رضا ضراب را بهتر بشناسیم - صفحه آخر

 


+74
رأی دهید
-3

farzad power - لوس انجلس - امریکا
پول مردم بدبخت که نون شب ندارند دست چندتا زنا زاده میچرخه. چرا اینها اعدام نمی‌‌شند؟ چرا آفتابه دور گردن این ولد زناها نمیندازید و دور شهر بچرخونید؟
شنبه 7 دي 1392 - 22:52
ari jojeh - تهران - ایران
farzad power - لوس انجلس - امریکا. میگی‌، یعنی‌ آفتابه گردن خامنه ای و رفسنجانی‌ و روحانی بیندازند؟ دلت به حال ملت ایران نسوزد، اگر روزی برسد که ملت ایران نان را در جوب فاضلاب بزنند و بخورن، اگر ازشان بپرسی‌ چرا به این روز افتاده اید، با جسارت کامل به شما خواهند گفت خیلی‌ زندگی‌ خوبی‌ داریم و به شما ربطی‌ ندارد، میگوئی نه برو ایران و امتحان کن.
یکشنبه 8 دي 1392 - 03:19
razmandeh - استکهلم - سوئد
انا للیه و انا علیه راجعون !!!! انقلاب دو تا بچه دیگه خودش را داره می‌خوره !!!! مهر سوخته
یکشنبه 8 دي 1392 - 06:01
paksan - آمریکا - آمریکا
این روشی برای دور زدن تحریمها نیست این روشی برای مخدوش کردن پول نفت و گاز بوده که با این روش میشه پول نفت رو بدون دردسر از خزانه بیرون کشید و به بهانه هزینه های دور زدن تحریمها میلیاردها تومانش رو در نقل و انتقالات و رشوه به مقامات اطلاعاتی و کسانی که باید سکوت کنند هزینه کرد و شک نکنید مقامات اطلاعاتی و افرادی مثل نقدی ، طائب و شریعتمداری و مصلحی و همکارانش و معاونین و رئیس دولت و برادران لاریجانی بخصوص اون حقوق بشر اسلامی و آخریه و روان بخش بعنوان لیدر مصباح یزدی و دفتر خامنه ای دریافت کننده ها و منفعت برنده های اصلی این بحرانهای خودساخته و تحریمها بودند و تیم احمدی نژاد بخصوص در وزارت اطلاعات تونسته این مقامات رو تطمیع کنه و اگر حسابها و خریدهای این آقایان بررسی بشه قطعاً مشخص میشه که تقلب 88 هدفش چی بود و دلیل به خشونت کشوندن تظاهرات آرام مردم و ایجاد بحران ساختگی بعنوان کودتای مخملی چه منفعت پشت پرده ای داشته و شوخی نیست که میگند 100میلیارد دلار پول نفت محل هزینه اش مشخص نیست و این مبلغ جدای مبالغی است که در بانکهای خارجی بلوکه شده و نشون میده چرا میگن تحریمها برکت هستش
یکشنبه 8 دي 1392 - 08:10
m_h_gol - تهران - ایران
ari jojeh - تهران - ایران>> هموطن عزیزم کاملا حق با شماست.
یکشنبه 8 دي 1392 - 10:47
rashin 83 - تورنتو - کانادا
با نظر دوتاتون موافقم.
یکشنبه 8 دي 1392 - 19:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.