانوادشون هست.
‌چهارشنبه 11 دي 1392 - 23:52
alborzi - کرج - ایران
بابا با مرام 44 یه ذره حس طنز هم بد نیست ! ( :
شنبه 14 دي 1392 - 17:00
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.